Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) zzola válasza beci (#949) üzenetére


zzola
félisten

Nem.

(#952) GuruZone válasza Anulu79 (#950) üzenetére


GuruZone
őstag

néztem egy-két célszerszámot az aliexpressen, kell vennem mindenképp :)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#953) beci válasza zzola (#951) üzenetére


beci
őstag

Koszonom,kozben kideritettem.
Megrendeltem Emagrol,ma 114ezer 2 ev hivatalos garival. Szerdan jon is.🙂

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#954) nyikszi válasza TODI1111 (#922) üzenetére


nyikszi
őstag

Szia! Ezt hogy kell érteni, hogy csak Samsung telefonnal? Tök mindegy milyen Samsung telefonnal működik a vérnyomásmérés és az EKG? Nekem egy Samsung A40-esem van, szóval az óra 2x annyiba kerülne, de jó lenne ha többször meg tudnám mérni napközben a vérnyomásomat, eléggé összevissza megy :( Van valahol kompatibilitási táblázat?

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#955) zzola válasza beci (#953) üzenetére


zzola
félisten

A kérdés az, hogy 2 év emag gari, vagy 2 év Samsung gari...

(#956) west76 válasza nyikszi (#954) üzenetére


west76
aktív tag

Szerintem, ha tényleg fontos a vérnyomás viszonylag pontos követése napközben és nem akarsz külön eszközt hordozni, akkor se ezt az órát vedd alapul, ez nem erre való. Javaslom, ha óra jellegű eszköz kellene akkor az omronnak már van ilyen, ami már egy egészen pontos mérést tud végezni a méretéhez és a kialakításához képest. Ez a samsung féle vérnyomásmérés inkább csak a "játék" vagy parasztvakítás kategória, de tény, hogy elég menő fícsör 😉 Az ekg-t nem tudom mennyire valós, de gondolom az azért hasonlóan működik, mint az almás és felveszi a versenyt azzal.

[ Szerkesztve ]

(#957) beci válasza zzola (#955) üzenetére


beci
őstag

Megkaptam a gari jegyet, Samsung gari 2 év.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#958) zzola válasza beci (#957) üzenetére


zzola
félisten

:C

(#959) zzola


zzola
félisten

Rendeltem én is egy W3-mat. Biztosan lesznek kérdéseim, főleg sport figyeléssel kapcsolatban.
:R

(#960) Badboys válasza west76 (#956) üzenetére


Badboys
őstag

Kérdezem, hogy mire alapozod ezt a kijelentésed? Mivel többször is lett bizonyítva az állításod ellenkezője. Használod ezt a megoldást? Valóban nem orvosi eszköz. Amit ajánlasz órát hát az enyhén túlárazott termék. Most nem néztem utána, amikor ránéztem akkor 270000 huf volt az ára. Az meg vicc kategória. Egyébként hetente egyszer szoktam úgy ellenőrizni, hogy óra-felkaros-csuklós bizony elenyésző vagy semmi a hármas kombó eltérése. Tehát valótlant légy szíves ne állíts. Kilett már tárgyalva ne hasonlítsd össze az androidot a lerágott csutkával. Suzuki Ferrari hasonlat.

(#961) Markizmark válasza west76 (#956) üzenetére


Markizmark
addikt

Kalibrálás 2-3 hete történt, szerintem nem rossz ...

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#962) gyuri2008 válasza Markizmark (#961) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szuper :C

(#963) west76 válasza Badboys (#960) üzenetére


west76
aktív tag

A véleményemet arra alapozom, hogy én is ezt a samsung watch 3 órát használom minden nap. 😉 Sehol nem láttam leírva, hogy csak pozitív véleményt lehet írni, nekem amúgy semmi nagyobb bajom nincs vele, de ha valakinek ingadozó vérnyomása van és azt kontrollálni kell, akkor én a helyében nem erre az órára alapoznék. De ez még mindig csak egy saját vélemény, úgy, mint a tied.

(#964) Markizmark válasza west76 (#963) üzenetére


Markizmark
addikt

Nincs gond a véleménnyel, de ez baromság:
Ez a samsung féle vérnyomásmérés inkább csak a "játék" vagy parasztvakítás kategória, de tény, hogy elég menő fícsör 😉

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#965) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Tegnap bicajozni voltam. Indítottam az edzést de térképet nem mutatott mikor visszanéztem. Hogy lehet?

(#966) zzola válasza kisdobos0111 (#965) üzenetére


zzola
félisten

Nem működött a GPS?

(#967) nyikszi válasza Markizmark (#961) üzenetére


nyikszi
őstag

Köszönöm! :R

West76, ez csak a napközbeni mérésre kellene, ha fáj a fejem, akkor is megtudjam mérni. A múltkor is fájt valamelyik nap a hétvégén. Megmértem, aztán majdnem normális volt :) Az alsó érték volt magasabb.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#968) HoldfenyLuna válasza kisdobos0111 (#965) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nem állítottad be órán, az edzésen belül az engedélyt erre?

@nyikszi legközelebb igyál inkább sok sok vizet :)

[ Szerkesztve ]

(#969) EAndrew válasza Badboys (#947) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Helló,

Segíts hol írták róla rosszakat és miért? Én itt vettem és a kérdésemre elmondták, hogy gyári garancia van hozzá és egyből a samsung szervizbe kell vinni gond esetén. Nem vagyok otthon nem látom a gyári jegyet, bár igaz szerintem nem a kis Samu gyári jegy van hozzá, hazaérek és megnézem.
Egyébként a honlapon ez áll:

[ Szerkesztve ]

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#970) kmarci25 válasza EAndrew (#969) üzenetére


kmarci25
veterán

Ugyan az Active2 topikjában és csak egyet találtam (1., 2., 3.), de én kerülném őket ez alapján. Én edigitalnál vettem decemberben az Active2-t és a 3-at is, mindkettő magyar régiós. A 2-re 2 év garancia van, a 3-ra egy év, plusz vettem hozzá még 1 évet.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#971) EAndrew válasza kmarci25 (#970) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Na most a régióval elbizonytanítottál. Azt az órán meg tudom nézni, vagy csak a dobozon látom? Azt tudom hogy telefonon benne van a szoftver nevében, de itt látom? És mekkora jelentősége van, pl szerviz,...?

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#972) gyuri2008


gyuri2008
veterán


Most válaszoltak.

(#973) zzola válasza gyuri2008 (#972) üzenetére


zzola
félisten

Ennyiért nem is lehetett volna más...

(#974) kmarci25 válasza EAndrew (#971) üzenetére


kmarci25
veterán

Inkább a szoftverfrissítések miatt van jelentősége, amennyire tudom.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#975) EAndrew válasza gyuri2008 (#972) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Hát ez szuper, akkor engem simán megvezettek, amikor telefonon kérdeztem őket. Az már egy másik kérdés, hogy milyen jelentősége lesz akkor amikor szervizelés lesz, és egyből a samsung szervizbe küldenek vele.

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#976) zzola válasza EAndrew (#975) üzenetére


zzola
félisten

Elhajtanak.
Vagy csak 1 év gari jár az EU-n belüli készülékekre. Mobilokra legalábbis így van, nem tudom viselhető eszközöknél mi a sajt...

(#977) EAndrew válasza zzola (#976) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Na közben én is kutattam. Sajnos tényleg bolti gari, hiba esetén valamelyik konzolvilág üzletben kell leadni a 2 év alatt.
Azonban annak idején a frontier-t is a Telekom üzletben kellett volna leadni, szerencsére nem kellett, remélem most is így lesz.

Egyébként szerintetek előnyt élvez a szervizben ha te viszed be, vagy ha a konzolvilag küldi oda? Más az eljárás?

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#978) ferenck válasza EAndrew (#977) üzenetére


ferenck
senior tag

Telekomos cuccot közvetlenül lehet és lehetett mindig is vinni a Samsung szervizbe.

Ha te viszed a szervizbe, az gyorsabb mintha ők küldik. Ráadásul egyáltalán nem biztos, hogy gyártói szervizbe küldi egy bolt, lehet, hogy máshová. Emellett sok bolt próbál mindenféle indokkal kibújni a garanciális ügyintézés alól.

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#979) EAndrew válasza ferenck (#978) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Bocs, akkor ezt rosszul tudtam, de szerencsére próbálni sem kellett.
Itt egyébként az idegesítene a legjobban ha nem samsung szervizbe menne, de nagyon remélem nem is jutok el odáig hogy próbálni kellene.

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#980) Badboys válasza EAndrew (#979) üzenetére


Badboys
őstag

Én a helyedben vissza küldeném a 14 napos elállás keretén belül. Biztosan van ettől korrektebb ajánlat. Nem hinném, hogy ennyire sürgős. Nem hinném, hogy ekkora összegnél probléma lenne + pár ezer Látom mások megtették és linkeltek problémát. Mint írtam arra locsolod a pénzed amire csak szeretnéd. Vannak akik okulnak más hibáiból és vannak akik...... Egyébként valami miatt sajnos csak 1 garancia van rá hivatalosan. Akik 2 évet írnak kamuznak. Mint a mesében aki nem hiszi járjon utána. Amikor vettem a T nél is azt mondták, hogy csak 1 év jár.

[ Szerkesztve ]

(#981) gyuri2008 válasza Badboys (#980) üzenetére


gyuri2008
veterán

100000 Ft alatt még a Samsung sestore is 1 év garanciát ad.

(#982) zzola válasza Badboys (#980) üzenetére


zzola
félisten

2 év van rá, amit a Samsung ad, ha hivatalos forrásból veszed...
Egyébként Telekom oldalán is 2 évet ír...

[ Szerkesztve ]

(#983) gyuri2008 válasza zzola (#982) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem jól tudod.
Ha 1 ft-al több mint százezer akkor 2 év a garancia.

[ Szerkesztve ]

(#984) zzola válasza gyuri2008 (#983) üzenetére


zzola
félisten

1 év semiképp nem lehet, mert 100k felett 2 évet kell adni.

(#985) gyuri2008 válasza zzola (#984) üzenetére


gyuri2008
veterán

Így van.
Bocsánat én nem az óráról írtam.

[ Szerkesztve ]

(#986) zzola válasza gyuri2008 (#985) üzenetére


zzola
félisten

:D
Hja, én meg arra reagáltam.
:R

(#987) gyuri2008 válasza zzola (#986) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én januárban beszívtam, mert a members kódomra meg az ezüst sestore kártyámra 98000 Ft vettem meg ezt az órát így 1 év a gari

[ Szerkesztve ]

(#988) zzola


zzola
félisten

emag-os garijegy így néz ki:

[ Szerkesztve ]

(#989) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok,

No akkor update:
@BadBoys:
nem most vettem/veszem hanem novemberben amikor még 150körül volt akkor mentem a Konzolvilághoz ahol közölték, hogy 2 év gari van rá 100eFt felett, és samsung gyári gari, lehet vinni szervizbe a vevőnek is.

Miután elindult itt a téma, felment bennem a pumpa, és gyuri2008 messenger üzenetének tudatában mentem a konzolvilághoz panaszommal. Először én is azt kaptam mint gyuri2008, de nem hagytam magam és jeleztem hogy akkor vásárláskor félinformáltak. Ezek után bevonták a garanciális ügyintézésért felelős kollégát, itt lett kacifántos a story. Két fajta óra van, egy sima import valamint egy bravophone importos. A bravophone esetében lehet menni vagy a konzolvilághoz vagy a szervizbe egyből a vevő joga eldönteni. Azonban a másik "nem tudom milyen" importos esetében marad a konzolvilág akik mint posta küldik tovább a Samu szervizbe. Összefoglalva minden esetben a Samu szervizbe megy a kérdés te viszed vagy a konzolvilág. Ez nekem is egy messenger kommunikációban jött mint Gyuri2008 esetében, de mivel hosszú lett ide nem osztom meg. Na meg GDPR :DDD

zzola:
Ebből honnan tudod hová szól a gari? Mikor én kérdeztem őket azt mondták, hogy ha a forgalmazónál Emag van feltüntetve akkor rajtuk keresztül intézik a garit és nem te viszed a szervizbe.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#990) beci válasza EAndrew (#989) üzenetére


beci
őstag

Igaz nem nekem szol a kerdes,de alatta van,hogy a gyarto markaszervizebe beviszed te, vagy futarral elviszik ok,de ok is markaszervizbe.
Magyarul nem sufni gari,hanem hivatalos gyartoi 2 ev garancia.
Nekem ma jott meg Emagról.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#991) zzola válasza EAndrew (#989) üzenetére


zzola
félisten

Lehet lemaradt:
"A jótállás érvényesíthető közvetlenül a. (a termék csomagolásában található gyártói jótállási jegy szerinti) gyártói szakszervizben."

Illetve a Samsung linkje erre a termékre mutat és olcsóbb verzió nem volt elérhető, feltételeztem hogy a magasabb árért cserébe gyártói gari jut.

(#992) HoldfenyLuna válasza gyuri2008 (#987) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Tuti? Nincs a Samus garijegy utolsó oldalának legutolsó részében egy ide vonatkozó rész, miszerint a kötelező 12 hónap jótállás mellé még 12 hónapot ad a Samu? Én annakidején a GWA2--t Samsungba vettem, 70 vmennyiért, igaz, akkor még nem volt ez az ársávos cucc, de már akkor (2019 november) 1+1 évet adtak.

(#993) Badboys válasza zzola (#982) üzenetére


Badboys
őstag

Tavaly októberben vettem a T nél amikor rákérdeztem azt mondták csak 1 év a garancia. Még rá is csodálkoztam és újra kérdeztem határozottan 1 évet mondtak. Azóta mit ír a T nem tudom nem néztem . Utána fogok nézni. Mert nem mindegy.

(#994) zzola válasza Badboys (#993) üzenetére


zzola
félisten

Lehet jan. 1 előtt még 1 év volt... :((

[ Szerkesztve ]

(#995) Zsoó válasza Badboys (#993) üzenetére


Zsoó
tag

A Samsung szervizben azt mondták, hogy a telekomos órákra is 2 év gari van, és hogy a T-nél nem is értik miért, de rosszul írták.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#996) kmarci25 válasza Badboys (#993) üzenetére


kmarci25
veterán

Edigitalnál decemberben az Active2-re 2 évet adtak, a 3-ra egyet. A 3 100 fölött volt, az Active2 100 alatt. Teljesen érthetetlen...:F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#997) beci


beci
őstag

Mivel ma jött meg az órám,lenne pár kérdésem. :)
Az alvásmonitorozás autómatikusan indul el? Az értesítéseket hogy kapcsolom ki közben?
A kültéri sportokat az órán, vagy a telón kell elindítani? Mutassa a térképet is.
Valamint az előző Frontier órámon a számlapok halványan mindíg látszódtak. Ezt hogy állítom be?
Egyenlőre ennyi, de biztos lesz még kérdésem. :)
Köszönöm.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#998) EAndrew válasza zzola (#991) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Na ez így konkrét és egyértelmű. Köszi.

De félre ne értsen senki, nem feszültséget akartam gerjeszteni, hanem pont azokat a pontokat amiket ti írtok hogy 1 vagy 2 év gyártói vagy bolti kicsit átvenni, mert látszik hogy nem egyértelmű semmilyen leírás.

Ami tény hogy a konzolvilág is 2 évet ad, gyártói szakszervizbe viszik a készüléket, és bizonyos esetekben úgy ahogyan zzola is írta a vevő egyből viheti a szervizbe. Azért aki ott vette vagy akarja venni annak hasznos az infó.
Nekem meg megnyugtató, hogy amikor ott vettem nem verték át ;), és végülis márkaszervizbe kerülne hiba esetén és nem egy sufni szervizbe.

Soraimat zárom fókuszáljunk az órára és annak használatára vonatkozó kérdésekre. :DDD

Beci:
Én csak az utolsó kérdésre tudok válaszolni, de ezt az óra mindig látszódik funkcióval (AOD) szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#999) zzola válasza EAndrew (#998) üzenetére


zzola
félisten

Január 1-től ugye más világ van, mert 100-200k közötti termékre 2 évet kell adni.
Samsung termékekre általában 2 évet, pontosabban 1+1 évet szokott adni a gyártó.
Ha nem hivatalos partnertől veszed, (ezek a bolti garisok általában) akkor közvetlenül bukod a gyártói garit. Bolti garit általában jóval nehezebb érvényesíteni, persze nem lehetetlen illetve azért vannak tisztességes boltok is, akik nem viszonteladók.

[ Szerkesztve ]

(#1000) Inclitus_pv válasza kmarci25 (#996) üzenetére


Inclitus_pv
tag

Én szeptemberben vettem a GW3-at az Edigital-tól és 1 év gyártói gari járt rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.