Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) malomkaorm válasza Simi87 (#9) üzenetére


malomkaorm
tag

De ez kilencvenet sem er... LG G2 van 80 korul, es lenyegesen tobbet tud.

Hagyjuk mar hogy ennyit elkernek 720p-s kijelzoert, meg egy Snapi 410-ert... Ertem en, hogy Samsung, de fem, viszont attol nem eri meg, csak talan a felet ennek az arnak. Bar en meg 65-ot is sokallnek erte. Ha a kinaiakat nem vesszuk, akkor is vannak jobb ajanlatok ennel, olcsobban... lenyegesen olcsobban... Hat meg azonos aron...

Üdv.: Dani

(#102) valaki17


valaki17
újonc

A5: http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/samsung/a500f-galaxy-a5-p258690035/

A3: http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/samsung/a300f-galaxy-a3-p258690179/

(#103) blagolf


blagolf
senior tag

Szerintem teljesen más érzés egy fém telefont kézben fogni mint egy műanyagot. A fém mindig hidegebbnek érződik, és szerintem mindenféle képen komolyabb hatást kelt. A formára meg azt mondom hogy lehet tetszene ha nem most látnám 800-adszor. :(

Üdv, Zoli

(#104) malomkaorm válasza blagolf (#103) üzenetére


malomkaorm
tag

Csak akkor nem erzodik hidegebnek amikor nyomatsz egy kis Modern Combat 5-ot vagy Amazing Spider-Man 2-t. Olyankor tojast lehet sutni a fem hatlapokon. Vagy akar egy par benchmark utan.

Üdv.: Dani

(#105) blagolf válasza malomkaorm (#104) üzenetére


blagolf
senior tag

A műanyag vagy az üveg nem tud felmelegedni bizonyára, de én már nem vitatkozok itt senkivel. :C :N

[ Szerkesztve ]

Üdv, Zoli

(#106) Balathruin válasza blagolf (#105) üzenetére


Balathruin
veterán

Ezt nem értem én sem... Műanyag telefonokon az üveg forrósodik fel amin tapicskolsz, az sem jobb. Persze ha szándékosan megakadályozzák a hőelvezetést az üveg felé, akkor nem lesz ilyen.

(#107) maximilian4 válasza blagolf (#103) üzenetére


maximilian4
addikt

Kétségtelenül más fém telefont kézbe venni,ez tény. Fizikailag 2 különböző anyag, különböző tulajdonsággal. Ebből adódóan mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is.
Formára meg csak annyit, hogy ami szép az 800-adjára is szép. A szépséget illetően meg még mindig kár vitázni, mivel egy szubjektív dolog. Nyilván ha neked már a kezdetektől fogva nem tetszik, akkor sose fog tetszeni, még ha aranyból lesz akkor sem; és van akinek meg tetszik, mégha az műanyag is.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#108) malomkaorm válasza blagolf (#105) üzenetére


malomkaorm
tag

Jogos :DDD

En azt tudom, hogy az iPad Mini 2-m hatlapja tuz forro lesz hosszu kemeny terheles alatt, es azt is tudom, hogy a budos eletben nem fogtam meg ilyen meleg muanyag hatlapot.

Üdv.: Dani

(#109) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Hát ha ennyiért Alpha van, nem kérdés, melyiket éri meg... Nem beszélve más gyártók készülékeiről.

Amúgy a témázás miért úgy van megemlítve, mintha ezer éve része lenne a TW-nek? Én eddig ott tartottam, hogy pletykálják, hogy lesz...

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#110) Francia91 válasza EndR (#34) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem a mai napig N8-asom van, remek telefon annak ellenere, hogy a Symbian ideje lejart :). Nem kell tobb, mint amennyit tud, az FM Transmitter miatt nem valtok egyenlore. Majd ha kiadnak egy rendes Xenon vakus, normalis kameras mobilt, amiben FM Transmitter is van, akkor valtok. De lehet, hogy ez nem most lesz, ahogy elnezem az uj telefonokat. Nem tudom, hogy ha a Nokia ezt 2010-ben meg tudta csinalni, 4 ev elteltevel (mostmar 5) miert nem lehet masnak is megcsinalnia :U

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#111) Halkow.


Halkow.
senior tag

Túlokságnak tartom hogy a nagyobb gyártók ezt közép kategóriás soc-t rakják több mint 100 rúgós termékbe :( a Qualcomm erre fejlesztette ki a 615-öt is, de a mai világban mindenkinek csak a profit és az eladási szám számít, remélem idén is odacspnak a kínaiak az árazás politikájuknak

[ Szerkesztve ]

(#112) helltp


helltp
aktív tag

Ezt a telefont bő fél évre el kell felejteni, majd mire lesz róla értelmes hosszútávú tapasztalat (főleg a szoftverről, nagyon szkeptikus vagyok a samu szoftverfejlesztési képességeit illetően) addigra talán leesik az ára egy kicsit, bár ilyen hardverrel szerintem sohasem lesz igazán jó vétel. Kellemesen kinéző készülék, de azért nekem az utolsó oldalról a Gionee jobban tetszik.

(#110) Francia91: 1,5 éve amikor a C7-emet cseréltem le, nekem is nagyon hiányzott az FM radó, de 1 év nexus 4 használat után már azt sem bánom hogy FM rádióm sincs, nem hogy transmitterem :D. Egy sokkal stabilabb és sokoldalúbban használható telefont / rendszert kaptam cserébe. Egyébként én sem értem ezeket miért hagyják ki, szerintem lenne rá igény.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#113) Aryes


Aryes
nagyúr

A "gyári böngésző"-t úgy kell érteni, hogy a hagyományos AOSP böngésző Samsungos változata? Van már vkinek ilyen készüléke? Kéne róla a böngésző apk-ja. :)

(#114) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Korrekt teszt, köszönjük!

A telefonhoz: nagyon mutatós, és valóban időtálló a legtöbb belső komponens benne. Amiért kár, az az otg hiánya, meg én biztos nem festettem volna be teljesen a fémet, jól mutatna az magában. Pár hónap múlva úgyis esik majd sokat az ára, akkor nagyon jó vétel lehet.

[ Szerkesztve ]

(#115) hemaka válasza maximilian4 (#98) üzenetére


hemaka
nagyúr

90k es 1.5GB RAM az A3.

(#116) Aryes válasza hemaka (#115) üzenetére


Aryes
nagyúr

Majdnem mindenhol 1G ramot olvastam. Honnan vagy biztos a 1,5G-ban? Amúgy engem nem zavar az 1G, nem kevés az, csak jól kezelje! :)

(#117) Gengi válasza Halkow. (#111) üzenetére


Gengi
senior tag

Vagy csak rájöttek, hogy az emberek letojják ezt. Meg igazából nem is szükséges erősebb vas.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#118) TechData


TechData
tag

Mondjuk nekem külsőre nem tetszik,olyan nőies/csajos...vagyis elég langyos kialakítás.
Plusz rohadt sokat kérnek el érte Samjángék, ennyi pénzért inkább HTC Desire Eye-t vennék. Sokkal gyorsabb,szebb,egyedibb mint ez a gyártó sorról megszökött dél-koreai tucat termék. De hát mint tudjuk ízlések és pofonok,igazából én HTC One (M9)-re várok.

[ Szerkesztve ]

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#119) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

130k? az ár két darabra vonatkozik? :U S5, Mi Note (pro??), Vibe X2, Mi4, csak pár dolog, ami ennyiért vehető, a Honor-okról nem szólva :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#120) Borosz


Borosz
senior tag

Még valami. A cím talán így jobb lett volna: "Fém testben fém lélek." ;)

(#121) cintula187 válasza dkface (#60) üzenetére


cintula187
addikt

Megoldás a led nemlétére:

Noled

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#122) Tomi326 válasza Graphics (#1) üzenetére


Tomi326
csendes tag

+1

(#123) kalmanahos


kalmanahos
tag

ennyiből lassan BB Passportot kapni. De egy 70-80-as z30 is agyonveri

(#124) Dava válasza joey04 (#77) üzenetére


Dava
tag

Végülis ja, csak nem a Samsung az egyetlen gyártó, ezért szerintem nem annyira működőképes :)
Ha mások már megadták ami kell, akkor nem szól olyan nagyot.. max az elvakult Samsung fanoknál. Ezzel az árral kicsit úgy jön le, mintha azt hitték volna hogy ez az első fémházas telefon.

Mondjuk abban még van valami, hogy később jól leviszik az árat, és akkor azt érezheti a nép, hogy mekkora bargain. Mint amikor Karácsony előtt felviszik az árakat 40%-kal, aztán abból engednek 30-at, és mindenki boldog.

(#125) dikan válasza cintula187 (#121) üzenetére


dikan
tag

Nem tudom mért mondjátok, hogy nincs benne értesítő led. Minden Samsungon bekapcsolható ez a funkció, amelyiken van vakuled. Jó, kicsit erős, de van. :)

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#126) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Jó kis telefon ez csak menyen le 80k-ra az ára!

(#127) zazenke


zazenke
őstag

80 ért is jobbat lehet venni pl g2. külföldön lehet tök mindegy de itt ennek a telefonnak biztos hogy nem lesz nagy sikere

(#128) EndR válasza Francia91 (#110) üzenetére


EndR
tag

Hát igen, én sem érzem úgy, hogy a mai napig lenne alternatíva az N8-ra... :-(
A kamerája még mindig veri a legtöbb mai telefont is... (persze van Lumia 1020 és K Zoom stb.)

Anno, mikor kijött 100 eFt-ért vettem (csak hűséghosszabbítással, semmi egyéb horror-csomag és egyből mikor kapható volt, nem hónapokkal utána) és ezért kaptam egy felső-kategóriás telefont...
Most ezek 150-180 ugyanazzal a feltétellel és nem érzem azt a "must have" érzést. Egyértelműen lejjebb esett a színvonal! :-(

Az emberek, mintha felejtenének...vagy én öregszem! :D

[ Szerkesztve ]

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#129) vicze válasza dikan (#125) üzenetére


vicze
félisten

Annak vajmi kevés köze van az értesítő LED-hez. Egész pontosan 0.

(#130) winss


winss
tag

Aki hülye megveszi ennyiért, de ha vár az ember fél évet megkapja 80-ért :D

(#131) GeryFlash


GeryFlash
veterán

130 ezer s410-ért, kíváncsi leszek hogy idén a HTC minden évben a vicc kategóriájú One mini változatával tud-e ennél rosszabb ár/érték arányt hozni, szerintem nem. 130 ezer!!!444négynégy

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#132) vicze válasza GeryFlash (#131) üzenetére


vicze
félisten

Mivel abban S615 lesz, így nem valószínű, bár az 150e lesz(szokásosan), más dologban nem hinném, hogy különbözni fog. (kisebb kijelző)

[ Szerkesztve ]

(#133) Aryes válasza TechData (#118) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nőies, langyi... Legfeljebb annak, akinek a nemi identitását a telefonja határozza meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#134) GeryFlash válasza vicze (#132) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ez mennyire biztos? Ha télleg s615+2gb lesz akkor vevő leszek rá, ha olcsóbb lesz pár hónappal a kiadás után mint a Z3C(120k). De szerintem simán berántanak oda is egy jó s410-et

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#135) joey04 válasza Dava (#124) üzenetére


joey04
titán

mások? nézz szét a piacon. van az apple meg samsung, a többi meg vegetál bármit is csinálnak. kivétel kína.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#136) maximilian4 válasza dikan (#125) üzenetére


maximilian4
addikt

Tiszta epöl.

Maxi

(#137) vicze válasza GeryFlash (#134) üzenetére


vicze
félisten

Hát az elődnél rosszabb nem lesz(tehát csak a SoC-ot és a RAM-ot kell növelni A5-höz képest), ha bele merik rakni a S410-et, akkor ássák el magukat a *********-ba.
Tavaly alternatíva híján megértettem az S400-at, de most azért elég csúnya lenne, ha alsókatagóriás SoC kerülne bele, mikor a D820-ban ott a S615.

[ Szerkesztve ]

(#138) kbyte1024 válasza kalmanahos (#123) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nem kell ide Passport de még a Z30 se:) ezt egy Z10 is oda vissza veri.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#139) GeryFlash válasza kbyte1024 (#138) üzenetére


GeryFlash
veterán

Én szimpatizálok a BB-vel, de azért vicces látni, hogy jó pár Appleöshöz hasonlóan ti is kicsit vallásosan vagytok fanok, csak kevesebben vagytok :D :R

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#140) kbyte1024 válasza GeryFlash (#139) üzenetére


kbyte1024
addikt

Isten lássa lelkem, hogy nem vagyok fan. Frankón nem, ezt itt páran alatamaszthatjak neked. Még a saját topikban se járok, pont azért amit írtál :) De ehhez a Samuhoz nem kell Passport hidd el:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#141) maximilian4 válasza kbyte1024 (#140) üzenetére


maximilian4
addikt

Miért hinnénk el? Mire alapozod az állításod? Esetleg volt szerencséd kipróbálni mindkettőt egymás mellett? Személyes tapasztalat? Vagy hasraütésre?

Maxi

(#142) GeryFlash válasza kbyte1024 (#140) üzenetére


GeryFlash
veterán

Szerintem se egy jó készülék, de azért egy Z10, na... :D Am tudom, hogy nem vagy fan, eventusszal azért szoktatok vitázni ha jól rémlik.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#143) kbyte1024 válasza maximilian4 (#141) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nem nem volt, de csak ha a multitasking képességeket nézem, már elverzett a Samu. Amúgy meg pont nem érdekel mit hiszel el.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#144) kbyte1024 válasza GeryFlash (#142) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jól rémlik igen:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#145) maximilian4 válasza kbyte1024 (#143) üzenetére


maximilian4
addikt

Hmm érdekes. Nekem az s5-tel vagy a note3-al sose voltak multitasking problémáim. Az egyik 2 a másik 3 giga rammal van felszerelve. Illetve a mobilarenatv és több youtube videó teszt se azt mutatta hogy bármiféle probléma lenne. Esetleg személyesen tapasztaltad ezt is,vagy olyan mint az előző hozzászólásod?

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#146) kbyte1024 válasza maximilian4 (#145) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony személyesen. És S4 el szemben. Legközelebb levideozom neked és elküldöm privibe ha nem gond. Valós multitaskingrol beszélek. Amikor pl a youtub videót kirakok háttérbe és szól! Úgy hogy kb meg 4masik cucc fut. És ezt 2giga rammal, nem 3 meg 4el.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#147) maximilian4 válasza kbyte1024 (#146) üzenetére


maximilian4
addikt

Oké. Én is ellenben küldöm privátban az ellenkezőjét. Itthon a családban megjelenés óta itt van egy s4, és nem tapasztaltam/tapasztaltunk semmi ilyet.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#148) kbyte1024 válasza maximilian4 (#147) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nem a teló kinezetevel tudásával van problémám. Meg tetszik is. Csak ezért az árért ez kevés.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#149) GeryFlash válasza maximilian4 (#147) üzenetére


GeryFlash
veterán

A multitaskinngal én sem értek teljesen egyet a kollégával, szerintem 2Gb-on azzal talán nincs gond, bár a touchwiz csodákra képes, ettől függetlenül 130-ért s410-et olyan szinten pofátlanság adni amire kevés példát tudnék mondani.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#150) maximilian4 válasza kbyte1024 (#148) üzenetére


maximilian4
addikt

Ez tény. Szerintem ezzel mindenki egyetért.

Maxi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.