Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) kuk@c válasza Badboys (#245) üzenetére


kuk@c
tag

Én is próbáltam pár napja a vid alapján, de nem műxik. Ott akadt el, hogy az órára nem megy fel az app.
Lehet csak én vagyok béna, elvileg minden szükségest beállítottam telepítés előtt.

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#252) bezz


bezz
tag

Azt tudja valaki, hogy ugyanúgy lehet-e vele fényképezni, az állványra fogatott mobillal, mint az Actíve 2-vel?
Azon tök jó, hogy látni is a képet, nem csak elkattintani lehet.

(#253) kuk@c válasza bezz (#252) üzenetére


kuk@c
tag

Igen. :K

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#254) Badboys válasza kuk@c (#253) üzenetére


Badboys
őstag

Próbáltad esetleg újra telepíteni?

(#255) Lacielvtárs válasza Anulu79 (#234) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Igen watch 3 és active 2 :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#256) Atilla21 válasza NeeKee (#248) üzenetére


Atilla21
csendes tag

A Turbado garanciáról annyit, hogy a barátnőm watch-án tönkre ment a magasságmérő és a barométer több, mint egy év után. Vissza küldtem, pár napra rá jött a válasz, hogy ők is észlelték a hibát és van két lehetőség, mivel még forgalmazzák küldenek egy vadi újat, vagy a vételi ár 70 %-án beváltják, úgyhogy mostmár olvashatom ezt a topikot is. :)

(#257) tr00p3r válasza Badboys (#245) üzenetére


tr00p3r
őstag

[link] íme, nagyjából 5 perc (se) is a volt.

(#258) Badboys válasza tr00p3r (#257) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm, de többszöri próbálkozás ellenére sem megy. A Healt monitor nem települ és azt írja "No compatible watch found" . Valami miatt nem települ és ki írja alulra a telefonon, hogy Figyelmeztetés a szoftver nem települt. The blood pressure and ECG features require a GW A2 or later to work. Az újabb meg van, de valami mégsem ok. Az órára magától kellene települnie a szoftvernek. El sem tudom képzelni, hogy mi lehet a gond. Pedig a belső könyvtárba van telepítve.

[ Szerkesztve ]

(#259) kuk@c válasza Badboys (#258) üzenetére


kuk@c
tag

Ugyanez nálam is... Health monitor nem látja az órát, a másik app indulás után kiírja hogy nem telepíthető...

Egy kérdés. Mindegy hogy milyen telóról telepítjük?

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#260) tr00p3r válasza kuk@c (#259) üzenetére


tr00p3r
őstag

Hogy érted milyen telefonról? Amivel össze van párosítva az óra, szerintem. Nem tudom mi lehet a gond. Nekem is elsőre azt írta a vérnyomásmérőre, hogy nincs kompatibilis óra, az EKG ment. Aztán óra reboot, és ment a vérnyomásmérő is. Én a linkelt videó alapján csináltam, és nem volt gond.

(#261) kuk@c válasza tr00p3r (#260) üzenetére


kuk@c
tag

Pl. hogy nem-e Samsung teló kell hozzá...

Nekem Huawei P30 van és nem működik ez a módszer. Lehet hogy más valaki Samsung telót használ és azzal megy?

Más nem jutott az eszembe hogy miért nem mehet nálam...

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#262) Badboys válasza tr00p3r (#260) üzenetére


Badboys
őstag

Nekem HTC U11 van.A költői kérdés az órán hogy kel a rebootot csinálni? Nálam is azt írja, hogy nincs kompatibilis óra. És onnan sehova tovább az ábra egy áthúzott óra. A faxxom tudja hányadszor próbálom. Mindig ideig jut, hogy nincs óra sőt ki írja, hogy nem települt a szoftver. Viszont, ha valóban nem települt akkor mégis, hogy a frászba kerül oda az indító kép?

(#263) NeeKee válasza kuk@c (#261) üzenetére


NeeKee
tag

Itt egy leírás, nem samsung telefonoshoz, ezt olvassátok át [link]

(#264) Badboys válasza NeeKee (#263) üzenetére


Badboys
őstag

Ez nem új szvsz. mindenki ismeri erre írtam, hogy kb 2 óra mókolás. Állítólag akár téglásítható is az óra. Azért ez nem az a kategória, hogy kísérletezzünk vele. Viszont nem kizárt, hogy az LTE es verziókra valóban nem jó a linkelt megoldás. Ez így most eszembe jutott. Esetleges garanciáztatásnál meg ugrik a gari mert szoftver módosítás történt. Vissza állítható a gyári rom ha! No, de ott ha.

[ Szerkesztve ]

(#265) NeeKee válasza Badboys (#264) üzenetére


NeeKee
tag

Akkor esetleg ha van samsung teló a családban, azzal párosítani, feltenni a progit órára, majd parosítás elfelejtése. Nekem samsung telóval max 5 perc volt az egész. A vérnyomásmérő kalibrálása tovább tartott :D

(#266) kuk@c válasza NeeKee (#263) üzenetére


kuk@c
tag

Így kicsit komplikáltabb, viszont az EKG funkció működik... Vérnyomás mérést nem sikerült feltenni...

:R

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#267) Badboys


Badboys
őstag

Kerestem egy videót a rebootról. Nekem nem működik, hogy folyamatosan nyomom az alsó gombot. A videón viszont működött. így most nem tudom, hogyan kellene egy rebootot össze hozni. Viszont szerintem ott kellene keresni a problémát a vérnyomás és EKG ügyben miért nem látja az órát a program? Nem hinném, hogy telefonfüggő a dolog. Netán az LTE vagy, hogy netán más szoftver van rajta a T mobil miatt? Lehet benne valami módosítás? Ez is valahol sántít de ki tudja. A telefonokból ki indulva évek óta módosítatlan szoftverrel adja ki a telefonokat. Tehát ez is bukó lehet.

(#268) sirály69


sirály69
őstag

Sajnos nagyon valószínű, hogy a csak samu telefonnal működik.
A huawei óra sem működik rendesen a samsung telóval és fordítva is igaz...

Szerver Hosting Debrecenben

(#269) Badboys válasza sirály69 (#268) üzenetére


Badboys
őstag

Rendben, de ugye azért nem életszerű egy másik telefon vásárlása. Akkor mi van, ha megveszem a telefont és kiderül, hogy úgy sem ok. Az nem lehet, hogy az óra szoftveresen le van butítva mivel ebben a régióban nem engedélyezett a vérnyomás és EKG használata? Miért nem látja a Samsung monitor az órát? Itt van a kutya elásva. Nem hinném, hogy a telefon a hibás.
Valaki árulja már el, hogy hol találom az órában az ujjra indítást. Van egyáltalán ilyen opció? A teljes vissza állítás az megvan, de azt nem akarom.

(#270) sirály69 válasza Badboys (#269) üzenetére


sirály69
őstag

"Soft reset with hardware keys
A soft reset is a simulated battery removal. This is used to power a device off when the screen is frozen or unresponsive and the device it has an internal battery that cannot be removed. It does not cause loss of personal data on the device.
Press and hold the Home/Power key for up to 10 seconds. Wait as the device restarts."

Szerver Hosting Debrecenben

(#271) Badboys


Badboys
őstag

Köszönöm, de azt hiszem ez nem ok. Nyomom x ideig elsötétül majd az aktuális óra kép pát mp múltán ennyi. A Huaweinél a soft reset után ki írta Huawei watch2 majd elkezdte betölteni a szoftvert. Tizennél nem így kellene lenni?

(#272) Badboys válasza NeeKee (#265) üzenetére


Badboys
őstag

Utána olvastam és nem telefon függő. A program körül van a mizéria. Többen is írták, hogy nem települ vagy csak a fele működik Vannak akiknek hibátlanul megy vannak akiknek a fele és van a 3. csoport akinek semmi sem. Ez a huszonkettes csapdája. Elképzelhető, hogy a szoftver a ludas. Volt akinek a frissítés után halt be. Gondolom az lehet amit írtam, hogy a régiós frissítéssel elvágták a használati lehetőséget. Samu logika. Nehogy már élvezkedjen a prosztó 100 egynéhány ezer forintér.

(#273) kmarci25 válasza Badboys (#271) üzenetére


kmarci25
veterán

Ugyan még nincs órám, de első google találat:
To turn the Samsung Galaxy Watch 3 off and on:
1. Long-press both physical buttons on the watch.
2. Wait until the Power off tab appears, then tap it.
3. Long-press the lower physical button again and wait until the Samsung Galaxy Watch turns back on.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#274) tr00p3r


tr00p3r
őstag

Nem tudom, hogy mi okozhatja a gondot. Gondoltam arra is, hogy a Samsung ökoszisztéma... Kb mint az Apple. Mondjuk Nekem Note 10+ telefonom van és azzal sem ment elsőre mindkét alkalmazás. Én úgy csináltam és olyan sorrendben, ahogy a videóban van.Nem tudom, hogy a sorrendnek van e jelentősége...Nem hinném. Első körben a vérnyomás nekem sem ment, sőt az elején, azt is kiírta a telefonon lévő Samsung Health Monitor app, hogy nincs kompatibilis eszköz. Ettől még az orn ott volt a lehetőség, mind a EKG és a vérnyomásmérésre. Ez picit bezavart, de nem foglalkoztam vele és az EKG aztán ment. A Reboot-ot úgy értettem, rossz megfogalmazás részemről (bocsi), hogy óra power off / on.

(#275) sirály69 válasza tr00p3r (#274) üzenetére


sirály69
őstag

Felcsigáztatok! ;]
Holnap én is kipróbálom a telepítést... :DDD

Szerver Hosting Debrecenben

(#276) sirály69 válasza Badboys (#271) üzenetére


sirály69
őstag

Mind a két gombot egyszerre kell megnyomni és nyomva tartani addig amíg újra nem indul.
Pár másodperc volt...
Kipróbáltam! :K ;)

Szerver Hosting Debrecenben

(#277) tr00p3r válasza Badboys (#272) üzenetére


tr00p3r
őstag

Én most újra megnéztem az általam linkelt videót: abban elhangzik, 0:38 másodpercnél, hogy ez a lehetőség amit ő "kinál" csak Samsung telefonokon (és gondolom azzal összekötött órákon) működőképes.

(#278) Badboys válasza tr00p3r (#277) üzenetére


Badboys
őstag

No ez rendes kavartyot eredményezett. Találtam olyan Youtubos videót ami a 3as ra van. Bele olvastam a hszba és ott olvastam, hogy a csóka azt mondta nem csak Samsung telefonokon működik. Volt aki konkrétan rá kérdezett. Végig kockáztam a videót és bizony a szoftver szám nem egyezik ami a videón van és ami az én órámon van. Ott is elhangzott, hogy ne frissítsenek mert nem lesz jó. Ezt nem értettem mire gondolt. Viszont azt is írta a videót fölrakó manus, hogy az órára is kell telepíteni a Samsung monitort ,de ott ilyent nem is mutat. Azt ugyan, hogy gondolta mert szerintem itt senki sem telepített semmit az órára. Azért írtam, hogy szerintem elképzelhető, hogy ez szoftver függő, de lehet tévedek.

(#279) Badboys válasza sirály69 (#276) üzenetére


Badboys
őstag

Igaz úgy nem próbáltam csak az egy gombos megoldást. Amit olvastam arról ez jött le, hogy egy gombot nyomunk. Köszönöm

(#280) sirály69 válasza Badboys (#279) üzenetére


sirály69
őstag

;)

Szerver Hosting Debrecenben

(#281) Badboys


Badboys
őstag

Amennyiben valakit érdekel nagyon jó facek vannak. Viszont a letöltés Watchmakerhez van kötve. Akinek megvan és tetszik? [link]

(#282) sirály69 válasza sirály69 (#275) üzenetére


sirály69
őstag

Megcsináltam. Működik!
Csak nem értem miért erősködik, hogy állítsam be a képernyőzárat... :F

Szerver Hosting Debrecenben

(#283) 1G


1G
újonc

Érdekes, hogy míg az említett Garmin-követő pontosság az egyik kiemelt pozitívum, addig nekem Polar HR10+ mellkasövvel összevetve elképesztő az eltérés, és éppen a kritikus - tehát a legfontosabb- sávban.
Határon edzéssel egyáltalán nem mindegy, hogy a terheléses pulzus 168, a Watch 3 meg ugyanezt 138-nak méri. Ismételve, csekkolva ugyanaz az eltérés. A Watch 3 kilépve a komfortzónából elveszíti a mértéket.

(#284) NeeKee


NeeKee
tag

Sziasztok,
Valahogy be lehet állítani az órán, hogy előre elindított sétánál (tehát nem automata edzésészlelésnél) az órán mutassa a térképet, épp merre járok? :F

(#285) ollie válasza NeeKee (#284) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Külön appal lehet, pl ezzel: [GPS Navigation]

Nem ingyenes, de nem is drága (800 Ft).

***

(#286) Anulu79


Anulu79
addikt

Létezik olyan alkalmazás az órára amivel a teljes kijezőt fehéren lehet megvilágítani mint valami elemlámpát? :) Neha nem lenne rossz ez a fény. :)

(#287) NeeKee válasza Anulu79 (#286) üzenetére


NeeKee
tag

Helló, alapból benne van az elemlámpa funkció, 3 különböző fényerősséggel

(#288) Inclitus_pv válasza NeeKee (#287) üzenetére


Inclitus_pv
tag

Nagyon hasznos, én minden nap használom. Alapból a fentről lehuzhato gyorsbeallitasok között van.

(#289) Anulu79 válasza NeeKee (#287) üzenetére


Anulu79
addikt

Húha akkor nagyon vaksi vagyok. :D De megkeresem.

(#290) NeeKee válasza Anulu79 (#289) üzenetére


NeeKee
tag

[kép] Fentről lehúzod a gyorsbeállításokat, ott kell lennie ;)

[ Szerkesztve ]

(#291) Anulu79 válasza NeeKee (#290) üzenetére


Anulu79
addikt

Meglett még tegnap este. Ki is használtam! Tök jó volt! :)
Ezeknek a gomboknak amúgy lehet állítani a sorrendjét?

(#292) NeeKee válasza Anulu79 (#291) üzenetére


NeeKee
tag

Lehet sorrendet változtatni, - 3-4 másodpercig tartsd nyomva valamelyik kis ikont a lehúzható gyorsmenüből, és megjelennek az ikonokon a piros mínusz jelek. Ezekkel a piros mínusz jelekkel ki lehet törölni ikont ha nem kell, vagy ikonon nyomva tartással és húzással sorrendet lehet változtatni. Remélem nem bonyin írtam le :D

(#293) NeeKee válasza NeeKee (#292) üzenetére


NeeKee
tag

Deeeee van gyorsabb megoldás is: ha BT-n párosítva van telefonnal akkor a Galaxy Wearable appba menj be, kezdőlapon keresd meg a Haladó beállításokat, azon belül alul van a Gyorspanel szerkesztése. Kedvedre variálhatod :))

(#294) Badboys


Badboys
őstag

Meg volt a telefon csere működik a vérnyomás és az EKG.

(#295) sirály69 válasza Badboys (#294) üzenetére


sirály69
őstag

:C

Mit cseréltél mire...?

Szerver Hosting Debrecenben

(#296) Badboys válasza sirály69 (#295) üzenetére


Badboys
őstag

HTC U11 et Samsung A 71 re. Az S20 FE volt a kiválasztott, de majd 70 ezer különbség meg a kell az nekem döntött az A 71 mellett.

[ Szerkesztve ]

(#297) Anulu79 válasza NeeKee (#292) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi, ma ki is próbálom. :)

Azt tudja az óra alapból, hogy órán keresztül be tudom kapcsolni a telefonon a kamerát mint az Apple párosnál? Vagy ehhez kell külön app ha tudja a készülék alapból?

(#298) NeeKee válasza Anulu79 (#297) üzenetére


NeeKee
tag

Alapból szerintem nem tudja, viszont van progi hozzá. Itt a leírás [link]

(#299) Badboys válasza Badboys (#296) üzenetére


Badboys
őstag

Qvára nagy hiba volt nem az S20FE t választani. :W

(#300) Parallaxis válasza Badboys (#299) üzenetére


Parallaxis
addikt

A topikját olvasva szerintem ne bánd :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.