Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) #13110016 válasza Nergalos (#1448) üzenetére


#13110016
törölt tag

Mehetett volna off-ba. Ám téged ez kielégít, hogy "követed"??

Ám Ti tapasztaltatok olyat, hogy ha engedélyezve van a pontos hely, akkor állandóan aktív??

(#1452) trobi28 válasza #13110016 (#1451) üzenetére


trobi28
addikt

Mire gondolsz? Mi aktív?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1453) #13110016 válasza trobi28 (#1452) üzenetére


#13110016
törölt tag

Amikor "felélesztem" a telefont, akkor fent, az óra mellett látom az ikonját.

(#1454) trobi28 válasza #13110016 (#1453) üzenetére


trobi28
addikt

Értem, tehát a helymeghatározás aktív.
Elvileg csak akkor kéne aktívnak lennie ha valamelyik program használja.
Próbáld megnézni, hogy melyik az.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1455) szamoncsy


szamoncsy
csendes tag

Sziasztok mivel nem tudok rájönni a problémámra kérnék egy kis segítséget beraktam a memóriakártyát amit a playen töltök le azt mind a telefon tárolja ha rámegyek az alkalmazásokban ott nincs az a gomb hogy sd kártyara át helyez hanem sima szürke?hol lehet be állitani hova rakja a cuccokat!!?a fényképezöaje meg találtam már..de ha az alkalmazást akarom sd kártyára?

(#1456) #13110016 válasza trobi28 (#1454) üzenetére


#13110016
törölt tag

De hogyan tudnám kideríteni?

(#1457) golya32 válasza #13110016 (#1456) üzenetére


golya32
aktív tag

Hát nekem alapba ki van kapcsolva, épp ilyenek miatt amit írsz, ha meg elindítom a sygicet akkor a program úgyis kéri..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#1458) samphone


samphone
tag

Ha rácsatlakoztatom a telot a gépre USB-n keresztül, nem kell vmi program hozzá? Ahogy olvastam a KIES tartozik hozzá, honnan tudom leszedni, vagy van vmi jobb is?

(#1459) samphone válasza samphone (#1412) üzenetére


samphone
tag

Úgy értem, hogy van a telefonon az e-mail alkalmazás, és ott meglehet adni az email fiokot. De én citromailest akarok megadni, hogy megkapjam az ottani leveleket is, de nem negy, mert azt irja, hogy a hitelesites sikertelen.

(#1460) #13110016 válasza golya32 (#1457) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ok, én is így csinálom ezentúl.

(#1461) pethYeti


pethYeti
addikt

Hearthstone, hogy fut ezen a telefonon? Van bármi akadás akármi gond vele? Sajnos sehol nem találok videót, konkrét véleményt róla.

(#1462) szilva01 válasza pethYeti (#1461) üzenetére


szilva01
őstag

En energiatakarekos modban jatszom, igy pl. 4-5 leny ellen laggol a flamestrike, meg a menu nem egy villam, de abszolut jatszhato.

(#1463) pethYeti válasza szilva01 (#1462) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi. És így energiatakarékos módban, kevesebb az órajel is? Tehát normál módban azért jobban is tud futni?

(#1464) szilva01 válasza pethYeti (#1463) üzenetére


szilva01
őstag

Igy hirtelen a sugobol annyit tudtam meg hogy az energiatakarekos mod minimalizalja az akkumulatorhasznalatot. (Kosz).

Szerk.: a mobilarenas tesztben azt irjak csokkenti a processzor teljesitmenyet.

[ Szerkesztve ]

(#1465) infectedmann válasza pethYeti (#1461) üzenetére


infectedmann
őstag

Nem vettem észre különöbösebb problémát. Játszható.
Pár napja kezdtem a Hearthstone-t. PC-n és telefonon is épp hol vagyok.

(#1466) zzola


zzola
félisten

Sziasztok!
Egy instant beszámolót negatívumokkal, pozitívumokkal tudna írni valaki? Szemezek a készülékkel, de Samsung révén kicsit bizonytalan vagyok! Köszi!
:R

(#1467) #35723520 válasza zzola (#1466) üzenetére


#35723520
törölt tag

Semmi hiba, max. az értesítési led hiánya...
(amúgy mi ez a Samsung mizéria? van olyan jó, mint egy iPhone, vagy egy Sony... Személy szerint már unom ezt! Hozzáteszem, hogy nem vagyok Samsung fan, de az A5 szerintem közel tökéletes!)
Ne csak szemezzél vele, hanem bátran vedd meg! :C :DD
Csak megjegyzem, hogy az első tabletem Samsung Galaxy Tab volt( tudom nem éppen telefon kategória, de lehetett vele telefonálni!) és sokáig használtam megelégedve...

[ Szerkesztve ]

(#1468) #35723520 válasza zzola (#1466) üzenetére


#35723520
törölt tag

...Samsung révén...
Most komolyan gondoltad, amit leírtál? Szerinted a Samsung egy sufni gsm cég? Mintha azt mondtad volna, hogy "hát az Alcatellel azért vigyázzunk"... Persze ebben sem lenne igazunk feltétlenül!)
Szóval egy a lényeg, az A5 jól eltalált készülék! ( szerintem...)

(#1469) zzola válasza #35723520 (#1468) üzenetére


zzola
félisten

Samsung S2, S3, S4, S4 (Snapdragon800), Note, készülékeim voltak. Egyik sem úszta meg a premium garanciális javítást. Szóval kicsit szkeptikus állok már hozzá a Samsung készülékeihez...

(#1470) Burt1793


Burt1793
veterán

Nekem az s2 megúszta, 3 évig használtam, ez még új, remélem nem lesz vele gond. A garancia viszont bíztató, maga a telefon tényleg nagyon jó.

(#1471) golya32


golya32
aktív tag

Nekem dual simes van, egyenlőre csak + véleményem van, nagyon jó.
Pedig én is már mindent kipróbáltam, volt már iphone 5s-ig minden, s4,s5, most nokia 730-ról váltottam, nekem maximálisan megfelel.
100e-g bármilyet vehettem volna, főnököm ekkora keretet adott, nem bántam meg a választást.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#1472) Mikeee86


Mikeee86
tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni,a probléma a következő adott egy ilyen telefon(t-mobile függő),és nem, hajlandó csatlakozni wifi hálózatra se úgy ha elveszem a jelszót,és úgysem ha megadom neki melyik ip-t kapja a routertől,valamiért nem kap ip-t.pár nappal ezelőttig jó volt.
A routerral nem lehet gond,mert a családban lévő s3 mini minden gond nélkül csatlakozik rá,az ok.
Ebből kifolyólag tegnap frissítettem Lollipopra,hogy az majd megoldja a problémát,de nem.
Ma reggel megtörtént a gyári visszaállítás is,de így sem jó.
Ha az s3 miniről megosztom a netet,akkor arra csatlakozik,érdekes. :W
Mit javasoltok,vigyem szervizbe?
Köszönöm előre is!

Üdv,
Mikeee

[ Szerkesztve ]

(#1473) Astery válasza Mikeee86 (#1472) üzenetére


Astery
senior tag

Másik wifi hálózathoz tudsz vele kapcsolódni? Csak konkrétan ehhez az egyhez nem?

(#1474) ronda


ronda
aktív tag

Üdv! Beléptem a klubba, egy szürke vodás A5-el. Android 5.0.2 van rajt. Azzal jól működik nektek?

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#1475) atenza


atenza
senior tag

Működik 128gb-os kártyával a teló? Mert valahol az van írva specifikációba h up to 128gb van meg h max 64gb :S

(#1476) Burt1793 válasza atenza (#1475) üzenetére


Burt1793
veterán

Én régebbi samsungba (S2) raktam nagyobb kártyát a megengedettnél és nem volt vele gond, az A5-be nem próbáltam nagyobb kártyát rakni, 64 gigással használom. Nagyon örülök ennek a 75 giga felhasználható területnek, kb 10 giga szabad helyem még van is, ez így már kényelmes nekem. :)
A samsung a hivatalos weboldalon is 64 gigát ír.

(#1474) ronda: Enyém is szürke, csak független, ezen is 5.0.2 van, tökéletesen teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#1477) atenza válasza Burt1793 (#1476) üzenetére


atenza
senior tag

Köszi, azért hátha próbálta itt már valaki 128-al, mert itt például azt írja h támogatja a 128-at:
link

(#1478) Criton


Criton
veterán

Sziasztok!

Most este léptem be a táborba, a telefonon még 4.4.4 android fut, a töltöttség 37%-on van - ezért töltőre raktam a telefont. Mi a legfrissebb android erre telefonra? Illetve frissítés után kell-e valamit tenni? Reset pld?

(#1479) Burt1793 válasza Criton (#1478) üzenetére


Burt1793
veterán

Frissül magától majd. Aksi nem rossz, nekem ma reggel fél héttől idáig 2 óra kijelzőidővel, sok mobilnettel és wifivel most 68%-on van.

(#1480) Criton válasza Burt1793 (#1479) üzenetére


Criton
veterán

De mivel nagy verzió ugrás van, mert ugye Kitkatről meg y Lolira, akkor nem kell reset vagy valami?

(#1481) Burt1793 válasza Criton (#1480) üzenetére


Burt1793
veterán

Én nem csináltam, a programjaim felét már feltelepítettem, amikor írta, hogy letöltötte a rendszerfrissítést. Nem lassú, nem akadozik a rendszer, nem merül, nem melegszik. Csodálva nézem, hogy mindenhol LTE-n van a telefon, ezelőtt a 930-omon sokszor lement itthon Edge-re is a térerő. Pedig ennek a hátlapja is fém. Wifin nagyon jól bírja az aksi, 4G-n messze nem annyira, de az se vészes. Mobilnetet kikapcsolva pedig alig merül, csakhogy most nem nagyon használom így, a tablet került mellékvágányra, szinte mindenre az A5-öt használom.

[ Szerkesztve ]

(#1482) mateus válasza Burt1793 (#1479) üzenetére


mateus
senior tag

Az korrekt!:)
Lollipop van rajta?

(#1483) Criton


Criton
veterán

Az létezik, hogy még nem raktam fel semmit és kevesebb mint 9gb van szabadon?

(#1484) Burt1793 válasza mateus (#1482) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, gyári 5.0.2

Criton: nem néztem meg, de értésre minimum 12 gb azabad hely volt először a belső memórián.

[ Szerkesztve ]

(#1485) Criton válasza Burt1793 (#1484) üzenetére


Criton
veterán

Hát nálam 9gb alatt van. ... Az OS hogy hogy 32bites?

(#1486) havelk válasza Criton (#1480) üzenetére


havelk
csendes tag

Azért egy reset ajánlott utána. Pl. a GPS jelet loli frissítés után baromi lassan talál, én is szívtam vele. De egy reset után helyrejött.

(#1487) ronda válasza Burt1793 (#1476) üzenetére


ronda
aktív tag

Köszi!
Az enyém első nap csinált pár furcsa dolgot. Párszor a céges 20-asomról megcsörgettem (a noled appot akartam próbálni) és miután a cégest kinyomtam, ez tovább csörgött. Rendesen fel kellett vennem, hogy abbahagyja. Aztán full térerő mellett a 20-asom azt mondta, hogy ezen a számon előfizető nem kapcsolható. A feleségem pedig kb fél órán belül kétszer is a jól ismert három tónusú hangot hallotta mikor hívott. Mondjuk új simkártya került bele a régi előfizetésemhez, lehet hogy a központban támadt valami zavar az erőben, nem tudom, de mindenesetre nem volt túl bizalomgerjesztő első napi tapasztalat.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#1488) golya32 válasza ronda (#1487) üzenetére


golya32
aktív tag

20-n ne csodálkozz nagyon szar lett, én már csak azt várom leketyegjenek a céges előfizetések és azonnal megyünk át a vodához..
Folyamatosan elérhetetlenek vagyunk nincs normális térerő, katasztrófa

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#1489) Burt1793 válasza golya32 (#1488) üzenetére


Burt1793
veterán

Én telenoros vagyok, mindenhol LTE-t ír a mobil, nincs ilyen problémám. Cseréltess SIM kártyát, persze, lehet, hogy jobb a vodánál, de az LTE hálózat a telenornál is új és gondolom hasonló, bár ehhez nem értek, a lényeg, hogy nincs baj a térerővel. 930-ban ugyanez a kártya volt, van egy erdei út, ami összeköt a várossal, ott a 930-nál mindig elment a térerő, nem lehetett telefonálni se menet közben, ezzel simán lehet.

(#1490) golya32 válasza Burt1793 (#1489) üzenetére


golya32
aktív tag

Falun vagyunk 10 számunk van Győrben se voltam elérhető elég sokszor, mindenkinél ugyan ez a gond van, én már 2x cseréltem sim kártyát, kb 1 éve az iphonenél jött elő a probléma és azóta is tart próbáltam már s4, s5. nokia 735 xiaomi valamit most meg az A5-t, idáig ez a legjobb, dual simnél és a 20ast ráirányítom a 30ra és forditva, így mindig elérhető vagyok csak két előfizetés kell.
Nem használom az LTE-t sima gsm re van állítva.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#1491) Burt1793 válasza golya32 (#1490) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, az lehet, hogy a telenor GSM frekvencia hálózata gyengébb, ezért kell 4G-re engedni, akkor nem lesz gond, én még nem tapasztaltam ilyen gondot a telenorral, valószínűleg amiatt, hogy sose megy le 2G-re, ha meg le is ment pl a 930-nál, akkor úgyis eldobta teljesen a térerőt a telefon, ez ilyet még nem csinált és ugyanott használom. Anno az s2 is jó volt, igaz azt még nagy SIM-mel használtam.
Ja és én Budapesten és az agglomerációban mozgok.

[ Szerkesztve ]

(#1492) atenza


atenza
senior tag

Beléptem én is a klubba, Ti használtok fóliát, illetve bőrtokot vagy szilikon tokot? Melyik fóliát érdemes megvenni rá? Gondolom az üveg alapú jobb mint a műanyag.

(#1493) trobi28 válasza atenza (#1492) üzenetére


trobi28
addikt

Üdv :K
Én egy vékony szilikon tokod használok és fóliát, de tervbe van, hogy veszek üvegfóliát rá :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1494) Criton


Criton
veterán

Ma vettem a telefonba egy 64gb-os kártyát, az sd kártya tálcája másnak is egy kicsit jobban kilóg mint a sim tálca? A kártyát beolvassa, de láthatóan mint ha nem lehetne teljesen benyomni a sd kártya tálcát.

(#1495) Alpachino válasza Criton (#1494) üzenetére


Alpachino
veterán

Tök síkban van a teló oldalával, mindkét tálca :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#1496) Burt1793 válasza Criton (#1494) üzenetére


Burt1793
veterán

Teljesen síkban van, persze az ujjadat végighúzva rajtaérződik, hogy van ott valami. Nyomd erősebben vagy vidd szervizbe, ha nagyon zavar.

(#1497) Criton válasza Burt1793 (#1496) üzenetére


Criton
veterán

kivettem és újra be, most jó :R - sd kártyát mire érdemes formázni?

(#1498) Burt1793 válasza Criton (#1497) üzenetére


Burt1793
veterán

Én telefonnal formáztam le, ki még nem vettem belőle, úgy másoltam rá a dolgokat, a gép meg így nem tudja kiírni, hogy mire van formázva, de őszintén szólva nem izgat. Nem akarok rá 4 gb-nál nagyobb fájlokat rakni, szóval az se zavarna, ha fat32-be formázta a teló. De te formázd exfat-ra szerintem.

(#1499) ronda


ronda
aktív tag

A voda LTE/4G térképe alapján a mi kis városunk teljesen le van fedve, de nekem még csak H+ volt a legjobb.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#1500) Criton válasza Burt1793 (#1498) üzenetére


Criton
veterán

exfatra lett, érdemes azokat az alkalmazásokat sdre rakni amiket lehet? van rá valami alkalmazás vagy a gyári alkalmazáskezelőben?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.