Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) ratcache válasza Markizmark (#2200) üzenetére


ratcache
aktív tag

meglehetősen annak tűnik... főleg a horzsolás után :DDD

nem hiszem, hogy egy ekkora gyártó bevállalná a blamát, ha kiderül, hogy csak valami szintetikus cucc a hirdetett borjúbőr helyett :U

egyébként egész merev, vékony, leírások alapján műanyag van bevonva vele.

(#2202) sfefe válasza Markizmark (#2200) üzenetére


sfefe
őstag

Azt hiszem borjubor.
Nekem is az van, bejon...
Nekem is esett le auto mellett betonra de a bortok sarka kicsit karcolodott es ennyi.

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2203) trialboj


trialboj
őstag

Melegedéssel kapcsolatban az én telefonom egész OK. Csak komolyabb napon való videózás v filmezésnél melegedett eddig. Illetve ma voltam egy bringás túrán, mezzsebben hordva hazaérve elég meleg volt, de még bőven elfogadható, persze tény hogy 34 fok volt, és végig sütött a nap... az ezelőtti telefonom semennyire nem melegedett, lezárt képernyős, sima strava trackingtől, szóval továbbra sem értem miért elfogadható ha egy erdősebb telefon ezt csinálja, csak a gps kellene melózzon, kikapcsolt mobilnetnél, de ez van.

Nem vagyok egy heavy user, nekem max 2 napot bírja az akksi, de itt lehet látni hogy a legtöbbet kb az idle mód miatt fogyasztott. 1 Napot szépen ki lehet vele dekkolni, de messze van attól amit régebben az előző telefonommal megszoktam, pedig az is csak 3100 as aksival volt szerelve.

Minden hibája ellenére a mérete miatt továbbra is a legjobb választás, ha ez a típus eltűnik, nem tudom hogy szokom majd meg a 150+ péklapátokat.

(#2199) ratcache
Hálás lennék, nem sürgős de sokat segítene, hogy eldöntsem kell-e nekem.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2204) ratcache válasza trialboj (#2203) üzenetére


ratcache
aktív tag

másik topicban találtam egy youtube bemutatót, szerintem ebben minden benne van, ami érdekelt (csak Note 10-en mutogatják, de a lényeg ua.)

(#2205) kissg620


kissg620
tag

Sziasztok! Ha jól látom az egyik nagy webshopban az S10e most 170e kapható, ennyiért jó vétel lehet?

(#2206) #95763968


#95763968
törölt tag

Sziasztok! Egy nagyon buta kérdés: a telés lencse csak a portréknál számít, hogy mennyire emeli ki a témát a háttérből, vagy azért ettől van bonyolultabb funkciója is? Nagyon régóta keresek egy elfogadhatóbb képességekkel megáldott kamerás készüléket és azon gondolkozom, hogy ha Samsung vonalon haladok, akkor a kicsike vagy a középső (S10) nővér lesz az enyém az elkövetkező 3-4 évre :) Nagyon köszönöm, ha válaszolok!

[ Szerkesztve ]

(#2207) ollie válasza #95763968 (#2206) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs telephoto lencse. Van egy normál meg egy ultra széles látószögű.

***

(#2208) #95763968 válasza ollie (#2207) üzenetére


#95763968
törölt tag

Tudom, de az S10-esen van, azért érdekel pont, mert ezen nincs, tehát, hogy mit veszítek vele? :)

(#2209) ollie válasza #95763968 (#2208) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs 2x zoom (csak digitális nagyítás van).

***

(#2210) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Agyalok egy ilyen telefonon, hátha esni fog kicsit az ára még. Meg vagytok elégedve vele, vannak típushibák amik sehogy sem orvosolhatóak?

Köszi előre is! :R

(#2211) Markizmark válasza ratcache (#2201) üzenetére


Markizmark
addikt

Nem túl bumszli tőle a teló? Gombok szabadon maradnak?
Minden kép hátulról mutatja a szettet, szemből egy se. :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#2212) ratcache válasza Markizmark (#2211) üzenetére


ratcache
aktív tag

abszolút nem az, kb. a legvékonyabb tokok közé tartozik, elképesztően jól visszaadja a telefon formáját és kecsességét.

(#2213) Khelben válasza erahurka (#2210) üzenetére


Khelben
nagyúr

Android Autoval nekem továbbra sem működik rendesen, 10-15 perc után elkezd szakadozni a kapcsolat. Más hibáról nem tudok.

(#2214) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
miért van az hogy s levelek(gmail) csak akkor jönnek ha elindítom az appot?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#2215) erahurka válasza Khelben (#2213) üzenetére


erahurka
félisten

Ez Bluetooth kapcsolat? Vagy 4G?

(#2216) evo87 válasza Khelben (#2213) üzenetére


evo87
őstag

Nekem is.... de csak a Renault modellekkel.... Többinél működik.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#2217) Khelben válasza evo87 (#2216) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nekem Suzukival nem megy.

(#2218) kaciokos válasza Khelben (#2217) üzenetére


kaciokos
őstag

Azt ugye jól sejtem, hogy még mindig csak letöltött apk-val megy?

(#2219) Khelben válasza kaciokos (#2218) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nincs hivatalos, úgyhogy igen, apkmirror-ról.

(#2220) nikilauda válasza erahurka (#2210) üzenetére


nikilauda
senior tag

Abban az esetben nem ajánlom ha sokat használnád és nem vagy töltő közelében. Nekem lazán kibír egy napot, de nemrég voltam egy kiránduláson és powerbank nélkül nem mertem elindulni. Folyamatosan szinkronizál, wifi, bt, 4g mindig be van kapcsolva.

(#2221) icemad válasza erahurka (#2210) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Feleségemnek van s10e, nekem s10+. Az s10e sokkal jobban sikerült... Rendes ujjlenyomat olvasó, normális kijelző.
Asszonykám s8-ról váltott, attól kicsivel jobban bírja az aksija.
A youtubeon van s10e videó a Tech 2-től. Minden szavával egyetértek.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2222) erahurka válasza nikilauda (#2220) üzenetére


erahurka
félisten

Igen azt látom hogy az aksi nem erőssége, kelleni fog mellé egy power bank.

(#2223) sfefe válasza icemad (#2221) üzenetére


sfefe
őstag

Az ujjlenyomat olvaso nekem nagyon bejon...remelem lesz meg ilyen telo amin igy van.:) ( a kesobbiekben )

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#2224) kátú


kátú
őstag

Mától egy fekete telefon tulajdonosa lettem :DD

It still works!

(#2225) PACSA75 válasza erahurka (#2215) üzenetére


PACSA75
őstag

Tudtommal az android autó csak kábelen keresztül működik. Nekem Ford Focusban tökéletesen teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#2226) PACSA75 válasza erahurka (#2210) üzenetére


PACSA75
őstag

Évek óta az első telefon, amitől két hét után nem akarok megválni 😁😁😁. Egyetlen hibája hogy melegszik, de tokban használom így ez miatt sem vágom fel az ereimet. A mérete király.

(#2227) trialboj válasza ratcache (#2204) üzenetére


trialboj
őstag

Köszi, ez meggyőzött, már majdnem megvan minden, a tökéletes telefon élményhez :)

Jó olvasni hogy egyre több boldog tulaja van. Ez a melegedés tényleg elég általános, szerencsére én megúsztam, de tudom hogy zavaró, főleg mikor viszonylag alacsony terheltség mellett is érezhetővé válik.

Ami nagyon de nagyon nem tetszik, hogy extra mega szuper csúszós. Levettem róla a tokot, hogy érezzem, ne csak lássam milyen szép, de olyan brutálisan csúszik, hogy arra nem tudok szavakat. Olyan szívesen hordanám tok nélkül, de még ha nem is számítana a pénz meg hogy tönkremehet, akkor is úgy érzem hetente ejteném el.
Rengeteg olyan helyzetben amikor éppen csak ki tudod venni a zsebedből, miközben a kulcsaiddal bénázol, vagy épp fizetsz valahol és kezedben a pénztárca, meg szatyrok stb, mind olyan helyzet, hogy a picit izzadt ujjaid közül ez a csúszós üveg, pillanat alatt eggyé válhat a betonnal.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2228) gippazoid válasza PACSA75 (#2226) üzenetére


gippazoid
senior tag

Ne haragudj, nem akarok vitát nyitni, de most már meg kell kérdeznem mert báncsa a szememet:

"ez miatt sem" - ez budapesti tájszólás? Vagy az ország melyik része?

Egyre többet látom, hallom, de ez egyszerűen borzasztó. Ilyen nincs a nyelvünkben.
"Emiatt" - ilyen van. Mindig is volt.

A másik ilyen a -ba -be és -ban -ben helytelen használata, de arról tudom, hogy budapesti eredetű. Tele vele a média.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#2229) ollie válasza trialboj (#2227) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha tok nélkül akarod használni, vegyél rá egy dbrand skint, kevésbé lesz csúszós.

***

(#2230) domerator válasza gippazoid (#2228) üzenetére


domerator
veterán

Emiatt, ez miatt.... mindkettő helyes.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#2231) kaciokos válasza ollie (#2229) üzenetére


kaciokos
őstag

Jaja, én vettem rá, meg az előző telefonomon is az volt, csak ajánlani tudom.

(#2232) nikilauda válasza kaciokos (#2231) üzenetére


nikilauda
senior tag

Mennyi idő alatt érkezett meg?

(#2233) Dr.NX válasza domerator (#2230) üzenetére


Dr.NX
addikt

A második alak "ez miatt" konyhanyelv.

Elfogadom a sütiket.

(#2234) kaciokos válasza nikilauda (#2232) üzenetére


kaciokos
őstag

12 nap alatt jött meg Kanadából, 5$-os postaköltséggel. Jópár hazai webshop bőven ez alatt teljesít. :)

(#2235) Petyuska111 válasza Bass (#2214) üzenetére


Petyuska111
tag

Ez engem is érdekelne, korábban én is feltettem erre vonatkozó kérdést, de senki nem válaszolt, s10e vétel előtt állok, ez nagyon fontos szempont nekem. Reagálna valaki, aki használ gmail-t? Megjönnek az értesítések azonnal a bejövő emailekről? Vagy csak késve? Vagy egyáltalán nem? Mi a tapasztalat ezzel? Köszi.

(#2236) nikilauda válasza Petyuska111 (#2235) üzenetére


nikilauda
senior tag

Volt már olyan eset, hogy nem jelzett amikor érkezett az email, de nem jellemző. Szerintem inkább a Gmail hibája lehetett, mint a telefoné.

(#2237) nikilauda válasza kaciokos (#2234) üzenetére


nikilauda
senior tag

Köszi

(#2238) Petyuska111 válasza nikilauda (#2236) üzenetére


Petyuska111
tag

Arányokat esetleg tudnál írni? 10-ből kb. hányszor nem jön értesítő? 1-2 esetleg belefér, 3-4 már nem. Mostani telóm (xperia z3c) kb. 100%-os arányban azonnal értesít (ezért sem gondolnám, hogy ez a gmail app hibája lenne bármilyen telón), de ismerőseim telefonjai (pl. Xiaomi, Huawei) teljesen esetlegesen küldik az értesítőt. Egy ilyen kompakt csúcsmobilnál ezt nem annyira tudom elfogadni.

(#2239) Chris Kiki válasza Petyuska111 (#2238) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Meglepő, hogy milyen sokan váltottunk/váltunk Z3C-ről.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#2240) tomiii007 válasza Petyuska111 (#2238) üzenetére


tomiii007
senior tag

Nekem mindig jön az értesítés.
Ha valakinek meg nem jön az inkább gmail (beállítási)probléma,

(#2241) Petyuska111 válasza Chris Kiki (#2239) üzenetére


Petyuska111
tag

Kis méretben soha nem volt túl nagy választék, minden út az s10e-hez vezet:-) Sokáig vártam, h a Sony kihozzon végre egy mai igényeknek megfelelő kompaktot, nem várok tovább. Ők egyszerűen nem akarják kielégíteni az igényeket - amoled kijelző, minimális káva, megfelelő mennyiségű memória, dual sim, több kamera, normális minőségű fénykép/videó, stb. A Samu meg pont megcsinálta, ami nekem kell, úgyhogy ez lesz. Egyedül az értesítési led hiánya fáj, de az nagyon!

(#2242) kaciokos válasza Petyuska111 (#2238) üzenetére


kaciokos
őstag

Nekem az S10e-n mindig jött, az előd S7-en a másodlagos postafiók néha vacakolt. Ettől függetlenül aránylag sokan panaszkodnak erre különböző készülékeknél. Rendszert nem látok a dologban, a probléma valós, és már jó ideje tart, de tuti nem készülékfüggő, és azt sem gondolom, hogy beállítási probléma, a gmail elég fapados a beállításokat illetően, nem nagyon lehet elrontani.

Xiaomi és Huawei amúgy elég agresszíven kilövi a háttérben futó alkalmazásokat, lehet, hogy az ismerőseidnél ez is közrejátszik.

Szerk.:

(#2241) Petyuska111 - Az nekem is fájt, de le tudtam szokni róla, egy értesítések meglététől függően bekapcsoló AOD lett a gyógyír. :)

[ Szerkesztve ]

(#2243) Pocok256 válasza Chris Kiki (#2239) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát én meg z1c ről váltottam jó sok ideje várok már egy erős aránylag kis teló utódot :)

(#2241) Petyuska111
+1... megjelenése után azonnal megvettem a z1c t és kb 2 éve várom, hogy kiadjanak egy normálisat pont olyan elvárásaim voltak mint amit te írtál de nem akartak szóval .... maradt az s10e egyelőre nagyon nem bántam meg.

(#2244) kaciokos
Végefele már én is nagyon szenvedtem vele...

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#2244) kaciokos válasza Pocok256 (#2243) üzenetére


kaciokos
őstag

Z1C-m nekem is volt, na de eddig nem húztam volna ki vele, közbejött bő két évre az S7. :)

(#2245) Petyuska111 válasza tomiii007 (#2240) üzenetére


Petyuska111
tag

köszi, ez megnyugtató így.

(#2246) erahurka


erahurka
félisten

A digitális zoom mennyire használható? Azért egy zoom szenzort el tudnék viselni a hátlapon. Most is sokat használom a digitális közelítést.

(#2247) ollie válasza Petyuska111 (#2238) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az android miatt késnek levelek. A miui, emui és hasonló kínai, selejtes androidokon ez rendszeres, mert annyira agresszív a memória menedzsmentjük, hogy mindent hajlamosak kilőni a memóriából, meg tiltani. Cserébe persze jobb a készenléti idő, de milyen áron?
Az android 9 meg alapból olyan, hogy a felhasználói szokásokat figyelve tílt le appokat, így ha valamit minél többször használunk, annál nagyobb prioritást kap, fordítva meg próbálja tiltani a ritkán használt appok futását a háttérben. Na most ha ritkán nyitjuk meg a gmail appot, akkor előfordulhat, hogy késnek levelek.

***

(#2248) erahurka válasza ollie (#2247) üzenetére


erahurka
félisten

Nem lehet kézzel belenyúlni ebbe? Én pl. alig nyitom meg a levelezőmet, de ettől még szeretném ha azonnal értesítene ha jött valami. Ugyanez a Facebook messenger, sőt, az még fontosabb lenne.

(#2249) Chris Kiki válasza Petyuska111 (#2241) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Jack csatlakozó hiánya!! Bravó Sony!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#2250) ollie válasza erahurka (#2248) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Teheted kézzel kivételek közé, legalábbis Samsungon biztos.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.