Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Teal'C válasza kchris78 (#450) üzenetére


Teal'C
addikt

Ahogy gondolod de szerintem olyan cikkeket olvass ahol nem egy fizetett újságóró írta a cikket. Vagy kérdezz körbe olyan embert aki ért hozzá. :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#452) kchris78 válasza Teal'C (#451) üzenetére


kchris78
veterán

nem ujsagiros cikkeket olvastam hanem egyetemi meresek eredmenyeit. Azzal persze nem vitatkozom, hogy a cuccoknak minket kell kiszolgalni, az ember sporolni akar, de kerdes mennyi ertelme van ezen.

[ Szerkesztve ]

(#453) Teal'C válasza kchris78 (#452) üzenetére


Teal'C
addikt

Lényegében semmi értelme, egy negyed milliós készülékről beszélünk és azért trükközzek funkciókkal stb.. hogy mondjuk 2 év múlva ne kelljen tízezer forintot kifizetni egy akkura??? Kössz de kössz nem. :R

Mellékesen megjegyzem 3 év a gari de ha 2 év múlva beég a kijelző akkor gariban cserélik és mellé az akkut is mivel ki kell szedni már nem teszik vissza a sérülés veszélye miatt.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#454) Somatom


Somatom
veterán

Volt már másnak is olyan, hogy semmilyen videónak sincs hangja a tab hangszóróin? Újra kellett indítanom a tabot. Valószínűleg a BT hangkimenet "ragadt be".

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#455) szabessz


szabessz
tag

Sziasztok!
Most veszek S7+-t.Ahoz szeretnék tokot és üvegfóliát.
Olvastam itt gyári book cover nem nagyon ajánlott,pedig az tetszene vékony stb.. csak nem véd semmi és elégé túlárazott.

Üvegfóliát Spigen GLAS.tR EZ Fit érdemes venni ha jól gondolom.Ez jó minőségű.
Ti hol vettétek?

Milyen tokot ajánlatok hozzá ami nem nagyon növeli súlyát és méretét?

Többen Spigen Rugged Armor Pro használjátok ez nagyon megnöveli méretét és súlyát pl Book Coverhez képest?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#456) Pierre75 válasza szabessz (#455) üzenetére


Pierre75
senior tag

Ha megnézed az amazon vásárlói visszajelzéseit, egyik tok se lett hibátlan. A többség a gyári vagy spigen mellett kötött ki. Otthoni felhasználásra jó a gyári tok, de drága. Ha hurcolod, jobb választás a spigen.

(#457) Memmaao válasza Pierre75 (#456) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem egy bajom van a Spigen tokkal: nagyon büdös szagot áraszt a kijelzőre csukódó mikroszálas fedlap. Konkrétan amikor kinyitom, úgy megcsap, hogy hányni tudnék. Már mostam ki, ózonoztam, nem vette el semmi a kellemetlen műanyag szagot.

My name is Bond, James... Dean.

(#458) szabessz


szabessz
tag

Köszönöm a válaszokat.
Igen elég vegyes vélemények vannak tokokról. Olyan sokat nem lenne hurcolva. Gyári még lehet jó is lenne. De szinte 2x annyiba kerül mint a Spigen Armor. Az nagyobb de valószínő biztosan véd véletlen eséstől. Az nem jó ha n büdös szagot áraszt a tok.
Ezt a tokot ismeri valaki milyen lehet?

(#459) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Szerintetek a következő frissítésben megkapjuk azt ami a Z Fold3-ban van?
Gondolok itt arra, hogy a beállításoknál látszódik lista és mellette a megnyitott rész?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#460) Pierre75 válasza szabessz (#458) üzenetére


Pierre75
senior tag

Az árérzékeny tokoknál gyengébb anyaghasználatra készülj, vagy eltalálták hol van a mágnes vagy nem stb. Sok a silány minőség, olyat keress amelyiknél ez nem/vagy kevésbé jellemző.
Gondold végig hol és hogyan akarod használni (csak asztalon vagy ágyban is stb), ahhoz válaszd a tokot.

(#461) Pierre75 válasza Pierre75 (#460) üzenetére


Pierre75
senior tag

+1 szempont:
mennyire könnyű tisztán tartani (ne legyen ujjlenyomat-mágnes stb)?

(#462) Somatom válasza szabessz (#458) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem ILYEN van. Ez körbegumis.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#463) i8910HD válasza predakon (#443) üzenetére


i8910HD
csendes tag

Bocsi a késői válaszért. Szeretem a tokot. Elegáns, van helye a tollnak, jó a kiosztása, most is arról irok. Talán jó lenne a magyaritás, de nem sikerült olyan helyet találnom, ahol ezt meg tudják jól csinálni, csak a tab s6 billentyűzetét tudják magyarositani. Persze jó lenne, ha az éleket védené, de én otthon használom, igy annyira nem zavar.

(#464) tacsk0


tacsk0
aktív tag

ha van egy szolgaltatotol vasarolt (t, telenor, voda stb) tab s7 LTE es valami penzugyi problema adodik akkor ezt is (mint a telefont) levaghatjak a halozatrol. nezegetem a hasznalt tab s7 lte a neten de felek megvenni.... jol gondolom?

(#465) Somatom válasza tacsk0 (#464) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnos igen. Én is nézegettem használtan, de csuda dolgokba szaladtam bele. A legszebb az volt, amikor már mentem a tabért lóvéval a zsebemben és kiderült, hogy szolgáltatós, de még csak nem is ő hozta ki, hanem egy haverjával bízniszelte. De, nézzem meg az értékeléseit, ő garantálja, hogy minden rendben lesz és ha mégsem, wifis tabként akkor is használható marad. Kösz, mondtam és visszafordultam. Végül meguntam, nem volt idegem az idiótákra és megvettem újonnan.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#466) kchris78 válasza Somatom (#465) üzenetére


kchris78
veterán

én igazából ilyenkor csak azt sajnálom aki tényleg fizetni fogja és igazából csak azért vette mert amúgyis fizeti a havidíjat akkor miért ne hozzon ki akciósan x00e Ft-al olcsóbban egy tabot/telefont.

(#467) Somatom válasza kchris78 (#466) üzenetére


Somatom
veterán

Hááát.... Én bepróbálkoztam a Vodánál úgy, hogy Red Free -ben voltam, ami a második legdrágább csomag. A részletfizetést erőltették. Mondtam nekik, hogy itt a pénz egyben, inkább adjanak kedvezményt. Mondtak olyan árat két év hűséggel, hogy az ED -nál megkaptam olcsóbban, függetlenül.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#468) kchris78 válasza Somatom (#467) üzenetére


kchris78
veterán

nem csodálom.. Telekom talán korrektebb legalábbis amiket itt írt 1-2 kolléga a fórumon az alapján.

(#469) szabessz válasza kchris78 (#468) üzenetére


szabessz
tag

Most vettem egy S7+-t.
Akkumlátorvédelem beállítást ti hasznájátok, érdemes beállítani?
Van amit érdemes beállítani kijelző idő jó legyen?

(#470) Teal'C válasza szabessz (#469) üzenetére


Teal'C
addikt

Én semmit nem használok, 6-7 órát elmegy simán filmnézéssel wifi-n.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#471) Somatom válasza szabessz (#469) üzenetére


Somatom
veterán

Az enyém sokat van töltőn, úgyhogy azt a 80% -ig töltés opciót aktiváltam. Ennyi.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#472) Pierre75 válasza szabessz (#469) üzenetére


Pierre75
senior tag

Ha pdf-olvasás, filmnézés akkor érdemes az energiatakarékos módot bekapcsolni (kilövi a 120Hz-et 60-ra, és visszaveszi a cpu-t, így is vajsimán elviszi a 4k videót, de nem 6-7 órát izzad ki magából hanem 10-11-et (fényerő függő).

(#473) kchris78 válasza szabessz (#469) üzenetére


kchris78
veterán

akkumlatorvedelmet en is ajanlom.

(#474) szabessz


szabessz
tag

Köszönöm a válaszokat.
Feltettem a Accu​Battery Állapotnál 92% ír ez normális új készüléknél vagy ezt nem jól írja ki?

(#475) koxminator


koxminator
senior tag

Sziasztok,

Jövő héten én is benevezek egy S7+-ra, kérdésem pedig az, hogy a Spigen tempered glass kijelzővédőt hol vette, aki ilyet használ rajta?

Köszönöm előre is.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#476) koxminator válasza koxminator (#475) üzenetére


koxminator
senior tag

Illetve van-e köztetek esetleg olyan, aki matt/non-reflective tempered glass védőt használ, és ha igen, hol és milyet szerzett be, elégedett-e vele? :R

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#477) Teal'C válasza koxminator (#475) üzenetére


Teal'C
addikt

Itt vettem: [link]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#478) XZoli válasza koxminator (#475) üzenetére


XZoli
aktív tag

[link]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#479) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Sziasztok. Úgy néz ki, hogy én is benevezek egy S7+ 5G verzióra, mert elég csábító volt a 319e ár, egy hivatalos eladótól. Kérdésem az lenne, hogy kezel e a gép esim-et? Előre is köszönöm a segítséget :)

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#480) rayman2006 válasza SX Wave (#479) üzenetére


rayman2006
tag

Én úgy tudom sajnos nem támogtaja esim-et.
Hol lehet venni 319e hivatalos eladótól?

(#481) SX Wave válasza rayman2006 (#480) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Az emag-on most 325 000,- és volt hozzá 6000,- kedvezményem.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#482) akkójóva


akkójóva
tag

Sziasztok!

Láttam, hogy lehet a tabletet kvázi monitorként is használni. Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem, hogy ezt csak ilyen miracast adapterrel lehet elérni, vagy rá tudom kötni a gépre egy HDMI - Type C kábellel is? Hosszú távon mennyire ronthatja az akkumulátort, ha napi pár órát így használnám?

(#483) Somatom válasza akkójóva (#482) üzenetére


Somatom
veterán

Nem fog stabilan működni külön táp nélkül. Legalább powerbankról meg kell tápolni az adaptert.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#484) Memmaao


Memmaao
addikt

Ma megváltam a Spigen toktól és jelenleg egy nilkin van a tabon. A spigennek egyre durvább bűzös műanyag szaga volt a kijelzőre hajló részén.

My name is Bond, James... Dean.

(#485) Teal'C válasza Memmaao (#484) üzenetére


Teal'C
addikt

Az enyém is elkezdett büdös lenni. Kivettem a Tab ot, a tokot bevágtam a csap alá kapott kis folyékony szappant tenyérrel átdörzsöltem majd bő vízzel kiöblítettem. Megtöröltem kb 30 perc alatt megszáradt most levendula illatú :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#486) koxminator válasza Memmaao (#484) üzenetére


koxminator
senior tag

A Nillkint mennyivel érzed masszívabbnak, jobbnak, mint a Spigent?
Ha kijelzővédőt használsz, az milyen, és az is jól érzi magát együtt a Nillkinnel.
Hol sikerült a Nillkint beszerezni? Néztem pár helyet, de mindenhol csak rendelésre van.

Azért kérdezek csak ennyit, mert eddig minden eszközömhöz Nillkint használtam, most áttértem volna erre a Spigenre (de a Spigen tempered glass kijelzővédőt már beszereztem), de ez a szagos dolog kicsit eltántorított. :F

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#487) Memmaao válasza koxminator (#486) üzenetére


Memmaao
addikt

A nillkin hátul plexi,l egy részén, nekem azt szoknom kell, de masszívnak masszív. Én nem használok fóliát. A nillkinhez adtak amúgy. Edigital 7e Ft volt. Nem tudom, a Spigen mitől.ilyen büdös, konkrétan állott f@sz szaga van... Én már kimostam, ózonoztam, fertőtlenítettem, semmi sem segített. És sajnos tényleg irgalmatlan büdös

My name is Bond, James... Dean.

(#488) Memmaao válasza Memmaao (#487) üzenetére


Memmaao
addikt

A nillkin tök sem az igazi számomra, nehéz szokni hátul a plexit. Rendeltem amazonról egy poetic Explorer tokot, ez színben is bejön. Remélem a gyári book cover, infiland, uag, Spigen, nillkin után már ez lesz az utolsó. A Spigen tetszett a legjobban, csak az a szörnyű szag ne lett volna.

My name is Bond, James... Dean.

(#489) Vitee válasza Memmaao (#488) üzenetére


Vitee
aktív tag

En eddig talan egyetlen alkalommal ereztem a szagat, ha csak nem direkt ugy szagolgatom, hogy hozzaer az orrom is.
Pedig nem mostam ki, semmit nem csinaltam vele.
Rakd parfum furdobe, hatha megillatosodik :D

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#490) kchris78 válasza Vitee (#489) üzenetére


kchris78
veterán

vagy alkoholba hogy kioldja amit ki kell :D

(#491) i8910HD válasza kchris78 (#444) üzenetére


i8910HD
csendes tag

Köszi! Nagyszerűen megoldottam TeamViewerrel. Tökeletesen működik az android és a windows között. Nekem ez újdonság volt, de örülök, hogy sikerült. A billentyűzet magyarítása még megoldódhatna és teljes lenne a boldogság.

(#492) Memmaao válasza Vitee (#489) üzenetére


Memmaao
addikt

Covid alatt elment a szaglásom. Most meg kb szuperszaglásom lett. Már nincs meg a tok.

My name is Bond, James... Dean.

(#493) F.B.I. válasza Memmaao (#492) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nekem vissza sem jött belőle semmi, 8 hónapja...az xarabb, hidd el. Én örülnék egy xar szagú toknak is, csak lenne kedvem enni. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#494) Colani


Colani
tag

sziasztok. lehet volt. már téma, de találkozott vki olyannal hogy dex módban mikor újra indul a tablet semmire nem reagál és csak a power hangerő le gombbal tudom elohozni a kikapcsolás módot. egyszer jártam így és mindent torolnom kellett. nem szeretném újra eljátszani így ha vkinek van jobb ötlete szívesen fogadom. szép napot

(#495) koxminator


koxminator
senior tag

Nah közben én meg előre meg akartam venni a Spigen Rugged Armort, Gigatelnél ki is néztem, úgy volt, hogy múlt hét előtti pénteken megveszem, szerdán még volt, csütörtökön már nem volt. Aztán az összes többi boltnál, ahol szintén volt korábban, már csak rendelhető státuszban találtam. Magyarul ezek nem is a saját raktárkészletüket mutatták, hanem a nagyker/beszállítóét (rohadjanak meg ezért a szokásukét, normális boltok legalább kiírják, hogy beszállítónál/nagykernél, rendelés esetén x nap). Ahol még volt (Alza, Emag), ott meg 20+ ezres áron, szóval végül megrendeltem amazon.de-ről, 4 nap alatt megjött, szállítással együtt volt 14 ezer...
Aztán kicsomagoltam és majdnem elhánytam magam, tényleg büdös volt. :DDD :Y
Viszont most 3 nap kinyitva, szabad levegőn állás után teljesen kiment a szag belőle, már nem érezni semmit. :C
A tok maga nagyon jó kialakítású, igényes, jó választás volt.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#496) Memmaao válasza koxminator (#495) üzenetére


Memmaao
addikt

Aztán majd amikor 3 napig a táskában pihen és előveszed, nem tudod majd, minek van állott f@sz szaga... ;]
Nekem ma jött meg a poetic tok. Ha a gyerekek alszanak, felrakom. A nillkin nekem túl vastag

My name is Bond, James... Dean.

(#497) Memmaao válasza Memmaao (#496) üzenetére


Memmaao
addikt

Sajnos azt a tokot küldte az amazon, ami beépített képernyő védős. Fotón meg a frame only volt. Úgyhogy nézelődök tovább, ez meg.mwhy fel a marketplace-re.



My name is Bond, James... Dean.

(#498) Thom!


Thom!
veterán

Jött frissítés

(#499) Vinczenzo


Vinczenzo
csendes tag

Milyen gyakran jön hozzá frissítés? mert májusban vettem a Samsungban és akkor volt rá és júniusi frissítést kaptam még meg ,de azóta semmi sem történt. :F

(#500) Vinczenzo


Vinczenzo
csendes tag

Ez lemaradt az előzőről, Samsung tab S7 (SM-870) készülékről van szó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.