Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) KYZRR válasza kmarci25 (#1400) üzenetére


KYZRR
őstag

Szerintem igen, mivel ha már be van állítva a régió, akkor többet nem piszkálja semmi sem.
Fold2 van zsebben, szóval kipróbálni nem tudom. :(

You can only die once, make sure it is worth it...

(#1402) Sanya válasza NeeKee (#1395) üzenetére


Sanya
nagyúr

Én megpróbáltam. Első indításkor és hard resetkor az enyém enged régiót váltani, de nincs benne uk, csak németország, svájc, francia, olasz, svéd.
A samsung payhez kell a samsung pay plugin, ha nincs samsung telefonod, de nekem oda az apkmirrorról kellett egy 2019 novemberi samsung pay plugin, hogy tovább tudjak jutni és kártyaadatot kelljen diktálni. Sajnos a kártyám angol(curve), most wise kártyán gondolkodom., hátha német régiósat kapok.

Más német kártyát nem tudok szerezni, a német revolut(n26) itthonra nem ad kártyát.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1403) Uzi74 válasza Sanya (#1402) üzenetére


Uzi74
senior tag

Német régiós kártyával nem mennél sokra, ott német bankszámla kell hozzá, arra adsz beszedési megbízást, a virtuális kártyát a samsung partnerbankja adja. (nekem német régiós van és itt is használom)

[ Szerkesztve ]

(#1404) Badboys


Badboys
őstag

Ma elment klinikára. Remélem lesz értelme.

(#1405) Sanya válasza Badboys (#1404) üzenetére


Sanya
nagyúr

No, mi baja lett, hogy gariztatni kell?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1406) Badboys válasza Sanya (#1405) üzenetére


Badboys
őstag

Nagyon melegedett töltés közben, a sensorok behánytak, kerékpározás után az összesítő végén térkép helyett csak kockás alap volt. Többször volt újra indítás és gyári vissza állítás. Még a rá olvasás sem segített

(#1407) Sanya válasza Badboys (#1406) üzenetére


Sanya
nagyúr

remélem cserélik!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1408) Badboys válasza Sanya (#1407) üzenetére


Badboys
őstag

Legyen igazad, de szerintem barkácsolás lesz.

(#1409) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Ha van e-sim az oraban,akkor vissza fele,tehat a mobilra oszt internetet vagy csak az oran lesz :F Vagy egy telekomos simem azon havi 15 Gb internet,gondolkoztam rajta,hogy at valtom e-simre azt szepen bele az oraba,de ha nem birom mobilon is igy hasznalni az internetet,akkor felejtos.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1410) Zototh64 válasza Gubu0101 (#1409) üzenetére


Zototh64
őstag

A meglevő kártyád mellé egy multi sim, és akkor mindkettő működik szépen.
Amúgy sem tudom pontosan, hogy hányszor lehet készüléket váltani az e-simmel, de valami 10 rémlik.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1411) Gubu0101 válasza Zototh64 (#1410) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azert akartam igy,mert ezt a simet nem tudom mibe beletenni,ha igy mukodne, akkor megoldodna a problema.Ha nem,akkor marad a kartya csere-bere tovabbra is.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1412) Uzi74 válasza Gubu0101 (#1411) üzenetére


Uzi74
senior tag

Lehet nem értem teljesen mit szeretnél, de a multi sim nem 2 db eSim-et jelent feltétlenül, lehet az egyik esim, a másik fizikai. Az órát nem lehet alapban hotspotként használni, de ha lehetne is, max pár órat bírna az akku - gyakorlati haszna minimális lette.
Nem teljesen tiszta mit szeretnél milyen eszközök között csereberélni..

(#1413) Gubu0101 válasza Uzi74 (#1412) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igy gondoltam igen,hotspot kent,bocs,hogy hulyen fogalmaztam :B :D Igaz,az akksira nem gondoltam,fel napot nem birna ki nyilvan :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1414) redface


redface
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Hogyan kell az órát úgy beállítani,hogy csak akkor legyen értesítés ha a kezemen van?Pedig úgy van beállítva! És még is jönnek az értesítések akkor is ha nem hordom! Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#1415) ferenck válasza redface (#1414) üzenetére


ferenck
senior tag

Amikor nincs a kezeden, akkor az oldalára fektesd az órát, ne a hátlapjára, mert akkor néha úgy érzékeli mintha kézen lenne.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#1416) redface válasza ferenck (#1415) üzenetére


redface
tag

Szia! Próbáltam,úgy sem jó :W

(#1417) Smirty


Smirty
tag

Sziasztok. Jöttem olvasgatni

(#1418) kniisa


kniisa
csendes tag

Sziasztok! Nem vagyok tapasztalt az órás / telefonos (NFC-s) fizetésekkel kapcsolatban. Kérdésem az, ha a Samsung Pay-be digitalizálva van már a kártya, fizetéskor kell internet?
Az órával történő telefonáláson kívül mire jó ha van eSim az órában? Gondolom kültéri sportoláskor a térkép megjelenítéshez kellhet internet. És mihez még? Nincs még okosorám és azt szeretném tudni kell-e nekem az eSimes vagy elég csak a normál. Kösz!

(#1419) Gubu0101 válasza kniisa (#1418) üzenetére


Gubu0101
veterán

Vegul is ha van nallad mobil,akkor nem kell esim,meg eleg xar oraval telefonalni stb :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1420) Badboys válasza kniisa (#1418) üzenetére


Badboys
őstag

Az órával nem tudsz fizetni alapból. Van egy leírás ami megoldja, de eléggé macerásnak tűnik a fejhegesztése. Viszont, ha gariztatni kell lehet vissza kell mókolni gondolom. Én úgy tudom, hogy az újabb kártyákat nem fogadja el régió váltáskor sem. Majd akik használják megmondják a tutit vagy nem. Ami viszont tény ezt az órát már nem vásárolnám meg. Szükség esetén használható telefonként. Többször jött jól kerékpározás közben. Igaz nem a legjobb, de nem kell megállni a telefont előkotorni. Nem használok fülest sohasem.

(#1421) alcapone386 válasza kniisa (#1418) üzenetére


alcapone386
őstag

Szia. Samsung pay, ahogy előttem is írták itthon nem műxik. Igaz azt nem írtad melyik országban használnád, de ha olyan országban ahol támogatott, ott szerintem kell net. (Igaz otp simple pay bevezetéskor olvastam olyat, hogy offline 3 fizetés engedélyezett, utána kötelező a net, de samsung payt itthon kevesen használhatják :F)
Esim és internet akkor hasznos, ha pl eljársz futni, és fontos, hogy plusz teher ne legyen rajtad, ne lötyögjön az öveden semmi plusz. Ha van neted, online tudsz zenét hallgatni, ha valaki sos el akar érni, az fog tudni hívni. Térkép is működik, stb. Igazából minden, aminek netre van szüksége. Személy szerint, sehova sem megyek telefon nélkül, így nekem tök felesleges. Másik oka, hogy esim plusz fogyasztó, így az üzemidő jelentősen csökkenhet.

Huawei watch 2 ről tértem át gw3-ra, nekem hibátlan ez az óra. Saját szerkesztett watch face min 2 napos üzemidőt simán hoz. Gyors, jól látható napfényben a kijelző, és a pulzus és alvásfigyelés is fontos. Ami egyedül zavaró, hogy teljes funkcionalitást samsung telefonnal tudsz elérni. Emiatt orrolok a samsungra, hiába a telóm is samsung. Ezt leszámítva nem tudom milyen másik órát vennék most. Apple termékelet rühellem, huawei watch 3 szimpatikus, de ismeretlen számomra az új világuk, xiaomi még nem adott ki olyat ami felvehetné a versenyt, galaxy watch 4 drága lesz és nem tetszik, így részemről most sem vennék mást.

(#1422) Gubu0101 válasza alcapone386 (#1421) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem is bizniszelni kellet egy samsung telefont az orahoz,vernyomasmeres es az EKG miatt :D Mielott vettem az orat nem olvastam utanna,hogy ezek a funkciok nem mukodnek mas gyartoval,csak kokanyolas utan :( Az apple watch meg,ha jobbat akar az ember,horror arban van :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1423) alcapone386 válasza Gubu0101 (#1422) üzenetére


alcapone386
őstag

Na ezaz :F Ezt leszámítva én meg vagyok elégedve az órával :K

(#1424) Smirty


Smirty
tag

A vérnyomásmérő mennyire pontos? Pontosabb lehet mint az active 2, vagy ugyan olyan a szenzor?

(#1425) OFF válasza alcapone386 (#1421) üzenetére


OFF
csendes tag

41 vagy 45 mm-es órád van?

(#1426) Badboys válasza Smirty (#1424) üzenetére


Badboys
őstag

Szvsz. ugyanaz a kettő jelentős eltérés nincs.

alcapone386: Azt olvastam, hogy lényegesen olcsóbb lesz 120 körüli árat írtak. O&M határát bármi átlépi jelentősen nő az ára :W

(#1427) alcapone386 válasza OFF (#1425) üzenetére


alcapone386
őstag

45mm van nekem, asszonynak 41mm. Neki akksi ideje valamivel gyengébb, bár neki letöltött csilivili számlapja van :DD

(#1428) alcapone386 válasza Badboys (#1426) üzenetére


alcapone386
őstag

Igen, én is olcsóbbank olvastam, de mire hozzánk ér, mindig drágul és fél évre rá éri el azt az árat, amit írtak :DD

Gw4 ami tetszene, az még mindig drágább :F Illetve tapasztalat az, hogy sose ennyi mint amennyiért bejelentik :F
link

Szerk: ami még szomorú, hogy női variáns nem igazán lesz. Gw3 esetében a misztikus bronz "gyönyörű" míg a gw4 fehér átlagos.

[ Szerkesztve ]

(#1429) Uzi74 válasza alcapone386 (#1421) üzenetére


Uzi74
senior tag

Samsung Pay-hez nem kell a net, ha az óra repülő üzemmódban van, akkor is lehet az órával fizetni. (ha támogatott országban vagy)

(#1430) alcapone386 válasza Uzi74 (#1429) üzenetére


alcapone386
őstag

Na ez jó hír. Remélem lassan támogatottak leszünk, mert már elegem van a bankomból (cib). Egy xxxros mobilfizetést sem bírnak bevezetni. 2021 masodik negyedévben tervezik a google pay-t. Na hiszem ha látom :DD

[ Szerkesztve ]

(#1431) Gubu0101 válasza alcapone386 (#1430) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ennyibol szeretem csak az iphonet,regisztalok barmilyen kartyat es mar megy is az nfc-s fizetes,idekint nemetben csak igy fizetek,de otthon is ha ugy alakul :B

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1432) alcapone386 válasza Gubu0101 (#1431) üzenetére


alcapone386
őstag

Itthon még pár bank el van maradva :F
Cib pl apple pay-t tamogatja, google pay még nyet :F

Más banknál pl.: otp, erste rég van mobilfizetés. Androidon is.
Tudom rossz bankot választottam :O

(#1433) OFF válasza alcapone386 (#1427) üzenetére


OFF
csendes tag

Köszi a választ!
Elvileg azonos számlappal ugyanannyi az üzemideje a kisebb akksi/kijelző párosnak mint a másiknak.

(#1434) hatala


hatala
tag

Sziasztok!

Galaxy Watch 46 mm-ról váltanék a Watch 3 45mm-es verzióra, általában milyen ennek az üzemideje GPS nélkül csak bluetootht-tal, csak mert a sima Watch-é 4 nap.
Ennyit tud a 3-es?
Köszi a választ! :R

(#1435) Badboys válasza hatala (#1434) üzenetére


Badboys
őstag

Csak akkor ha sportra nem használod. Akkor megy a 4 nap. Semmi más csak a BT.
Én mint fentebb is írtam várnék milyen lesz árazás és egyéb szempontból az SGW4.

(#1436) Smirty


Smirty
tag

Mennyire pontos a vérnyomásmérés véleményetek szerint?

(#1437) Gubu0101 válasza alcapone386 (#1432) üzenetére


Gubu0101
veterán

Raiffaisenes bankom van,magyar.Azzal is mukszik meg a takarekos szamlaval is.Nem tudom az android vonal es a gyartok mert nem eroltetik ezt jobban :U Kellene azert a fejlodes ebben a szegmensben is :(((

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1438) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.
Már egy ideje olvasom a topic-ot és nem tudtam dönteni mit vegyek,ezért titeket kérdeznélek.
Sokév Wear OS után (Moto360 1gen/2gen, ticwatch E/E2) után elgondolkodtam más "oprendszeres órán" és 2 az amit vennék egyik pont a Samsung Galaxy Watch3, másik az Oppo Watch 2, márha megéri kintről rendelni majd, mert nemsokára lesz internation verzió.

Amire kellene nekem:
- sporthoz néha (futás, bicikli,)
- szokásos funckiók(legfőképp ezek kellenek): értesítéskezelés, sportolásnál monitorozás(heart rate, gps, stb), üzenetek olvasása, zenevezéslés, stb

Nem Samsung telóm van ezért EKG-t aktiválni kis mókolással tudom, de nem gond: Link

Ahogy olvasom, hatalmas gond/baj nincs vele(hardveres bajok, szoftveres merülés, akksi gondok), és 1 napot biztos hogy bír.
Oneplus8-as telómal szeretném használni, viszont az alábbi kérdéseim lennének:
- Érdemes e várni a Watch 4-re?
- Telefonálásra mennyire alkalmas? vagy maradjak inkább a bluetooth fülesnél?pl.: kocsiba , vezetésnél gondolom
- Androidos nem Samsung telókkal vannak e bajok? pl.: Oneplus
- Bármi idegesítő hibája van? SW-es vagy HW-es?
- Újonnan érdemes kintről venni, vagy inkább itthonról ? pl.: Amazon.de

kb 70-80k környékén tervezném venni, ahogy nézem itthon párat hírdetnek aprón ezekre csapnék le.
Válaszokat előre is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1439) hatala válasza Badboys (#1435) üzenetére


hatala
tag

Köszi az infót!

(#1440) Gubu0101 válasza stigma (#1438) üzenetére


Gubu0101
veterán

En most masodik nap utan 19%-al raktam toltore.Egy nap folyamatos pulzusus meres ment,neha bekapcsolt automatiuksan 1-2 tevekenyseg,folyamatos ertesites,folyamatos bluetooth kapcsolat,neha mertem vernyomast(eleg surun jonnek emailek,messenger).
En ezen a vonalon mozgok,nekem eddig tokeletesen bevalttak:D De meg biztos lesz par,pozitiv velemeny :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1441) stigma válasza Gubu0101 (#1440) üzenetére


stigma
addikt

Hi, köszi az infot. Nekem Android wear után ha 1,5-2 napot kibír már megváltás lesz :DDD
Sok pozitívat olvastam, most évente nem akarok órát cserélni.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1442) Badboys válasza stigma (#1441) üzenetére


Badboys
őstag

Azt is vedd figyelembe, hogy ez az op rendszer megszűnik. Eddig sem volt igazán támogatottsága néha egy kis foltozgatás. Ezután meg talán néha biztonsági. Én biztosan nem nem vennék ilyen órát. Megvárnám mit hoz a jövő. Nekem 1 éve van meg, de az 5 újamon megszámolom a frissítéseket. Gondolkodom az eladáson mert most kapott új akksit. alaplapot, hátlapot. Van még 1 év garancia. Szerintem gondold át vajon megéri e neked ilyen alapon.

[ Szerkesztve ]

(#1443) stigma válasza Badboys (#1442) üzenetére


stigma
addikt

Hi, köszi az infót :R , valóban igen a frissítések is fontosak, hogy ne félévente legyenek.
Az biztos, hogy ha jól emlékszem 11.-én lesz az új Samsung Day vagy micsoda, gondolom akkor bemutatják az új órát is, azt még tuti megvárom.
Illetve a vásárlást 2 héten belül fogom megtenni.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1444) Gubu0101 válasza Badboys (#1442) üzenetére


Gubu0101
veterán

Minnel kevesebb a frissites,hiba javitas annal jobb nem?Az se jo ha havonta foltozgatnak raja,mert vagy ez vagy az nem jo.A biztonsagi frissetes,meg szerintem nem ervagas ha nincs,mivel minden adatfolyam a telefonon keresztul tortenik,kiveve ha esimel van hasznalva.
Az op rendszert meg valtja az uj(gondolom).

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1445) Badboys válasza Gubu0101 (#1444) üzenetére


Badboys
őstag

Valóban az se jó, de az se amikor az elcseszett javításban marad egy még rosszabb. Viszont az általam használt 1 év alatt nem sok változás történt. Az UI is maradt pedig tudták, hogy le állnak vele mégsem adták ki a 3.0 át. Na pont ezért Pedig idejük lett volna. Az új op. rendszert is csak a samu kapja meg kísérletképpen a többiek meg ácsingózhatnak mert várniuk kell rá, ha igaz amit írtak kb fél évet. Aki megveszi a 4 et az gyakorlatilag kísérleti nyúl lesz. Lehet fényezni lehet szépíteni. Gusztustalan azokkal szemben akik a régi rendszert használják és azokkal szemben is akik netán váltanak. Tudom nem szép amit írtam, de legalább igaz.

(#1446) Gubu0101 válasza Badboys (#1445) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen,olvastam,hogy mi majd 22 ben kapjuk valamikor az uj rendszert :((( Legalabb,mire hozzank er mar tokeletes lesz ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1447) Badboys válasza Gubu0101 (#1446) üzenetére


Badboys
őstag

Erre az órára nem lesz új rendszer. Az SGW4 azon lesz a 3 on nem. Erre 27 hónap frissítést ígértek amely max. kimerül a biztonsági frissítésekben. Erre már nem fejlesztenek semmit. Szánalmas.

[ Szerkesztve ]

(#1448) Gubu0101 válasza Badboys (#1447) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akkor rosszul emlekszek :U Kapjak…e :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1449) Badboys


Badboys
őstag

Amikor vérnyomást mér és EKG t akkor automatikusan be írja a S Healtba vagy be kell írni. Jól emlékszem volt egy időszak amikor be írta és nem nekem kellett külön írogatni. Köszönöm, ha valaki megnézné.

(#1450) Uzi74 válasza Badboys (#1447) üzenetére


Uzi74
senior tag

Azért szerintem várjuk meg érdemes-e keseregni, lesz-e olyan funkció ami nagyon kell, mennyire lesz kiforrott, lesz-e offline spotify, jó üzemidő, stb...
Jelenleg amit hiányolok a felemás integráció, az pl. viber üzenet indítása az óráról (nem csak válasz), podcast lejátszó vagy a valódi standalone LTE appok, ami remote kapcsolat nélkül is megy, de tudok élni nélküle

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.