Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Parallaxis válasza crane75 (#850) üzenetére


Parallaxis
addikt

(#852) Badboys válasza crane75 (#850) üzenetére


Badboys
őstag

A telefonról töröltem mindkét tört appot. Az órára föltettem a frissítést. Az órán megkerestem a telepített appot megnyitottam és rögtön fölajánlotta a frissítést és telepítést a telefonon. Ahogy fölment a telepítés a telefonra azt megnyitva működött mint a tört appokkal. Ez samu telefonnal.

[ Szerkesztve ]

(#853) Markizmark válasza Badboys (#852) üzenetére


Markizmark
addikt

Ezek szerint megjött az EKG frissítés az LTE-re is?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#854) Lacielvtárs válasza Markizmark (#853) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#855) Markizmark válasza Lacielvtárs (#854) üzenetére


Markizmark
addikt

Na, király.
Akkor már csak a futárnak kell megjönnie 9:30 és 12:30 között az órámmal. :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#856) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Sziasztok

Watch 3-ra is létezik olyan custom számlap gyűjtemény alkalmazás, mint pl. Amazfit GTR-nél az AmazFaces?
Ne kövezzetek meg, de a Samsung Áruház számlap kínálatát kicsit sablonosnak és vérszegénynek tartom.
Nem tudtok alternatív, de jó megoldást?

(#857) kmarci25 válasza JockeyEwing (#856) üzenetére


kmarci25
veterán

Facer app. Elég sok a gagyi (szerintem), de sok van benne, és egy-kettőt ki lehet fogni. Azokhoz én még kupont nem láttam, úgyhogy ha fizetőset szeretnél, akkor fizetned kell értük (6-700 forint általában darabja).

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#858) JockeyEwing válasza kmarci25 (#857) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

Köszi. És esetleg valami ad-hoc egyszerű creator? :) Vagy azért ez nem így működik?

(#859) Uzi74 válasza Markizmark (#853) üzenetére


Uzi74
senior tag

Igen, nekem is megmaradtak egyelőre a tört appok (XDA leírás szerinti). A régebbi mérések is ott vannak
VOx mérés az hol elérhető elvileg?

(#860) kmarci25 válasza JockeyEwing (#858) üzenetére


kmarci25
veterán

Van a Facer-nek tervező modulja is. Elég fapados, főleg az ingyenes, de van.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#861) Gee_-


Gee_-
tag

Idáig ticwatch órát használtam és a telefonon a Bluetooth jelnél az értesítési sávban a BL ikon úgy nézett ki mint ha nem lenne hozzá csatlakoztatva eszköz de mégis rajta voltam az órán. Most a watchon a BL jel úgy jelzi hogy kapcsolódva van az óra, lehet valahogy beállítani hogy ne muttasa ha az óra csatalakozva van?

Remélem érhető volt a kérdés.

(#862) Badboys válasza Markizmark (#853) üzenetére


Badboys
őstag

Igen. Meg lepetés ként ért mivel eddig 3 hét eltolódás volt a sima és az LTE közt.

(#863) Badboys válasza JockeyEwing (#856) üzenetére


Badboys
őstag

Igen van. Az ilyen Facer meg egyéb letöltési lehetőséget mellőzni kell. Van amelyik + ban kér egy telepítést ami fizetős a samu saját appja 900 huf. Nem az összeg a probléma hanem nem működik. Fölösleges kidobott pénz. Amennyiben érdekel privátban adok 2 appot onnan tudsz válogatni.

(#864) kmarci25 válasza Badboys (#863) üzenetére


kmarci25
veterán

És miért is csak privátban? :U

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#865) Gee_- válasza kmarci25 (#864) üzenetére


Gee_-
tag

Gondolom tört dolog és azt nem lehet a fórumon kitárgyalni. Attól függetlenül engem is érdekelne a dolog.

(#866) Badboys válasza Gee_- (#865) üzenetére


Badboys
őstag

Nem tört legális mindkettő. Kitehetem ide az oldalra amennyiben van rá igény. Annyi a dolog lényege, kuponozni kell, de meg is vehető minden face. Nem olyan vészes a kuponozás. pár perc az egész művelet. Viszont van olyan amelyiknél keresni kell a kuponokat az egy kicsit tovább tart. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#867) Gee_- válasza Badboys (#866) üzenetére


Gee_-
tag

Köszönöm, ez egy hasznos hozzászólás, szereztem is pár kupont. Köszi.

(#868) kmarci25 válasza Badboys (#866) üzenetére


kmarci25
veterán

Jah, hogy ennyi. Oké. :D Ezek között elég sok annyira gagyi, mint a Facer app-on lévők. Szerintem legalábbis. Másrészt facebook-on vannak olyan csoportok, amik kifejezetten ezeket gyűjtik, én ott szoktam nézegetni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#869) NeeKee


NeeKee
tag

Ez az automatán érzékeli a kézmosást app másnak is szórakozik? Felmostam a padlót, gratulált a kézmosáshoz... Hajtogattam a ruhákat, megint gratulált (vízzel se érintkeztem ekkor). Gyerekülést kötöttem be a kocsiba, megint pittyogott, hogy milyen tiszta a kezem :F :U Kap még 1 napot, aztán ha random beindul ez az app, megy a kukába.

(#870) Badboys válasza kmarci25 (#868) üzenetére


Badboys
őstag

Én nem vagyok fészen . Ezekről meg regisztrálás nélkül is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#871) kisdobos0111 válasza NeeKee (#869) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Ezt külön kell letölteni vagy alapból benne van?

(#872) TODI1111 válasza kisdobos0111 (#871) üzenetére


TODI1111
addikt

A samsung áruházból le tudod tölteni.

(#873) Markizmark


Markizmark
addikt

Sziasztok!
Van mód az óra barométerének kalibrálására?
12 hPa-t téved. Persze lehet enélkül élni, csak ha már van .... :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#874) kisdobos0111 válasza TODI1111 (#872) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Köszönöm

(#875) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, az órára másolt zenéket hogy tudom mappákba rendezni? :F

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#876) NeeKee válasza crane75 (#875) üzenetére


NeeKee
tag

Ha a telóról albumot másolsz, albumba teszi az órán. Órán sztem nem tudod változtatni a mappákat.

(#877) crane75 válasza NeeKee (#876) üzenetére


crane75
senior tag

Köszi 😊

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#878) Uzi74


Uzi74
senior tag

Kicsit kavar van a fejemben az ekg és nem samsung telefon esetén mi lenne a legjobb megközeltés: A firmware update után nekem továbbra is a régebben feltett, módosított SHM és az általam aláírt ecg és a bp appok vannak fenn, működik minden. Mivel tudnám "hivatalosabbá" tenni a setupot? Vegyem le az ecg és bp appokat az óráról és egy módosított SHM felteszi a hivatalosat? (ha a galaxy store-ból próbálom feltenni a hivatalos shm-et, azt mondja nincs kompatibilis készülékem, sideloadolva a hivatalos shm is jó lenne már?)

(#879) kuk@c válasza Uzi74 (#878) üzenetére


kuk@c
tag

Ha működik, miért bántod? Ha zavar hogy ilyen módon kell használni, venned kell Samu telót...
Nyilván ez a céljuk ezzel, mert nem mindenki fog mókolni vele... ;)

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#880) hawkfoto


hawkfoto
tag

Sziasztok!
Az automata aktivitás észlelést ki lehet valahol kapcsolni?

(#881) Uzi74 válasza kuk@c (#879) üzenetére


Uzi74
senior tag

Annyi lett volna a motiváció, hogy automatikusan frissüljön aminek csak lehet - mert az órán már "hivatalosan" vannak az appok.
A Samsung Pay Németországban az órán hivatalosan március 4-én indul, kíváncsi leszek ott lesz-e samsung telefon előírás - ha igen megoldható lesz-e sideloadinggal

(#882) kisskd válasza Badboys (#866) üzenetére


kisskd
tag

Én vagyok a hülye, ha nem látom a menüpontot, ahova be tudnám írni a kupont a Galaxy Wearable-ben?

szerk: a válasz igen, jobban körül kellett volna nézni, felül menü gomb, beállítások, utalványok, és ott hozzá tudom adni a kupont, aztán fizetéskor levonni.

[ Szerkesztve ]

(#883) Leslie1966


Leslie1966
senior tag

Kerékpáros edzésnél, vagy futás, gyaloglás hogy tudom beállítani, hogy a telefonon is látható legyen a térkép az edzés útvonalával együtt. Galaxy Gear S3-on ment a dolog, de elfelejtettem hogyan kell beállítani. A régebbi edzések térképei megjelennek. :(((

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#884) TODI1111 válasza Leslie1966 (#883) üzenetére


TODI1111
addikt

Az edzést az óráról kell elindítani. Az órán és a health alkalmazásban is be kell kapcsolni a helyadatok engedélyezését.

(#885) Leslie1966 válasza TODI1111 (#884) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Köszi ! Közben rájöttem. :D

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#886) Inclitus_pv


Inclitus_pv
tag

Ahhoz mit szóltok, hogy egy pletyka szerint a Samsung visszaterhet a Wear OShez idén ami váltaná a Tizent?

[link]

(#887) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Ez az óra ugye tud SPO2-t, de használja is valamire elemzés során? Valaki tudja, hogy miben nyilvánul meg a pontosság egy sima GWA2-höz képest fitness téren? Köszi.

(#888) kmarci25 válasza HoldfenyLuna (#887) üzenetére


kmarci25
veterán

Futásnál pl. van egy ilyen adat is:

Gyaloglásnál ilyen nincsen.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#889) Markizmark


Markizmark
addikt

Sziasztok!
Az óra képes VoLTE-re? Mármint nyilván az LTE verzióra értem.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#890) Badboys


Badboys
őstag

Frissítés jött a Galaxy Healt Monitorra. A Galaxy Storeból tölthető

(#891) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Szerintetek zuhanynál (szíjjat leszámítva) érdemes levenni az órát? Vagy maradhat? A tusfürdős víz mennyire tesz "jót" a tekergethető lünettának?

(#892) HoldfenyLuna válasza JockeyEwing (#891) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

A vízállóság mindig tiszta vízre vonatkozik. Nem mintha garinál számítana a beázás. A tusfürdő tele van mindenféle kemikáliákkal. Én addig tuti levenném, amúgy is kell a bőrnek is szellőzés.

(#893) Uzi74 válasza JockeyEwing (#891) üzenetére


Uzi74
senior tag

Tengervízzel és édesvízzel nincs gondja, de a tusfürdő csökkenti a víz felületi feszültségét, nehezített pálya a tömítéseknek.

(#894) GeoJoe válasza JockeyEwing (#891) üzenetére


GeoJoe
senior tag

a sima watch évekig rajtam volt zuhany közben, semmi baja nem lett. Járt tengerben, óceánban + a jacuzzit és szaunát is szereti. Gondolom / remélem nem léptek vissza a minőségben. Kipróbálnám a watch 3-mal is de sehonnan sem tudok szilikon szíjat keríteni...

(#895) kmarci25 válasza GeoJoe (#894) üzenetére


kmarci25
veterán

de sehonnan sem tudok szilikon szíjat keríteni...
??? Millió beszerzési forrás van pedig. Belföldön 2-3-4 ezer forint, Aliról Kínából pedig a töredékéért.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#896) PeteePeti válasza kmarci25 (#895) üzenetére


PeteePeti
őstag

Gondolom úgy érti, hogy normális minőségűt! ;]
Párom most vett 4 ezer forintért fehér szilikon szíjat a Watch Active-hoz! Hát bár ne tette volna! Meg sem közelíti az eredetit se fogásra, se színre, se anyagra! Egy gagyi fos!
Szal értem én, hogy ezer helyről lehet beszerezni szíjakat, na de milyeneket??? :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#897) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

A helyi Samsung boltot zaklatom de nincs. A sestore.hu-n szintén. A ses.hu-n van szürke de nem lehet kosárba tenni, mert akkor kiírja, hogy nincs raktáron :W

(#898) Uzi74 válasza GeoJoe (#897) üzenetére


Uzi74
senior tag

Fekete szilikonpántot nehéz találni, én is a GW-ről tettem át. Más színben láttam eredetit helyenként.

(#899) TODI1111 válasza GeoJoe (#897) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem éppen a legolcsóbb, de én ilyet vettem és tökéletes. [link]

(#900) GeoJoe válasza TODI1111 (#899) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Köszi, meglesem! Ha nem lesz a samsungnál akkor előbb-utóbb máshonnan kell beszereznem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.