Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) sfefe válasza Khelben (#1800) üzenetére


sfefe
őstag

Mindegyik verziot kiprobaltad? A legujabbol?
nekem eddig a v7a vegu biztosan mukodott.....regebbiekbol is

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1802) Khelben válasza sfefe (#1801) üzenetére


Khelben
nagyúr

V8-cal próbálkoztam, de akkor kipróbálom a v7-et is, kösz a tippet.

(#1803) sfefe válasza Khelben (#1802) üzenetére


sfefe
őstag

Egy probat meger, havernak tobbi nem mukodott ezert en is alapbol ezekkel probaltam mindig es eddig ok volt.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1804) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok!

Valami jo slim tokot tudtok ajánlani a telefonra?

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#1805) trialboj


trialboj
őstag

Nagyon tetszik a telefon a kis mérete és súlya miatt, ami manapság ritka, de pont ezért nagyon kicsi az akksija is, a kijelzohöz mérve. 4 órás sot az elvárható?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1806) Baca válasza trialboj (#1805) üzenetére


Baca
csendes tag

(#1807) bigrock válasza Damage401 (#1804) üzenetére


bigrock
addikt

Én most vettem rá Spigen Thin Fit-et.
Nem óccsó, de egész pofás. Mondjuk, elöl nem hajlik rá a kijelzőre, ezért ott nem igazén védi a telót.

(#1808) nkmedve válasza trialboj (#1805) üzenetére


nkmedve
őstag

"nagyon kicsi az akksija is, a kijelzohöz mérve"

Persze sok más telefonhoz hasonlítva kicsi az S10e akkuja, de a fenti állítás pl. a normál S10-hez képest nem teljesen állja meg a helyét:

S10e vs S10
Kijelző: 82.8 vs 93.2 mm2 (+ 12.5%)
Akku: 3100 vs 3400 mAh (+ 9.6%)
Több akkutesztben ki is jött, hogy az S10e picit jobban bírja szuflával, mint a normál S10.

A másik oldalon viszont ott van az S10+ aminek már lényegesen nagyobb akkuja van és az a gyakorlatban is tovább bírja (főleg inaktív kijelző mellett).

S10e vs S10+
Kijelző: 82.8 vs 103.8 mm2 (+ 25.3%)
Akku: 3100 vs 4100 mAh (+ 32.2%)

(#1809) Istvan213


Istvan213
csendes tag

Vajon mennyivel bírja tovább az S10e aksija, mint a Lenovo Vibe Shot telefonomé? Ugyanis telefoncsere előtt állok, és az S10e is képben van, vagy a még a Huawei p20 pro.
Köszönöm! :)

(#1810) icemad válasza Istvan213 (#1809) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia.
Kollégám z90-t cserélt s10e-re. Ha jól tudom, akkor a z90 nagyon hasonló (ugyanaz?), mint a tiéd. Szerinte az aksi sokkal tovább bírja. Gondolom amiatt, mert egy 3 éves telefont cserélt le, és ott már számolni kell az akksi elhasználódását is. Egyébként jóval fejlettebb processzor van már az s10e-ben, emiatt is lehet, hogy tovább bírja.
Viszont a Huawei híresen jó az akksiidőben, szerintem azzal sem jársz rosszul. Ha ez a legfontosabb, akkor nézd meg az s10+-t is. Igaz, hogy jóval drágább és nagyobb is, de szerintem kompromisszum mentes.
(nekem s10+ van, feleségemnek és kollégámnak s10e)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1811) trialboj válasza bigrock (#1807) üzenetére


trialboj
őstag

Szerintem ez elég bután, vagy csak bumfordin mutat, ennél ke kecsesebb tok nincs? Biztos jót linkeltel? 4000ft az még nem egy összeg.
A telefon kamerajaval mj a helyzet? Kapott valami szoftos frissítést, hogy zárkózzon a nagy rivális pixel3a ra? Kijelző felbontását nem lehet lehúzni, hogy moderáltabban egye az akksit? Ha én nem játszanék rajta akkor inkább hátrány az erős proci? Köszi

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1812) sfefe válasza trialboj (#1805) üzenetére


sfefe
őstag

En a samu gyari bőr tokot vettem jo fogasu/tapintasu...
Nem szeretem a sziliko/muanyag cumokat.

[link]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1813) Khelben válasza sfefe (#1803) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy megvan a probléma. Letiltottam az alkalmazások között a Samsung Mirrorlinket és azóta nem szakadt meg. Bár csak az udvaron állva próbálgattam, de egyelőre ez is biztató. A v7-essel ugyanúgy megszakadt reggel, de mióta nincs Mirrorlink, azóta egyszer se. Sajnos a fejegység támogatja a mirrorlinket is, ezért lehet, hogy ez kavart be. Hosszabb útra viszont majd csak kedden megyek, akkor derül ki, hogy bírja-e. Mindenesetre hétfőn még nem küldöm vissza a telefont a boltnak :D

(#1814) bigrock válasza trialboj (#1811) üzenetére


bigrock
addikt


Nekem nem bumfordi, ettől nem hiszem, hogy van vékonyabb minőségi tok.
A kamerája nekem tetszik, Mate10pro-ról váltottam, ahhoz képest jobb.
Akksija power használattal 1 napot kibír. Én lassú töltéssel töltöm éjszakánként, általában másnap estére 20% körül van, de 2 kártyát használok és izomból.

(#1815) sfefe válasza Khelben (#1813) üzenetére


sfefe
őstag

Hatha sikerul... hm de erdekes problema...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1816) Chris Kiki válasza trialboj (#1811) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

:K Bizony kapott, és zárkózott is rendesen a konkurensekhez!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1817) pesomogy


pesomogy
csendes újonc

Sziasztok,

nagyon elégedett vagyok az s10e-vel de sajnos a hétvégén elejtettem a sarkára és megrepedt a kijelző védő üveg. A panel alatt nem és más sérülés sem látszik csak néhány nagyon vékony repedés, biztosítást nem kötöttem rá.

Mit javasoltok, hova vigyem? Több oldalon is látom h cserélik csak az üveget, de lehet inkább a markaszervizbe kellene vinnem a gari miatt. Tudtok ajánlani valamit? Márkaszerviz gondolom kompletten cserélne kijelzőt, ez mennyibe kerülhet?

(#1818) Khelben válasza pesomogy (#1817) üzenetére


Khelben
nagyúr

Volt rajta tok?

(#1819) mrptomi válasza pesomogy (#1817) üzenetére


mrptomi
csendes tag

Érdemesebb gyári szervízbe csináltatnod.Kíjelzőt kicserélik,megmarad a vízállóság és a gari is folytatódik tovább.Kérjél árajánlatot.Nem olcsó!

(#1820) pesomogy válasza mrptomi (#1819) üzenetére


pesomogy
csendes újonc

Köszi, amúgy volt rajta tok.

(#1821) icemad válasza pesomogy (#1817) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha van lakásbiztosításod, nézd meg a szerződést. Az enyémben benne van ez is. (esetleg Revolutos biztosítás, de arról nincs tapasztalatom. Kérdezz rá a fórumjában...)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1822) trialboj


trialboj
őstag

És valami árcsökkenés nem várható a közel jövőben? A telefon most drágább mint 1 hónapja volt.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1823) kekedi válasza trialboj (#1822) üzenetére


kekedi
senior tag

Szvsz komolyabb árcsökkenés:
-karácsonykor
-S11 megjelenésekor (március?)

(#1824) Markizmark válasza kekedi (#1823) üzenetére


Markizmark
addikt

Szerintem bele fog szólni a Note 10 is.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1825) ollie válasza Markizmark (#1824) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem ugyanaz a célközönség, szóval nem fog.

***

(#1826) Khelben


Khelben
nagyúr

Megvolt az első teljes napi használatom, hát annyira nem vagyok elájulva az akkuidőtől. 2 óra 20 perc kijelzőhasználattal estére 20%-on állt. Érdekes módon a kamera fogyasztotta a legtöbbet a telefon szerint, méghozzá másfél órát a háttérben is. Most beállítottam, hogy ne fusson háttérben, kíváncsi leszek, így mi lesz az eredmény.

(#1827) undersance válasza trialboj (#1811) üzenetére


undersance
tag

Nillkin Frosted Shield esetleg, nekem nagyon bejött. Egyáltalán nem bumfordi, és minimálisan a kijelző fölé emelkedik, így védve azt. Kamera is biztonságban van.

(#1828) Pocok256 válasza Khelben (#1826) üzenetére


Pocok256
veterán

1-2 hét kell a rendszernek, hogy megtanulja mi futhat és mi fusson vagy nem a háttérben utána beáll majd rendesen.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1829) trialboj válasza undersance (#1827) üzenetére


trialboj
őstag

Köszönöm, ez jó is lesz szerintem. A gyári fóliát ha rajtahagyom az nem elég? Érdemes komolyabb fóliát venni hozzá?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1830) Markizmark válasza trialboj (#1829) üzenetére


Markizmark
addikt

Nekem a gyári fólia 4 hónapig bírta tisztességesen, aztán kikapcsolt kijelzőnél már kicsit viseltesnek tűnt, szóval pár napja feltettem rá az üveget amit 3 hónapja vettem, patent.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1831) undersance válasza trialboj (#1829) üzenetére


undersance
tag

Nálam még a gyári van fent, és egyelőre hibátlan, de egy hónap távlatából ez nem mérvadó. Előbb-utóbb úgyis megy fel rá az edzett üveg.

(#1832) trialboj válasza undersance (#1831) üzenetére


trialboj
őstag

Zsivány!

Utolsó kérdésem (remélhetőleg), ha úgyis tokban használom majd, van bármi értelme a hátlap színén agyalni? Van bármi különbség a kék fehér és fekete verziók között?

Nekem a kék bejövős, de nem vagyok elég tökös, tok nélkül használni, mert azt írták h kva csúszós, annyi érdekel, hogy ha kéket veszek, az kilátszik a tok mögül, vagy teljesen fedi, és csak csupaszon látható a hátlapon hogy kék?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1833) Bass válasza Khelben (#1826) üzenetére


Bass
addikt

Én automatán használom a kijelzőt és igen jó pár napig nekem is vacak volt de pl most 4h kijelző időm van és 29%-n vagyok. Igaz H pl a chromot úgy löttem be H kikapcsolt kijelzönél azonnal kapcsolja ki.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1834) Markizmark válasza trialboj (#1832) üzenetére


Markizmark
addikt

Nem vészes tok nélkül sem kézbe venni, én levettem a szilikon tokot róla. Bármilyen tok csak ront a feelingen és a megjelenésén, szerintem gyönyörű. Edzett üveg van rajta és jön a kamerára is védő cucc.
Ha ledobom akkor besz**tam, de ha tokkal esik le az se jelent semmit...

Apropó, nem észlelt senki üzemidő romlást az edzett üveg miatt megnövelt érintésérzékenység miatt?

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1835) icemad válasza trialboj (#1832) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vannak áttetsző tokok is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1836) Bass válasza icemad (#1835) üzenetére


Bass
addikt

Szia
Pl Te melyiket ajánlod? Én is szeretnék rá valami vékony tokot amin szabadon vannak a gombok.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1837) icemad válasza Bass (#1836) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Olyat nem tudok, ahol a gombok szabadon vannak. A spigen liquid crystal viszont egész jó.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1838) Vegha


Vegha
senior tag

Sztem a csuszamlos feeling ellen nagyon jol mukodik a gyakori tisztitas, amit az emberek 90%-a el szokott felejetni.
En kb. Hetente letakaritom es igy egyaltalan nem zavaro.

(#1839) Markizmark válasza Vegha (#1838) üzenetére


Markizmark
addikt

Az enyém akkor tűnik nagyon csúszósnak, amikor kiszárad a kezemen a bőr. :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1840) bkri


bkri
tag

Sziasztok!
1 hete vagyok tulaj...
Háááát... Ebben a kategóriában (méret, stb.) ISTENI szinteken a készülék...
Remélem szoftveresen nem fogják leépíteni a későbbiekben...

(#1841) undersance válasza trialboj (#1832) üzenetére


undersance
tag

Én biztosra mentem a fekete telefon, fekete tok párossal, de pl. van a családban kék telefon, arany tok kombináció, ami szinten tetszik. Amúgy a keret alsó része és az ujjlenyomat-olvasó látszik ki, meg a kamera környéke picit, szóval nem túl sok. De tényleg nagyon csúszós a hátlap, szóval a tok szükségessége nem kérdés részemről.

(#1842) PanVene válasza trialboj (#1832) üzenetére


PanVene
csendes tag

A hátlap színe csak a kamera kivágásánál látszik ki egy tokból. Az telefon oldala pedig több helyen a gomb/csatlakozó/mikrofon kivágásoknál látható, annak is más a színe a hátlaptól függöen.

[ Szerkesztve ]

(#1843) GeOg


GeOg
csendes tag

Sziasztok! Aki a telekomnál vette a készüléket, az hány év garanciát kapott rá? A telekom online boltja most csak 1 év garit ír. :F

Huawei P10

(#1844) bkri válasza GeOg (#1843) üzenetére


bkri
tag

2 év van rá, biztosan. Samsung gyári. Nekem úgy adták...

(#1845) bkri válasza bkri (#1844) üzenetére


bkri
tag

Jaj, de én telenor

(#1846) sfefe válasza GeOg (#1843) üzenetére


sfefe
őstag

Kettő.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1847) hsrasus


hsrasus
aktív tag

Sziasztok,

kb. 2 hete van meg a készülék, de sajnos elég sokan arra panaszkodnak, h nem hallanak megfelelően, sokszor egyáltalán. nem tudjátok, h van a mikrofont érintő ismert hibája a készüléknek?
előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#1848) bigrock válasza hsrasus (#1847) üzenetére


bigrock
addikt

Nekem nincs ilyen problémám. Írhatnám hogy csinálj egy gyári visszaállítást, de félő hogy ez hardveres probléma...

(#1849) benczeb


benczeb
aktív tag

Clear View tokot hasznal valaki? Mennyire hasznos, nem kellemetlen a nyitogatasa? Vedelem erzesre mennyire eros?

(#1850) Chris Kiki válasza benczeb (#1849) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Használok. Már nem vennék ilyet. Nagyon szép, praktikus meg minden, de mivel a keresztül világló képi világot nem lehet rendesen testre szabni, így sok haszna nincs számomra. Ha jobb szoftveres háttér állna mögötte, az sokat segítene.

A nyitogatása nem kellemetlen, szinte semennyi erő nem kell hozzá. A sarkoknál véd, az elő- és hátlapja műanyag. Nem tudom értelmezni ezt a mennyire erős kérdést. Nyilván nem golyóálló.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.