Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) mrThomi válasza trapi80 (#300) üzenetére


mrThomi
addikt

En nem gondolnam mert masik toltovel jo volt neki es irta hogy minden ki van kapcsolva. Amit vett toltoszett, szerintem a kabel lesz ott a ludas

Nothing Phone (2a)

(#302) ADAM1337 válasza mrThomi (#299) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Egyszerűen nem kompatibilis a baseus töltövel és a gyári kábellel 88%-ig engedte.
Más telefont feltöltött, az a töltő szett.

(#303) mrThomi válasza ADAM1337 (#302) üzenetére


mrThomi
addikt

Szerintem ez eleg ritka eset lehet hogy adapter es kabel egyszerre ne legyen kompatibilis
Van itthon vagy 5 adapter, travel, gyors, lassu, szuper gyors, kabelböl is vagy 6, sokszor keverem kavarom öket épp ami a kezem köze kerül. Egyszer estem bele ilyenbe hogy nem akart tölteni egy Mi 10-et, ott a kabel miatt volt

Nothing Phone (2a)

(#304) fogtunder válasza ADAM1337 (#302) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én egy Baseus GAN chargert vettem, hasonló okokból, így egy helyről tudom tölteni a laptopot, tabletet, telefont, az hiba nélkül töltötte.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#305) ADAM1337 válasza fogtunder (#304) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Végül kicseréltem neten rendeltem speedshop-ba egy gyári samsungra, azzal nincs probléma.
Engem is meglepett, mert látszodott a töltésen hogy fixen 85%-on tartotta utána meg 88%-on, az első software-es védelemre gyanakodtam, de gyári kábellel több lett azért az már érdekesebb.
Op8pro-mat hibátlanul töltötte.

(#306) Something_


Something_
őstag

Razer Hammerhead True Wireless Pro headsetet használok napközben telefonáláshoz, viszont ha nincs feloldva a telefon kijelzője, akkor valamiért nem akar hozzá csatlakozni. Előző telefonomnál nem volt gond.

Viszont az az érdekes, hogy mindkét autóm azonnal a telóhoz csatlakozik, szintén lezárt kijelzővel.

Mit nézhetek el?

(#307) ADAM1337 válasza Something_ (#306) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Aksinál nincs mély altatásban a bt vagy az appja a fülesnek ?

(#308) Something_ válasza ADAM1337 (#307) üzenetére


Something_
őstag

nincs, de most beraktam soha nem alvóba az alkalmazását.

amúgy lehetséges, hogy a bal fülest amikor kiveszem a tartóból nem érzékeli, mert a jobbost egyből megtalálta lezárt kijelzőnél is.

tök jó, hogy 2 hetes 70.000-es headset szarakszik..

viszont hihetetlenül szól... sosem hittem volna, hogy így tud szólni egy agybadugós bt headset.

(#309) ADAM1337 válasza Something_ (#308) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én buds live-al használom, azzal rendesen megy, meg ugye az integrálva van rendszer szinten az appja.
Tavalyi "jó vétel" note 20 ultra-hoz amit kaptam, végül a telefon 14napos elállással repült vissza, és a füles maradt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#310) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#309) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Megjött a spigen tokom. Sajnos ennel is az a baj mint a legelso nyomtatott toknal, hogy a gesture navigaciot ellehetetleniti, amugy minőségi szokasos spigen.

(#311) Winchester95 válasza ADAM1337 (#310) üzenetére


Winchester95
őstag

Zsarnér külső alsó-felső sarkát mi védi mikor leejted?

(#312) ADAM1337 válasza Winchester95 (#311) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem védi a slim armor pro védené, de alig van olyan tok ami ott is rendesen véd, de azt nem lehet itthon kapni, ez 15k volt a gizzmo-n, ha elmúlik a hype vonat majd szétnézek addig lehet bevágom elől a kijelzőt, hogy a vissza swipe ne 2.jára menjen.

(#313) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Koreában megjelent a 2. stabil One UI 4 frissítés. Várhatóan napokon belül megérkezik hozzánk is. Az XDA Developers-en, egy listán december 21. szerepel dátumként.

(#314) ADAM1337 válasza vinczetibor (#313) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én megvárom azért az észrevételeket, esetleg link is jöhet majd róla.

Más: a spigen tough armor-t berakhatnánk ilyen nem ajánlósnak, mivel a gesture müveleteket blokkolja az előlapon.
Ki milyen tokot használ ? pro/contra

(#315) Winchester95 válasza ADAM1337 (#314) üzenetére


Winchester95
őstag

Ha úgy van a gyári samsung tokomat elcserélném a tiédre. :D
(Fekete)

(#316) mrThomi válasza ADAM1337 (#314) üzenetére


mrThomi
addikt

En a gyári 79 eurósat preferálom. Nekem ilyen spiegen meg társai nagyon csúszósak. A gyárinak a hátulja gumis azt nagyon szeretem hogy a szófa karfáján simán megáll nem csuszik le, eleje kemenyebb müanyag, de az ugy oke

Nothing Phone (2a)

(#317) mrThomi


mrThomi
addikt

Ha nyitva van a cucc es normal bill kiosztas mellett nektek nem ugral el az app folymaatosan ? :W nagyon felcsesz h gepelek messengeren erre bejön egy korabban hasznalt app. En nyomnek mindig felre valamit ?

Nothing Phone (2a)

(#318) Winchester95 válasza mrThomi (#317) üzenetére


Winchester95
őstag

Nem :D

(#319) mrThomi válasza Winchester95 (#318) üzenetére


mrThomi
addikt

De biztos vagyok benne csak nem mondjátok. Az egesz topik ellenem van :DDD :DDD

Most allitgattam a magassagon igy jonak tünik. Szerintem gesture vezerles miatt dobhatott at masik appra

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#320) ADAM1337 válasza Winchester95 (#315) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Időközben megvettem a gyári zöld tokot ami sokkal kényelmesebb, mint a tough armor és használható is a gesture back swipe is.

Valamint holnap küldöm vissz a spigent elállással, így sajnos a csere nekem nem jó már.


[ Szerkesztve ]

(#321) Winchester95 válasza ADAM1337 (#320) üzenetére


Winchester95
őstag

Gondolom ez meg a zsanért nem védi ha leejted. :D

Jól értelmezem hogy az óra és telefon telefonálásához multi sim szükséges?

(#322) ADAM1337 válasza Winchester95 (#321) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

eSIM kell az órához, illetve multisim igen.

(#324) gilfoyle válasza Winchester95 (#255) üzenetére


gilfoyle
őstag

A Note pack-os tokban a ceruza helye hol van? Középen a zsanérnál? Ha igen, kinyitva leteszed az asztalra, akkor a toll tartója nem zavar az írásban? Nem billeg?

(#325) Winchester95 válasza gilfoyle (#324) üzenetére


Winchester95
őstag

Adam: köszi.
Gil:
Soha nem szoktam asztalon használni.
De kérdésedre a válasz:
Ez így van. Zavaró billeg stb.... youtube teszteken is ezt mutogatták kritizálták.
Annyi nem jutott az eszükbe hogy a toll teljes tartója kivehető/ kicsúsztatható.
Ha így teszed le tökéletes. Kb egy mozdulat. :)

(#326) gilfoyle válasza Winchester95 (#325) üzenetére


gilfoyle
őstag

Köszi, most néztem én is youtube-os videót és tényleg :)
Megveszem a Note packot, ár-érték arányban jó.

(#327) ADAM1337 válasza Winchester95 (#325) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Most nézem amit írtál, nem is rossz ez a csomag ha valaki szereti a kijelző védőset.
Így tényleg jó ár érte. (emagon most 23k)
Lehet kéne egy #1 hsz-t majd összeszedni ahogy jönnek a tapasztalatok, tokokról kiegészítőkről stb.

Alapvetően amit biztos beleírnék az #1 hsz-be.
-Belehet aktívvá kapcsolni az ujjlenyomat olvasót, így nem kell nyomkodni soha a gombot csak lezáráshoz. (alapból ki van kapcsolva)
-Belehet kapcsolni, hogy külső kijelzőn is folytatodjon az app ha bezárjuk, jelenleg apponként egyesével, erre sajnos nincs összes opció
-fullscreen kényszerítés bekapcsolható minden appra, egyesével.

(#328) bcl


bcl
senior tag

Sziasztok!

Hívásrögzítés. Műveli valaki itt ezt a sportot? :)
A napokban vettem észre, hogy az ACR zabálja az akksit. Éjszaka, offline módban+glance screen kikapcsolva megeszik 6 óra alatt majdnem 10%-ot :(((
Egy hónapja váltottam N10+-ról, ott nem vettem észre, hogy így lett volna. Sőt, itt is csak kb egy hete, bár előtte nem néztem.

Ki milyen szoftvert használ, ha nem ezt? Nem ragaszkodok az ACR-hez, bár régóta ezt használom.

Hallottam olyan pletykákat is, hogy a hívásrögzítés lehetőségét a Google visszapakolja a 12-es Androidba. Erről tud valaki?

Köszi

(#329) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Ezek szerint meg varhatunk :((( [link] Talan majd januarban lesz frissites :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#330) Decske válasza Gubu0101 (#329) üzenetére


Decske
aktív tag

Inkább legyen stabil, mintha egy bughalmazt kapnánk. :)
Per speciel nem igazán hiányzik az A12. Pixel 5-ön sokat hozott, de Samsungnál annyira nem érzem a hiányát.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#331) Gubu0101 válasza Decske (#330) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nyilvan :D Most nagyon osszeszaladtak a hibak,egymas utan sorba.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#332) gilfoyle


gilfoyle
őstag

A 21 ultrámon már 12 volt, nem vettem észre semmi komolyabb gondot. Úgyhogy nem teljesen értem ezt.

(#333) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

(#334) ADAM1337 válasza Gubu0101 (#331) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én még fel se vettem igazán, mit hoz a 12. de utána olvasok.

(#335) Pulsar válasza bcl (#328) üzenetére


Pulsar
veterán

Azt én is hallottam, és nagyon várom. Nekem jelenleg nem is működik az ACR, csak a saját hangom tudja felvenni, így le is szedtem. Ha kí jön a 12, ismét vissza rakom.

(#336) Menslee


Menslee
tag

Sziasztok,

Én is becsatlakozok. Samuék ajánlata az ajándék órával már olyan jó vétellé tette hogy inkább nem vártam a céges flotta újraszerződtetésére. :D

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#337) Winchester95 válasza Menslee (#336) üzenetére


Winchester95
őstag

Mennyi volt így jelenleg?

(#338) Menslee válasza Winchester95 (#337) üzenetére


Menslee
tag

640 volt az 512-es Fold 3, mellé adják a Galaxy Watch 4 Classicot ingyen.
(Azthiszem ez most jár minden flip és fold mellé, mérettől függetlenül.)

Úgy hogy az utóbbit eladom, már egész jó vétel még az ilyen-olyan szürke importosokhoz képest.

Amikbe inkább nem mentem bele miután elolvastam 1-2 értékelést.

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#339) gilfoyle válasza Winchester95 (#337) üzenetére


gilfoyle
őstag

Decemberben is volt már ez az akció, a 256-os Fold 3 601k volt és járt mellé a BT-s watch.
Csak az órához nem jár a garancia. Így is jó áron el lehetett adni.

(#340) Menslee válasza gilfoyle (#339) üzenetére


Menslee
tag

De jár.
Én legalábbis megkaptam hozzá a külön kitöltött garijegyet.

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#341) szalai112


szalai112
senior tag

Hali
Jó ez a Fold 3 többet nyomkodom mint a érintős laptopot :DDD

(#342) gilfoyle válasza Menslee (#340) üzenetére


gilfoyle
őstag

Én on-line vettem a Samsung webshopból (samsung.hu), ott nem adtak mellé garanciát, erről megvan a levelezés is, mert rákérdeztem, ez most hogy is van.
Ha ses.hu vagy sestore.hu akkor ott ezek szerint van.

[ Szerkesztve ]

(#343) Pulsar válasza Menslee (#336) üzenetére


Pulsar
veterán

Én is ilyen csomagban vettem egy hete, de nekem az órára is fájt a fogam, így kifejezetten jó ajánlat volt :DDD

(#344) ADAM1337 válasza Menslee (#338) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem 570 volt a galaxy watch 4 44mm eSIM-essel együtt tkomtól az 512-es zöld variáns, bár én is az órára is hajtottam így 2in1 vétel volt.

(#345) szalai112


szalai112
senior tag

Hát én se mostanában tervezek új mobilt venni, mobil tablet egyben.

(#346) Menslee válasza gilfoyle (#342) üzenetére


Menslee
tag

Ses vásárlás volt, igen :)

@Adam1337:
Akkor te sokkal jobban jártál. Én a 46os BT-t kaptam.
Bár mielőtt elmentem körbenéztem, és úgy tűnt hogy most szolgáltatóknál sehol sincs készleten.
Mondjuk nem is feltétlen számít mert nem igazán akartam hosszabbítani se.
Többre értékelem hogy "független" vagyok :D

@Pulsar:
Nekem az hogy naponta, kétnaponta töltsem az órám nagyon életidegen.
Volt egy Huawei Watch GT-m. Abban is csak azt szerettem hogy simán elment 2 hetet 1 töltéssel (és kibírt egy atomvillanást is).
De valahogy nem hiányzik hogy a csuklómon is lássam az értesítéseket, vagy bármit csináljak amit telefonon is tudnék.
Sportoláshoz meg sajnos lusta vagyok :))

Ugyanitt.
Ti hol találtatok szép "amoled" fekete háttereket?
Sajnos az r/amoledbackgrounds és hasonlók mind átlagos képernyő arányhoz vannak. :W

[ Szerkesztve ]

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#347) Menslee válasza szalai112 (#345) üzenetére


Menslee
tag

Én is azért mertem megvenni mert sokkal strapábbnak tűnik mint a Fold 1 volt (azt azért is adtam el mert nagyon féltettem fűtől fától). Legalább 2 évre tervezek vele.

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#348) ADAM1337 válasza Menslee (#346) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jah szerencsére nem telefon szolgáltatás van a t-nél, voda+telenor-ozok de a net monopol nálunk.

(#349) Teal'C


Teal'C
addikt

Sziasztok
Ha szükség lesz rá hol tudok fóliát cseréltetni fold-on vagy flip-en?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#350) Pulsar válasza Menslee (#346) üzenetére


Pulsar
veterán

Én egy pebble-t cseréltem le rá. Fény korában nagyon jó volt az üzemideje annak is, de eljárt felette az idő, és azt is 2 naponta töltöttem már, és legalább semmit sem tudott :D
igazából nekem a napi töltéssel semmi bajom nem lenne, ha mondjuk 20 perc alatt, amíg lezuhanyzom, feltöltődne. De egyenlőre még bírom a töltögetést, és sportolni is mostanság kezdtem, ahol meg extra motivációt ad a mindenféle adat, szóval jelenleg nem bántam meg :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.