Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24351) dptrsk


dptrsk
addikt

Annak idején én is megjártam velük: [link]

(#24352) Taci válasza ollie (#24348) üzenetére


Taci
addikt

Az S8+ náluk múlt héten 249e Ft volt, előtte hetek valamelyikén is 250e Ft körül. Oké, akciózva, de nekem ez akkor is új. :D

(#24353) sgeza válasza icemad (#24349) üzenetére


sgeza
veterán

Jaja, persze több tényező is befolyásolhatja. Így általában az a véleményem persze, hogy ez egy használható töltő.

(#24354) Mr.Silkó válasza Taci (#24345) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszönöm szépen, este majd ha lesz időm, megnézem végig a videót. :R

Most gyorsan belepillantottam még a videóba, látom, kell vegyek még egy Chromecastot is.

Viszont az Oculus appban nem látok opciót a Chromecasttal való összekapcsolódásra.

[ Szerkesztve ]

(#24355) Mr.Silkó válasza Soulles (#24347) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Általában az a probléma velük, hogy csak a széleken ragadnak fel, így nem olyan stabilak, és alájuk megy a por és a kosz. Kevés a teljes felületén tapadó üveg, van olyan fórumtárs itt, aki Loca ragasztóval hidalta át ezt a problémát, de ez ugye már igényel némi ügyességet.

(#24356) Mr.Silkó válasza .wantííd (#24350) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az komoly akkor! :Y

(#24357) polonic


polonic
félisten

Beújítottam én is egy töltőpadot és hozzá egy töltőt+kábelt.
Barna és fehér volt belőlük. De nem baj. Elég tetszetős ez a cucc és egyben van. Ki is próbáltam.
A gyorstöltésre 35%-ról 1.51 percet írt, a sima töltésre 2 ó 1 percet. Ezek mennyire valós értékek. Mert akkor itt sem éri meg a gyorstöltést bekapcsolnom, ha teljes töltöttség a cél.

(#24358) icecave


icecave
nagyúr

Simple-s NFC-s fizetést használja valaki? Ahol Paypass-al lehet fizetni, ott azzal is?

(#24359) dnelb válasza icecave (#24358) üzenetére


dnelb
veterán

Én. Igen. Kamera alá kell érinteni.

[ Szerkesztve ]

(#24360) Lacka89 válasza dnelb (#24359) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Igen tokeletesen mukodik a fizetes. Sot mikor indult ez az egesz es hirdette a simple es az otp, h aki elsonek vasarol erintessel az oraban az nyer 5000 forkntot. En nyertem egyet vele. Mai napig hadznalom tokeletes...

(#24361) hyperspace


hyperspace
őstag

Egymás után két éjjel csinálta meg, hogy 20% felett fogyasztott az S8 [link] . Nem tudom mi lehet a kínja, hónapokig rendben volt. WIFI megy, repülő üzemmód nincs, GPS high accuracy. Mindkétszer 95%ról esett le.
Tudom, hogy repülővel lehet kímélni, de alapjáraton így nem volt gond OPO-val és OP3-mal sem, plusz ugye május eleje óta megvan, eddig nem csinálta.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#24362) icecave válasza dnelb (#24359) üzenetére


icecave
nagyúr

Kamera? Fejtsd ki kérlek. Valami villogó izét szoktam látni, de mit kell oda érinteni, telefon elejét, hátulják,vagy ez teljesen más?

(#24363) SkyS1gn válasza doe2 (#24333) üzenetére


SkyS1gn
félisten

limitálta a google mert valami igen el van xarva a mobil app-ban... még fHD-ben is szaggatott, sőt 720ban is nem hogy 1440-ben.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24364) frischmannak


frischmannak
csendes tag

Sziasztok!

Ma jött meg a teljes felületen tapadó üveg fóliám. Egész korrekt csomagolásban, fadobozos, felhelyező keret és törlőkendő stb. Nem az a Hungarocell dobozos verzió!
Este felrakom majd és ha már vannak tapasztalatok akkor megosztom.
Eddig Nillkin CP+ MAX volt fent, sok baj evvel se volt,de a bal oldalt az alján bement alá a por ami még nem is olyan zavaró, de esős időben ott kicsit be is párásodik ami már kicsit idegesítő, de nem akar feljönni és nem recseg ahogy páran mondták ilyet 1 hétig csinált, de azóta nem tapasztalok ilyet. Van egy kis olaj folt szerű dolog is alatta ami gondolom levegő, de alig lehet észre venni, gondolom nem volt 100%-os a felrakás.

Kicsi off: 22800-nál lemaradtam a hozzászólásokban. Nincs most időm gyorsan behozni ezt a 2000-es lemaradást. Említésre került valami olyan amiről jó lenne nem lemaradnom és megosztaná velem esetleg valaki?

(#24365) polonic válasza icecave (#24362) üzenetére


polonic
félisten

A kamera alatt van az nfc chip. Azt a részt kell a terminálhoz érinteni.

(#24366) SkyS1gn válasza icecave (#24362) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Simán NFC-vel...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24367) w333 válasza polonic (#24365) üzenetére


w333
félisten

Magyarul a telefon közepét ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24368) dnelb válasza hyperspace (#24361) üzenetére


dnelb
veterán

Ez sima wakelock, valami ébrentartotta. Akkor merül ilyen lineárisan. Érdemes 5 naponta resizni egyet.

(#24369) polonic válasza w333 (#24367) üzenetére


polonic
félisten

Igen. :DDD

(#24370) icecave


icecave
nagyúr

Köszi a válaszokat, én értettem félre a fórumtárs írását, azt hittem, hogy a paypass-os leolvasó helyett van egy kis "kamera" ami alá kell érinten ia telefont, azért értetlenkedtem. Erre jött rá, hogy pl. Intersparban is van valami fehér fénnyel villogó kis izé a paypass olvasó mellett, azt hittem az az (egyszer megkérdeztem, és akkor mondták,hogy az is valami fizetéshez van, csak elfelejtettem melyikhez).

Tehát akkor ahova a paypass-os kártyámat érinteném, oda kell az nfc-s részével a mobilt is,ha jól értem.

[ Szerkesztve ]

(#24371) polonic válasza icecave (#24370) üzenetére


polonic
félisten

jól, igen

annyi, hogy simple fizetéshez ujjlenyomattal kell feloldani a készüléket és feloldás után 2 percen belül kell fizetni
ha jól emlékszem :)

(#24372) hyperspace válasza dnelb (#24368) üzenetére


hyperspace
őstag

Köszönöm a tippet. :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#24373) NoilDwen


NoilDwen
csendes tag

Lenne egy kérdésem. S8+ tulaj lettem. Azt vettem észre,hogy PIN kód kérés nélkül is feloldódik egyszer-egyszer a kijelző, pedig kikapcsoltam a feloldás kezdőlap gombbal opciót. Mit lehetne tenni, mert ez így nem túl biztonságos. Ujjlenyomat be van állítva.

Alcatel 301 One Touch > Nokia3410 > Samsung SGH X 660 > Nokia 3310 Classic > Samsung E250 > Sony Ericsson K800i > Nokia 5800 > Sony Ericsson X10 mini pro > Galaxy S advance > Sony Xperia P > Sony Z1 Compact > S6 Edge > S8+ > S10+ > S21FE > Iphone 13 pro > S24U

(#24374) kislaci


kislaci
senior tag

Azt nem tudom melyik színt kéne választani, nektek milyen van?

(#24375) BeastMode válasza NoilDwen (#24373) üzenetére


BeastMode
őstag

Smart Lock nem lett véletlenül beállítva?

(#24376) polonic


polonic
félisten

66 %-nál megállt a vezetéknélküli gyorstöltés. Miért lehet ez? A készülék nem volt forró.
Visszatéve folytatódik a töltés.
Onnan vettem észre, hogy a piros led kialudt. Viszont a töltőn a kék világított tovább.

(#24377) Mr.Silkó válasza frischmannak (#24364) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Semmi egetrengető. :)

(#24378) Bingoo


Bingoo
tag

Aki iPhone-szerű jelzéseket szeretne a képernyőre zárt állapotban, annak ajánlom a Glimpse Notifications nevű appot. Ezzel a LED jelzés is megmarad, viszont felébreszti a képernyőt zárt állapotban is és megjeleníti az értesítéseket tetszőleges időtartamig. (Elég szépen finomhangolni lehet az appot.)

Az edge értesítéseket hogyan tudom használni? Beállítottam, hogy zárt képernyőnél jelezzen, ha van valami értesítés, de nem történik semmi (Always On kikapcsolva). Gondoltam ezzel ki tudnám váltani a fent leírt módszert, mert ha jól tudom, akkor egy kisebb szövegbuborék itt is felvillanna és jelezné, hogy most éppen üzenet vagy e-mail jött stb. De ez nem akar működni egyáltalán.

(#24379) Mr.Silkó válasza kislaci (#24374) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Miből?

(#24380) Mr.Silkó válasza polonic (#24376) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem csúszott el a töltőpadon?

(#24381) polonic válasza Mr.Silkó (#24380) üzenetére


polonic
félisten

Nem. Állítva van rátéve. Meg sem moccan.

(#24382) BeastMode válasza Mr.Silkó (#24380) üzenetére


BeastMode
őstag

Akkor a töltő LED fénye is kialudt volna szerintem.

(#24383) Gergőkee válasza polonic (#24381) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Bizonyos hőfok - ha jól rémlik, 42 - felett leáll a töltés. Ismert "feature"/ "bug", ritkábban fordul elő, ha a nincs tokban a telefon, illetve nem gyorstöltéssel megy bele a nafta.

(#24384) kislaci válasza Mr.Silkó (#24379) üzenetére


kislaci
senior tag

Bocsi, a telefonra gondoltam :)
Midnight black meg orchid gray is tetszik. Kinek milyen van?

(#24385) jose999 válasza kislaci (#24384) üzenetére


jose999
senior tag

Nekem Arctic Silver van

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#24386) polonic válasza Gergőkee (#24383) üzenetére


polonic
félisten

Hm. Tokban van a készülék. Akkor lehet ez volt. Elérte az akku a 42 fokot. Bár kívülről nem volt forró.

(#24387) dkovizoli válasza kislaci (#24384) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem fekete, páromé orchid gray. Mindkettő nagyon szép. Ha anno előbb látom a levendulát, lehet mind a kettő az lenne most.

[ Szerkesztve ]

(#24388) NoilDwen válasza BeastMode (#24375) üzenetére


NoilDwen
csendes tag

De. Az otthon. Kitöröltem. A hiba megmaradt.

[ Szerkesztve ]

Alcatel 301 One Touch > Nokia3410 > Samsung SGH X 660 > Nokia 3310 Classic > Samsung E250 > Sony Ericsson K800i > Nokia 5800 > Sony Ericsson X10 mini pro > Galaxy S advance > Sony Xperia P > Sony Z1 Compact > S6 Edge > S8+ > S10+ > S21FE > Iphone 13 pro > S24U

(#24389) NoilDwen


NoilDwen
csendes tag

Jól jönne minden ötlet, mert azért az durva, hogy pl. lerakom a telót az asztalra, valaki odalép, rányom hosszan a kezdőlapra, elsimítja a képernyőt és belép az adataimba.

[ Szerkesztve ]

Alcatel 301 One Touch > Nokia3410 > Samsung SGH X 660 > Nokia 3310 Classic > Samsung E250 > Sony Ericsson K800i > Nokia 5800 > Sony Ericsson X10 mini pro > Galaxy S advance > Sony Xperia P > Sony Z1 Compact > S6 Edge > S8+ > S10+ > S21FE > Iphone 13 pro > S24U

(#24390) Pacee87 válasza kislaci (#24384) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Én végül az orchid gray mellett döntöttem. Feketét semmiképpen sem akartam az ujjlenyomatok miatt. Elég konzervatív vagyok ilyen téren, de egyáltalán nem bántam meg a döntést, szép a telefon és férfi kézbe is teljesen jól passzol!

(#24391) Pacee87 válasza NoilDwen (#24389) üzenetére


Pacee87
aktív tag

A biztonságos zárolásnál nem állítottál el valamit?

(#24392) bigdady válasza Bingoo (#24378) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálam a LED eltűnik igy

(#24393) Mr.Silkó válasza kislaci (#24384) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem az ezüst hátlapos. De szerintem mindegyik színvariáció nagyon szép.

(#24394) Mr.Silkó válasza polonic (#24386) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Tok nélkül nekem sosem fordult elő ilyen, mondjuk tokkal is inkább csak a nyári kánikulában.

(#24395) Mr.Silkó válasza NoilDwen (#24389) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Beállítások, zárolt képernyő és védelem, biztonságos zárolás beállításai, automatikus lezárás. Itt az "azonnal" legyen bepipálva. Nekem az a tippem, hogy ez a gondod oka.

[ Szerkesztve ]

(#24396) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Mr.Silkó Igazán megtehetnéd te is hogy 1 hsz-ba gyűjtöd a mondanivalódat.

valami

(#24397) NoilDwen válasza Mr.Silkó (#24395) üzenetére


NoilDwen
csendes tag

Az van beállítva.

Alcatel 301 One Touch > Nokia3410 > Samsung SGH X 660 > Nokia 3310 Classic > Samsung E250 > Sony Ericsson K800i > Nokia 5800 > Sony Ericsson X10 mini pro > Galaxy S advance > Sony Xperia P > Sony Z1 Compact > S6 Edge > S8+ > S10+ > S21FE > Iphone 13 pro > S24U

(#24398) Mr.Silkó válasza Quasi_modo (#24396) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Akkor most kérdezz meg egy moderátort kérlek, hogy mi a helyes hozzászólási mód, különböző embereknek adott válasz esetén, a legutolsó "megállapodás" szerint (mielőtt nekiállsz itt kioktatni engem). Meg fogsz lepődni.

Korábban valóban az volt érvényben, hogy a szerkesztési időn belül minden gondolatunkat egy hozzászólásba gyűjtsük - még ha az több embernek is szól -, mostmár ez nincs így.

[ Szerkesztve ]

(#24399) sgeza válasza Quasi_modo (#24396) üzenetére


sgeza
veterán

Az mitől jobb? Különböző embereknek válaszolt. Ha így van tagolva, sokkal könnyebb felismerni, hogy melyik tartalom kinek szól.
Én még mindig nem értem, miért kell ezt a mindent egy hozzászólásba dolgot erőltetni.

(#24400) Mr.Silkó válasza NoilDwen (#24397) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A Smart Lockot teljesen kikapcsoltad? Nincs esetleg még egy okosóra vagy egyéb kiegészítő hozzákötve?

Más:

Ezt az opciót én nem láttam csak eddig, vagy tényleg nem is volt ilyen korábban? Elég jópofa dolog.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.