Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) kmarci25 válasza hito (#1700) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha Samsunghoz párosítod, akkor pedig mágikusan felkerülnek. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1702) szesanya


szesanya
csendes tag

Sziasztok! Kb egy hete az órám, csak "részben" viszi át az adatokat a Health alkalmazásba. Konkrétan az alvásfigyelésnél nem jelennek meg az adatok, üres a grafikon. Mindkét eszköz újra lett telepítve (Watch3 + S20+) Az óra nem igazán akar frissülni mostanság.
Az órán a százalékos értékek megjelennek. Köszönöm a válaszokat

(#1703) GuruZone válasza dionaea (#1693) üzenetére


GuruZone
őstag

esélytelen volt. Óránként merült 12-13%-ot.
6 óra gyaloglás után leállítottam a tevékenységet (akkor volt 25%-on az akksi), mert még hátravolt 5 óra séta.

Túráztunk.
Bicózást jobban szokta bírni, ott nincs ugye ennyi auto-pause.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1704) Badboys


Badboys
őstag

Másnál is rotty lett a samu healt? Semmit nem csinál nem mennek át az adatok az óráról. Most pár perce csináltam egy vérnyomás és EKG mérést és nem jelenik meg a telefonon. Okt. 2 án mértem utoljára az van benne csak. a mai sehol sem szerepel. Gratulálok samu.

(#1705) Markizmark válasza Badboys (#1704) üzenetére


Markizmark
addikt

Most mértem vérnyomást és ekgt is, ott van telón minden.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1706) dionaea válasza Badboys (#1704) üzenetére


dionaea
őstag

Nálam jó egyelőre. Ma a wear frissült nem tudom van -e közé hozzá

(#1707) Badboys


Badboys
őstag

Hát ezt nemértem. Frissült vasárnap na azóta nem visz át semmit megint. Valahol másutt is panaszkodtak. Végül is mindegy jön a futár viszi javításra. Utána úgyis újra kell tenni megint. Viszont nagyon unalmas már az egész. Mivel 2 hónapja szintén ez volt.

(#1708) Badboys


Badboys
őstag

Mai napon vissza érkezett az óra továbbra is rossz szenzort jelez. A garancia papírra nem írtak semmit a javítási jegyzőkönyv szerint megint hátlap és egyéb alkatrészek lettek cserélve. Így harmadik javítást hogyan tudom bizonyítani? Utána csere vagy mi fog következni? Nem tudom itt, hogyan működnek a dolgok. Ugyan azt olvastam, hogy harmadik javítás után csere kérhető vagy az ára vissza? Köszönöm, ha valaki tud támpontot adni.

(#1709) Sanya válasza Badboys (#1708) üzenetére


Sanya
nagyúr

Első javítás után csere, vagy pénz vissza.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1710) Badboys válasza Sanya (#1709) üzenetére


Badboys
őstag

Ezt hol kell kezdeményezni T mobilos vásárlás 1 összegben?

(#1711) alasoh válasza szesanya (#1702) üzenetére


alasoh
tag

Szia!
Nálam ez ma jelentkezett!
Note 10+ - al használom az órát, de ez szerintem lényegtelen ebből a szempontból.
Érdekes mert a healt app. kb 4 napja frissült és azóta három napig jó volt. De a mai adatok nálam is úgy jelennek meg most, mint nálad.
És azt is észrevettem amit mások is jeleztek: Vérnyomást nem szinkronizál a healt -ba csak a healt monitor app- ba.
Idővel biztos javítják (remélem :DD ). Ez nem az óra hibája.

[ Szerkesztve ]

(#1712) Karcub


Karcub
senior tag

Helló! Az hogy van, hogy egyik helyen 80-85 ezer a másik helyen pedig 130 ezer Ft? Van különbség köztük?
Pl aqua-n 81ezer mediamarkt-ban meg 125 ezer kb.

[ Szerkesztve ]

(#1713) alcapone386 válasza Karcub (#1712) üzenetére


alcapone386
őstag

Van belole csak bluetooth képes és esim képes is.
Illetve egyik szürke importos, másik hivatalos viszonteladó?
Garanciában is lehet különbség.

Aqua sokszor jobb áron dolgozik :K

[ Szerkesztve ]

(#1714) Gubu0101 válasza alcapone386 (#1713) üzenetére


Gubu0101
veterán

Meg a meret se mind1.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1715) alcapone386 válasza Gubu0101 (#1714) üzenetére


alcapone386
őstag

"Az nem számít ;]"
De amúgy jah igaz :K

(#1716) alasoh válasza alasoh (#1711) üzenetére


alasoh
tag

Nekem ma megint mutatta az "alvási" grafikont...
Ki érti ezt?! :( :DD

(#1717) Karcub válasza alcapone386 (#1713) üzenetére


Karcub
senior tag

Hát azért 85 és 125 között van egy kis különbség ugyan azért az eszközért, mind a két hely hivatalos és ekkora lenne az ár különbség? Fura ez nekem, bár a ses-ben is 125 körül van az ára , na mindegy. Tegnap sikerült nyomkodni egy kicsit ezt az órát és amúgy eléggé tetszett, ha minden igaz jövő hétvégén már a karomon lesz. Van valami "megszokott" hibája egyébként?

(#1718) Badboys válasza Karcub (#1717) üzenetére


Badboys
őstag

Annak azért csak jobban utána néznék mennyire hivatalos. Azért nem egy atom biztos szerkezet, hogy elcsesszem a garanciát pár fillérért. Jövőhéten megy vissza 3. garanciális javításra. Utána talán cserélik. Nem tudom mennyire jellemző ez az SGW 3 nál? Lehet, hogy megint belenyúltam a tutiba ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#1719) alcapone386 válasza Karcub (#1717) üzenetére


alcapone386
őstag

Igen, nagy árkülönbségek vannak :F

Hibának nem mondanám, inkább marketingfogásnak, hogy vérnyomás és ekg csak samsung telefonnal van hivatalosan. Más telefonra is felmókolható, de nekem samsung van, úgyhogy a menetét nem tudom.

Személy szerint én nagyon szeretem az órát. 2 nap alatti üzemidőm még nem volt, de ehhez fontos, hogy a watch face minimal design legyen. Telefonáltam is már róla kocsiban, tökéletesen hallottak és én is a másik felet. Edzés követés és alvásfigyelés is teszi a dolgát. Gps pontos és hamar talál jelet.
Igazából hibát nemigazán tudok mondani, de biztos van itt olyan a fórumon aki kifogott egy két hibás verziót :F

Amikor megvettem, rögrön rendeltem rá aliról kijelzővédőt, ring védőt, illetve szilikon szíjjat, így félteni sem féltem az órát. Többször volt már rajtam medencében, szaunában, simán bírja a strapát.
Én nem bántam meg, hogy megvettük. Asszonynak 41mm-s van, ő se cserélné le egyenlőre semmire.

[ Szerkesztve ]

(#1720) alcapone386 válasza alasoh (#1716) üzenetére


alcapone386
őstag

Nekem most ez jött fel:
link
link
link

Szerintem ezzel próbálják javítani a kommunikációt?

(#1721) axlfsi válasza alcapone386 (#1720) üzenetére


axlfsi
veterán

Mi ez az egészségplatform app?:F

Szerk1.: hja, látom, megint egy új Samu app,... De minek már ez is? Nem értem...

Szerk2.: ahm, megvan: így oldották meg a szinkronizálást

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1722) alcapone386 válasza axlfsi (#1721) üzenetére


alcapone386
őstag

Ez a tippem nekem is :K

(#1723) Karcub válasza Badboys (#1718) üzenetére


Karcub
senior tag

Mi a baja?

(#1724) Karcub válasza alcapone386 (#1719) üzenetére


Karcub
senior tag

Na és fizetés lehetséges vele?

(#1725) alcapone386 válasza Karcub (#1724) üzenetére


alcapone386
őstag

Sajnos samsung pay nincs itthon :F

(#1726) Badboys válasza Karcub (#1723) üzenetére


Badboys
őstag

A szenzorok rosszak. Random melegszik töltés közben. Szintén random 10 óra alatt lemerül minden használat nélkül. Múltkor elméletileg cserélték az akksit, az alaplapot, a hátlapot. A héten a hátlapot a gombokat és egyéb alkatrészek ez nem tudom mit jelent. A fizetés megoldható gányolással. Régebben kifejtettem véleményem ezekről az úgymond okos eszközökről. Az SGW4 is az elbaltázott eszközök közé sorolható. Folyamatosan követem külföldi fórumokon a sorsát hát nem éppen fényes amit írnak a tulajok. Remélem a harmadik javítás után a pénzem vissza kapom.

[ Szerkesztve ]

(#1727) beci válasza Gubu0101 (#1692) üzenetére


beci
őstag

Szia. Sikerult kiprobalnod?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1728) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Nem,mivel csak samsungot vettem ,nem iphonet :D Igy a samsungal parositottam.Amugy nem kell felni ertesitesek teren mert kuldeni fogja.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1729) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Nemrég váltottam watch-ról watch 3-ra. A vérnyomásmérést próbálgattam. 100/70 a vérnyomásom általában. Ma gondoltam kipróbálom egy ismert magas vérnyomásos ismerősömön. 146/XX mért a vérnyomásmérő, mikozben az óra 96/XX mutatott. Többször próbáltuk. Ez nekem így kicsit olyan volt, mintha a kalibracio során megadott értékeket lövöldözné random körbe. A kalibracio pontosan mit takar? Mármint olyankor mit állít be az óra?

(#1730) alcapone386 válasza cicaslany86 (#1729) üzenetére


alcapone386
őstag

A kalibráció azt jelenti, hogy a testedhez állítod a mérést. Magyarán, ha átrakod egy másik emberre, akkor fals infót fogsz kapni :K
Gyorsan ezt találtam: link

[ Szerkesztve ]

(#1731) cicaslany86 válasza alcapone386 (#1730) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

De mi alapján ismeri fel, hogy egy másik ember kezén van, nem velem történt valami és ment fel a vérnyomásom?

(#1732) alcapone386 válasza cicaslany86 (#1731) üzenetére


alcapone386
őstag

Közben szerkesztettem és linkeltem neked.
Lényegében más az érhálózat, más az átfolyási sebesség. Itt egy összetett függvény alapján számol egy hozzávetőleges vérnyomást ha jól tudom.
Valahol már megtaláltam egy angolnyelvű szaklapot, jó hosszan taglalják :K

[ Szerkesztve ]

(#1733) alcapone386 válasza alcapone386 (#1732) üzenetére


alcapone386
őstag

Ilyesmi, ha nagyon bele szeretnél merülni: link

A lényeg, csak információs jellegű a vérnyomás adat, és 1 eszköz / 1 személy. Akire kalibrálják, annak mutat hozzávetőleges értéket. Kalibrációt havonta meg kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#1734) cicaslany86 válasza alcapone386 (#1732) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Köszönöm! Igy már értem.:))

(#1735) alcapone386 válasza cicaslany86 (#1734) üzenetére


alcapone386
őstag

Nagyon szívesen :K

(#1736) kmarci25 válasza cicaslany86 (#1731) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem ő ismeri fel, hanem Te. :DDD
Nem is értem egyébként. Máson mérsz egy túl magas/alacsony adatot, és azt szeretnéd, hogy az óra jelezzen? Ennek max akkor lenne értelme, ha folyamatos mérés lenne. Miután kizárólag manuálisan indítva lehet mérni a vérnyomást és az EKG-t is, ezért alapvető, hogy látod a mért értéket, és ha túl magas/alacsony, akkor "intézkedsz".

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1737) cicaslany86 válasza kmarci25 (#1736) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Azt próbáltam tesztelni egy máson mért méréssel, hogy valóban felismeri e ha változik a vérnyomás. Vagy abban a hitben vagyok, hogy minden szupi és ha valami okán felmegy is ugyanazokat az értékeket írja, mint általában. Azért vetődött fel bennem, hogy valami nem oké, mert 146-os systoles vernyomasnál a 96-osat írta ki mért értéknek, mint ami nekem általában lenni szokott. Alcapone szerintem értette a kérdésem. :)

(#1738) kmarci25 válasza cicaslany86 (#1737) üzenetére


kmarci25
veterán

Így már nekem is világos. És valóban, komolyan venni az értékeket nem szabad, kb erre utal a figyelmeztetés is, amit kiír az óra (és talán a telefonos alkalmazás is).

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1739) Tamas77


Tamas77
csendes tag

Sziasztok,
Tegnap sikerült vennem egy ilyen órát (45mm -es nem lte ).
Vaciláltam rajta, hogy 4-es vagy 3-as legyen de aztán a 3- nál maradtam.
Egyenlőre "ismerkedek" vele és tetszik. A bluetooth hatótávtól kicsit többet vártam de azért elmegy így is.
Ami zavar, hogy a bluetooth újra kapcolódásánál az órán megjelenik egy időjárás értesítés. Kerestem a beállításoknál olyan lehetőséget, hogy ne jelenjen meg de nem igazán találtam.

(#1740) beci


beci
őstag

Sziasztok. Mennyiért lehetne eladni az órát meg kb 1,5 év garival?
Telefon váltás miatt.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1741) Gubu0101 válasza beci (#1740) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hmm én fél év garival,meg kb 2x volt használva 90-ért vettem( ~3 hónapja).De érdemes jófogáson szétnézni meg itt aprón.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1742) Badboys válasza beci (#1740) üzenetére


Badboys
őstag

1 év garanciával makulátlan áll. dobozában 85 ér tettem föl rá sem kérdeztek. 45 mm acél Esimes.

(#1743) Badboys


Badboys
őstag

Hétfőn viszik megint szervízbe 3. javítás 2 hónapon belül. Kíváncsi leszek a vissza érkezéskor. Meg próbálom cseréltetni a T nél, ha vissza kapom.

(#1744) beci


beci
őstag

Köszönöm. Elkótyavetyélni nem fogom,majdnem minden működik iPhone teloval. :K

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1745) Mr X válasza beci (#1744) üzenetére


Mr X
veterán

Kivéve az EKG-t, a telefonálást az óráról, meg még pár apróságot. :D

(#1746) beci válasza Mr X (#1745) üzenetére


beci
őstag

Az EKG t sajnálom,de telefonálni sosem szoktam óráról.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1747) Mr X válasza beci (#1746) üzenetére


Mr X
veterán

Én sem, poénból egyszer próbáltam, ezért is neveztem apróságnak. :)

(#1748) Sanya válasza beci (#1746) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem tök jó, amikor úgy hívnak, hogy nincs nálam a telefon, csak rajtam az óra.
Vagy ha a telefon el van pakolva, és hívnak.
Vagy a telefon némán, s neked a kezeden rezeg.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1749) jani70


jani70
aktív tag

Üdv! Tervezek egy 45mm e-sim tipus vásárlást!
Iphone-om van. tudja valaki hogy konkrétan mi nem fog működni rajta?mert olvastam hogy 1-2 apróság nem fog menni,mint pl. ekg stb:
Érdemes megvásárolni Iphone mellé?
Köszi az infókat előre is!

[ Szerkesztve ]

(#1750) Mr X válasza jani70 (#1749) üzenetére


Mr X
veterán

EKG, hívás az órán (beszélni nem tudsz rajta). Ezek tuti nem mennek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.