Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Szeretnék venni a tabhoz usb-c hubot amin van minden.Tudtok ajánlani valamilyet?

(#852) hunluigi


hunluigi
senior tag

Jött frissítés

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#853) Narxis válasza hunluigi (#852) üzenetére


Narxis
nagyúr

yeee :)

Thanos was right.

(#854) Szaszabond válasza hunluigi (#852) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Milyen frissítés? Nem kaptam semmit.... (Wifi only gépem van)

(#855) Narxis válasza Szaszabond (#854) üzenetére


Narxis
nagyúr

biztonsági frissítés, 350MB körül volt. Enyém mondjuk nem wifi only.

Thanos was right.

(#856) vodrosjozsi válasza hematoma1 (#851) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én is akartam venni de nekem van dex station itthon, szal azt szoktam használni, de én ezt venném a helyedben:
[link]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#857) hematoma1 válasza vodrosjozsi (#856) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Átnézem. Köszi

(#858) Narxis


Narxis
nagyúr

Úgy érzem csökkent az akkumulátor kapacitása az utóbbi hetekben vagy nem tudom, látszólag nem meríti semmi illetve egy AMOLED Live Wallpaper fut rajta régóta. Használtan vettem itt az aprón. Egyelőre csinálok egy gyári visszaállítást aztán meglátjuk. Találtam gyári új aksit 13700 Ft-ért de nem merném magam beszerelni szóval csak legvégső esetben cserélnék aksit.

Thanos was right.

(#859) vodrosjozsi válasza Narxis (#858) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ja én is észrevettem, hogy nem teljes már a kapacitás de ez lehet, hogy nálam a sim miatt van

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#860) PirosHello válasza Narxis (#858) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nekem 2 év 3 hónaposan (szinte mindennap használom, hétköznap napi 2 órát, hétvégén néha napi 4-5 órát) már az akksi érzésre kb. olyan 75-80% lehet csak. Amint drasztikusan fog csökkenni az üzemidő (pl. 2-3 óra online mozizástól lemerül), akkor fogok csak akksit cserélni. Nekem egyébként bejött, hogy az elmúlt fél évben csak 85%-ig töltöm fel.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#861) Narxis válasza PirosHello (#860) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én is csak 85%-ig töltöttem amióta megvettem és a gyorstöltés ki van kapcsolva.

Thanos was right.

(#862) Narxis


Narxis
nagyúr

2 héttel a gyári visszaállítás után talán mintha jobb lenne az üzemidő, 120Hz-en használom és csak 85%-ig van töltve most is, ugyanúgy mióta megvettem.

Itt a mai kép az akkuhasználatról: [kép]

Thanos was right.

(#863) Narxis


Narxis
nagyúr

Mégse jó szerintem, kikapcsoltam ezt a 85%-ra töltést így többször mértem 100%-ról töltve, 6 órát bír 100%-ról 1%-ra úgy hogy csak MX Player Pro-val néztem sorozatot rajta, a sorozat a tableten volt de amúgy sincs benne SIM kártya, csak wifit használok. 10% alatt már másodpercenként esett 2-3%-ot, valami nem okés ezzel az aksival. Oké, hogy 120Hz-en van de ez akkor is sovány szerintem, 8 órát bírnia kellene, úgy hogy tényleg nincs más app rajta. MX player, TVtime, solid explorer. Ennyi. Szerintem az aksi kuka. Bár ez a 6 óra nem a világvége, ha nem akarom mindig szinte csontra meríteni akkor inkább 5-5 és fél óra amit bír.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#864) PirosHello válasza Narxis (#863) üzenetére


PirosHello
senior tag

[link] Itt 16 490Ft a csere és 1-2 óra alatt meg van. Előre egyeztetés szükséges.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#865) Narxis válasza PirosHello (#864) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az a baj, hogy vidéki vagyok. Amúgy itt 45 ezret mondtak rá, ha én viszem az aksit akkor 30 ezer és nincs rá garancia... mármint a beszerelésre.

Thanos was right.

(#866) PirosHello válasza Narxis (#865) üzenetére


PirosHello
senior tag

Az háromszoros ár (és az akksira is rátesznek), de a szerelést horror áron csinálnák meg, mikor egy gyakorlott szervízesnek ujjgyakorlat és tényleg 2 óra alatt megcsinálja. Ennyiért biztosan nem vennék bele új akksit, mert pofátlanság, de Te tudod.... :((

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#867) Narxis válasza PirosHello (#866) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem erőt veszek magamon és megcsinálom én.

Thanos was right.

(#868) PirosHello válasza Narxis (#867) üzenetére


PirosHello
senior tag

yea :K
Nekem a pesti bolt megfelel, oda fogom vinni nyáron. :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#869) Narxis válasza PirosHello (#868) üzenetére


Narxis
nagyúr

Yeah, akkor majd esetleg elviheted az enyémet is, elküldöm neked. :D

Amúgy google értékelések között láttam ilyen 5 csillagos értékelést, hogy valaki javítandó telefont GLS-el elküldte nekik.

btw itt van, hogy 12 órát kéne bírnia videózással. [link] Akkor ezek szerint az aksim 50-60%-os kapacitáson lehet? Durva lenne.

Thanos was right.

(#870) PirosHello válasza Narxis (#869) üzenetére


PirosHello
senior tag

Letöltött videókat, nem online videózásnál a 12 óra ki is jött újkorában (WIFI zabálja az akkut). Most letöltött videókat BT fülhallgatóval (a BT is fogyaszt nem keveset) olyan 7 órát tudom nézni. De ez reális avulás 2,5 évesen. :K

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#871) Narxis


Narxis
nagyúr

Na ki lett cserélve az aksi. Elvileg a tárcsázóban *#9900# kóddal be lehet lépni egy menübe ahol törölhető a battery stats és most lemerítettem 1%-ra, hogy feltöltsem teljesen. Ezt ajánlott megcsinálni állítólag, és Galaxy S21 után már valami szervizes mókolás is kell ahhoz, hogy az új aksit új aksinak ismerje fel a rendszer? A S7 Plus pont az S21 előtt került forgalomba 1 évvel szóval itt még elvileg nem kell.

Kíváncsi leszek...

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.