Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) PACSA75 válasza PACSA75 (#1750) üzenetére


PACSA75
őstag

Most itthon tettem néhány próbát, én voltam a boci, nem húztam eléggé oldalra a billentyűt. S9 ről váltottam, annál mintha nem kellett volna ennyire oldalra húzni. Szóval vak lárma, nincs gáz.

(#1752) blt.62


blt.62
őstag

Nagyon jó ez a mobil csak mit töltsék le hogy lássam ha nemfogadott hívásom vagy üzenetem volt? Mert jelzőfény nincs benne.

MegtorloXp

(#1753) bigrock válasza blt.62 (#1752) üzenetére


bigrock
addikt

Nekem az a Aod Notify van fent, teljesen jól működik. A nagy S10 -es topicban van róla jó leírás.

(#1754) Chris Kiki válasza blt.62 (#1752) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Én ezt használom:
Always On Edge - Edge Lighting

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1755) Markizmark válasza bigrock (#1753) üzenetére


Markizmark
addikt

Jól látom, hogy ez sem tudja CSAK a kamera körül bekapcsolni a kijelzőt? Minden alkalommal megjelenik a "rendes'" AOD is. Nekem arra lenne szükségem, hogy alkalmazásonkénti színekkel csak a kamera körül jelezzen.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1756) blt.62 válasza Chris Kiki (#1754) üzenetére


blt.62
őstag

Köszönöm ez jó lesz. Esetleg letudnád írni privátban hogy mit kell beállítani és mit tud mutatni? Sajnos nem tudok angolul és nincs segítségem.

MegtorloXp

(#1757) S. Szabi válasza Markizmark (#1755) üzenetére


S. Szabi
őstag

Esetleg ez? -> [link]

Még nem tudom kipróbálni, mert csak ma rendeltem meg a telefont :)) , de nekem is tetszene ilyesmi. Várom a visszajelzést, hogy működik e rendesen! :)

(#1758) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv!
Biztos én bénázok, de egyszerűen nem sikerül beállítanom azt, hogy az alkalmazások (Messenger Lite, Gmail, Email kliens) a saját értesítési hangjukkal "szólaljanak meg"... Hogy lehet ezt megtenni? Köszönöm! :R

BÚÉK!

(#1759) Chris Kiki válasza blt.62 (#1756) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Holnap (illetve ma) ha lesz időm dobok egy rövid összefoglalót. De nem ígérem biztosra. A program egyébként rendkívül sok beállítási lehetőséggel rendelkezik, így inkább csak az alapokat meg buktatókat sorolnám el.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#1760) bigrock válasza Ukraan (#1758) üzenetére


bigrock
addikt

Nyugi, nekem sem működik. Utána gugliztam, de úgy látom, hogy ez nagyon bonyolult probléma 2019 második felében.

(#1761) Markizmark válasza S. Szabi (#1757) üzenetére


Markizmark
addikt

Ez van fent, ezt nem tudtam eddig úgy beállítani, hogy csak a kamera körül villogjon.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#1762) harcitomi


harcitomi
tag

Tulajdonképpen az előlapi kameránál, miért van kivágva az üveglap?

(#1763) Baca válasza harcitomi (#1762) üzenetére


Baca
csendes tag

Az üveg nincs kivágva,csak a fólia:-)

(#1764) harcitomi válasza Baca (#1763) üzenetére


harcitomi
tag

Ja, köszi! Akkor azt érzi az ember mikor lehúzza az állapotsávot fentről.

(#1765) bigrock válasza harcitomi (#1764) üzenetére


bigrock
addikt

Én az ujjlenyomat olvasóval húzom le az állapot sort.

(#1766) harcitomi válasza bigrock (#1765) üzenetére


harcitomi
tag

Ezt nem tudom megnézni, mert majd csak ősszel lesz ilyen telefonom :)

(#1767) PACSA75 válasza Markizmark (#1761) üzenetére


PACSA75
őstag

Én is felraktam, sőt meg is vásároltam a pro verziót, azt hittem, hogy az segít, de amikor értesítés érkezik, bekapcsol az AOD is és úgy is marad, pedig az, érintésre van beállítva. Ja és még valami időjárás jelentés is megjelenik anélkül hogy akarnám😥,főleg ez utóbbi jelenség miatt töröltem is.

[ Szerkesztve ]

(#1768) aperture2001 válasza Ukraan (#1758) üzenetére


aperture2001
csendes tag

Ha próbáltad már, akkor bocs, és félreértettem, hogy mit keresel.

Alkalmazás ikonjára ráböksz, vársz egy másodpercet, felugrik egy menü.

Alkalmazásinformáció - Értesítések.

Itt előjön egy csomó funkció, alkalmazástól függően. Gmail kliensnél pl. egy olyan, hogy E-mail - ráböksz.

Hang - nálam itt felajánlja a készüléken lévő összes értesítési hangot és abból bármelyiket ki tudom választani.

[ Szerkesztve ]

(#1769) Bass


Bass
addikt

Sziasztok ma én is klubtag lettem 😀 Rögtön olyan kérdésem lenne hogy láttam az egyik videóban egy lukacsos hátfalú tokot amit a telenornál láttam is de dupla kivitel volt,adtak mellé még egyet de pl rikitó zöldben,kérdés hogy külön pl csak feketét lehet kapni? Másik h nektek is nagyon melegszik? Normális ez?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1770) PACSA75 válasza Bass (#1769) üzenetére


PACSA75
őstag

Szerintem ez nem normális, azaz eddig ez az egyetlen gyenge pontja, szóval nekem is melegszik.

(#1771) Baca válasza Bass (#1769) üzenetére


Baca
csendes tag

Nekem nem melegszik nagyon.Előtte S8 volt kb.ugyan az.Mondjuk én játszani nem szoktam rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1772) Atlantis


Atlantis
veterán

Hajlamos langyosodni, de nem vészes szerintem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1773) Vegha válasza Atlantis (#1772) üzenetére


Vegha
senior tag

A folyamatos bongeszozes nalam jelentos hotermelessel jar.

(#1774) bigrock válasza Vegha (#1773) üzenetére


bigrock
addikt

Melyik böngészővel?
Nekem sem a Samsung, sem az OH Browser nem melegíti a telót.

(#1775) Atlantis válasza bigrock (#1774) üzenetére


Atlantis
veterán

Samsung félét használom, nem melegíti vészesen nálam sem...langyos csak.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1776) Bass


Bass
addikt

Ilyen fekete tokot külön nem lehet venni valahol?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1777) eduba válasza Bass (#1776) üzenetére


eduba
aktív tag

Nem.
Csak párban árulják, kék fekete és fehér sárga.

(#1778) bombibmw válasza Bass (#1776) üzenetére


bombibmw
veterán

Ennek múgy mi értelme van?
Ok, hogy talán hűvösebb a teló, de szépen bemegy alá a kosz, ami karcolja a hátlapot.

(#1779) Vegha válasza bigrock (#1774) üzenetére


Vegha
senior tag

Gyari Samsung. Bar mostanaban nem pufolom annyit, ezert egy ideje nem tapasztaltam de legkozelebbi vonatutnal majd figyelni fogom.

(#1780) Bass válasza bombibmw (#1778) üzenetére


Bass
addikt

Gondoltam veszek rá valami tokot , amúgy gcam van ami müxik rajta rendesen? Nem megy a portré és az éjszakai mód pedig ezeket a Nokian nagyon szerettem.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1781) Brumi


Brumi
senior tag

Sziasztok!

Van egy új S10e telefonom, és gondoltam a telepítéseket követően készítek róla biztonsági másolatot PC-re. Mindent előírás szerint megcsináltam, kapott a gép drivert, a kapcsolat módja át van állítva, a Smart Switch ennek ellenére nem tud csatlakozni a telefonhoz, csak a szoftver frissítése lehetséges. A telefon fájljaihoz a fájlkezelőn keresztül hozzáférek.
Ami bosszantó, hogy a google fiókomba és a samsung cloud-ba sem tudok wifin keresztül biztonsági mentést készíteni, mert meg sem jelenik mint lehetőség.
A telefon céges, és van is rá telepítve valami ManageEngine MDM szoftver.

Valakinek van bármilyen mentőötlete?

Előre is köszönöm!

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#1782) PACSA75 válasza Brumi (#1781) üzenetére


PACSA75
őstag

"Adatok biztonsági mentése", nekem ez működik, így költöztem át S9 ről az S10e re.

(#1783) Brumi válasza PACSA75 (#1782) üzenetére


Brumi
senior tag

Nekem az sem megy.
A google fióknál azt írja ki, hogy nem érhető el biztonsági mentés szolgáltatás.

A régi Huawei telefonról simán ment a vezeték nélküli átmentés, és ha beletennék egy SD kártyát, akkor szerintem az is működne, de sem vezetéken PC-re, sem felhőbe nem tud menteni.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#1784) kutyek válasza Brumi (#1783) üzenetére


kutyek
senior tag

Minden valószínűség szerint a céges MDM szoftver blokkolja a backup műveletet... Engedd el.

(#1785) Brumi válasza kutyek (#1784) üzenetére


Brumi
senior tag

Szuper...

Akkor annyit tudok tenni, hogy mentek valami külső pendrive-ra, mert ha a benne lévő SD-re mentek, az pont semmit sem ér, ha azzal együtt ellopják a telefont.

Bent rákérdezek a cégnél, hogy ezt komolyan gondolták-e így ebben a formában...

Köszi!

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#1786) Khelben


Khelben
nagyúr

Üdv, van valaki akinek működik az Android Auto és az érintéses fizetés? Autóban 10 másodpercenként megszakad a kapcsolat, fizetni egyszer tudtam vele, azóta nem.

(#1787) icemad válasza Khelben (#1786) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam s10+ van. Fizetésnél bekell kapcsolni a kijelzőt. Úgy próbáltad?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1788) Khelben válasza icemad (#1787) üzenetére


Khelben
nagyúr

Köszi, így már valóban megy. Viszont az autós dolog továbbra is gond. Próbáltam már mindent, de semmi nem hatja meg. Random disconnect. Van hogy megy 7-8 percet is, van hogy fél perc alatt ötször szetkapcsol és vissza.

(#1789) kbyte1024 válasza Khelben (#1788) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nálam a céges Citroen C4-re simán kapcsolódik és stabilan tartja egész nap.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#1790) icemad válasza Khelben (#1788) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Milyen autó és milyen rendszer? Gyári cucc?
(szerintem nyugodtan leírhatod, 3 éve én is egy 20 éves Suzuki altot használtam, nem volt ciki... :DDD)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1791) Khelben válasza icemad (#1790) üzenetére


Khelben
nagyúr

Suzuki Scross, gyári Bosch cucc. Este megpróbálok még egy firmware frissítést a fejegységen, de más ötletem nincs egyelőre. Próbáltam már waze-t és Google maps-ot, spotify-t és apple musicot variálni, de minden felállásban akadozik.

(#1792) icemad válasza Khelben (#1791) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kábelen vagy vezeték nélkül próbálod? Nekem csak kábellel volt jó, úgy, hogy a USB debug módot aktiváltam. De az más cucc volt.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1793) Draun01


Draun01
tag

Sziasztok,
van aki használja a Dex-et? Mire van értelme használni? Milyen egyéb kábel kell hozzá?

Pixel 6a

(#1794) taki01


taki01
őstag

Használom dex stationnel és csak egy hdmi kábel, töltő, egér és billenytűzet kell hozzá. Ha szeretnél tudsz rajta futtatni ubuntu és ott akár fejleszthetsz is. Főkép tv-nél használom mert azon nem android és így nézem a hbo go-t.

[ Szerkesztve ]

(#1795) PanVene válasza Draun01 (#1793) üzenetére


PanVene
csendes tag

Egy Ugreen kábellel használom, amin van egy HDMI és egy extra bemenet töltökábelnek, meg persze egy USB-C kivezetés a telefon felé. Reggelente videózásra munka elött tökéletes, föleg hogy ne kelljen bekapcsolni a gépet olyan rövid idöre. Ugyan van bluetooth egerem és billentyüzetem is hozzá, de müködik a telefon kijelzöje touchpadnak és billentyüzetnek ha kell. Pár alkalmazás nem megy így de pl. Samsung böngészö meg Chrome igen, full-screen is.

[ Szerkesztve ]

(#1796) Radomer


Radomer
aktív tag

Szertnék segítséget kérni hátha van már rá megoldás nem csak a szerkesztő.

Csengőhangnál működik a kiejelőlt részről kezdés funkció vagy még mindig használhatatlan?

(#1797) Khelben válasza icemad (#1792) üzenetére


Khelben
nagyúr

Csak kábellel próbáltam, de abból rögtön hárommal is, mindegyikkel ugyanaz volt.

(#1798) icemad válasza Khelben (#1797) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az én véleményem szerint végig kellene zongorázni minden lehetőséget, hogy kiderüljön mi a gond. Nem tudom, hogy ez mennyire megoldható.
Első körben megnézném egy másik android auto verzióval. (régebbivel pl.)
Offline módban jó? Pl. Csak zenét hallgatsz a telefonról? (wifi és mobilnet nélkül)
Ha azzal sem jó, akkor egy másik telefonnal kellene megpróbálni.
Végső esetben egy másik kocsival. (Gondolom ez nehezen megoldható.)
Esetleg írj a Suzuki és/vagy Bosch supportnak.
Úgy tudom hivatalosan nem lehet használni az Android Auto-t Magyarországon, lehet, hogy csak ennyi a probléma. (geo korlátozás)

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1799) sfefe válasza Khelben (#1786) üzenetére


sfefe
őstag

Szia!

Ceges K Astraban is rendesen mukodik.
Oktaviaban viszont nem de ott azert mert nincs szoftveresem engedelyezve a smart link vagy mi.....
Van a cegnel Vitara is abban meg nem probaltam.
Android auto-t honnan szedted le? (apkmirror? )

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1800) Khelben válasza icemad (#1798) üzenetére


Khelben
nagyúr

Előző telefonommal (iphone 8) tökéletesen működött a fejegység több ezer km-en keresztül. Azelőtt egy olcsó Xiaomival is ment az AA rendesen. Feltettem most eggyel régebbi verziót, holnap kipróbálom.

(#1799) sfefe : apkmirror-ról a legújabbat. Most meg az eggyel régebbit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.