Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#952) Multi13


Multi13
tag

Múlt csütörtökön vettem át a telefont, azóta sikerült már belakni. Amikor kihoztam ez edigiből egyből átmentem a mellette lévő mobilos boltba, ahol kapott egy üvegfóliát ill. egy nillkin átlátszó szilikon tokot. Gondoltam írok majd pár sort a tapasztalatokról ill. felmerülő kérdésekről, de egyelőre nem tudok ilyet, minden rendben a telefonnal. :DDD :DDD :DDD
Videófelvételnél ahogy látom mind1, hogy milyen felbontásra állítom az mindig 30fps lesz. Reménykedtem, hogy esetlegesen 720p-ben ez a szám magasabb lesz, de sajnos nem. Ezzel kapcsolatosan lehet szerintetek változás (akár egy oreo frissítés esetén) v. más fizikai korlátai vannak? Esetleg más alternatív megoldás? Nem fontos, csak néha lehet elbohóckodnék pár slow motion videóval. :B

Megnéztem, hogy milyen custom megoldások léteznek erre a modellre, és jelenleg ennyit találtam. Esetleg ilyennel vki már próbálkozott. A TWRP-t a korábbi telefonjaimnál használtam (bakup miatt), de ez a készülék még annyira friss és ropogós a kezemben, hogy nem merek még "mókolni" vele. :U

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.