Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) kisdobos0111 válasza HoldfenyLuna (#968) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Azt külön kell beállítani?

(#1002) kmarci25 válasza beci (#997) üzenetére


kmarci25
veterán

Alvásmonitorozást nem tudom, azt nem használom.
Sportot csaki s az órán, telefont nem is viszek. Engedélyezni kell a helyadatokat a telefonon és az órán is, így lesz térképed.
Van egy olyan opció, hogy mindig óra. Ez tulajdonképpen az AOD (always on display), de így gyorsabban fog merülni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1003) beci válasza kmarci25 (#1002) üzenetére


beci
őstag

Koszonom.
Az alvast kiprobaltam,automatikusan erzekeli.
Sportolas kozben a zenelejatszot lehet mukodtetni? Valamint ha megallok hosszabb ideig,akkor ujra kell inditani a sportot,vagy folytatja magatol?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1004) kmarci25 válasza beci (#1003) üzenetére


kmarci25
veterán

Zene nélkül futok, úgyhogy sajá tapasztalat nincs, de úgy olvastam korábban hogy van rá lehetőség, szerintem simán működik.
Nem tudom van-e állítási lehetőség, de nálam a gyaloglásnál és a futásnál is úgy működik, hogy ha érzékeli hogy megálltam, akkor szünetelteti az edzést, és automatikusan folytatja, ha ismét mozgást észlel.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1005) beci válasza kmarci25 (#1004) üzenetére


beci
őstag

Szuper,koszonom. :R

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1006) Uzi74 válasza beci (#1003) üzenetére


Uzi74
senior tag

Spotify streaminget es Samsung health-t is elbírja, igaz úgy 2 óra alatt vége az akkunak

(#1007) kmarci25 válasza Uzi74 (#1006) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha streamingelsz telefon nélkül akkor LTE óra, igaz? Az amúgy is kevesebbet bír. Nekem nem LTE van, ott csak úgy működne, ha lementem a listát és úgy játszom le. Talán úgy többet bírna? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1008) beci válasza Uzi74 (#1006) üzenetére


beci
őstag

És ha az orara toltok fel zenét mp3-ba?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1009) Uzi74 válasza beci (#1008) üzenetére


Uzi74
senior tag

A file áttöltés nagyon macerás, egyenként kell. Inkább spotify offline módot javasolnám, 1-2 playlistet szinkronizálva az órára

kmarci25: igen, úgy jóval többet bír, sport + streaming (AOD) a legrosszabb elképzelhető scenarió az akkunak

[ Szerkesztve ]

(#1010) beci válasza Uzi74 (#1009) üzenetére


beci
őstag

Komplett albumot nem lehet? Vagy kijelolom az osszeset,es inditom a masolast?
Spotifym nincs.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1011) zzola válasza Uzi74 (#1009) üzenetére


zzola
félisten

Tudja az óra a spoti offline módot? :))

Ma én is csatlakoztam eme népes táborhoz!

(#1012) Markizmark válasza zzola (#1011) üzenetére


Markizmark
addikt

Úgy látom tudja, van ilyen lehetőség, hogy letöltés.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1013) zzola válasza Markizmark (#1012) üzenetére


zzola
félisten

:R
Hát srácok, egy Garmin Forerunner után elveszek a beállításokban. Lényegében a sport része, ami kimondottan érdekel az órában, meg persze az okos funkciók is.

(#1014) NeeKee válasza beci (#1010) üzenetére


NeeKee
tag

Hello,
Telóról lehet komplett albumot is átmásolni órára, vagy csak 1-1 számot, ahogy kedved tartja. Edzés közben az órán lévő dalokat simán le lehet játszani.

(#1015) beci válasza NeeKee (#1014) üzenetére


beci
őstag

Koszonom szepen. Ez jo hir,nem akartam elofizetni spotira. :))
Alirol rendeltem kijelzovedot,de az 1 honap mire megjon...
Igy rendeltem egy ilyet. [link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1016) NeeKee válasza beci (#1015) üzenetére


NeeKee
tag

Alis kijelzővédőm nekem 5 hónap alatt nem jött meg, azt feladtam. Ezzel a spigennel szemeztem én is, majd írj tapasztalatot, milyen.

(#1017) zzola


zzola
félisten

Ha strava appból indítom a futást, akkor engedélyezni kell valahol valamit, hogy mérje a pulzust futás közben? Weben nem látni a pulzust, vagy nem is viszi át ezt az adatot?

(#1018) Inclitus_pv válasza zzola (#1011) üzenetére


Inclitus_pv
tag

Igen, en rendszeresen hasznalom sport kozben bluetooth fulessel.

(#1019) zzola válasza Inclitus_pv (#1018) üzenetére


zzola
félisten

:R

(#1020) zzola


zzola
félisten

A gyári merevzen szíj helyet tudtok ajánlani valami sport szilikon szíjat? Aliexpress tele van, de nem biztos, hogy jó a minősége + sokára jönne meg.
Láttam van gyári ~10k-ért, az minőségben milyen?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1021) TODI1111 válasza zzola (#1020) üzenetére


TODI1111
addikt

Én [ilyet] vettem. Meg vagyok elégedve vele.

(#1022) beci válasza NeeKee (#1016) üzenetére


beci
őstag

Tegnap megjott,majd este zuhanyzas utan felrakom,es irok. Mindig paras levegoben rakok fel foliakat,nincs szálló szosz es por,a paras levego miatt.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1023) beci válasza NeeKee (#1016) üzenetére


beci
őstag

Na,felkerult. :)
A felrakas pofon egyszeru,es tokeletesen illeszkedik.
Mikor vegeztem,az egyik felen fel is huztam kicsit a foliat,hogy rajt van e egyatalan. :) Annyira jol kier a szelere.
Kozpontos,elfedi a teljes kijelzot.
Reszemrol ajanlott.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1024) NeeKee válasza beci (#1023) üzenetére


NeeKee
tag

Szupi, köszi az infót! Akkor beszerzek egy ilyen fóliát én is.

@zzola: én még anno Aliexpressről rendeltem szilikon sportszíjat (megérkezett 3 hét alatt), az tökéletesen illeszkedik, jó a minősége is. Ellenben ezt a fajta szíjat én nem ajánlom, szinte alig lehet az órára rátenni és szorul, akad mindenhol. Lehet megfarigcsálom, mert nem volt drága.

(#1025) GuruZone válasza beci (#1023) üzenetére


GuruZone
őstag

egy ilyet akkor én is beszerzek mert az én üvegem messze nem ér ki ennyire a szélekig.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1026) Anulu79 válasza beci (#1023) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem veszít az érzékenységéből a kijelző a plusz üveg miatt?

(#1027) beci válasza Anulu79 (#1026) üzenetére


beci
őstag

Nem vettem eszre valtozast.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1028) Uzi74


Uzi74
senior tag

Következő a problémám: Ha az órában egy külön szerződéses eSim van (nem multisim, más számmal) adapkapcsolat nélkül, standalone módban sms-t nem fogad az óra és küldeni sem tudok - találkozott más is ezzel a problémával? (ha az óra és telefon össze van kapcsolva és a telefon kap sms-t, akkor igen, az megjelenik, de az eSim számára küldött sms nem érkezik meg...)

(#1029) nylacika


nylacika
aktív tag

[link]
Az enyém ilyen lett a végén... :D

linkek:
kijelző védő: https://www.aliexpress.com/item/4001347765101.html?spm=2114.13010708.0.0.26394c4dkb2Zta

gyűrűvédő: https://www.aliexpress.com/item/1005001623091630.html?spm=2114.13010708.0.0.26394c4dkb2Zta

óratest védő: https://www.aliexpress.com/item/1005001368787622.html?spm=2114.13010708.0.0.26394c4dkb2Zta

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#1030) Unsign válasza nylacika (#1029) üzenetére


Unsign
tag

Maximálisan jó választás volt.
Egy pici hátrány, hogy a lünettát így nem olyan könnyű tekerni. Pontosabban a forgást nem akadályozza semmi, csak hozzáférni nehezebb, de engem ez nem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#1031) nylacika válasza Unsign (#1030) üzenetére


nylacika
aktív tag

Ez sem rossz! :K

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#1032) Tibson


Tibson
tag

A lünetta mérete megegyezik vajon a Galaxy Watch óráéval? Olyan gyűrűvédőt szeretnék amin nincs semmilyen jelölés, [link] de nem találok olyat ami ehhez az órához való.

(#1033) MLA válasza nylacika (#1029) üzenetére


MLA
tag

Szia. Engem az óraszíj jobban érdekelne :K Hol vetted?

(#1034) ferenck válasza Tibson (#1032) üzenetére


ferenck
senior tag

Nem egyezik meg a két óra gyűrű mérete.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#1035) Tibson válasza ferenck (#1034) üzenetére


Tibson
tag

Kösz! Akkor nem ezt veszem.

(#1036) nylacika válasza MLA (#1033) üzenetére


nylacika
aktív tag

A szíjat kb 1-2 éve rendeltem, megpróbálom megkeresni a linket!

Megvan! https://www.aliexpress.com/item/1005001338959410.html?spm=2114.13010708.0.0.3a994c4dNX94ac

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#1037) MLA válasza nylacika (#1036) üzenetére


MLA
tag

Köszi :C

(#1038) zzola


zzola
félisten

Ha a telefon felcsatlakozik wi-fi-re és az órában be van állítva a wi-fi kapcsolódás, akkor telefon nélkül is szinkronizál az óra mondjuk stravával?
Kösz

(#1039) Dokumat válasza EAndrew (#634) üzenetére


Dokumat
csendes tag

Hú, ezek nagyon tetszenek! Kérhetek én is egy linket? Köszönöm! D.

(#1040) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, automatikus edzés észlelésnél hogy lehet beállítani, hogy induljon el a helymeghatározás is? Ugyanez a gondom a pulzusméréssel is. Észlel egy gyaloglást pl. de csak a tempóról és a kb megtett távról van adat. Köszi szépen a segítséget!

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#1041) Inclitus_pv válasza zzola (#1038) üzenetére


Inclitus_pv
tag

Szia, igen, ilyenkor Távoli kapcsolatban van, megjonnek az ertesitesek is, tudsz rajuk valaszolni. SMS-t tudsz onalloan is kuldeni ha Samsung telod van. Hivni nem lehet, de a nem fogadott hivasok ertesiteskent megjelennek.

[ Szerkesztve ]

(#1042) Uzi74 válasza Inclitus_pv (#1041) üzenetére


Uzi74
senior tag

"SMS-t tudsz onalloan is kuldeni ha Samsung telod van" ezt kifejtenéd, hogy értek? Pont az a problémám az LTE verziókkal, hogy SMS-t standalone modeban nem tudok küldeni (csak hívást indítani. Samsung telefonnal párosítva tudnék tényleg?

(#1043) Inclitus_pv válasza Uzi74 (#1042) üzenetére


Inclitus_pv
tag

Nekem bluetooth valtozat van, igy az LTEt nem tudom. De nalam, ha az óra csak neten (az en esetemben wifi-n keresztul) csatlakozik a telohoz (Tavoli kapcsolat), tehat nincs köztük bluetooth kapcsolat, akkor az oras Uzenetek appbol tudok SMSt küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#1044) Uzi74 válasza Inclitus_pv (#1043) üzenetére


Uzi74
senior tag

Ja ok, akkor tiszta. Az megy nekem nem samsung telefonnal is remote kapcsolat esetén. Remote kapcsolat nélkül nem megy az SMS, hiába LTE. Internetre és hanghívásra szűkül a kommunikáció (lehet az MMS menne, azt nem próbáltam)

(#1045) kisdobos0111 válasza Inclitus_pv (#1041) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Én tudok hívni is és hívást fogadni is távoli kapcsolatban. Sima bluetooth verziós óra.

(#1046) ferenck válasza Uzi74 (#1042) üzenetére


ferenck
senior tag

Nem Samsung telefon esetén nincs sms és email app az órán, csak az épp aktuális bejövő látszik, nem tudod visszanézni a régieket. Ezért nem tudsz sms-t küldeni. Samsung telefonnal párosítva megvannak ezek az appok, és telefon nélkül is lehet sms-t küldeni LTE-s órával.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#1047) Inclitus_pv válasza kisdobos0111 (#1045) üzenetére


Inclitus_pv
tag

Ez fura, nekem Távoli kapcsolatban hivas kezdemenyezesekor keri, hogy csatlakoztassak telefont bluetooth-al.

(#1048) kisdobos0111 válasza Inclitus_pv (#1047) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Volt hogy otthon hagytam a telefont, és a munkahelyen csörgött az óra és beszéltem távoli kapcsolatban wifin.

(#1049) zzola válasza Inclitus_pv (#1041) üzenetére


zzola
félisten

Köszi. Geartackert használok és wi-fi-n nem mennek az appból ki az adatok. Telefon nélkül nem működik...vagy én vagyok a béna.

(#1050) zzola


zzola
félisten

Youtube Music-ot valahogy rá lehet varázsolni a készülékre?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.