Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) JockeyEwing válasza kmarci25 (#700) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

Ne haragudj, de most úgy érzem magam, mint amikor valaki megkérdezi egy filmes fórumban, hogy létezik e szinkron az adott filmhez, erre érkeznek a hozzászolások, hogy nézd eredeti hanggal meg felirattal, mert úgy jobb..... :W
Ez a nesze semmi, fogd meg jól.
A feltett kérdése(im)re konkrét valaszt nem kaptam, csak veleményformálást, illetve, hogy Te hogyan csinálod. Nem ez lett volna a kérdés.
Mivel nekem sem időm, sem kedven nincs próbálkozni fólia felrakással, ezért keresek rá helyben olyan szakembert, aki naponta többet csinál, rutinos, nem lesz porszem alatta, nem csúszik el, nem lesz buborék, stb....
Egész egyszerűen nincs kedvem megvenni egy 2500 ft-os spigen fóliát, majd az "óriási rutinommal" feltenni úgy, hogy poros marad alatta, mert akkor kidobhatom a 2500-as fóliát, meg az 1500ft-os szállítást, kezdhetem előről. Kinából nem szeretnék rendelni, mert nekem most kell a fólia, nem 3-6 hét múlva.
Úgyhogy a kérdés(ei)m továbbra is fenntartom, Győrben olyan hely, ahol azonnal felteszik és van is nekik, vagy Mediamarkt-os megoldás órákra is adott e? Egyáltalán érdemes e tenni rá, vagy ez a GorillaGlas ilyen kis felületen jobban bírja mint a nagy kijelzők?

(#702) Zsoó


Zsoó
tag

Feltettem a fórumban linkelt youtube video alapján a Health monitor Ekg és vérnyomás appot, de nem jó. Azt írja ki az elindítás után hogy nem talált kompatibilis órát :W (Bt silver watch 3)

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#703) gyuri2008 válasza Lacielvtárs (#697) üzenetére


gyuri2008
veterán

Az,hogy van külön widget hozzá,attól még méri vagy nem?
A specifikációban nem látom :U

(#704) TODI1111 válasza gyuri2008 (#703) üzenetére


TODI1111
addikt

Méri.

(#705) gyuri2008 válasza TODI1111 (#704) üzenetére


gyuri2008
veterán

Az aplikáció gyárilag fent van az órán?
Az a bajom, hogy a Samsung Sheált elég rossz lett, mióta frissítve lett.Gondolom az előző verzióval nem kompatibilis az óra.

(#706) TODI1111 válasza gyuri2008 (#705) üzenetére


TODI1111
addikt

A galaxy wearable alkalmazásban kell csak a widgetet hozzáadni.

(#707) Lacielvtárs válasza TODI1111 (#704) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

A 2-es óra nem méri így külön úgy tudom, legalább is nekem mintha ezt így külön nem méri csak a stressz szint meresnel méri, ha jól tudom, de nincs így külön hozzá widget.
De ha tévedek akkor bocsi...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#708) TODI1111 válasza Lacielvtárs (#707) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen úgy van ahogy írtad,
"igaz, a watch 3-on van külön widget hozzá, a 2-n az nincs :K"
Én pedig írtam, hogy nekem watch 3 van, a képernyőkép arról készült.

(#709) TODI1111 válasza Zsoó (#702) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem akartam feltenni csak majd 22-én amikor hozzánk is hivatalosan elér, de kíváncsiságból most feltettem. Először nekm is azt írta, de miután telepítettem mindkét apk-t majd megnyitottam a samsung health alkalmazást és az órán megkerestem a samsung health monitort utána minden rendben működött.

(#710) gyuri2008 válasza TODI1111 (#706) üzenetére


gyuri2008
veterán

Engem az zavar, hogy nem lehet pl a vérnyomást megnézni csak napi nézetben, nincs heti havi nézet,a Samsung healt-ban.

[ Szerkesztve ]

(#711) Badboys válasza gyuri2008 (#710) üzenetére


Badboys
őstag

Miért is nincs? Érdekes mert nekem 2020.12.01 től megvan.

(#712) TODI1111 válasza gyuri2008 (#710) üzenetére


TODI1111
addikt

A samsung health monitor alkalmazásban van. (ugye ezt telepíteni kell a vérnyomásmérő és EKG alkalmazás miatt) Az EKG automatikusan bekerült nálam a samsung healtba, arra rányomva pedig a health monitort nyitja meg.

(#713) Laszlo733


Laszlo733
aktív tag

Sziasztok! Galaxy Watch 3 eSim -re létezik Whatsapp, hogy telefon nélkül használható legyen?

(#714) Lacielvtárs válasza TODI1111 (#708) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ooo jogos :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#715) kmarci25 válasza JockeyEwing (#701) üzenetére


kmarci25
veterán

És az fel sem merült benned, hogy a konkrét kérdésedre talán azért nem kaptál választ, mert nincs itt olyan aki tudna ebben segíteni? Komolyan azért vagy kiakadva, mert a kérdésedhez kapcsolódóan - segítő szándékkal (!) - leírtam a véleményem?! Ez alapján nem neked való a fórumozás. :N

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#716) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Akiknek volt Active 2 is: milyen a hanghívás kihangosítva az órán? Hangosabb, tisztább? Sokszor használom vezetés közben, de az Active 2 hangszórójával nem vagyok maradéktalanul elégedett. Váltanék, ha ennek jobb a hangszórója.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#717) JKLLLIMIT1


JKLLLIMIT1
csendes tag

Sziasztok, Oukitel WP7 - re felrakom az órát ( GW3 Titán) fetelepül ,de az első Bluetooth kapcsolat bontása után a Sam Wear többet nem kapcsolódik hozzá. Bluetooth kapcsolat van.

(#718) gyuri2008 válasza TODI1111 (#712) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nálam így mutatja.

Csak napi van.

[ Szerkesztve ]

(#719) JockeyEwing válasza kmarci25 (#715) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

:R Köszönöm.

(#720) TODI1111 válasza gyuri2008 (#718) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen mert ez a samsung health app. Ha órával mérsz az a samsung health monitor appban mutatja és ott lehet napi, heti vagy havi nézet.

(#721) kmarci25 válasza JockeyEwing (#719) üzenetére


kmarci25
veterán

Számomra a megtiszteltetés!:DD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#722) Zsoó válasza TODI1111 (#709) üzenetére


Zsoó
tag

Nagyon köszi, így már működik nekem is. :R Nem tudtam hogy a másik apk-t is fel kell hozzá telepíteni.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#723) gyuri2008 válasza TODI1111 (#720) üzenetére


gyuri2008
veterán

Az előző aplikácion mutatta a telefonon is.
Azért vegyen az ember egy 130000ft órát, hogy mutassa a napi,heti, havi átlag értéket. Hagyományos felkaros vérnyomásmérőt használok és manuálisan írom be az aplikációba.Éveken keresztül működött, most meg jól elszúrták.

(#724) gyuri2008


gyuri2008
veterán


Ez volt a jó.

(#725) kásás


kásás
tag

Sziasztok!
Nektek telefonon, az akkumulátor adatoknál az akkuhasználat a legutóbbi feltöltés óta adat, az mindig frissül?
Most vettem le 100%-on a töltőről az órát és nem nullázódott.

(#726) TODI1111 válasza gyuri2008 (#723) üzenetére


TODI1111
addikt

Teljesen egyetértek. Nem tudtam, hogy előtte hogyan mutatta mert nem rögzitettem a vérnyomás adataimat. Egyébként az is furcsa, hogy ha az órára telepítve van a samsung health monitor app és mérsz egy vérnyomást azt nem rögzíti a samsung health alkalmazás hanem manuálisan kell bevinni. Esetleg ebben a menüpontban tudod megnézni heti bontásban.

(#727) gyuri2008 válasza TODI1111 (#726) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm szépen, igazad van.
Az a bajom, hogy a utolsó frissítés után, eltünt az 5 éves adatok,nem bírom visszahozni, hiába volt elmentve

(#728) TODI1111 válasza gyuri2008 (#727) üzenetére


TODI1111
addikt

Na az viszont már nagyon gáz,hogy egy frissítéstől elvesznek az adatok hiába vannak szinkronizálva.

(#729) gyuri2008 válasza TODI1111 (#728) üzenetére


gyuri2008
veterán

Az utolsó screnshottom ez mind eltűnt.

[ Szerkesztve ]

(#730) TODI1111 válasza gyuri2008 (#729) üzenetére


TODI1111
addikt

Nagyon sajnálom, hogy elveszett a mentésed. Azért viszont irigyellek, hogy ilyen "fiatalon" ilyen a vérnyomásod. :)

(#731) gyuri2008 válasza TODI1111 (#730) üzenetére


gyuri2008
veterán

A sport meg az állandóan kardiózok. :K

[ Szerkesztve ]

(#732) Uzi74


Uzi74
senior tag

Beköszönök ide én is, Galaxy Watch LTE utódjaként én is rendeltem egy Watch 3 LTE-t.
Lenne néhány kérdésem:
Lehetséges mindkét órát párosítva tartani egy telefonon?
Samsung Pay amelyik országban működik, ott is samsung telefon kell hozzá, vagy ott nincs megkötés, mint az EGK-nál? (reménykedek egy nyári német engedélyeztetésben)
Mekkora az esély, hogy az EKG-vérnyomás appok huzamosabb ideig hackelhetőek maradnak nem samsung telefonra? (vagy ideje telefont válatni?)
Javult a pulzusmérés pontossága a GW-hez képest?

[ Szerkesztve ]

(#733) TODI1111 válasza Uzi74 (#732) üzenetére


TODI1111
addikt

[samsung pay]

"Mekkora az esély, hogy az EKG-vérnyomás appok huzamosabb ideig hackelhetőek maradnak nem samsung telefonra?"

Miért? Hackelhetőek?

"Javult a pulzusmérés pontossága a GW-hez képest?"
Nem volt watchom, de a témaindító cikk szerint nagyon jó a pulzusszenzor.

"Ami viszont valóban kitűnő, hogy a pulzusszenzor megdöbbentően precíz. Edzés közben összevetettük a Garmin HRM-DUAL (ANT+ és Bluetooth) mellkaspántjával, az értékek pedig tizedmásodpercre tökéletesen megegyezőnek bizonyultak."

(#734) Uzi74 válasza TODI1111 (#733) üzenetére


Uzi74
senior tag

Thx, megnéztem, de nem tiszta továbbra sem. A linken nem irják Svájcot, ahol telefonon, órán is megy - Németországban egyelőre csak telefonon.
Svájcra ezt találtam [link]
"Wenn du ein Samsung Galaxy S8, S8+ oder A6 hast:So installierst du Samsung Pay auf deiner Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active, Galaxy Watch, Gear S3 oder Gear Sport:Schritt 1: Installiere die neuste Software für dein Wearable.Schritt 2: Öffne die Galaxy Wearable App auf deinem Smartphone und tippe auf «Samsung Pay».Schritt 3: Tippe auf «Karte hinzufügen» und erfasse die Karte mit deinem Smartphone.Schritt 4: Folge den Anweisungen." - ebből nem egyértelmű, hogy mi van ha nem S8 vagy A6 van, akkor tényleg nem megy-e a dolog vagy csak példaként van említve.

Lehet rosszul fejeztem ki magam, arra gondolok, ha jól olvasom az EKG-t fel lehet installálni ezzel a trükkel [link] - mik ennek a kilátásai, hogy le lesznek tiltva:

Thx, a pulzusmérőt jó hallani

(#735) kmarci25 válasza TODI1111 (#733) üzenetére


kmarci25
veterán

Xiaomi telefon, watch3 január óta használom az EKG-t és a vérnyomásmérést.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#736) Leslie1966


Leslie1966
senior tag

Ha nem lehet majd csak Samsung telefonnal használni a hivatalos frissítés megjelenése után, akkor marad a párosítás a Samsung Note 9-essel, nem kísérletezek az MI 10T Pro-val.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#737) TODI1111 válasza kmarci25 (#735) üzenetére


TODI1111
addikt

Hát ezt nem tudtam. Azt hittem csak házon belül lehet mókolni. :)

(#738) Badboys


Badboys
őstag

Nekem az jön le a Samsung oldalán megjelent cikkből, linkeltem is ide a héten. Továbbra is Samsung telefonokon fog menni hivatalosan. Másik telefon párosítással továbbra is a hekkelt megoldás fog működni, de ezt nem kell készpénznek venni. Elkell olvasni mit írtak ez csak az én olvasatomban jött le így. Tulajdonképpen majd a használat meg adja a választ.

(#739) Uzi74


Uzi74
senior tag

Most látom a cikkben "Hardveresen egyértelmű a fejlődés, mármint a memória/tárhely viszonylatban szemmel láthatóan. .... adatkapcsolati képességektől és mérettől függetlenül az összes modell 1 GB rendszermemóriával dolgozik... " A GW LTE-ben 1,5 GB van, ha ez tényleg így van LTE esetében inkább visszalépésről beszélhetünk... Remélem egy futás streamelt spotify hallgatással még bele fog férni a kevesebb memóriába....

(#740) TODI1111 válasza Uzi74 (#739) üzenetére


TODI1111
addikt

" Remélem egy futás streamelt spotify hallgatással még bele fog férni a kevesebb memóriába...."
Nem szoktam ezt ajánlani, de a te esetedben lehet, hogy az lenne a megoldás ha neten rendeled és kipróbálod. Amennyiben kevés a memória 14 napon belül el tudsz állni a vásárlástól.

(#741) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Erre az órára is lesz ekg monitor?

(#742) gyuri2008 válasza gyuri2008 (#741) üzenetére


gyuri2008
veterán

Most azt írja, hogy nem kompatibilis óra.

(#743) Badboys válasza gyuri2008 (#742) üzenetére


Badboys
őstag

Nálam ezt akkor írta amikor nem samu volt a telefon.

(#744) gyuri2008 válasza Badboys (#743) üzenetére


gyuri2008
veterán

Az enyém A41

(#745) hito válasza gyuri2008 (#742) üzenetére


hito
nagyúr

Még korai, 22-én jön a frissítés, amivel bekerül a repertoárba.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#746) Uzi74 válasza gyuri2008 (#741) üzenetére


Uzi74
senior tag

Megjött az órám, az XDA léírása szerint felmasszíroztam az a vérnyomás-ekg appokat (mert nem Samu a telefonom és a frissítés sem segítene teljes mértékben).
A GW bacupját lehett migrálni egész jól. Mindkét óra maradhat párosítva, de csak egy lehet csatlakoztatva egy időben a telefonra.
A GW után ami feltünt, mennyivel könnyebben jár a lünetta (vagy a GW-e koszosodott el 2 év alatt).
Ismert valami tisztítási módszer GW vagy GW3 lünettához?

Amint jobb lesz az idő, letesztelem a pulzusmérőt és hogy mennyi edzést/spotify-t bír ki az akku

Podcast lejátszó alakalmazás továbbra sem létezik tizenre? (az órás spotify valamiért nem támogatja)

(#747) Badboys válasza gyuri2008 (#744) üzenetére


Badboys
őstag

Próbáld meg a Watch Active 2 fórumban #5324 hsz alatt van két link hátha az működik és Magyar nyelvű a program. Amennyiben nem indul akkor pár hsz al lejjebb van egy link azzal elkell indulnia.

(#748) gyuri2008 válasza Badboys (#747) üzenetére


gyuri2008
veterán

Most egy A51 próbálom de itt meg ezt írja.

(#749) Badboys válasza gyuri2008 (#748) üzenetére


Badboys
őstag

Ez az amit fent írtam? Meg nézted azzal is ami pár hsz el lejjebb van? A régieket eltávolítottad mielőtt ezeket indítod. Mindkét appot telepíted? Mert volt aki rákérdezett, hogy mind kettő kell? Viszont azt sem tartom kizártnak, hogy mielőtt indít a samu a törteket inaktívvá teszi. Mikor kitették a Magyar t és letöröltem a régieket és az újakat telepítettem . Nekem most azokkal megy. Próbáltad törlés után újra indítani? Mivel eddig használtad nem értem miért nem indul. Arra tudok gondolni, hogy a samu kever valamit indítás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#750) TODI1111 válasza Badboys (#747) üzenetére


TODI1111
addikt

Már magyarul is tud? Ha hazaérek rápillantok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.