Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Badboys válasza sirály69 (#200) üzenetére


Badboys
őstag

Akkor mire készüljek a huaweivel ? Nem lesz egyszerű kisajtolni a pénzt?

(#202) sirály69 válasza Badboys (#201) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem nagyon nehezen ment. Elméletileg 2 héten belül vissza kellene utalni....

Szerver Hosting Debrecenben

(#203) Anulu79 válasza Gabbana (#196) üzenetére


Anulu79
addikt

Én nem régen vettem egy fém és egy szövet szíjat hozzá.
[kép] [link]Innen rendeltem.

(#204) Anulu79 válasza sirály69 (#198) üzenetére


Anulu79
addikt

A watch 3 az első éjszaka alatt nekem 10%-ot merült. Telekom vásárlás a készülék

(#205) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#147) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mindenkinek nagyon köszi a választ... már nem kell vele fáradni, nem aktuális.

(#206) Badboys válasza sirály69 (#200) üzenetére


Badboys
őstag

Nem tudom milyen hüvely volt neked, de az én watch 2 öm a SGW3 tól sokkal rosszabb volt akku ügyileg nem is beszélve a szoftverjéről.

[ Szerkesztve ]

(#207) sirály69 válasza Badboys (#206) üzenetére


sirály69
őstag

Watch GT...

Szerver Hosting Debrecenben

(#208) Badboys válasza sirály69 (#207) üzenetére


Badboys
őstag

Így már érhető, hogy kevesled az akku időt. Annyiból vagyok jobb helyzetben, hogy hozzá vagyok szokva a töltögetéshez, de nem annyit mint a hüvelynél kellett. Ott elmentem 2x 20 km t kerékpározni és lemerült mint az U boat. Pedig csak kizárólag akkor volt a kezemen mert már annyira gyűlöltem. Na innen a huawei gyűlölet és undor.

(#209) tr00p3r


tr00p3r
őstag

Üdv,

két napja én is tulajdonosa vagyok egy Watch 3 LTE modellnek. Egyelőre szokom még, mert előtte egy Garmin Fenix 5X volt használatban....

Ami viszont izgi, és eléggé bosszant, hogy kb 5 perc volt a Westend T-nél a vásárlás, de közben csak a hölgy semmit sem mondott el nekem. Mint otthon kiderült, ő csak az órát nyomta a kezembe, aztán már utamra is engedett, holott én mondtam, hogy a meglévő szerződésem mellé kérem. Úgy tűnik, hogy nem jelenti automaikusan azt, hogy ugyanazt a számot fogja használni (vagy nem tudom, hogy fogalmazzam) amit a telefonom. WEAR app beállításánál jön a lépés, hogy akkor kéri a QR kódot amivel az "előfizetést" állítom be, de ilyenem nekem nincs. 4 telefonhívás után értette meg az ügyfélszolgálat, hogy mi a bajom, és mivel flottás vagyok (vagy legalábbis ez volt a kifogás), be kell menjek újra egy üzletbe, ahol adnak egy mulitSIM-et és aztán azt kell eSIM-re váltani és utána kel életre az óra LTE funkciója. Mikor negyedjére meséltem el a sztorit, a T-s ügyfélszolgálatos leány javasolta, hogy kérjek jóváírást a felmerült kellemetlenség miatt, mivel az üzletben végig kellett volna menjen velem a másik hölgy az összes lépésen ill. kérdésen, hogy aztán az "élmény" meglegyen és ne legyen csalódás :DDD

(#210) kmarci25 válasza tr00p3r (#209) üzenetére


kmarci25
veterán

Van egy olyan érzésem, hogy az eladó nem értette pontosan, hogy mit szeretnél. Szerintem ők sincsenek különösebben felkészítve, max annyira, hogy kihozza a raktárból a cuccot, kinyomtatja, aláíratja a megfelelő nyomtatványokat, bevételezi az árat és pont. A többihez nem ért.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#211) tr00p3r válasza kmarci25 (#210) üzenetére


tr00p3r
őstag

Pedig szerintem elég egyértelmű voltam, mert én kb jobban tudtam, mint az ügyintéző.... A lényeg, hogy mostmár elintézve.

(#212) kmarci25 válasza tr00p3r (#211) üzenetére


kmarci25
veterán

én kb jobban tudtam, mint az ügyintéző
Ez a lényeg kérem szépen. :DDD Te tudtad, mit akarsz, ő nem értette, és ezért nem adta meg azokat az infókat, ami kellett volna.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#213) sirály69 válasza tr00p3r (#209) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem emailben elküldték a QR kódot.... :B :B :B

Szerver Hosting Debrecenben

(#214) tr00p3r válasza sirály69 (#213) üzenetére


tr00p3r
őstag

Igen, ilyen verziót is mondtak. Illetve, hogy nézzem meg a T-weboldalon az dokumentumok mappában, hogy ott is lehet, de nem volt. Csak szla, jótállás, stb... Ma délelőtt beszaladtam a legközelebbi T-s üzletbe, ahol egy másik 5 perc alatt megoldották a "problémát"

(#215) tr00p3r válasza kmarci25 (#212) üzenetére


tr00p3r
őstag

:D Lehet, csak azt gondolom, hogy az lett volna még a feladata a hölgynek, hogy rákérdezzen, hogy ugyan minek nekem az LTE, tudom e, hogy hogy múködik, milyen számra, stb.... Lehet, hogy új volt a leány, zárás előtt volt nemsokkal, és/vagy már máshol jártak a gondolatai. ;)

(#216) lucky07


lucky07
aktív tag

Sziasztok
Hát nem tzdom nekem merül mint a nyeletlen fejsze.
És csak BT keresztül csatlakozom a telefonhoz sem zene hallgatás sem folyamat pulzus mérés vagy GPS és mégis :F

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#217) ollie válasza lucky07 (#216) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

LTE-s?

***

(#218) NeeKee


NeeKee
tag

Sziasztok,
Hogyan lehet beállítani - ha egyáltalán lehetséges- , hogy az órán messenger üzenetre ha a mikrofon ikonnal válaszolnék, magyarul is értse, amit mondok neki? Nem vicces, írnak nekem, el tudom olvasni, majd angolul válaszolok rá, mert azt támogatja az óra :F

(#219) netcore


netcore
tag

Valakinek megy már a fizetés az usa régiós rommal? curve kártyával kéne mennie de nem fogadja el a kártyát valamiért.

Üdv Laci

(#220) lucky07 válasza ollie (#217) üzenetére


lucky07
aktív tag

Igen

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#221) ollie válasza lucky07 (#220) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azok gyorsan merülnek.

***

(#222) lucky07 válasza ollie (#221) üzenetére


lucky07
aktív tag

De ennyire? Hogy 100%-ról 30-ra fél - háromnegyed nap alatt? :W

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#223) sirály69 válasza lucky07 (#222) üzenetére


sirály69
őstag

Igen, sőt....! :W

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#224) Badboys válasza lucky07 (#222) üzenetére


Badboys
őstag

Nem.

(#225) kuk@c válasza ollie (#221) üzenetére


kuk@c
tag

Telekomos LTE verzió, reggel hatkor vettem le töltőről, most 80%...

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#226) ollie válasza kuk@c (#225) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ez jól hangzik.

***

(#227) Badboys


Badboys
őstag

Szintén Telekom LTE reggel 9 kor vettem le a töltőről most 88% egésznap gyalog a rossz idő miatt. Folyamatos szinkron a Healtal, GPS, BPM folyamatos, Bluetooth, Automatikus minden ami lehetséges igaz a szünet is az. Reggeltől estig kézen az óra. Ezzel a használattal 3 naponta töltöm. Amennyiben lehet kerékpározni akkor 2 naponta és ebben az esetben 30 pár % on teszem töltőre.

[ Szerkesztve ]

(#228) sirály69


sirály69
őstag

Gyerekek! Ezt nem tudom elhinni, hogy a Watch 3 LTE nektek ennyit kibír....
Nekem éjszaka alatt az asztalon 15%-ot merül. Semmi sincs bekapcsolva...
2 napnál többet nek tudok kihozni sehogy sem belőle...! :W :W :W :O :O :O :O

Szerver Hosting Debrecenben

(#229) csolaca68 válasza sirály69 (#228) üzenetére


csolaca68
tag

Szerintem nem igaz, nem bír ki ennyit. Az enyém nem LTE, maximum 2 nap.

(#230) kuk@c válasza csolaca68 (#229) üzenetére


kuk@c
tag

74%... Persze... Hazudunk mint a vízfolyás... :)

Teljesen mind1 nekem hogy 2 vagy 3 nap... Naponta esténként feltöltöm. Nem ezt vettem volna ha ez lényeges lenne, hanem vmelyik watch gt-t...

Öcsém GT2 órája 2 hetet bír legalább, ezzel meg tudok headsettel telefonálni a teló nélkül... :)

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#231) Badboys válasza csolaca68 (#229) üzenetére


Badboys
őstag

Szerinted miért kellene mást mondani? Ennyire szar cseréld el vannak alternatívák. Add el most még eladható jó áron.

(#232) dionaea


dionaea
őstag

Wetch 3 ra okosban lehet tenni ecg-t mint active 2 -nél. És a gari marad utana?

(#233) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Szerintem tök mindegy mennyit bír ki, mindenkinél más és más a használti szokás, az hogy meg hogy igazat mondunk vagy nem, tök irreleváns ;]

Nálam gyorsan merülnek, kettőt használok egy nap alatt, mindegy, ha üzemido bajnok kell, le kell mondani a sok tudásról :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#234) Anulu79 válasza Lacielvtárs (#233) üzenetére


Anulu79
addikt

2 db órát használsz?

(#235) Badboys válasza dionaea (#232) üzenetére


Badboys
őstag

Elméletben igen. [link] Nem tudni valaki próbálta e és milyen sikerrel. Az SGW Active 2 fórumon vannak akik használják mivel szinte ua. a két óra.

(#236) dionaea válasza Badboys (#235) üzenetére


dionaea
őstag

Igen ott láttam en is. De jo lenne ha itt is lenne megerősítés hogy müködik. Addig nem hiszem hogy vennék mert félő hogy úgy jár az óra mint az active 2, beharangozták hogy lesz benne, emberek megveszik es egy évvel késobb csak okositva müködik

(#237) NeeKee válasza dionaea (#236) üzenetére


NeeKee
tag

Feltettem a WA2 fórumon és itt is linkelt videó alapján, működik a GW3 órámon a vérnyomásmérés és az ekg is. Sima programot installált telefonra és órára, nem hinném ez még garivesztő lenne, ráadásul bármikor törölhető (pl szervizelés előtt)

(#238) tr00p3r válasza dionaea (#232) üzenetére


tr00p3r
őstag

Nálam megy, csak 2 app install, egy reboot és kész. Nem kellett mást nagyon mókolni. Az ECG / EKG ment egyből, a vérnyomásmérő másodjára, de elvileg kalibrálni kellene egy rendes vérnyomásmérővel (ilyenem nincsen itthon). Nem gondolom, garancia vesztéssel járna.



[ Szerkesztve ]

(#239) dionaea válasza tr00p3r (#238) üzenetére


dionaea
őstag

Szuper. Esetleg feldobod ide hogy mit kell csinálni, és hogyan?

(#240) NeeKee válasza dionaea (#239) üzenetére


NeeKee
tag

Én ez alapján tettem fel, mint sokan mások. Pár perc az egész folyamat. [link]

(#241) dionaea válasza NeeKee (#240) üzenetére


dionaea
őstag

Köszönöm
Meg nincs meg az óra. Sokat vacilláltan mi legyen,a frontier utódja actice 2 vagy watch 3. Es ugy döntötten ez lesz. Az active 2 nem tetszik és s2,s3 utan a mechanikus lunetta hiányozna. No meg nagyon fiatalos a kinézete.
Úgyhogy majd ez az útmutató jól fog jönni.

(#242) NeeKee válasza dionaea (#241) üzenetére


NeeKee
tag

Szerintem is sokkal csinosabb ez, mint a WA2, a lünetta meg a klasszikusabb óra kinézet sokat dob rajta. Én amióta megkaptam, szerelmes vagyok, és nem bánom, hogy a Gear Fit2 Pro-t leváltottam :DD

(#243) dionaea válasza NeeKee (#242) üzenetére


dionaea
őstag

Hol érdemes megvenni? Igazából azert 100e ft nel többet nem nagyon adnék érte. De lehet meg kell várnom januárt.

(#244) NeeKee válasza dionaea (#243) üzenetére


NeeKee
tag

Azt nem tudom, hol érdemes, szolgáltatónál akarod-e hűségre, LTE-s vagy simát, stb. Az enyém sima bluetooth-os, a turbado-tól.

(#245) Badboys


Badboys
őstag

Valaki mondja meg, hogy ez akkor, hogy is van, Itt azt írtátok 2 apk install. és működik a dolog. A WA 2 ön olvastam ott valaki 2 órás melót említett. Ezt így nem értem. Rákerestem a 2 apk ra mondom teszek egy próbát, hátha bejön. Viszont a gugli nem volt a barátom és nem segített a 2 apk lelőhelyét megtalálni. Amennyiben publikus a beszerzési hely linkje el szeretném kérni, hátha más is kipróbálná. Amennyiben nem akkor kérném privátban. Köszönöm

(#246) NeeKee válasza Badboys (#245) üzenetére


NeeKee
tag

Ha a ekg, vérnyomasmérést szeretnéd, amit kb 4 hsz-el ezelőtt belinkeltem videót, a leírásában van a google drive link, ahol vannak az installálandók.

(#247) dionaea válasza NeeKee (#244) üzenetére


dionaea
őstag

Nem kell lte pannonos vagyok és nem érzem szükségét. Ahol vetted Samu garanciás vagy bolti?

(#248) NeeKee válasza dionaea (#247) üzenetére


NeeKee
tag

2 év teljeskörű garit ír a honlap, valamint ezt a szöveget: "2 év teljeskörű garanciát biztosítunk a termékhez, párhuzamosan a gyártói garanciával, hogy Ön hiba esetén biztosan ne maradjon megoldás nélkül."
Pontosabbat nem tudok, ajándékba kaptam, nem én voltam a boltban. De sok netes oldalon csak 1 év garit írtak. Ez az óra teljesen rendben van, nincs baja, és van fizikai bolt ahova vissza tudom vinni ha gond lenne.

(#249) dionaea válasza NeeKee (#248) üzenetére


dionaea
őstag

Én is őket néztem. A gyártói gari jó ha van

(#250) Badboys válasza dionaea (#247) üzenetére


Badboys
őstag

Az SWG 3 ra mindenütt csak 1 év a garancia érthetetlen ez, hogy miért. Az enyém T s és ott is csak 1 évet adtak. Több helyen olvastam a Turbadó korrekt bolt és is ott akartam venni. Aztán ki csikartam a T nél, hogy adják oda 140 ér. Így inkább ott vettem. Végül is ők 2 évet ígérnek a fene se tudja, hogyan csinálják. Nekem kellett az LTE és az E sim.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.