Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Badboys


Badboys
őstag

Vásárolnék egy ilyen órát,de a tré szórakozik. Az MM úgyszintén hirdetik az órát, de nincs sehol majd okt 6 ka táján.. Találni 110 és 170 tartományban most kénytelen leszek onnan mazsolázni. Aki nagyon otthon van ebben a garanciális témában mi a hátrány ,ha nem HU régiós az óra? Beszéltem pár bolttal akik legalább gyári garanciát adnak állításuk szerint. A PC landból rendeltem 120 papír, de még vissza mondható. Azt mondták, hogy Samsung garanciás a kütyü viszont arra még nem válaszoltak , hogy milyen régiós. Ezért kérdezem milyen hátránnyal jár, ha nem magyar? Gondolom ,de nem tudom, hogy a samu egyáltalán vállal e garanciát nem ide való órára. Annak ellenére ,hogy állítólag gyári garancia van rá. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#102) sirály69 válasza Badboys (#101) üzenetére


sirály69
őstag

Lte verziót akarsz venni, vagy melyiket?

Szerver Hosting Debrecenben

(#103) ferenck válasza Badboys (#101) üzenetére


ferenck
senior tag

Ha EU-s országból jön, akkor 1 év gyártói (Samu) garancia van rá, rendesen kitöltött számla esetén, amin rajta van a sorozatszám, tehát beazonosítható.
Ha nem ilyen, akkor csak a boltban tudod a garanciát intézni ahol vetted, a samu szervizből elhajtanak.
Ha hivatalos viszonteladótól vagy szolgáltatótól veszed, akkor 2 év samu garancia van rá számla és kitöltött garanciajegy esetén.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#104) Uzi74 válasza MLA (#99) üzenetére


Uzi74
senior tag

Nekem ilyen van [link]
Problémát nem okoz, de néha utána kell igazítani, pl futásnál meglazul....

(#105) MLA válasza Uzi74 (#104) üzenetére


MLA
tag

Problémát nekem sem okoz, csak azt hogy hirtelen mozdulatoknál meglazul. Mindegy tulléptem rajta, vettem egy ilyet ami csattal záródik.

(#106) Badboys válasza ferenck (#103) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm. Azt mondják több helyen is csak 1 évet ad rá a samu. A trénél is csak 1 év a garancia. A bolti garancia az meg gondolom eléggé gáz. Akár egyenlő a 0 val. Az az igazság, hogy mivel csak postai úton megy a dolog ők meg azt mondanak amit akarnak. Nem éri meg + x km ert utazgatni főleg potyára. Hol van hivatalos eladó ?

[ Szerkesztve ]

(#107) Badboys válasza sirály69 (#102) üzenetére


Badboys
őstag

Igen. 45 ös feketét. Lehetőleg normál garanciával és nem lepusztított darabot.

(#108) ollie válasza Badboys (#106) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az mindegy, hogy mennyit ad a Telekom, mert a Samsung 2 évet ad, ha itthon, hivatalos forgalmazótól veszed, és a Telekom is hivatalos forgalmazó. Sőt, már az első évben is a Samsunghoz érdemes közvetlenül vinni, ha gond van.

***

(#109) bajnokpityu válasza Badboys (#107) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nekem másfél évesen került szervizbe a gw1esem. Kaptam új üveget, kijelzot, lunettat, gombokat, alaplapot, barometer szenzort. 23 napot volt bent, ilyenkor ennyivel kitolodik a gari ideje. Plusz a tönkrement cuccokra gondolom ujraindult.

Szóval létezik 2 év gari.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#110) Badboys


Badboys
őstag

Köszönöm mindenkinek a választ. A t től akartam mert minden szolgáltatás ott van, váltani meg nem akarok. Végig csináltam a procedúrát kaptam 40 kedvezmény majd 5 nap múltán szóltak hát mégse. 170 et meg nem adok nekik 2 év hűségre meg hűség nélkül sem. Valszeg egyenlőre elnapolom túl sok a ha. Sokan úgy akarják eladni, hogy nincs is náluk, ha megrendelem akkor ki tudja honnan szerzik be napok alatt. Amit tegnap rendeltem az vissza mondtam mivel nem válaszoltak milyen régiós a cucc. Lehet futok még egy kört a T nél hátha. Egyébként a T nél mondták, hogy csak egy év a garancia.

[ Szerkesztve ]

(#111) MaCS_70 válasza Zé. (#97) üzenetére


MaCS_70
félisten

Amint Alice is írta, már van Wiwe. Éppen neki és az általa írt részletes tesztnek köszönhetően. De pont az Általad hivatkozott hozzászólásban ez elég egyértelműen erre utal:

"Egy családtagomnál pedig ugyan nem óra, hanem az éppen Alice által tesztelt is méltán méltatott Wiwe simán kimutatott egy veleszületett rendellenességet."

A WIWE tényleg jó, és a működési elvéből arra következtetek, hogy az aktuális WIWE mindig is jobb lesz az aktuális óránál. A WIWE ugyanis két kézről veszi az adatokat.

De egy óra is sokkal, de sokkal több lehet a semminél, már csak ezért is, mert mindig kézen van, a WIWE meg legjobb esetben is csak kéznél.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#112) róland válasza MaCS_70 (#111) üzenetére


róland
veterán

az órák is két kézről veszik az adatokat. Samsungnál az egyik érintkező(páros) a csuklódhoz ér, míg a másik kezed egyik ujjával a megfelelő gombot kell megérinteni a méréshez.
(S tudtommal az AW-ken is így működik.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#113) MaCS_70 válasza róland (#112) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ahha, ezt nem tudtam! Köszönöm!

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#114) Badboys válasza róland (#112) üzenetére


Badboys
őstag

Csak sajnos az nem működik, 5 kézzel is érintheted. A vérnyomás mérés se működik. Pedig ezek kihangsúlyozásával értékesítik és a specifikációban is szerepel. Szerintem ez a vásárló megtévesztése fogalmát bőven kimeríti.

(#115) róland válasza Badboys (#114) üzenetére


róland
veterán

Jelen esetben inkább az EU a hunyó, mert azokon a piacokon, ahol megadták az engedélyt, a Samsung be is vezette ezeket a szolgáltatásokat.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#116) sirály69


sirály69
őstag

Ez mér ekg-t és vérnyomást is.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#117) rstwingo


rstwingo
tag

egy kis romozás

itt a legfrissebbek, Mobil Odin minden csomagban benne van

Galaxy Watch 3
R840XXU1BTG6_45mm
R850XXU1BTG6_41mm

Jó szórakozást

(#118) Lacielvtárs válasza rstwingo (#117) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ez gondolom nem esimhet való rom?
Azokon is működhet? :R
Es mi van benne?
Sajnos nem vagyok jártas ebben de lehet érdekelne ;] :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#119) rstwingo válasza Lacielvtárs (#118) üzenetére


rstwingo
tag

Nem e-simes romok az biztos , az e-simesekre nehezen jönnek valami miatt ami fellelhető az ez R855FXXU1ATFB ;R845FXXU1ATFB
A komplet rom van benne és a fash program hozzá

(#120) Badboys válasza sirály69 (#116) üzenetére


Badboys
őstag

Csak addig olvastam, hogy MTK proci ez mindent elmond.

(#121) Badboys válasza róland (#115) üzenetére


Badboys
őstag

Ezt értem, de van aki csak ezek tulajdonságok miatt meg veszi és koppan. Mert azért valljuk be őszintén sok idős van aki ilyen dolgok miatt szeretne használni. Igaz sajnos én sem vagyok fiatal itteni nyelvjárás szerint nyugger vagyok. Sok emberrel ellentétben nem vagyok technikai analfabéta. Igaz nem is professzor. Sokan el sem olvassák és értelmezik a le írást. A viszont igaz,hogy az Eu. sajnos bizonyos dolgokban valóban erősen bürokratikus. Biztosan ez is ehhez tartozik. Viszont veszek valamit amin sosem fog működni az említett dolog na ez a gáz.

(#122) Lacielvtárs válasza rstwingo (#119) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Értem köszi az infót :R
De ha jól értem ez frissítés, mert amiért én mokolnek az az EKG vérnyomás és egyéb újdonság :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#123) Schuler888


Schuler888
senior tag

Nagyon gyenge lett ez a teszt most, elkezdtem kijegyzetelni a hianyossagokat es tevedeseket, mar a teszt napjan, de az nagyon hosszu komment lenne.. :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#124) ferenck válasza Schuler888 (#123) üzenetére


ferenck
senior tag

Azért írd csak meg ha ráérsz. Szívesen vennénk.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#125) Schuler888 válasza ferenck (#124) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ha lesz annyi idom es energiam akkor osszefoglalom de csak roviden :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#126) Schuler888 válasza MikeWazowski (#4) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ennyiert vehetsz valami hasznalt kocsit is... sot akar egy utanfutonyi sajtburgert... meddig lesz meg olyan hogy valaki egy okosorat hagyomanyos oraval hasonlit ossze raadasul egy szakmai forumon... :(

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#127) AliceWake válasza Schuler888 (#123) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Roppant kíváncsi lennék, várom a rendezői változatot privátban :R

Non omnis moriar.

(#128) Schuler888 válasza AliceWake (#127) üzenetére


Schuler888
senior tag

Oksi, akkor privatban kuldom :) a mai napot nem mondom biztosra

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#129) ferenck válasza Schuler888 (#128) üzenetére


ferenck
senior tag

És abból mi hogy okuljunk? Írd be ide is.

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#130) AliceWake válasza ferenck (#129) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Esetleg úgy, hogy ha elírtam valamit, akkor javítom és szólok, hogy ez megtörtént :U

Non omnis moriar.

(#131) ferenck válasza AliceWake (#130) üzenetére


ferenck
senior tag

Értem, de emiatt nem olvasnám el újra az egész tesztet, ezért lenne jó csak az észrevételek.

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#132) Schuler888 válasza ferenck (#131) üzenetére


Schuler888
senior tag

Megkapod majd akkor te is privatban ugy jo? :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#133) sompetike


sompetike
aktív tag

Na ezt nem értem, kifogás van a teszt ellen de nem publikálod szabadon....akkor miért hangoztatod itt, hogy kifogásod van... :U

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#134) AliceWake válasza sompetike (#133) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Egyébként bármilyen korrektúrát és lektorálást szívesen fogadunk privátban, ha és amennyiben konstruktív (!) természetű.

Ha bármi hiba van az anyagban, természetesen javítjuk és itt jelezzük, hogy ez megtörtént és pontosan mi volt az.

Non omnis moriar.

(#135) Schuler888 válasza Tocso1706 (#51) üzenetére


Schuler888
senior tag

Vicces feltetelezes, hogy az usa v eppen d-korea, ami az egyik legfejletebb orszag, szerintuk megfelel a szabvanynak, mashol meg nem. Ugyanmar. Egyebkent kb 2 percedbe se telik aktivalni egy apk-val, ahogy ezt mar fentebb is irtak..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#136) Schuler888 válasza worxland (#77) üzenetére


Schuler888
senior tag

Valid. Ha az aw 10et er akkor ez ugy 15ot.. :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#137) Badboys


Badboys
őstag

Most beszéltem pár forgalmazóval hát nem sok jóval bíztattak. A Samsung hozzá állását nem értem a garanciális javításokkal kapcsolatban. Az mondják a forgalmazók hogy kizárólag azokkal a termékekkel foglalkoznak amelyek hivatalos forgalmazóknál lettek vásárolva. Hiába Eu ba lett gyártva -vásárolva lepattintanak. 4-5 alkalommal vissza küldik a szervíznek a terméket mire nagy kegyesen meg javítják. Ezt figyelembe véve hát nem rózsás a helyzet vásárlás szempontjából. Bármennyire is 40 ezerrel többe kerül a termék nem feltétlen éri meg a kockázat az olcsóbbat venni.

[ Szerkesztve ]

(#138) trlala


trlala
aktív tag

Sziasztok!
Hogyan tudom az órán frissíteni az íméleket? Még mindig a négy nappal korábbiakat írja ki.

(#139) MaCS_70 válasza trlala (#138) üzenetére


MaCS_70
félisten

Engem meg rendszeresen zaklat sok hónapos SMS-ekkel, amelyeket persze már akkor el is olvastam. Mostanában egy május 18-aira figyelemeztet napjában többször...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#140) Badboys


Badboys
őstag

Estleg valaki tudja a régiós kódok elérhetőségét? Mert mondtam az eladónak, hogy csak akkor veszem át, ha az EU ban gyártották. Még akkor is ,ha ők intézik a garanciát és Samsungos a garancia levél. Mindenképpen jó lenne, de a gugli nem adott ilyen lehetőséget. Köszönöm

(#141) Badboys válasza Badboys (#140) üzenetére


Badboys
őstag

Amennyiben még [link] valakink szüksége lenne rá. Ezt találtam remélem ok.

[ Szerkesztve ]

(#142) MaCS_70 válasza Badboys (#140) üzenetére


MaCS_70
félisten

Tényleg gyártanak Európában Samsung Galaxy Watchot?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#143) Badboys válasza MaCS_70 (#142) üzenetére


Badboys
őstag

A régiós kód arra van, hogy hova gyártották. Sok függ a frissítések miatt. Tegyük föl a tiéd Magyar az enyémet gyehenai felhasználásra gyártották Te kapsz 20 frissítést én meg semmit. Vagy te megkapod ma és meg 5 hónappal később. A tiédet javítják az enyémre meg azt mondják vigyem oda.

[ Szerkesztve ]

(#144) ollie válasza Badboys (#143) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Teljesen igazad van, csak félreérthetően fogalmaztál, mert azt írtad, hogy az EU-ban gyártották, nem pedig az EU-s piacra.

Amúgy szerintem ez a jó típusszám: SM-R840

Ja de még ez után van valami, ami valszeg megadja a régiót is.

[ Szerkesztve ]

***

(#145) Badboys


Badboys
őstag

A mai napon kiharcoltam a T nél egy órát. Igaz a délelőttöm és a fél délutánom rá ment. Most a Googl wear után nagyon furcsa ez a rendszer. Az az igazság nem mertem máshol megvenni. Az olcsóbb helyeken korrektek voltak mindenütt elmondták,hogy LTE és E sim nélküli órát árúsítanak. Két opciót ajánlott Té a watch 2 őt 4000 ft részletre vagy a 3 ast 140 egy összegben. Eddig az akksi jól bírta. Este 17 től nyomkodtam 38% volt az akksiban 19 re egy frissítéssel 28% nál tettem a töltőre. Biztosan lesz kérdésem mert ez a rendszer teljesen idegen. A Huawei watch 2 után fölüdülés.

(#146) Lacielvtárs válasza Badboys (#145) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Gratulálok a szerzeményhez, használd egészséggel :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#147) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Valaki megnézné nekem, ha szépen kérem, hogy az indoor rowing-nál milyen opciók/beállítási lehetőségek vannak? Idő, pulzus, kalória, stb?

(#148) NeeKee


NeeKee
tag

Sziasztok,
A mai napon beléptem a watch 3 tulajok táborába (gear fit2 pro-t váltotta) :DD
Amennyire a fórumból sikerült megtudnom, magyar régiós az óra.
Ami kérdésem lenne, mindenféle régióváltás nélkül sikerült az órára feltenni EKG, vérnyomásmérőt?
Szilikon szíjat rendelt valaki külföldről, vagy itthon hol lehet normális szíjat normális áron venni?
Valamint másnál se jelenik meg órán a kép ha pl messengerben fényképet küldenek? :F

[ Szerkesztve ]

(#149) Kasya válasza NeeKee (#148) üzenetére


Kasya
nagyúr

Aliexpressen vajon bőven. Listazd a találatokat rendelési mennyiség alapján.

A Messenger kepek megjelenítését nem támogatja, ha jól tudom.

(#150) Lacielvtárs válasza NeeKee (#148) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia, nekem igen sikerült, ha feljebb olvasol linkeltem egy videót, az alapján sikerült :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.