Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Badboys válasza Uzi74 (#1450) üzenetére


Badboys
őstag

Nem kesergek csak ez amit a samu művel eléggé inkorrekt. Ez az egész váltás úgy lett volna korrekt, ha lehetőséget ad az áttérésre. Valójában senki sem tudja mennyire lesz életképes a rendszer. Mivel egyedüliként a 4 es fogja a tesztelést elvégezni. Ez ebben a formában valójában tesztelés csak nem az userrel kellene elvégeztetni. Az életképesség meg nem 1 év alatt fog eldőlni. Nekem volt ez és volt a másik rendszer egyébként egyik sem kápráztatott el. Jelen állapotukban egyiket sem tartottam komolynak. Főleg nem ennyi pénzért. Ami ebben a tizen rendszerben bosszant amit a samu fejlesztett app és pénzért árul nem működik reklamáció meg fölösleges. Tesznek rá. Ez csak egy lehetne még sorolni, de fölösleges mert már semmi sem lesz javítva.

[ Szerkesztve ]

(#1452) Gubu0101 válasza Badboys (#1449) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kulon aplikacio van az EKG es a vernyomas mereshez,szinkronizlja automatikusan az eredmenyeket.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1453) Badboys válasza Gubu0101 (#1452) üzenetére


Badboys
őstag

A Samsung Healtban nekem nem csinál semmit, mindig nekem kell be írni. Akkor mit kellene ott bekapcsolni, hogy működjön?

(#1454) Gubu0101 válasza Badboys (#1453) üzenetére


Gubu0101
veterán

A samsung health monitort kell letolteni,vagy valami szinkronizacios problema van,mondjuk ha fel van hegesztve akkor lehet az a baj.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1455) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, nagyon ritkán nézek rá az EKG appra, de most, pár hónap után meglepett. Sűrű krixkraxokat rajzol és csak pár másodpercig "mér", aztán kezdi elölről, tegyem oda az ujjam stb. Egyszer mérte végig, akkor már levegőt is alig mertem venni, de akkor is azt írta, hogy nem tudja értelmezni, amit mért, ha rosszul vagyok, menjek orvoshoz.... a párom kézen ugyanezt csinálja. Ez garis probléma lehet?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#1456) Leslie1966 válasza crane75 (#1455) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Nálam is csinálja ezt néha.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1457) Badboys válasza crane75 (#1455) üzenetére


Badboys
őstag

Nekem is ezt csinálta. Hátlapot, alaplapot, akkumulátort cseréltek. Ez 1 hét volt időben. Hétfőn meg rendeltem a servízből a futárt kedden elvitte majd következő hétfőn meghozta. Azóta nincs krix-krakx. Sajnos nekem 1 éve van meg, de ahogy láttam a hátlap a gyenge láncszem.

(#1458) kniisa


kniisa
csendes tag

Olvasgattam már a fórumot, de nem egyértelmű számomra, hogy az óra képes véroxigén szintet mérni? Akár periodikusan is, mint a pulzust?

(#1459) Badboys válasza kniisa (#1458) üzenetére


Badboys
őstag

Automatikusan nem mér csak amikor magadnak megméred.

(#1460) crane75 válasza Badboys (#1457) üzenetére


crane75
senior tag

Köszönöm a választ. Ilyenkor dobozt, mindent küldeni kell, vagy csak az órát? A garanciális javítást a Samsung honlapon lehet kérni?

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#1461) Badboys válasza crane75 (#1460) üzenetére


Badboys
őstag

Mindent cakli pakli. [link] Itt kell kérni. Akkor is ,ha nem szolgáltatótónál vetted.

(#1462) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok ! Ma megnyomkodtam egyet a Media Markt-ban 45mm-es verziót.
A kiállított darabon se SPO2, se EKG, se semmit nem lehetett megnézni. Ez normális ?
S20 FE mellé vennék egyet, de félek, nem lesz Widget ezekre az opciókra.
Többnyire könnyed fitness tevékenységekre venném , ilyenekre: kültési futás, futópados futás, bicikli. Nagyjából ennyi.
Samsung Fit-em volt, ott mérte az üresjárati kalóriát is, azaz egész napos kalóriát számolt. Ezt szintén nem láttam a kiállított darabon. Ott csak az aktuális feladat alatt égetett kalóriákat írta ki.
Köszönöm, ha valaki tudna reagálni az írottakra.
Szép estét kívánok nektek.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1463) axlfsi válasza eladogeppc (#1462) üzenetére


axlfsi
veterán

SpO2-t akár mérhettél is volna, de az EKG, ha működött is volna, teljesen irreleváns, mert előtte (és havonta!) kalibrálni kell. Ha ez elmarad, egyszerűen nem mér addig (jogosan)... És valószínűleg egy kiállított darabon egy eladó sem fogja a saját értékeivel elkövetni a kalibrációt

A többivel kapcsolatban, átadnám a szót a többieknek :K (üresjáratk kcal számolás)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1464) Smirty válasza axlfsi (#1463) üzenetére


Smirty
tag

Gondolom a vérnyomásmérő kalibrálására gondoltál, az ekg-t nem kell.

(#1465) Badboys válasza eladogeppc (#1462) üzenetére


Badboys
őstag

Nem venném meg mindenképp megvárnám az SGW 4 et. Az általad sorolt opciók benne vannak. Erre nincs többé fejlesztés. :W

(#1466) eladogeppc válasza Badboys (#1465) üzenetére


eladogeppc
veterán

Akkor marad a Garmin Venu 2. Abban ugyan nincs EKG, de sportfunkciókban, akku időben elvileg jó.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1467) eladogeppc válasza axlfsi (#1463) üzenetére


eladogeppc
veterán

Szia ! Mindent végig nyomkodtam, de SPO2 nem volt benne. Véroxigén mérés, nem VO2Max.
Valószínűleg a Retail mód miatt.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1468) Badboys válasza eladogeppc (#1466) üzenetére


Badboys
őstag

Sport funkciók bőséges tárháza található. Akku idő használattól erősen függő. Nálam 2 nap. Folyamatos BT, üzenetek, email, gyaloglás napi 20-30 km kerékpározás. Véroxigén van benne. Csupán a miatt mondtam, hogy a Tizen rendszert az SGW4 el magára hagyták. Az új rendszert meg aki megveszi az kísérleti nyúl lesz. Amennyiben cserélnél mindenképpen várnék 2-3 hónapot.

(#1469) eladogeppc válasza Badboys (#1468) üzenetére


eladogeppc
veterán

Most olvasom, hogy SPO2-t-t automatikusan nem mér ? Nem lehet beállítani, hogy folyamatos legyen ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1470) Badboys válasza eladogeppc (#1469) üzenetére


Badboys
őstag

Úgy tudom, hogy nem. Én mindig amikor gondolom megmérem.

(#1471) axlfsi válasza Smirty (#1464) üzenetére


axlfsi
veterán

Ja, igen, mea culpa

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1472) Badboys


Badboys
őstag

Még mindig szenvedek kép programmal valaki tegye már meg, hogy megnézi a sajátján. Nem írja át a Healt appban a vérnyomást nekem kell átírni mit kell be aktiválni, hogy ne nekem kelljen irkálni. A másik másnál sincs térkép az edzés végén? Minden bevan jelölve elvileg indul a GPS és még sincs térkép, ha az akksi 35% alá esik kerékpározás közben. Úgy emlékszem ilyen régebben nem volt. Elindulok 45 % al és a végén van 22% az akksiban nincs térkép az összesítő végén. Köszönöm, ha valaki megnézi

(#1473) ferenck válasza Badboys (#1472) üzenetére


ferenck
senior tag

Health appba nem importálódik át a vérnyomás adat, az a Health Monitor appban látható. Nincs rá megoldás, hogy átmenjen.

Nálam teljesen jól megjelenik a térkép az órán a kerékpározás végén amikor leállítom. Nem néztem, hogy hány százalékon volt az akku, így erre nem tudok mit mondani.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#1474) Markizmark válasza ferenck (#1473) üzenetére


Markizmark
addikt

Nálam látszik a health appban a legutóbbi vérnyomás, nem kellett manuálisan átvinni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1475) ferenck válasza Markizmark (#1474) üzenetére


ferenck
senior tag

Nálam nem megy át, eddig egyetlen órámnál sem ment át és ahogy olvastam xda-n, csak trükközve lehetett megoldani, developer módban, de pár verzióval ezelőtt már ott is letiltotta a Samsung ezt az opciót.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#1476) Markizmark válasza ferenck (#1475) üzenetére


Markizmark
addikt

Ácsi.
Az órán lévő health appról beszélünk? Mert ott tényleg nem látom.
A telón viszont ott van minden a health appban.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1477) ferenck válasza Markizmark (#1476) üzenetére


ferenck
senior tag

Nem. A telefonon lévő Health appban nem jelenik meg az órán mért vérnyomás érték, csak a Health Monitor appban.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#1478) Badboys


Badboys
őstag

A Samsung Healtba nem viszi át ezt kell be írni ku.....ra unalmas, Volt egy időszak amikor átvitte most nem. Most frissült a G Wearable gyökeresen megváltozott gondolom az új rendszer miatt. A térkép meg estére kiderül, hogy az akku miatt nincs vagy más kavar be, 70% al indulok meglátjuk,

(#1479) sompetike


sompetike
aktív tag

Nekem le szinkronizálja a vérnyomás adatokat… Samsung telefon van

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#1480) kniisa


kniisa
csendes tag

Láma kérdésem van. Az esim nélküli modellekben is van wifi? Ha wifire csatlakozva vagyok, megcsinál minden olyat, amit az esimes mobilmettel (pl térkép, fizrtés, stb)?

(#1481) Sanya válasza kniisa (#1480) üzenetére


Sanya
nagyúr

Igen, van wifi.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1482) Badboys válasza sompetike (#1479) üzenetére


Badboys
őstag

Hát akkor nem tudom milyen engedély kellene, hogy átvigye. Tudnál csinálni egy képernyő mentést a beállításokról? Köszönöm

Más: Tegnap este elmentem 22 km et tekertem és volt térkép. Mint írtam 70% al indultam 54 % al álltam meg. Tehát akkor egy bizonyos akkumulátor % alatt nincs térkép. Régebben nem így volt sokszor mentem le 10 en pár % töltöttségre és akkor is volt útvonal térkép az órán. Másnál is így működik? Szerintem ennek nem így kellene lenni. Milyen hülyeség ez, hogy lekapcsolja az útvonal rögzítést?

(#1483) alcapone386


alcapone386
őstag

Hivatalos a köv. gen.: link

Hát nem is tudom. Van benne 3jó fícsör, de az akár 40óra üzemidő az kb 1 napot jelenthet.. na majd kiderül, de egyenlőre a 46mm nem győzött meg.

(#1484) Sanya válasza alcapone386 (#1483) üzenetére


Sanya
nagyúr

naponta tölthető, de cserébe van rendes googleös szinkronizáció!!! Mindent is fog tudni a kugli majd :D, cserébe 2 nap ehlyett 1 nap az üzemidő.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1485) sirály69 válasza Sanya (#1484) üzenetére


sirály69
őstag

Vicces ez az üzemidő...., vagy inkább dühítő....

Szerver Hosting Debrecenben

(#1486) alcapone386 válasza Sanya (#1484) üzenetére


alcapone386
őstag

:DD Samsung megadta a választási lehetőséget az tuti.

(#1487) Markizmark válasza ferenck (#1477) üzenetére


Markizmark
addikt

Márpedig nekem ott van.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1488) Zototh64 válasza ferenck (#1477) üzenetére


Zototh64
őstag

A kezdőlap jobb alsó sarkában ott van, hogy elemek kezelése.
Ott tudsz hozzá adni illetve elvenni, valamint sorrendet rendezni.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1489) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Megvaltozott a wearable app menu :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1490) Gubu0101 válasza Markizmark (#1487) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ez szep es jo,csak nem szinkronizalja at a health monitorbol.Mar en is probalkoztam,minden fele keppen hatha,de nem.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1491) Markizmark válasza Gubu0101 (#1490) üzenetére


Markizmark
addikt

Miért nem? Nem én írtam be oda.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1492) alcapone386 válasza Gubu0101 (#1489) üzenetére


alcapone386
őstag

Kicsit hajaz a wear osre.

(#1493) Zototh64 válasza Gubu0101 (#1490) üzenetére


Zototh64
őstag

Nekem is szinkronizál ide mindent (vérnyomás-EKG).
Samu telóval használom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1494) Fantomas80


Fantomas80
tag

Nekem is átszinkronizálja a mért Ekg vérnyomás adatokat. Samsung telefon.
Én még úgy vagyok ezzel az üzemidővel hogy nem aza gáz hogy naponta van akinek két naponta kell tölteni. (nekem személy szerint LTE-s verzió strandra nem vittem telót csak az órát. Gyenge tér erő mellett nem bírt ki kb 5 órát! :( )
Ha nem aza legnagyobb gondom vele hogy több óra hosszáig tölti vissza. :O :O :O

Más azt tudja valaki hogy az mitől függ LTE-s óra.
Telefon nélkül van amikor azt írja ki Önnáló kapcsolatban.
Máskor távoli kapcsolatban (ilyenkor ha jól vettem észre meg jönnek a Viber stb értesítések)
Erre még nem jöttem rá hogy mikor válassza az egyiket mikor a másik verziót.

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#1495) Badboys válasza Markizmark (#1487) üzenetére


Badboys
őstag

Nekem a fölsőbe egy ideje saját kézzel kell be írni mert nem viszi át. A nyilvántartásban kell huzigálni sz értékeket. Akkor jelenik csak meg. Ez lehetséges valami beállítás függő. Töröltem és újra telepítettem az appot akkor is marad az átírás. Valaki tegye már föl a beállításokat az appból összehasonlítás miatt akinek nem kell írogatni.

(#1496) Gubu0101 válasza Badboys (#1495) üzenetére


Gubu0101
veterán

Van egy kis zavar,szerintem.A Samsung Helath Monitor app az van EKG es a vernyomasra,ez szinkronizalja ezt a ket adatot automatikusan.
Van a Samsung Healt app az pedig nem szinkronizal semmi ilyet,ott csak a vernyomas erteket lehet megadni manualisan,napi tevekenysegek,sportolas stb. lehet nyomonkovetni.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1497) Markizmark válasza Gubu0101 (#1496) üzenetére


Markizmark
addikt

Nem kell megadnom manuálisan a vérnyomás értékeket. Magától megjelenik ott a legfrissebb a főoldalon a Samsung Healthben.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1498) Badboys válasza Markizmark (#1497) üzenetére


Badboys
őstag

Igen erről van szó ezt kell nekem sajátkezűleg be írni erre keresem a megoldást, hogy ne kelljen írnom, hanem be írja magától.

(#1499) Markizmark válasza Badboys (#1498) üzenetére


Markizmark
addikt



Az utolsó 2 screenshot már a health monitorból van, nem tudom segít-e.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1500) Smirty


Smirty
tag

A vérnyomás mennyire pontos?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.