Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) mugencivic válasza bkri (#1840) üzenetére


mugencivic
tag

Egyetértek, ez a méret-súly-tudás együtt, jelenleg páratlan. Amióta megvan, volt mellette Mi9, P30, iPhone XS - nekem mindegyiknél jobban tetszett összességében, úgyhogy azok mentek a levesbe és az S10e maradt.

(#1852) Bass


Bass
addikt

Sziasztok [link] Ez a töltő jó lehet a telefonhoz? Tetszik mert tartónak is jó

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1853) GeOg válasza sfefe (#1846) üzenetére


GeOg
csendes tag

Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

Huawei P10

(#1854) Draun01 válasza Bass (#1852) üzenetére


Draun01
tag

Biztos jó, csak a teló tud akár 15W-os vezeték nelkuli toltest, akkor már lehet érdemes ki is használni, mert ez a tolto majdnem csak a felét tudja. Illetve ha elolvasod a tesztet "WPC (Qi) és PMA kompatibilis" vezetékmentes toltokkel hajlandó tolteni.

[ Szerkesztve ]

Pixel 6a

(#1855) Bass válasza Draun01 (#1854) üzenetére


Bass
addikt

Huh hát annyira nem vágom ezeket csak az szimpi hogy tartó is egyben. A gyári kívül milyet érdemes venni? Az első olyan telóm ami tudja ezt a töltést.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1856) Robigépész válasza icemad (#1837) üzenetére


Robigépész
csendes tag

Ez igaz! Viszont a Nillkin ugyanazt adja minőségben és kinézetben negyede áron. Érdemes megnézni. Ebay-en 1400-2000 Forint körül mozog, míg a Spigen 6500-8000 Forint.

(#1857) icemad válasza Robigépész (#1856) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

PL. a nillkin magnetic case egy szar. Kiesik belőle a telefon, lötyög az egész. S8-ra csináltak jó tokot, s10-re nem jött össze. A nillkin 8 euró aliról, a spigen 17 a boltban. (de egy 700 eurós telefonnál ezek nem tételek.)
Én is Nillkin párti voltam, de ez most nem jött össze nekik.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1858) Bass


Bass
addikt

Sziasztok,az mennyire normális H időnként nem érzékel a kijelző? Van H alul pl a gomboknál.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1859) Pocok256 válasza Bass (#1858) üzenetére


Pocok256
veterán

Semennyire

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1860) Bass válasza Pocok256 (#1859) üzenetére


Bass
addikt

Mint ha megfagyna azon a részen. Nálatok nem csinált még ilyet?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1861) Pocok256 válasza Bass (#1860) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem, soha.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1862) Markizmark válasza Bass (#1860) üzenetére


Markizmark
addikt

Nem normális dolog. Mindig ugyanott rosszalkodik?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1863) icemad válasza Bass (#1860) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Feleségemnek van s10e, nála nem volt ilyen. Nála viszont a hívások szakadnak meg teljesen random. Erre valami megoldás? Szervizbe értelmetlen küldeni emiatt...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1864) ollie válasza icemad (#1863) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

SIM kártya csere?

***

(#1865) ollie válasza Bass (#1860) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem használsz mágneses tokot? Bár elvileg azzal sem szabadna ilyet csinálnia, de hátha. Ha nem javul, javaslom a gyári visszaállítást.

***

(#1866) icemad válasza ollie (#1864) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt még nem próbáltuk, de csak 2 éves kártya... Meg ugyanakkor vettük a Sim kártyát és a telefont is, ugyanannál a szolgáltatónál, nálam jó, nála nem. De köszi az ötletet, megpróbáljuk.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1867) taki01 válasza icemad (#1866) üzenetére


taki01
őstag

Kapcsold ki a VoLTE-t hátha avval megjavul.

(#1868) icemad válasza taki01 (#1867) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm, azt még megpróbáljuk. Ha nem segít, akkor megy vissza s8-ra vagy s8 pluszra.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1869) trialboj válasza icemad (#1863) üzenetére


trialboj
őstag

Azért elég nyugtalanító ezt olvasni, egy olyan telóról ami cseppet sem olcsó. Főleg hogy ahogy írtad, ezt lehet a szerviz elő sem tudja idézni, ilyenkor mi van?

Kicserélik a telefont ha elég hangosan kiabálsz és vered a pultot? Vagy így jártál és van egy nagyon szép és értékes művészeti alkotásod, amit régen mobil telefonnak is neveztek, de ma már legkevésbé alkalmas arra hogy távrecsegj vele :))

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1870) icemad válasza trialboj (#1869) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az a baj, hogy ez 90%, hogy nem a telefon hibája. Lehet rossz hálózat, rossz sim, vagy csak rosszul állnak a csillagok. Lehet az új technológiák (volte) miatt is. Attól még ez egy jó telefon. Persze ez engem is dühít, de találok rá megoldást. Volte most kikapcsolva, eddig úgy néz ki, hogy jó.

Az, hogy nekünk most van egy ilyen problémánk, ez egyedi eset. Szerintem 10000 telefon közül egynél fordul elő. Emiatt nem kell leírni. Nekem s10+ van, na annál sokkal több hiba van. Olyanok is, amik már engem is idegesítenek, lehet hogy visszatérek az s8+-hoz....

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1871) Bass válasza ollie (#1865) üzenetére


Bass
addikt

Nincs rajta tok,de két hete vettem már is gyári visszaállítás? Ajaj 🤪 Érdekes volt hogy felül az értesítési sávot le tudtam húzni alul a gombokat meg semmi. Mint ha gondolkodna,ma pl fényképezéskor élő fókuszál valami olyasmit írt ki hogy nem lehet jelenleg nagyítani? Hee🤪 csak exponálni akartam volna. Ezt miért csinálhatja?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1872) S. Szabi válasza Markizmark (#1761) üzenetére


S. Szabi
őstag

Meg van, melyik app tudja csak a kemera körüli fénnyel értesítést: [link]

Appoként külön színt lehet adni neki, meg minden!

[ Szerkesztve ]

(#1873) Istvan213 válasza icemad (#1810) üzenetére


Istvan213
csendes tag

Köszi. 3,5 éves a mobil szóval már itt is biztos van kapacitáscsökkenés, átlagban 1-1,5 napot bír nálam a mobil most, ha ez felmenne 1 nappal többre, annak már örülnék. Sokkal nagyobbat viszont nem szeretnék mint a mostani telefonom, de pár mm persze nem számít, ezért is hezitálok az s10e vásárlásán, az s10+ már túl nagy nekem.

(#1874) Bass


Bass
addikt

Jó reggelt,nektek mennyit merül éjszaka a teló? Nálam 4-5% és a Google play szolgáltatások fut éjjel de miért? Kilőni nem tudom. Előtte Nokia 7plusom volt az max 1%-t esett 8-9 óra alatt ez meg óránként kb 1%-t.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1875) ollie válasza Bass (#1874) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Óránként 1% készenléti merülés nem sok, sőt, kifejezetten kevés. Akkor lenne sok, ha repülő üzemmódban lenne.

***

(#1876) hsrasus válasza icemad (#1870) üzenetére


hsrasus
aktív tag

Hát nem tudom, nekem 1 hónapja van meg, de sajnos az az alapeset, h nem hallanak a telefonban, vagy ha hallanak is, akkor állítólag olyan, mintha egy barlang mélyéről (messziről) beszélnék, tehát nagyon rosszul. Emelett sajnos elég sokszor kaptam már olyan infót, h nem vagyok elérhető, próbáltak hívni, de semmi, holott volt térerőm, tehát rejtély, h mi miatt nem tudtak elérni. Ez így ebben a formában használhatatlan, mert lesz@rom a kamerát, ha nem tudnak elérni, meg nem lehet vele telefonálni. :(

(#1877) ollie válasza hsrasus (#1876) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Első körben javaslok sim kártya cserét, ha az után sem jó, factory reset, végül szerviz.

***

(#1878) hsrasus válasza ollie (#1877) üzenetére


hsrasus
aktív tag

Teljesen új SIM kártyák vannak benne, így ennek nincs értelme.
Mivel vadi újonnan is ilyen volt (nincs 1 hónapos sem) ezért nem látom mit segíthetne a factory reset (mellesleg azt sem tudom hogy kell csinálni). Mivel nem jeleznek az emberek tömegével ilyen hibát, ezért csak én vagyok peches és fogtam ki egy szar készüléket. Ennyi. A szervízzel beszéltem, elmondtam a gondjaimat és ők is mondták, h alig hallanak, uh vigyem vissza a készüléket. Csak ez az első új készülékem, ami már újonnan rossz...

(#1879) ollie válasza hsrasus (#1878) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minden gyártónál előfordulnak hibás darabok, most pont te fogtál ki egy ilyet. Tudom, ez téged nem vigasztal.

***

(#1880) kbyte1024 válasza hsrasus (#1878) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nyilván keserű ilyenkor az ember szájíze de megesik. Szerintem még mindig a legkevesebb hiba a Samu készülékein van. Hidd el tudom! Xiaomi Mi9 se stb készülékek után ez magasan veri a mezőnyt.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#1881) _ak_ válasza hsrasus (#1876) üzenetére


_ak_
addikt

Tudom, hogy ez nem segít, de nálunk pont fordítva volt. Mindketten Telekomosak vagyunk VoltLTE bekapcsolva, az S10e és Note 8 között sokkal jobb a hangminőség, pedig S7 Edgel sem volt rossz és az s10e-be 2-3 éves kártya van.

Nem tudom, hogy szóba került-e, de nem lehet, hogy valami olyan tokot használsz ami valahogy korlátozza a mikrofonokat? A nem elérhető sms meg szerintem hálózati hülyeség, néha itt is előfordul, mm a Note-on. Asszony még nem panaszkodott ilyesmire. Bízom benne, hogy a kártya csere megoldja nálad, de ha nem, akkor szerviz...

Let's begin, de gozaimasu!

(#1882) Atlantis


Atlantis
veterán

A "nem elérhető" probléma nálam is előfordult már és mivel a "rendes" S10 topicban is volt ilyesmi panasz, szerintem valami gebasz azért van a készülékkel bizonyos körülmények között. Nyilván nagyon nehezen reprodukálható hiba és a szolgáltatók és a Samsung tuti egymásra mutogatna...nekem Telekom kártyával jött elő, 1-es SIM helyen, 2-es helyen pedig egy Telenor kártya van.

Mivel olyan sokat nem telefonálok "hagyományos" módon, engem különösebben nem zavar...de valami hiba szerintem is van.

Hangminőség nálam mindkét irányban kifogástalan, sőt, visszajelzések alapján jobb, mint az iPhone 8-al volt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1883) hsrasus válasza _ak_ (#1881) üzenetére


hsrasus
aktív tag

+ kbyte1024 és ollie

Köszi mindenkinek, rendesek vagytok! Már a múltkor is csak arra voltam kíváncsi, h valakinek van-e hangminőség beli problémája, de akkor még nem tudtam a nem kapcsolható problémakörről. Nem hiszem, h a típussal lenne a gond, hanem minden bizonnyal kifogtam egy hibás darabot, csak nyilván el vagyok tőle kenődve.

:R

(#1884) kbyte1024 válasza hsrasus (#1883) üzenetére


kbyte1024
addikt

Szerviz és remélhetőleg utána Te is elégedett tulaj leszel👌

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#1885) Bass válasza ollie (#1875) üzenetére


Bass
addikt

Értem csak megszoktam H a Nokia nem merült vagy 1-2%-ot de akkor ha azt mondod oké akkor okkkééé 😃 Köszönöm

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1886) trialboj válasza ollie (#1875) üzenetére


trialboj
őstag

Jaj ne vicceljünk már, most hagyom el a topikat ha tényleg így van. 100 re töltött aksinál normális ha reggelre 92%ról indítod a napid? KVÁra nem, max 4%ot merülhet, nekem 3-at merül a 4 éves MI4C-m, 8 óra alatt, azelőtt húzom le a töltőről hogy lefekszem.

Nagyon szép és kompakt telefon, de ha komolyan ennyire szar az akksija már most, akkor mi lesz vele 3 év múlva? :( Muszáj lesz más telefon után néznem, az itt előforduló hibák miatt, ez a telefon sem alkalmas arra, hogy másodkézből vegyem meg, boltból meg nekem soknak tűnik, főleg ha olyan hibát nyalok be, amit nem lehet bármikor előidézni, és esetleg még a szerviz sem hajlandó cserélni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1887) ollie válasza trialboj (#1886) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem szar, teljesen normális. A Mi4C-nek nem normális a memória kezelése, pontosabban a MIUI-nak. Annyira agresszív a MIUI, hogy minden folyamatot kilő a memóriából. Cserébe viszont használhatatlan szarrá teszi a mobilokat.

De ha 1 hetes üzemidőt akarsz, maradj az alsó-középkategóriánál.

[ Szerkesztve ]

***

(#1888) Khelben válasza trialboj (#1886) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nézz bele bármelyik xiaomi vagy huawei topicba, mielőtt olyat veszel ;)

(#1889) kbyte1024 válasza trialboj (#1886) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nekem volt mi 9se-m hát soha többet xiaomit....

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#1890) Bass válasza trialboj (#1886) üzenetére


Bass
addikt

Nincs bajom az akkuval mert simán hozza az elvárhatót ettől nyugodtan vedd meg csak fura hogy a Nokia ami 1%-ot merült ez meg többet de nem az akku miatt hanem a Google play szolgáltatások. Amúgy volt már 4ora sot és 5,5 is ami nem rossz egy csúcs procitól amit egy 3100-s akku táplál. Tény H egy huawei,xiaomi 4000-s akkuval jobbat produkál de ott is csak mondjuk a snapi 660 vagy 710. A Csúcsok ott is zabbantanak.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1891) Bass


Bass
addikt

Más. Ugye nincs értesítő LED viszont van ez a keret körüli fény amit eddig csak véletlenül vettem észre ha lefelé volt fordítva,nem lehet valahogy beállítani hogy jelezzen ha pl üzi jön ?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1892) trialboj válasza Bass (#1890) üzenetére


trialboj
őstag

Pont az a legnagyobb bajom hogy csúcs proci van benne, ami lehet hogy jó meg gyors, de én nem játszom vele, maximum akkor használom mikor fényképezgetek, de akkor sem hiszem hogy indokolt lenne. Gondolom nincs rá lehetőség, hogy lowerclockoljam valahogy, ez biztos marhaság, habár a gyerekeken kívül szerintem kevesen használják ki a csúcs procik teljesítményét.

Amúgy tényleg nincs más a piacon, a pixel 3a-n kívül, ami ilyen kategóriában indulna, szóval annyira nem nehéz a választás, de tény hogy félek tőle, mi lesz ezzel az aksival 2 év múlva mikor ugrik a gari, de én még használnám.

Persze lehet rosszul állok hozzá, 1 év után el kell ejteni, majd lecserélni, különben nem vagyok szerethető felhasználó :))

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1893) Sawyer_ válasza hsrasus (#1876) üzenetére


Sawyer_
tag

Szia!nekem kísértetiesen hasonló problémáik vannak iphone x -zel. Persze az Apple mossa kezeit, hiába volt szervizben. Már azon gondolkodom, hogy eladom a fenébe, és veszek valamilyen Samsungot, azért is nézegetem a topikot. De érdekes, hogy ennyire hasonló problémák jönnek elő.... Milyen szolgáltatónál vagy?

(#1894) Bass válasza trialboj (#1892) üzenetére


Bass
addikt

Vissza lehet venni a procit 30%-t ,nagyon testre szabható teló,amúgy 2 év gari van rá és 18-20 hónap után érezhetően csökken az akku idő álltalába viszont gariba csere. Szóval én ezen nem aggódnék,én sem játszom. Igazából a Nokia 7 plusz egy nagyon jó telefon volt minden téren de nekem nagy,ezért kerestem kisebb telot,pixel 3a-t is nézegettem de mivel itthon hivatalosan nem kapható így kilőve ,ez ugyan marha drága volt de elég volt a tepsikből nekem ez volt a fő cél.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1895) Bass


Bass
addikt

[link] Akku merülés amit minap írtam

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1896) hsrasus válasza Sawyer_ (#1893) üzenetére


hsrasus
aktív tag

hello, nekem iphone X volt előtte, de ilyen sose volt, de ez sztm készülék hiba ahogy írtam is fentebb.
Amúgy vodás vagyok, de mivel tudja a 2 SIM-et volt benne egy DIGIs kártya is.

(#1897) undersance válasza Bass (#1895) üzenetére


undersance
tag

A cikkben említett 18.3.82-nél már van újabb verzió (18.3.85), remélhetőleg ez jobb lesz. Egyébként valamiért nem frissült automatikusan.

(#1898) piocasember


piocasember
tag

Most érkezett meg az augusztusi rendszerfrissítés.

(#1899) Markizmark válasza undersance (#1897) üzenetére


Markizmark
addikt

Nekem is még .82, de nem jelzett frissítést.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1900) Markizmark válasza piocasember (#1898) üzenetére


Markizmark
addikt

XEH-re?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.