Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz IamSociopath #40314 üzenetére

    Én is feltettem. Az akku relativ új, talán 1 hónapos. Ez egy oem csomagolású speedshopban vásárolt akku, de valahogy nem tudja azt amit szerintem kellene.

    Kikapcsolt képernyő mellett is 4,5% / óra a merülés, ez szerintem nagyon sok.
    Nem tudom mi az a mélyalvás, de az én telómnál ez 0perc, azaz nem megy sosem mélyalvásba, nem tudom, hogy kellene, wifi mindig bekapcsolva, dw contacts pro hivásszűrője mindig aktív, illetve tasker-t is használom, ezek kapcsolgatják a telefon hangerejét, kikapcsolják a wifit v. bluetoothot. Ez a két alkalmazást mindig is használtam meglehetősen ragaszkodom is hozzájuk.

    Amikor az eredeti vele vásárolt akku új volt, akkor 2 napot bírt (még az 5.12-es androiddal), nyáron előjött egy probléma, hogy 3 naponta eltűnt az összes névjegy, újra kellett indítani, ekkor ráengedtem a frissítést, ami sztem csak problémákat hozott, meg nem oldott szinte semmit, legalábbis olyat nem ami fontos lett volna nekem.

    A program szerint a számított kapacitás 2500 mAh.

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés