Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Lac-coo válasza XZoli (#250) üzenetére


Lac-coo
őstag

Xerox.... wifi direct modban kapcsolódik is, de nyomtatni nem tudok semmit, nyomtatáskor, csak forog a nyomtató kiválasztása ...

(#252) Lord Gabor válasza sirály69 (#241) üzenetére


Lord Gabor
csendes tag

Nekem egy ilyen tokom van, amit nagy megelégedettséggel használok: [link]
Amikor rákerestem a neten, akkor egy olyan hibát említettek, hogyha a tokot teljesen kifordítja az ember, akkor lezár a képernyő a mágnes miatt, de én nem futottam bele ebbe a hibába, de azért megemlítem biztos ami biztos.

(#253) sirály69 válasza Lord Gabor (#252) üzenetére


sirály69
őstag

Ez nagyon tetszik!
Hol rendelted?

Szerver Hosting Debrecenben

(#254) XZoli válasza Lac-coo (#251) üzenetére


XZoli
aktív tag

[link] próbáld ki ezzel :DDD :K

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#255) Lord Gabor válasza sirály69 (#253) üzenetére


Lord Gabor
csendes tag

Ahol rendeltem ott most látszólag nincsen ([link]), de árukereső kidobott pár találatot ( [link] ), csak figyelni kell, hogy valamelyik ugye a plusos változathoz van.

(#256) Lac-coo válasza XZoli (#254) üzenetére


Lac-coo
őstag

Próbáltam, ezzel se talál nyomtatót...

(#257) Lac-coo válasza XZoli (#244) üzenetére


Lac-coo
őstag

Ennek a toknak ugye nincs képernyő védő fólia izéje ? :)

(#258) XZoli válasza Lac-coo (#257) üzenetére


XZoli
aktív tag

Nincs, én üveget tettem rá védelem miatt. Műanyag fólia nem jó, mert akad a pen rajta

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#259) Memmaao


Memmaao
addikt

Ma megjött a Spigen tok. Hát basszus, ha ez lett volna a tab megjelenésekor, akkor soha nem veszek UAG metropolis tokot! Ez vékonyabb, kicsit minden irányban kisebb és könnyebb 15 grammal. Sokkal jobban megáll, mint az UAG és nincs a mágnes probléma. Az UAG 28e volt, ez 12e. Nincs kérdés! Az UAG megy is fel az apróra.

My name is Bond, James... Dean.

(#260) vodrosjozsi válasza Memmaao (#259) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mennyiért megy majd az UAG? :)

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#261) Memmaao válasza vodrosjozsi (#260) üzenetére


Memmaao
addikt

Felár alatt, 13e.

My name is Bond, James... Dean.

(#262) F.B.I. válasza Memmaao (#259) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nekem is ez van, az S7-hez, 10K volt, hibátlan. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#263) Somatom


Somatom
veterán

Sziasztok!
Ilyen tabot keresgélek "occóért", közben kupálódok. Ha jól értem, akkor a gyári tok nem védi a kijelzőt. Lefényképeztem a csájnatabom tokját hátulról. Ilyen rögzítéses fedelű tokot tud vki S7+ -hoz (tolltartósat)?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#264) Memmaao válasza Somatom (#263) üzenetére


Memmaao
addikt

eBay.

My name is Bond, James... Dean.

(#265) Somatom válasza Memmaao (#264) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!
Nem vagyok gyakorlott e-bayes. Ott lehet rendes bankkártyával fizetni? A PP nem enged be a fiókomba. :W

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#266) Memmaao válasza Somatom (#265) üzenetére


Memmaao
addikt

Már lehet úgy is. De nekem nem jutna eszembe! Rendezd a PayPal fiókod. Az a legjobb lehetőség.

My name is Bond, James... Dean.

(#267) Somatom válasza Memmaao (#266) üzenetére


Somatom
veterán

Ahhoz a support -tal kéne beszélgetnem, de annyira nem megy az angol. Rohadtul bosszantó, mert közben küldözgetik a tájékoztató e-maileket, csak épp belépni nem tudok, mert a kétlépcsős azonosításra váltásukról lemaradtam, nincs megadva telefonszám, ezért szerintük nem tudnak beazonosítani. Kapják be!!!!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#268) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Ezt a tokot tudom javasolni.

(#269) Somatom válasza Szaszabond (#268) üzenetére


Somatom
veterán

Ez nem jó. Egyrészt a rázkódástól elhasalna, másrészt mi az a kilógó izé a tablet előtt? El sem férne. Mutatom a helyét (a jobb oldali helyére kerülne, a tálcára).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#270) Memmaao válasza Somatom (#269) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem neked tökéletes lenne a Spigen tok, amiről korábban beszéltünk itt. Van toll tartó rész, nem esik ki belőle. Ne várj csodát a filléres tokoktól. Ez nem egy filléres tablet,. megérdemel egy tizenxezer forintos tokot!

Pl: [itt]

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#271) F.B.I. válasza Memmaao (#270) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem jő neki, nagyon lent támaszt. :N

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#272) XZoli válasza Somatom (#269) üzenetére


XZoli
aktív tag

vagy itt nézzél szét :DDD [link]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#273) Somatom válasza Memmaao (#270) üzenetére


Somatom
veterán

F.B.I is ajánlotta már priviben. :R
Az ár másodlagos. Volt ilyesmi tartóm a Teclast M16 -hoz. Asztalon megállt, de egyáltalán nem volt stabil a tablet. Alul támaszt, kicsi a támasztó felület, előre és hátra is át tud billenni a tab. Legalábbis képek alapján ugyanezt a problémát látom ennél a tartónál.

XZoli:
Sztem a Google összes képtalálatát átnéztem. Arra jutottam, hogy veszek egy valamilyen műanyag hátlapost és elviszem a bőrdíszműves cimborámhoz, hogy csináljon rá nekem valót bőrbű.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#274) kisgergely80


kisgergely80
tag

Sziasztok!
Ti hogy álltok frissítés ügyileg? Nekem a sima Tab S7-emen még mindig a március 1-ei biztonsági frissítés van. Nem tudom, hogy ez normális, vagy nálam van a gond. Az S20 plusom már kétszer frissült azóta.

(#275) F.B.I. válasza kisgergely80 (#274) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nálam most frissült vagy 2 napja májusra.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#276) *Mukeey* válasza Somatom (#273) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Egyedileg biztos megoldható valahogy. Nagyobb alsó felület kell valahogy, hogy a rázkódástól vagy kanyarban nem essen le. A kapható tokok között ilyesmit nem hiszem, hogy találsz.

Én amúgy a gyári tokokra esküszöm. Bár kicsit drágák a book coverek, de minőségi, tartós darabok. S4-en lassan 3 éves lesz, de olyan, mint az új.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#277) Memmaao válasza *Mukeey* (#276) üzenetére


Memmaao
addikt

A gyári book cover semmit sem véd. Nekem a táska laptop rekeszben volt a tab, rajta a gyári tok, leesett a táska kb 30cm magasról, a tab kerete megnyomódott, semmit nem védett a tok. Csak egy ócska, nehéz dísz, ami ráadásul csak egy gyenge mágnessel tart, és még nehéz is.

My name is Bond, James... Dean.

(#278) predakon válasza F.B.I. (#275) üzenetére


predakon
őstag

nálam is

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#279) F.B.I. válasza Memmaao (#277) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mondjuk ez a Spigen-ről nem mondható el, brutál, ágyról gurult le, ahogy megaludtam, semmi baja. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#280) Somatom


Somatom
veterán

Nagyon csábított egy szürkeimportos 8/256, de végül nem mertem bevállalni. Inkább biztosra mentem és egy hivatalos forrásból származó 6/128 -cal lettem topiklakó. Délután megyek érte. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#281) F.B.I. válasza Somatom (#280) üzenetére


F.B.I.
veterán

Elég lesz, mire meg kevés, addigra cseréled úgyis. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#282) Somatom válasza F.B.I. (#281) üzenetére


Somatom
veterán

Hááát.... Elég hardcore felhasználó vagyok. Még küzdök a tabbal, mint disznó a jégen. Pl. képtelen vagyok beállítani, hogy DeX módban ne a Samsung, hanem a Gboard floating billentyűzete jelenjen meg.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#283) Somatom válasza Somatom (#282) üzenetére


Somatom
veterán

Kifutottam az időből. A Kodi sem akar ablakban futni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#284) F.B.I. válasza Somatom (#282) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én is Gboardot használok android cuccokon, de ennél teljesen jó a gyári.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#285) Vitee


Vitee
aktív tag

Sziasztok!

Felszámoltam az asztali pc-m és gondolkodóba ejtett egy tablet vásárlása. Kis keresgélés után eljutottam ide a Samsunghoz. Meg is tapogattam és nézegettem a Médiában meg a SES-ben és nagyon tetszik, szerintem beszerzek egyet.
Az S7 Plus jobban bejött, a nagyobb méret miatt.
Külföldön tervezem megvenni, Bestbuy vagy Amazon, ott még elég jó ára van.
Egy kérdésem lenne, amit hátha meg tud valaki válaszolni, erre semmi konkrétat nem találtam neten, csak annyit, hogy lehetséges.
Gyakran használtam az asztalit is úgy, hogy a Spotifyon megy a zene, háttérben Twitch stream közben pedig böngészek, vagy Redditezek.
Ugye kettő forrásból jön a hang, amit az Android nem tud szimultán lejátszani, de a Samsungnak van a Sound Assistant appja, amivel elvileg működik a több médiától származó hang egyszeri lejátszása.
Ez valóban működik? Valaki szokott egyszerre zenét hallgatni és közben akár videót nézni?

Előre is köszi!

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#286) Somatom válasza F.B.I. (#284) üzenetére


Somatom
veterán

Én Anysoftot. De, a DeX más tészta, ott a floating megjelenés játszik (sztem praktikusabb is). A Samsung bill is így jelenik meg. Sajnos, ezt nem tudja az Anysoft, a Gboard viszont igen. Ezért nem értem, hogy miért nem aktiválható.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#287) kisgergely80 válasza F.B.I. (#275) üzenetére


kisgergely80
tag

F.B.I, predakon,
Nektek is T870 van? Ez ugye a sima, wifis tab s7.

(#288) F.B.I. válasza kisgergely80 (#287) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem, nekem 875, LTE verzió.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#289) Somatom


Somatom
veterán

Telekom TVGO -t használja vki TV -n? DeX -re fityiszt mutat (ez várható volt). Képernyőtükrözéssel kimegy a jel, csak az egérrel nem tudom kiválasztani a csatornát és elindítani az adást. Érzéketlen az egérre. Tud vki megoldást? A 60 rugós csájnatabomon működött egérrel, HDMI -n. Hozzáteszem, még 10 -en vagyok, nem frissítettem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#290) Somatom


Somatom
veterán

Agyf..t kapok ettől az ostoba DeX -től. Indítanám a Rókát, erre dob egy ilyet. Tééényleeeg??? Ha átvâltok DeX -ről képernyőtükrözésre, akkor tökèletesen tudom kezelni egérrel. Akkor most ki a hülye? :U

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#291) *Mukeey* válasza Somatom (#290) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Haha vicces bug.
Nem tudom, nálam valahogy ez a Dex dolog tabon kicsit értelmetlen. Értem én, hogy mi volt a cél, de miért akarnám "windows" kinézetben használni az androidos appokat? Egy telefonon esetleg van értelme, kitükrözve egy monitorra/tv-re.
Nagyon sokat is kell még fejlődnie.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#292) Somatom válasza *Mukeey* (#291) üzenetére


Somatom
veterán

Én szeretem használni a többablakos módot. Szerencsére a DeX kiváltható. Feltelepítem, belakom az alkalmazásaimat, aztán gépre dugom a tabot és megadom nekik ADB -n a szükséges engedélyeket. Akkor egy füst alatt engedélyezem a freeform multiwindow módot és úgy már lesz többablakos mód DeX nélkül.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#293) Somatom


Somatom
veterán

Úgy rémlik, hogy van arra lehetőség, hogy a tabot használjam a teló DeX megjelenítőjeként. Tud vki ehhez vmi leírást? Youtube -on nem találtam értelmes videót. Persze, lehet, hogy rosszul kerestem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#294) Teal'C


Teal'C
addikt

Sziasztok
Holnap beszállok egy 7+al a csapatba. Úgy volt hogy zfold2 lesz de mivel nincs 2 fizikai sim hely ezért változott a terv.
S20fe kék és s7+ hozzá az s21u-t meg eladom.

Berendeltem egy fent említett spigen tokot, ránézésre is nyerő a kinézete nem is értem miért ilyen nehéz találni 1-2 napos rendelésre. Legjobban a hangjára leszek kiváncsi mert az a gyerek s5e jében már elvarázsolt. :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#295) Vitee válasza Vitee (#285) üzenetére


Vitee
aktív tag

Közben nem bírtam kívárni és én is vettem egyet tegnap.
Egy 256/8-as 5G-s 7+ lett belőle. Eddig nagyon nagyon bejön.
Amit fent kérdeztem szerencsére működik, ez nekem nagyon fontos volt, Dex módban hibátlan.
Most akarok én is egy Spigen tokot rendelni, illetve gondolkodom üveg vagy sima fólián. Ti használtok rá valamilyet? Ha igen melyik az ajánlott?

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#296) Manka76 válasza Somatom (#293) üzenetére


Manka76
senior tag

Teljessen egyszerű. Elindítod a tabon a második képernyőt a telefonon meg a DEX indításnál rányomsz a listában és kész is. Bár nem értem miért így akarod mikor a Tab-on is van DEX és az gyorsabb mint vezeték nélkül átvinni.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#297) Somatom válasza Manka76 (#296) üzenetére


Somatom
veterán

Mert a telót szeretném nagyobb kijelzőn kezelni.
Hol van a tab menüjében a második kijelző?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#298) Manka76 válasza Somatom (#297) üzenetére


Manka76
senior tag

A fentről lehúzott sávban a második oldalon van

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#299) Somatom válasza Manka76 (#298) üzenetére


Somatom
veterán

A közeli megosztás lenne az? Vagy, ehhez frissítenem kéne 11 -re?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#300) Teal'C


Teal'C
addikt

Srácok nektek milyen töltő volt a dobozban?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.