Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) MrCsiT válasza fdisk (#18544) üzenetére


MrCsiT
addikt

Az op.rendszert mindenképp el kell tudnod érni ahhoz, hogy a shared printernek parancsolhass. Az OK, hogy wifis a routered, ami ad neked netet, de önmagában felügyeletet 3.eszköz( itt : a géped ) fölött nem fog tudni adni.
Lehet, hogy ha megosztod a helyi hálózaton a nyomtatót, akkor rálátsz a telóval - ez ingyen van, HA megoldható, ezért írtam, hogy win7 topicban kérdezz rá. :F

Esetleg upc-nek is lehet , hogy van nyomtatómegosztást tudó routere.

A hp multik, amik tudnak wifit 15k környékén már elérhetőek, az nem annyira durva összeg talán :)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18552) Kovacsbelaxy válasza ricshard444 (#18550) üzenetére


Kovacsbelaxy
tag

Ez tény... de valahogy rá kell venni az embereket minden évben, hogy új telefont vegyenek... ez megy évek óta... parasztvakítás ez az egész... nem véletlen az sem, hogy ekkora hardver kell csak az oprendszernek, hogy kultúráltan fusson.

(#18553) Zsombe


Zsombe
senior tag

Úgy tűnik mégsem kapunk 4.2.2-t, hanem majd 4.3-at.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#18554) nggabi válasza Zsombe (#18553) üzenetére


nggabi
nagyúr

kamu mert s3ra van 4.2 leak.

"szenyor dzsíííí"

(#18555) Zsombe válasza Zsombe (#18553) üzenetére


Zsombe
senior tag

Más forrás szerint pedig a 4.2.2-t fogjuk megkapni, de leghamarabb csak novemberben. :( Ha addig várni kell, akkor bízom benne, hogy már a 4.3-as update jön.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#18556) rbence válasza nggabi (#18554) üzenetére


rbence
senior tag

Nekem is ez ugrott be elsőre.
Viszont ha a 4.3-at kapnánk meg,akkor az meg azért késne, mert nehogy már ne az s4 kapja meg először,csúszni meg fognak azzal is szerintem.

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#18557) bbubby00


bbubby00
őstag

Szerintetek törött üveggel de hibátlan érintővel sokáig fogja húzni a kijelző? Esetleg csak könnyebben fog törni?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#18558) Kovacsbelaxy válasza bbubby00 (#18557) üzenetére


Kovacsbelaxy
tag

Hát... mindenesetre szerezz be egy flipes tokot, azzal legalább addig kihúzza míg összeszeded a pénzt a kijelzőre. Remélhetőleg.

(#18559) bbubby00 válasza Kovacsbelaxy (#18558) üzenetére


bbubby00
őstag

Pénz van, csak nem zavaró a repedés így nem tudom hogy cseréljem-e

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#18560) nggabi válasza bbubby00 (#18559) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha nem zavaró eladásig maradhat :)

"szenyor dzsíííí"

(#18561) MurdR


MurdR
veterán

Szerintem azzal se nagyon ártana neki, ha egy fóliát dobna rá.. .

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18562) Drughi


Drughi
addikt

Kit zaklathatok privátban, hogy segítsen szájbarágósan elmondani, hogy tudom teljesen gyári (T-s) verzióra visszaállítani a telefonomat?
Nem akarom teleszemetelni a topikot.

Köszönöm a megértést és a segítséget előre!

Pixel 7a

(#18563) Ferenczi Áko válasza Drughi (#18562) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az első hozzászólásban le van írva elég jól! Szerintem más is úgy magyarázná el.. Én is onnan csináltam, mindenféle segítség nélkül!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#18564) Drughi válasza Ferenczi Áko (#18563) üzenetére


Drughi
addikt

Nekem elég zűrzavaros sajnos. (velem van a hiba, de egyszerűen ehhez nem értek)

Illetve az 1. hsz-ben N7000-es T-s rom van, nekem meg LTE-s a készülékem

Pixel 7a

(#18565) nggabi válasza Drughi (#18564) üzenetére


nggabi
nagyúr

[link] ezt felrakod, kész vagy :D

"szenyor dzsíííí"

(#18566) Drughi válasza nggabi (#18565) üzenetére


Drughi
addikt

és nem gond, hogy az enyém gyári T-s?

szerk: Látom ez T-s.

Köszi

[ Szerkesztve ]

Pixel 7a

(#18567) stilo18 válasza ricshard444 (#18541) üzenetére


stilo18
addikt

Szerintem ennyivel erősebb az Adreno320...!

Nem kell belemagyaráznunk más dolgot...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#18568) ricshard444 válasza stilo18 (#18567) üzenetére


ricshard444
veterán

Meglehet, de akkor az elég gáz, hogy egy majdnem idei telefon nem viszi az idei játékokat tükörsimán :U
Igaz a hardver már több, mint a 1 éves, elavult pfujj :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#18569) Kovacsbelaxy válasza stilo18 (#18567) üzenetére


Kovacsbelaxy
tag

Szerintem az nem belemagyarázás, ha szemmel láthatóan ott futnak rosszabbul a programok, ahol elvileg jobban kéne... nem 1 játéknál lehet ilyet tapasztalni.

(#18570) Drughi válasza nggabi (#18565) üzenetére


Drughi
addikt

Feltelepítettem, viszont a számláló 1-et mutat.

Mégis mit rontottam el?

Pontosan a leírás alapján csináltam.

Akkor most rootoljam megint, aztán tegyem fel a superSU-t, majd rá a triangle away-t, ezután nullázzam le vele és ezután tegyem fel a romot az odinnal?
Vagy mégis hogy?

Pixel 7a

(#18571) Ferenczi Áko válasza Drughi (#18570) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Pontosan! Én is így csináltam!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#18572) d.tiborz válasza axlfsi (#18533) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Igazatok van, nem "0" kilométeres. Ma délután visszavittem, a kamera modult 20 perc alatt kicserélték, most tökéletes. Szifon után teljesen más.

(#18573) pzoley válasza ricshard444 (#18568) üzenetére


pzoley
őstag

Szia, szerintem teljesen rossz irányba mész az okfejtéssel :)
Ez a hardver sokkal többet tud, mind gondolnád. Itt nem ez a gond a játékokkal és a rendszerrel.
Az fps-el teljesen felesleges foglalkozni, mert 24 fps felett minden simán, gördülékenyen megy. Gondolj csak bele a full HD-ra, ahol 24 fps van.
A Note 2 képfrissítési frekvenciája 58 - 60Hz. A gond a vsync és a framebuffer-rel van, valamint a touchscreen nagyon hosszú válaszidejével. Csak röviden, hogy hogy épül fel egy képernyő pl játék közben 60 fps-el:
1. Bemenetek, érzékelők olvasása /ez rontja el a legjobban/
2. A játék pillanatnyi helyzete, mit kell csinálni
3. A képernyő képet rendereli a bufferbe
4. Vár a vsync-re./ez szintén csak ront a helyzeten/
5. Kiteszi a képet a buffer-ből.

Ugyan ez 180 fps-re vsync nélkül:
1. Bemenetek, érzékelők olvasása /ez rontja el a legjobban/
2. A játék pillanatnyi helyzete, mit kell csinálni
3. A képernyő képet rendereli a bufferbe
4. Bemenetek, érzékelők olvasása
5. A játék pillanatnyi helyzete, mit kell csinálni
6. A képernyő képet rendereli a bufferbe
7. Bemenetek, érzékelők olvasása
8. A játék pillanatnyi helyzete, mit kell csinálni
9. A képernyő képet rendereli a bufferbe
5. Kiteszi a képet a buffer-ből.
Tehát 3x csinálja meg a 60 fps-t, és csak utána rakja ki a képet.

A Te problémádra a jó megoldás: a mostanában általad tesztelt kernelek közül keresni olyat, amiben a vsync-et és a frame buffert-t le lehet tiltani. Tükörsimán fog menni minden játék :D

A touchscreen-nel már más a helyzet. Annál a kezelő I2C driver-ben kell gyorsabb és sűrűbb lekérdezést beállítani, ezzel csökkentve a válaszidejét.
Ezt egyszerűen kipróbálhatod, ha egy hosszú listát úgy görgetsz, hogy közben húzod az ujjad a képernyőn, vagy csak suhintasz egyet az ujjaddal.
De még itt is lehet javítani a helyzeten a scroll cache letiltásával.
A leírtakat Te is láthatod, hogy nem a hardveren múlik a dolog, ha feltelepíted a Cool Tool-t, és kiteszed a CPU + Core-t a státuszbárra, ahol játék közben is láthatod a cpu magok kihasználtságát.

(#18574) Robi86 válasza bbubby00 (#18557) üzenetére


Robi86
senior tag

Az enyém márciusban repedt meg az érintőgombok fölötti részén, azóta ugyanolyan állapotban van, nem repedt tovább.
Majdcsak beég ez a kijelző ;]

(#18575) ricshard444 válasza pzoley (#18573) üzenetére


ricshard444
veterán

Az fps-re ennyit válaszolnék: [link]
És a Blogom, láthatod nem ma kezdtem az fps mérős "szakmát". Nem a válaszidővel van a baj, a linken meglátod mire gondolok: 30fps kicsit darabos nem olyan folyamatos, vsync 60: tükörsima, smooth.
Nem, egyszerűen csak kevés az fps, ezen nincs mit vitatkozni :( DH4-ben valóban rángatós a kamera, azt passzolom miért.
1 Kernel-ről sem olvastam még aminek ilyen fícsőrjei lennének amúgy, már monitoroztam a CPU-t és 1GHz-n mentek általában a magok 20-30%-n, de hagyjuk is, ezen változtatni nem tudok.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#18576) Markizmark válasza Robi86 (#18574) üzenetére


Markizmark
addikt

Hiába ég be. Az üveg nem törik be ha nem éri erőszakos hatás. Nem cserélik majd ki gariban.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18577) MurdR válasza ricshard444 (#18575) üzenetére


MurdR
veterán

Elhiteted itt az emberekkel hogy sz.r telefonjuk van :(( :DDDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18578) ricshard444 válasza MurdR (#18577) üzenetére


ricshard444
veterán

Áh, nem szar ez, jó cucc nagyon, akinek kétségei vannak az írjon rám vagy olvassa ki a topikot ;]

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#18579) MurdR válasza ricshard444 (#18578) üzenetére


MurdR
veterán

Próbálod a néppel elhitetni hogy szar az fps :Y jó ez, s4 meg ne legyen viszonyítási alap, mert ez egy tavalyi telefon :P

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18580) Drughi válasza Ferenczi Áko (#18571) üzenetére


Drughi
addikt

Mindent így csináltam.

Most ott tartok, hogy a számláló "no"
Viszont a System status: "Custom"

Mi lehet a probléma?

Pixel 7a

(#18581) ricshard444 válasza MurdR (#18579) üzenetére


ricshard444
veterán

Csak megosztom a tapasztalatom, ez nem elhitetés, attól, hogy nem vagyok elfogult a telefonnal szemben csak a tényeket írom le azok nem változnak valóságban :) Elferdíteni lehet, de nem látom értelmét.
Jó, de hagyjuk, mert csak a flame lesz belőle :N

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#18582) MurdR válasza ricshard444 (#18581) üzenetére


MurdR
veterán

Nelegyé kaviáros ;]

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18583) Koczó93 válasza Drughi (#18580) üzenetére


Koczó93
őstag

Beállításokban csinálj egy "gyári adatok visszaállítását" és jó lesz :)

Murdr!
+1 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18584) beast27 válasza Markizmark (#18576) üzenetére


beast27
senior tag

Ha jól értem neki az üveg van betörve azt biztos hogy nem cserélnék gariban de Szerintem ha a képernyő van beégve az mármmás dolog mert azt kötelesek cserélni és mivel nem lehet (csak nagyon nehezen) cserélni csak képernyőt ezért cserélik üveggel együtt

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#18585) nggabi válasza beast27 (#18584) üzenetére


nggabi
nagyúr

ne variálj, ha a fejed tetejére állsz vagy feketére égeted akkor se cserélik ki gariban. ennyi... :U

"szenyor dzsíííí"

(#18586) pzoley válasza ricshard444 (#18575) üzenetére


pzoley
őstag

A Blog-odban sajnos nem találtam egyetlen egy Androidos fps mérésről szóló cikket sem :(
Itt a Windows-os nem játszik a 2 rendszer működésének óriási különbsége miatt.
Én 5 éve fejlesztek Android-ra, ismerem a rendszer gyengéit, de amíg a procok és a gpu-k nem 100%-on dolgoznak, addig nem a sebességgel van a gond, ezt be kell látnod !
De tényleg hagyjuk, Neked úgy is nemsokára S4 lesz :)

A N.E.A.K Note 2 kernelben ott vannak azok a funkciók, amikről írtam
- FSync Control Interface (thx to Ezekeel - featured into uNEAK Engine)
- TouchBooster Control (thx to franciscofranco)

[ Szerkesztve ]

(#18587) ricshard444 válasza pzoley (#18586) üzenetére


ricshard444
veterán

Nekem ugyan nem, nem mérvadó számomra a 3D-s teljesítmény csak közöltem, hogy nem az igazi a játékok futási sebessége.
Te vagy otthon ebben, ebben nem is kételkedem, viszont ezt látom sebességben amit leírtam ennyi az egész, ha kihasználják ha nem, ez így nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#18588) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Szerk.: törött kijelző mókoltatása témára írtam csak nem a választ nyomtam meg.

Csak 2 dolog ezzel kapcsolatban:
1: bár nyilván nem tűnik fel, hogy ez visszaélés a garanciával, de az ilyen esetek fognak odavezetni, hogy mindenért szőrözni fognak a garis ügyintézésnél és gyakorlatilag semmi sem lesz garis. Vagyis a normális felhasználők (a többség) fogja megszívni az ilyen trükkös csávók ügyködését.
2: az nem jutott eszébe az érintettnek, hogy ez egy nyilvános fórum, ahol reklámozza a visszaélést? Mekkora az esélye annak hogy a gyártók, vagy esetleg ott dolgozó személyek olvassák a fórumot? :U

[ Szerkesztve ]

(#18589) beast27 válasza nggabi (#18585) üzenetére


beast27
senior tag

Akkor bocsánat, azért is írták hogy szerintem mert nekem ez lenne a logikus

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#18590) rbence válasza lugosi (#18588) üzenetére


rbence
senior tag

ha jól emlékszem, az alcatel ot-990 fórumon mesélték,hogy volt,akit már szó szerint vártak a t-mobilnál a szervizesek,szintén valami trükközés miatt,én úgy voltam vele,hogy havi 2 ezret megér nekem a biztosítás a telefonra,főleg ennél a készüléknél,ahol a méretéből adódóan nagyobb eséllyel lehet leejteni.

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#18591) Flashhh


Flashhh
tag

Na sikerult egy nand chip hibas telefont vasarolnom, ami eddig azert nem jelentkezett mert ugye allitolag ez csak bizonyos ido utan jelentkezik, es amiota nalam van a telo midnig custom kernel volt rajta ami vedve volt az ilyen hibaktol. Tegnap elott viszont frissitettem a legujabb omegara ProBam rol es elfelejtettm feltenni a perseust, igy gyari kernellel uzemelt a telefon. Ma reggel gond nelkul hasznaltam a telefont majd delben telefonaltam volna de nem volt halozat, megneztem imeit es igy random elszallt... probaltam reboot, reinstall semmi nem hasznalt. Hal istennek volt efs mentesem, es efs particio formazas utan jopar ora szerencsetlenkedes aran egy szolnoki baratom tavolrol ssh n es teamvieweren keresztul vissza tudta allitani az imeim, ugy h egy rebootig jo. Ha rebootolok megint eltunik, es filekezelovel bekell masolnom a mentett efst a helyere, majd reboot, es mukodik minden jol, a kovetkezo rebootig. Nagyon csodas a helyzet... Es eszrevettem meg azt is h 3 ora alatt kemeny 20-25% ot tolt csak 2 amperes beallitasok mellett a telefon szoval nem tul fasza a helyzet.
Olcsomobil.eu s garim van csak, szerintetek mik az eselyeim arra, hogy kicsereljek a keszuleket vagy barmit kezdjenek vele? Miskolcon lakom, a bolt meg Pesten van, utazgatni nem igazan szeretnek tul sokat emiatt ilyen uzemanyagarak mellett... Varom a hozzaerto hozzaszolasokat, hogy esetleg itthon tudok e valamit hekkelni a teloval, vagy mehet a levesbe?!

(#18592) Koczó93 válasza Flashhh (#18591) üzenetére


Koczó93
őstag

Gyári stock romban is javítva van a SDS. Nem a custom kernelek kiváltsága.
Imei számra meg nem tudok mit mondani nem hiszemhogy nand chip miatt elszáll de majd a tapasztaltabbak elmondják.
A bolt tuti hogy szervízbe fogja küldeni egy bga-ra. Cserélni tuti nem fognak.

[ Szerkesztve ]

(#18593) ßrainiac válasza pzoley (#18586) üzenetére


ßrainiac
addikt

A reakcioideje valoban nagyon fontos a telefonnak, mert ha alacsony, attol is ugy tunhet, hogy keves a hw, de ezt a 24 vs 60 fps dolgot nem ertem. Filmeknel boven eleg a 24, mert igy szoktuk meg, ha true motion szeru dolgokat engedelyezunk akkor ultra gagyi sorozatszeru lesz a mozgas. De jatekoknal minel tobb fps kell, hogy valosnak erezzuk az iranyitast.

Egyebkent szerintem is nagyon jo a hw ebben a teloban, ezelott s3 volt es miutan csereltem erre, beigazolodott a feltevesem, hogy a keves ram fogta ott a rendszert. Note2 pedig szepen muzsikal mar ua. hardverrel.

Egyebkent szabad olyan hulyeseget kerdezni h miert varja ennyire a 4.2-t mindenki?

Mik azok az ujitasok amik nelkul most nem lehet elni? Nekem volt ket 4.2-es telom is, borzaszto experience volt mindketto (gnex-nel visszamentem 4.1-re, nexus4-et eladtam gyorsan..).

Most haveromnak a Z-je is megkapta, azota a srac kb. kettetorne a telojat (nem ert a romolashoz, igy a downgrade felejtos. Arra var h raszanjam magam es megcsinaljam neki xD).

Nem tudom az s4-nel hogy allnak optimalizalas teren (jott-e ki update ra), de uccso infom, meg amit videokon lattam, meg-megroccen 1-2 helyen, amit szinten a 4.2-nek tudnek be szemely szerint.

Nyilvan nem szeretnem ha nalunk is elk*rna a telot az update, de nekem a tapasztalataim erosen ezt mutatjak, valamint az s4 se tunt egy izomkolosszusnak ezzel a verzioval.

(#18594) Robi86 válasza Robi86 (#18574) üzenetére


Robi86
senior tag

Én itt nem "trükközésre" gondoltam, hanem arra, hogy (ha jól tudom) az Amoled kijelzőknél hamarabb jelentkezik ez a beégés probléma, emiatt nem is szántam rá magam a kijelzőcserére, hátha garanciaidőn belül cserélni kell emiatt, és ingyen megúsznám a dolgot.
De akkor ezekszerint hiába várom, ha már egyszer fizikailag sérült, nem érvényes rá a garancia?
(A "trükközős" kommentelőknek meg csak annyit, hogy mindenki magából indul ki...ha így akartam volna megoldani, akkor nyilván nem itt vezetem végig a dolgot+már rég megtettem volna)

(#18595) Flashhh válasza Koczó93 (#18592) üzenetére


Flashhh
tag

Hmmm, ha elvileg javitva van, akkor szerinted mi tortenhetett a telefonnal? Netezgettem rajta, zsebre tettem, egy oraval kesobb mar nem volt imeim. Es nagyon neccesen tudtuk csak visszahozni, meg a toltes is lassu, nem kicsit nagyon. Ha nem nand hiba akkor mi okozhat meg ilyet esetleg? Nagyon bosszanto.

(#18596) stilo18 válasza ßrainiac (#18593) üzenetére


stilo18
addikt

Egyetlen egy dolgot szeretnék, hogy az állapotsor átlátszó legyen! :) Akkor használnám a gyári launchert!

Egyébként a HTC One-nál elég sokat javult a helyzet a 4.2-vel, szerintem a Samsung se fog rossz munkát végezni. Szóval elönyére fog változni...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#18597) Koczó93 válasza Flashhh (#18595) üzenetére


Koczó93
őstag

Nem tudom mi okozhat ilyet de majd az okosabbak biztos elmondják. Mindenesetre én még nem hallottam olyat hogy eltünt az imei nand chip miatt.

(#18598) pzoley válasza ßrainiac (#18593) üzenetére


pzoley
őstag

Az fps konkrétan azt jelenti, hogy 1 másodperc alatt, hányszor tudja renderelni a képet a frame bufferbe. Ez nem azt jelenti, hogy annyiszor ki is teszi a képernyőre. Mint írtam, a Note 2 képernyő frissítése kb 58 Hz, tehát max 58x teszi ki másodpercenként a renderelt képet a kijelzőre. Tehát hiába írja ki a játékban, hogy 75 fps, az is csak 58x fog megjelenni. A full HD-nál pedig ha elég a 24fps, akkor számold ki, hogy a 200 Hz-es TV-d 8x ugyan azt a renderelt képet rakja ki a képernyőre.
A játékoknál egyértelműen a touchscreen a lassú. pl a Note 2 válaszideje kb 0.1-0.2 másodperc, ami nagyon rossz !! 0.05 alatt kéne lenni. pl a Windows 0 - 0.008 ! Próbálj meg egy olyan játékkal amiket a sensor-ok vezérelnek, nem lesz semmi akadás.
Azért írtam, hogy ha a kernelben le van tiltva a vsync valamint a frame buffer, akkor a renderelt kép egyből a kijelzőre kerül, ami sokkal folyamatosabb mozgást hoz létre, de ha hozzá érsz a touchscreen-hez már meg is állt az egész. A legegyszerűbb tesz, vedd elő az s-pent, nyiss egy Note ablakot, és kezdj el egyre gyorsabban folyamatos vonalat húzni. Elég gyorsan le fog maradni a vonal vége a pen-hez vagy az ujjadhoz képest. Ezért nem alkalmas az Android igazán játékra. Az S4 gyorsabb proccal sem tudja a 60 fps-t tartani játék közben, ha a kijelzőt nyomkodod.

(#18599) pzoley válasza stilo18 (#18596) üzenetére


pzoley
őstag

Ha root-olva van a teló, a statusbar-t átlátszóvá tenni kb 2 perc.

(#18600) Koczó93 válasza pzoley (#18598) üzenetére


Koczó93
őstag

Én ismerem, tapasztaltam Pzoley munkásságát, hozzáértését szvsz kár vele vitatkozni mert ha valaki ért hozzá akkor az Ő ;) persze ez csak az én meglátásom :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.