Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) dionaea válasza Badboys (#299) üzenetére


dionaea
őstag

Off de mi a baj vele?

(#302) Inclitus_pv válasza Anulu79 (#297) üzenetére


Inclitus_pv
tag

Samsung teloval rajta lesz/letoltheto a Kameravezerlo app ami automatikusan indítja a kamerat, orarol tudsz elo/hatlapit valasztani, fokuszpontot jelolni es idoziteni. Kozben latod az elokepet.

(#303) Inclitus_pv válasza Badboys (#299) üzenetére


Inclitus_pv
tag

Ez annyira magyar hozzaszolas volt 🤭

[ Szerkesztve ]

(#304) Badboys válasza dionaea (#301) üzenetére


Badboys
őstag

Eldobálja a wifit. Tegnap vissza vittem kértem, hogy cseréljék ki.. Próbáltam a nagyobb kategóriára, de sajnos nem ment. Viszont várnom kell a cserére.

[ Szerkesztve ]

(#305) Badboys válasza Inclitus_pv (#303) üzenetére


Badboys
őstag

Ez meg a tipikus magyar gondolkodás hozzá állás.

(#306) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Ma kaptam meg az órát nos lenne elsőre 2 kérdésem,
hol lehet újraindítani az órát? megoldódott
ha leveszem az órát a állandó pulzus mérés miért ragad be az utolsó adatnál miért nem -"- van helyette vagyis semmi?

(#307) MLA


MLA
tag

Sziasztok. Anno beállítottam, hogy jelezzen a telefon ha az óra nem elérhető. Most szerettem volna kikapcsolni ezt az opciót, de egyszerűen nem találom. Tudna valaki segíteni? /Telefon: Samu Note10/

(#308) Anulu79 válasza NeeKee (#298) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi, ez marha jó! :D

(#309) Anulu79 válasza MLA (#307) üzenetére


Anulu79
addikt

Alkalmazások - Értesítések - Legutóbb küldött, összes megjelnítése - Galaxy Watch3 PlugIn
Talán ezen belül?

(#310) MLA válasza Anulu79 (#309) üzenetére


MLA
tag

Sajnos nem. A Galaxy Wearable-ben kellett valahol ha jól emlékszem

(#311) szokelaszlo


szokelaszlo
tag

Szasztok.

Infóra lenne szükségem!

Ma elhoztam a szervizből az órát.(Galaxy Wach 46mm)
Azt mondta a az átvételkor az alkalmazott illetve a munkalapon is fel van tüntetve mit cseréltek az órán.
Hátlap ,főpanel ,csavarok.
Az hogy létezik hogy minden adat megegyezik a korábban leadott órával?
IMEI,Sorozatszám, szoftververzió ,knox szám wifi MAC address, Bluetooth sorozatszám.
Szerintem ezeknek az adatoknak alaplap csere után egészen másnak kéne lennie.
Alá tudjadja esetleg támasztani valamelyikőtök ezt a gyanumat hogy jól gondolom?
Köszönöm

(#312) Anulu79 válasza MLA (#310) üzenetére


Anulu79
addikt

Az értesítési panelen nincs lehetőség a beállításokat megnézni amikor feldobja az értesítést?

(#313) Badboys


Badboys
őstag

Lecseréltem a HTC t mert nem minden működött együtt az SGW 3 mal. Még a Huawei korszakban meg vettem a WatchMaker teljes alkalmazást. A telefon SG A71 lett azon szépen működött az említett program úgy, hogy kellett venni hozzá pluszban egy samsung alkalmazást . Ez így működött is. Viszont a telefon gyári hibás volt eldobálta a wifit. Tegnap kicserélték 72 órásban. Elkezdetem újra a belakást. Az órát is újra telepítettem a wearon keresztül. Mondom akkor véletlen se zavarjon be bár mi is. Amikor végeztem a dolgokkal akkor mondom fölteszem a szokott watch facémat, A meglepetés akkor jött végig csináltam a szokásos procedúrát. A wtchmaker ki írta, hogy invalid watch face. Bármit is akartam föltenni mindenre ezt írja. Akkor ez most, hogyan van? Az előző A 71 el működött az újjal meg nem? Már azt fontolgatom, hogy nyomni kellene egy HR t a telefonon. Viszont baromira nincs hozzá humorom, hogy pár nap alatt 2 telefont is be kellett laknom. + az órát is.

(#314) MLA válasza Anulu79 (#312) üzenetére


MLA
tag

Nem dob fel értesítést, hang jelzést ad. Konkrétan füttyent egyet.

(#315) Anulu79 válasza MLA (#314) üzenetére


Anulu79
addikt

Így akkor más a helyzet. Neki állok én is nézelődni hátha találok valamit. Több szem többet lát. :)

(#316) Inclitus_pv


Inclitus_pv
tag

Olyat tud az LTE valtozat, hogy a mobil, amivel ossze van kotve X elofizetessel fut, de az órahoz is tartozik egy kulon elofizetes masik szammal, eSIM-mel? Igy amikor nincs bluetooth kapcsolat, a "sajat" halozatan van, sajat szamarol indit/fogad hivasokat? Az az eset, amikor 1 elofizetesen osztozik a telo es az ora MultiSIM-en keresztül vilagos. Ott, ha nincs bluetooth a bejovo hivas egyszerre fut be a telora es az orara is.

[ Szerkesztve ]

(#317) ferenck válasza Inclitus_pv (#316) üzenetére


ferenck
senior tag

Igen, ez az esim. A másik a multisim amiről írtál is.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#318) Inclitus_pv válasza ferenck (#317) üzenetére


Inclitus_pv
tag

Köszi!

(#319) edeis76 válasza Parallaxis (#73) üzenetére


edeis76
újonc

Szia,

Ezt az appot honnan lehet telepíteni a telefonra?

Köszi

(#320) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Tudja már hivatalosan az ekg?

(#321) Badboys válasza edeis76 (#319) üzenetére


Badboys
őstag

[link] Innen.

[ Szerkesztve ]

(#322) Badboys válasza gyuri2008 (#320) üzenetére


Badboys
őstag

Miért kell hivatalosan? Két app telepítés garanciáztatásnál meg töröl. Végül is lehet várni akár ítélet napig. Mi a különbség a most megcsinálom és működik, vagy a sohanapján megjön?

[ Szerkesztve ]

(#323) lucky07


lucky07
aktív tag

Sziasztok
Ezelőtt az óra előtt is egy galaxy watch - om volt és azon megcsináltam a régió váltást a PAY miatt.
Most is találtam egy videót rá az lenne a kérdésem hogyha utána vissza tudom állítani a mostani régióra?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#324) mumuss


mumuss
aktív tag

Sziasztok
Tegnap óta én is beléptem, egy Bluetooth-os verzióval. Eddig minden jó, ekg és vérnyomásmérő működik 😉

Mate 10 pro/Note 10

(#325) mumuss


mumuss
aktív tag

Na, első pár nap tapasztalata: akksi 48-52 órát bír nálam. 10 percenként mér pulzust, ekg, vérnyomás, stb napi 1-2x használva.
Eddig elégedett vagyok.
Ja, és naponta kb 300 értesítés felvillanó kijelzővel

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#326) Badboys


Badboys
őstag

Ilyen lett. Mennyire lesz tartós a ring az még kérdéses.

[ Szerkesztve ]

(#327) NeeKee válasza Badboys (#326) üzenetére


NeeKee
tag

Wow, jól néz ki :C

(#328) ollie válasza mumuss (#325) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik méretűt vetted?

***

(#329) mumuss válasza ollie (#328) üzenetére


mumuss
aktív tag

45mm silver

Mate 10 pro/Note 10

(#330) Klipszes75


Klipszes75
újonc

Sziasztok, valakinek sikerült w3 ra, nem samsung telefonnal működésre bírni az EKG t? Köszönöm :R

A70 /GW3

(#331) sirály69 válasza Klipszes75 (#330) üzenetére


sirály69
őstag

Nem tudok arról, hogy sikerült volna...

Szerver Hosting Debrecenben

(#332) kmarci25


kmarci25
veterán

Még csak tervezem az órát, egy 3 és egy active2 a terv (2 külön személynek :DDD ). Mindkettőnknek nem Samsung telefonunk van, de valószínűleg tudunk szerezni egyet egy délelőttre. Azzal működésre tudnánk bírni a vérnyomásmérést és az ECG-t?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#333) Klipszes75 válasza sirály69 (#331) üzenetére


Klipszes75
újonc

Köszönöm, :C :R

A70 /GW3

(#334) NeeKee válasza kmarci25 (#332) üzenetére


NeeKee
tag

Szerintem a program feltétele működni fog a kölcsön telefonnal, bár akkor először a samsung telóhoz párosítod az órát, utána meg azt elfelejteted és parosítod a saját telóhoz? A baj az, hogy ecg mérés után az eredményt a telefonra küldi, azt órán nem is tudom megnézni, csak mérni, így félő, ez a kölcsöntelós dolog emiatt nem jó ötlet. A vérnyomás megy teló nélkül is, annak eredményét mutatja az óra, csak azt meg havonta kalibrálni kell felkaros vérnyomásmérővel. A watch active 2 fórumban volt leírás nem samsung telefonnal való mókoláshoz, bár írják, hosszabb a folyamat és bonyibb, mint samsung telóval.

(#335) kmarci25 válasza NeeKee (#334) üzenetére


kmarci25
veterán

Hmmm... Igazából a vérnyomás mérés érdekel jobban, azt úgyis minden reggel mérem, úgyhogy a kalibráció nem érdekes. (Napközbeni mérés érdekelne...) Úgy gondolnám, hogy ha már az órán fennvan az applikáció, ami ECG-t mér, akkor az átküldés már független a párosított telótól. Na, mindegy, majd kipróbálom...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#336) NeeKee válasza kmarci25 (#335) üzenetére


NeeKee
tag

Nem tudom, mi a menete a nem samsung telóra való telepítésnek, én samsung telóval azt látom, ecg mérés végeztével azonnal megjelenik az eredmény a telefonon, Samsung Health Monitor applikációban. Ha ezt a progit egyszerű feltenni nem samu telóra, akkor akár működhet is az, amit gondoltál :) ha megvan az óra és sikerült kivitelezni a tervedet, írd meg az eredményt, kíváncsi vagyok :))

(#337) kmarci25 válasza NeeKee (#336) üzenetére


kmarci25
veterán

Azt persze, hogy egyszerű (mármint a Samsung Health-et). :K (Most is Huawei Health van a Xiaomi telón. ;) ) Kb. egy-másfél hónap múlva jelentkezem az eredménnyel. (Jézuska hozza az órákat. :D )

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#338) szuleg


szuleg
csendes tag

A fenti videó alapján telepítettem a kettő apk-át, de sajnos a vérnyomás mérés nem működik /ekg igen/ mert nem kompatibilis.
Már telepítés során kiírja az vérnyomás mérés ikon alatt.
Törlés után ugyanaz a probléma.
Valamilyen ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#339) kuk@c válasza sirály69 (#331) üzenetére


kuk@c
tag

Én felraktam PC-ről az ECG-t, megy rendesen. P30 telóm van, az óra át is küldi a méréseket. Sajnos a vérnyomásmérésre még nincs megoldás.

A Samsung telefonnal való telepítés, aztán másikkal való használat felejtős, mivel új telóra való csatlakozáskor resetel az óra. (kipróbáltam :))

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#340) kmarci25 válasza kuk@c (#339) üzenetére


kmarci25
veterán

Ó, bakker...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#341) Inclitus_pv


Inclitus_pv
tag

Sajnos, amit a Samsung és a tesztek azért nem hangsúlyoznak ki, hogy előfordulnak komolyabb kompatibilitási gondok nem Samsung telókkal. Nekem Nokia 7 Plus-szal párosítva pl. nem lehetett válaszolni az értesítésekre, míg mondjuk egy Redmi Note 9 Pro-val simán. Sok-sok egyeztetés után a Nokia és a Samsung ügyfélszolgálatával (leginkább a Nokiaéval, mert a Samsung nagyon nem volt készséges), sajnos az egyetlen megoldás az volt, hogy lecseréljem a 2.5 éves Nokiámat, amivel semmi gondom nem volt. Lehet, hogy a stock droiddal volt a baj, mert fórumos beszélgetésekből kiderült, hogy újabb telókkal is volt hasonló gond. Most egy Galaxy S10-em van (amit a 2.5 éves Nokia 2-3 napos üzemidejével szemben naponta töltögetni kell hasonló rendszersebesség mellet - nem játszok a telón). Ezzel persze nincsenek gondok, van kameravezérlő, sms app és a vérnyomásmérő/ EKG appok is mennek rendesen. Szerintem ha van lehetőség, érdemes kipróbálni az órát nem Samsung telefonokkal, mert sok kellemetlenség adódhat.

[ Szerkesztve ]

(#342) KYZRR


KYZRR
őstag

Sziasztok!
Hétfői nappal boldog tulaja lettem egy SGW 3 45mm-nek.
Két kérdésem lenne, BTU CSC átállítás, hogy menjen a Samsung Pay megoldható valahogy?
Illetve a másik az a szokásos ECG lenne. :R

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#343) KYZRR válasza KYZRR (#342) üzenetére


KYZRR
őstag

Időközben találtam egy leírást, meglessük, hogy megy-e. :))
[link]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#344) haxiboy válasza KYZRR (#342) üzenetére


haxiboy
veterán

Samsung Pay már nem megy CSC állítással jóideje.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#345) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Frissült az óra, vérnyomás mérés maradt.:D

(#346) EAndrew válasza ToomyC (#345) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Ez jó hír :C ! Köszi! Maradt az EKG is? Én még azért nem tettem fel az új szoftvert mert aggódom hogy elszáll az EKG és vérnyomásmérő mérés. (A fent lévő aktuális: 5.5.0.1)

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#347) Inclitus_pv válasza EAndrew (#346) üzenetére


Inclitus_pv
tag

Mind2 maradt!

(#348) EAndrew válasza Inclitus_pv (#347) üzenetére


EAndrew
aktív tag

:R
Láma kérdés de akkor a Samsung health alkalmazast is lehet hagyni frissíteni?

[ Szerkesztve ]

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#349) ToomyC válasza EAndrew (#348) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Persze.

(#350) kmarci25


kmarci25
veterán

Van akinek sikerült nem Samsung telefonhoz társított órára EKG-t és vérnyomás mérést telepítenie?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.