Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Gubu0101 válasza axlfsi (#1950) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akkor,jol ellerulte a figyelmem :D sose lattam

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1952) Badboys


Badboys
őstag

A tegnapi Samu healt frissítést használja már valaki? Azt olvastam, hogy a pulzusmérés nem működik és megszüntették az alap fekete hátteret az appban?

(#1953) axlfsi válasza Gubu0101 (#1951) üzenetére


axlfsi
veterán

Na, de nezd a pozitiv oldalat; az ilyen felhasznaloknak, mint Te vagy, "mindig jon valami uj" , hiszen most is ugy tudsz neki orulni, mintha uj dolgot kaptal volna a frissitessel :D
... ebben is van valami (es valahol irigyellek :DDD )

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1954) axlfsi válasza Badboys (#1952) üzenetére


axlfsi
veterán

Most megneztem es fekete tovabbra is, ez nem valtozott. Viszont pulzusmerest (manualisan inditva) eddig sem lehetett az appbol kezdemenyezni (... korabban valamikor talan indithato volt az orarol, de en ezt nem is kovettem, hogy miota nem).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1955) Gubu0101 válasza axlfsi (#1953) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen,most ugy szetneztem mi is valtozott,akkor tunt fol :D Ohh mondom ez uj :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1956) dionaea válasza axlfsi (#1949) üzenetére


dionaea
őstag

Én is így tervezem csak hát a mire a nehéz. Alma köszönöm nem kell. Valami felkavarhatna az álló vizet

(#1957) Badboys válasza axlfsi (#1954) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm

(#1958) Markizmark válasza Gubu0101 (#1945) üzenetére


Markizmark
addikt

Oszt hol vannak az új óraszámlapok? Nem úgy volt, hogy megkapjuk a Watch 4 számlapjait?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1959) vihartigris válasza Markizmark (#1958) üzenetére


vihartigris
őstag

Itt az egyik.

[ Szerkesztve ]

bármi reciproka a semmi

(#1960) Gubu0101 válasza Markizmark (#1958) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azt se tudom mi volt a regi :D Nem gyarit hasznalok,mindig szedek ke valamilyet,valahonnan :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1961) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Beszereztem végül egy Watch3-at teljesen rendben van, viszont gyári bőr szíj ami van az barna
Eleinte azt hittem hogy nem lesz kényelmes viszont annyira az, hogy igazából észre sem veszem és így tulajdonképp zuhanyzás közben nincs rajtam, ezek kívül egész nap.
Gondolkoztam másik szíj vásárlásán, de a szilikont még nem próbáltam, viszont ez a gyári fekete bőr 15 ezer. Kicsit sokallom
nézegettem pl ilyet ( Aligator Watch 22 mm ) 5990 a zöld ufós boltban
Használ valaki ilyet ? Vagy mit ajánlanátok mint alternatíva ?
Igazából ez a barna is szép, tetszik, de nem minden esetben jó, emiatt kéne egy fekete is

[ Szerkesztve ]

(#1962) Badboys válasza Markizmark (#1958) üzenetére


Badboys
őstag

Sehol sem találom az esés érzékelés időzítését sem. Arról volt szó, hogy idő intervallumot lehet állítani. Az viszont nagyon jó lenne.

(#1963) axlfsi válasza Badboys (#1962) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez engem is bosszant... mar vagy 3-4 alkalommal is elofordult, hogy zuhanyzas alkalmaval, amikor a mosdo szelere szepen leraktam, azt gondolta, hogy elestem es elkezdett riasztani (amit raadasul nem is igazan tudsz megszakitani). Persze, elismerem, vannak elethelyzetek, amikor talan hasznos lehet ... de pont egy ilyen featuret, egy amugy fitaloknak szant (legalabbis nem celzottan idosebb genercaionak) oraba tenni :U ... hat nemtom.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1964) kmarci25 válasza axlfsi (#1963) üzenetére


kmarci25
veterán

Fiataloknak szánt? Ezt miből gondolod?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1965) Sanya válasza kmarci25 (#1964) üzenetére


Sanya
nagyúr

fitti 39-es vagyok

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1966) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Arra van valami megoldás, hogy a képernyő ébresztése módokat, kicsit testre lehessen szabni ? Én pl nem szeretem ha mozdulattal felvillan az óra, mert idegesít, hogy nem is akarom megnézni az időt, de kézmozdulatra folyamatosan villog. Viszont olyan opció nincs, hogy ezt pl intervallumban meg lehessen adni, hogy mettől meddig csinálja ? Mondjuk reggel 8-16 ig oké, utána már ne villogjon.
Képernyő ébresztése érintéssel, amit használok így, de ott meg furcsa, hogy háromszor kell koppintatni, hogy feléledjen a képernyő. Ez így normális ? kicsit olyan mintha azonnal nem reagálna, várni kell...
Másnál is így van ez ?

(#1967) vihartigris válasza SkyTrancer (#1966) üzenetére


vihartigris
őstag

Nekem érintésre azonnal reagál.

bármi reciproka a semmi

(#1968) axlfsi válasza kmarci25 (#1964) üzenetére


axlfsi
veterán

Felreertheto voltam. En is 46 vagyok es meg talan nem szamitok idosnek...

Inkabb ugy kellett volna fogalmaznom, hogy nem kifejezetten idoseknek szant termekrol van szo (mert egyebkent van ilyen ora is a piacon).
A celkozonseg koreiben talan annyira nem relevans az, hogy elesunk es riasztani kellene ... persze, barmikor, barkivel, barmi megtortenhet - en ezt ertem. Viszont akkor sem tudom elkepzelni, hogy a 85 eves nagyim csuklojara feltegyem, aki egyebkent meg mindig nem jellemzo, hogy elesne (igen, tudom; sosem tudni elore).
Mindegy, nem eletszeru, hogy egy ilyen feature legyen az ekessege egy oranak.

Merne inkabb tokeletesen az alvasidot vagy lenne jobb az akkuideje, sport- es egyeb tevekenysegek analizalasaba hoztak volna ujitasokat, ... akarmi mas, de ez a falling detector es 2 ev utan meg mindig erre jon patch, mikozben trivialis (melyalvas) funkcioja hasznalhatatlan :U ...hat ettol nem fogok hasra esni. Igazabol mar nincsenek elvarasaim es nem is lepodok meg semmin, elfogadtam olyannak, amilyen... csak ugye tema volt es ujjongva tapsolunk fulig ero mosollyal koszontjuk amikor jon egy patch, ... pedig patasztvakitas csak (de mar ismetlem magamat).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1969) kmarci25 válasza axlfsi (#1968) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem kötekedésképpen írtam (na jó, egy kicsit azért is ;] ), de furcsálltam. Egyébként szerintem a funkció hasznos, én pl. futáskor, túrázáskor vagy más egyéni sportnál el tudom képzelni, hogy úgy esik valaki, hogy nem tud mozdulni, ilyenkor nagyon jó lehet egy ilyen funkció.
A többiben igazad van, az alváskövetés csapnivaló, nem is használom éjszaka.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1970) Badboys válasza kmarci25 (#1969) üzenetére


Badboys
őstag

Valóban jó is lehet az esés funkció. Viszont az érzékenységével vannak gondok. Amikor az ágyra röptetem rögtön jelez pedig baromira nem kellene. Ezt mondták, hogy ezen lehet állítani majd a frissítéssel. Hát nem. Valahol a kanyarban eltünt ez a lehetőség.

(#1971) Markizmark válasza Badboys (#1970) üzenetére


Markizmark
addikt

Lehet állítani, érzékenyebbre.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1972) Badboys válasza Markizmark (#1971) üzenetére


Badboys
őstag

Igen ezt megtaláltam. Arra gondoltam, hogy kb 30-60mp ig nem reagálok akkor kér segítséget. Sajnos ez így is nagyon érzékeny ezt csak hatványozni lehet. Inkább a kevésbé érzékenység jönne jól. Ne akkor riasszon, ha repül az ágyra. Mert megfeledkezek és repül.

(#1973) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A Samsung health monitor honnan lehet letölteni?

megvan.

[ Szerkesztve ]

(#1974) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ellenben a telefonon lévő shelt applikációban nem találom.

(#1975) vihartigris válasza gyuri2008 (#1974) üzenetére


vihartigris
őstag

lesz külön egy aplikáció

bármi reciproka a semmi

(#1976) GuruZone


GuruZone
őstag

érzésre nevetséges lett az üzemidő...

Holnap megnézem figyelmesebben.

acél / eSIM

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1977) Markizmark válasza GuruZone (#1976) üzenetére


Markizmark
addikt

Nekem ugyanolyan, mint eddig. Reggel óta 94%-ról 84-re esett eddig. Minden másnap töltöm. Telefonnal kapcsolódva se wifi, se hálózat se GPS nem aktív. Csak szakadás esetén lép fel hálózatra és kapcsolja be a Wifit.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1978) jojojo


jojojo
senior tag

Tudom, hogy én vagyok béna :B de segítenétek beállítani a Galaxy Watch 3-ra a érintéses fizetést.

Köszönöm előre is

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#1979) hito válasza jojojo (#1978) üzenetére


hito
nagyúr

Csak a Samsung Pay működik vele hivatalosan, ami viszont sajnos itthon nem elfogadott fizetési mód. Trükközni lehet Revolut-tal és Curve-vel. Rákeresve a topicban van sok hasznos infó.

Google Pay nincs rá sajnos.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1980) Tibson


Tibson
tag

Sziasztok!
Az normális, hogy az EKG mérés nagyon nehezen megy? Konkrétan mérésnél csak sűrű függőleges vonalakat rajzol és kb. 20-25 perc mire értékelhető mérést produkál. Próbálkoztam már újraindítással, gyári beállítások visszaállításával is, de nem segített. Nemrég láttam egy almás ismerősöm óráján nála a mérés milyen simán megy. Pedig, ha valaki, akkor én nagyon nem vagyok apple fan, de el kell ismerjem ez nála sokkal jobban működött. A Samsung Experience Store-ban az egyik srác azt mondta, hogy nála sem működik 1-2 hónapja normálisan a mérés, szerinte majd jön egy szoftverfrissítés amivel javítják, ő is megnézette, de nem találtak hibát az órában, de ha nagyon zavar leadhatom és megvizsgálják. Érdemes beadni? Másnak volt már ilyen gondja?

(#1981) west76 válasza Tibson (#1980) üzenetére


west76
aktív tag

Nálam is ilyen, többszöri próbálkozással, óra igazgatása a csuklón általában sikert hoz, de nem megy simán, zökkenőmentesen, sajnos.

(#1982) jojojo válasza hito (#1979) üzenetére


jojojo
senior tag

Köszönöm!

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#1983) Badboys válasza Tibson (#1980) üzenetére


Badboys
őstag

Nézd meg a szenzorok hibátlanok e? L-O 0 át kell mutatnia. A 0 fölött szenzor hiba van. Ne higgy nekik. Ellenőrizd magad. Tapasztalataim szerint ritka egy tetű banda az egész samu vonal.
Az órán tárcsázóba írd be:
1. *#0*#
2. Megjelenik egy menü, A kék "testmode" feliratot nyomd meg 7x. Semmi sem jelez vissza
3. de megjelenik a 2test menü, ezt használd.
4. Nézd meg az L-O értéket érintés nélkül és érintéssel is (mintha ekg-t mérnél)
0-2 között ok, ha felette van akkor elvileg a szenzor rosszul mér. Az "5" a leírások szerint a hibás szenzort jelenti...

(#1984) vihartigris válasza Tibson (#1980) üzenetére


vihartigris
őstag

Előfordul, hogy igazítani kell egy kicsit a csuklón, de hamar mér.

bármi reciproka a semmi

(#1985) kmarci25 válasza Tibson (#1980) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem tudom nálatok miért ilyen. Semmi igazgatás, csak odatettem az ujjam. A videó közben még mozogtam is, az látszik is a mért adatokban.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1986) SkyTrancer válasza kmarci25 (#1985) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

nálam is hibátlan, sosem volt még gond, amióta megvettem az órát, pedig naponta többször is nyomom a méréseket

(#1987) Sanya válasza Tibson (#1980) üzenetére


Sanya
nagyúr

takarítsd meg a szenzorok körüli részt ( az óra alját)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1988) alcapone386


alcapone386
őstag

Részemről azóta kapok jó méréseket, amióta a csuklómon próbáltam ki a késélezésem eredményét. Leborotváltam a szőrt, akkor jöttem rá, hogy jobban "lát" így a szenzor. Ha ez oldotta meg, ha nem, azóta havi egyszer az óra környékén kap egy "gyérítést" az óra helye :D;]

(#1989) Badboys válasza kmarci25 (#1985) üzenetére


Badboys
őstag

Nálam is így kezdte ilyen kriksz - krakszokkal amikor szar volt a szenzor. Amióta cserélték a hátlapot 4 szer azóta nem így kezdi hanem azonnal normálisan indul pedig nem borotváltam.

(#1990) kmarci25 válasza Badboys (#1989) üzenetére


kmarci25
veterán

Ok, majd szólok, ha tönkremegy.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1991) Tibson válasza Badboys (#1983) üzenetére


Tibson
tag

Köszönöm mindenkinek a választ!

Kipróbáltam amit írtál. Ha nem teszem rá az ujjam a felső gombra, akkor az első alkalom kivételével (akkor 1-es értéket mutatott) 7-8 mérés alkalmával is 9-es érték jött ki. Ha ráteszem az ujjam a gombra, akkor minden alkalommal 0 volt. Érintés nélkül is 0-2 között kellene lennie?

@Sanya: Az óra alja ránézésre tiszta, vigyázok rá. Gondolom a hátlap közepére gondolsz. Azt a részt nem szoktam külön takarítgatni. Leginkább csak azokat a hajlatokat takarítom ahol megmarad a por.

@kmarci25: Még a könnyem is kicsordulna, ha elsőre sikerülne a mérés :D

(#1992) Badboys válasza Tibson (#1991) üzenetére


Badboys
őstag

Igen

(#1993) Badboys válasza kmarci25 (#1990) üzenetére


Badboys
őstag

Vajon miért szólnál nekem? Megosztottam a tesztet ennyi. Ha akarod használod, ha akarod nézed a kriksz krasszaidat. Gyakorlatilag a lőtéri kutyát sem érdekli min mér az órád. Neked ez így jó használd egészséggel.

(#1994) kmarci25 válasza Badboys (#1993) üzenetére


kmarci25
veterán

Fantasztikusan tolod ezeket a hsz-eket! :DDD Bármi téma vetődik fel az órával kapcsolatban, kb mindegyikre tudsz írni valami negatívat, de minimum azt, hogy ha most működik egy funkció, akkor is el fog romlani.
Csatlakozom hozzád: ha neked ez így jó, folytasd csak nyugodtan. :K

U.i.: Oké, ha téged nem érdekel, de azért azt engedd már meg, hogy leírjam, amiről úgy gonmdolom, hogy mást talán érdekelhet.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1995) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Mondjuk engem minden negatív pozitív komment érdekel, pláne ilyen "esetlegesen" előforduló hiba vagy nevezzük bárminek, mert az ember ilyenkor elgondolkozik, odafigyel stb. Szóval a fórum lényege azt hiszem ez. Mindenki leírja amit gondol / tapasztal.

(#1996) Sanya válasza Tibson (#1991) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nekem se ment most. Elővettem a bőrfertőtlenítésre használatos izopropil alkoholos fújót, majd az óra érzékelőcsoportját jól befújta, egy papírzsepivel megtörölgettem. Olyan szép az EKG görbe, hogy csak na. Az enyém sem látszott koszosnak. SZóval elő a büdös parfümösflakonnal, vagy a fabulonszagú arcszesszel és töröld át vele az óra "hátlapját" rendesen. Tocsogjon (alkohol nem korrodál). jelezz vissza majd.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1997) vihartigris válasza Sanya (#1996) üzenetére


vihartigris
őstag

"elő a büdös parfümösflakonnal, vagy a fabulonszagú arcszesszel"
Pálinka nem jó rá? Mert akkor az óra és viselője is jól járna :D

bármi reciproka a semmi

(#1998) Sanya válasza vihartigris (#1997) üzenetére


Sanya
nagyúr

azt kár pazarolni :D A pálinkának viszonylag magas a víztartalma, ezeknek a szaroknak meg olyan 70% körül. (a magas alkoholtartalom miatt meg el is párolog az összes pillanatok alatt)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1999) alcapone386


alcapone386
őstag

Azért csak óvatosan a szerekkel ;] Van ami opálosra marná a hátlapot :D

(#2000) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Sziasztok! Pulzusmerő mellkaspántot hogyan tudok csatlakoztatni az órához? Polar H7 lenne az alany. Köszi

Védd a fákat, egyél hódot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.