Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1702) mateus válasza ancsako (#1701) üzenetére


mateus
senior tag

Azután pedig jöhet hamarosan az A8 :D

(#1703) Krapter


Krapter
tag

imassega szerű progi van Androidra ami hasonlóan működik Andoridos telefonok között?

Hogy tudom beállítani úgy a gmail-t hogy a gmail-es ikon kijelezze mennyi olvasatlan levelem van még?

(#1704) mateus válasza Krapter (#1703) üzenetére


mateus
senior tag

Én Nova launchert használok a gyári helyett, abban van egy Tesla unread nevű kiegészítő, ami kirakja az ikonra a nem fogadott hívások számát, olvasatlan emailek stb.

(#1705) samphone válasza samphone (#1680) üzenetére


samphone
tag

Tudja valaki?:)

(#1706) golya32


golya32
aktív tag

Miért van az amikor névjegyet keresek 3 másodpercig csak fehér kép látható?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#1707) Alpachino


Alpachino
veterán

Tud valaki olyan témát ahol a kijelző fehér hátterét át lehet állítani sötétre ? Pl. a beállítások menüben a fehér alapon fekete betűk engem nagyon zavarnak......vagy a napló, névjegyzékeknél is :U

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#1708) Burt1793 válasza hito (#1697) üzenetére


Burt1793
veterán

Nagyon örülök én is a váltásnak, nagyjából dupla annyi üzemidőt tud a telefon, nem forr fel netezés + messengerezés + zenelejátszás alatt, nincs betöltés felirat, fém, vékony, megbízható.
Biztos van más gyártónak is jó telefonja, ez egy igazán jó samsung. A nokia 830at pl kipróbáltam volna a 930 helyett.

(#1709) Nevil2 válasza cintula187 (#1694) üzenetére


Nevil2
tag

A 3 modell közül melyik ajánlott... közben a Lumia 830 kiesett - kilistázta a Téééé és az MM sem forgalmazza, az Edigital pedig föltolta az árát.

Szóval A5 vs P8 Lite tapasztalat érdekelt volna ...

(#1710) Alpachino válasza Nevil2 (#1709) üzenetére


Alpachino
veterán

Itt ebben a topicban mindenki az A5-öt fogja ajánlani ( gondolom nem véletlen :) )..... de egyébként is :K

Egyébként meg, a személyes igényeid függvénye...mert pl. nekem elsőrendű szempont egy teló ergonómiája és ebben verhetetlen az A5. pont ez volt a bajom anno az S3-al. Gagyi külső, akkori csúcs hardverrel...szóval nem hozott izgalomba ez a két párosítás :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#1711) cintula187 válasza Nevil2 (#1709) üzenetére


cintula187
addikt

Of course hogy A5. :))

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1712) #13110016 válasza Nevil2 (#1709) üzenetére


#13110016
törölt tag

A5!

(#1713) ancsako válasza mateus (#1702) üzenetére


ancsako
tag

:C

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#1714) laszlolczka válasza Nevil2 (#1709) üzenetére


laszlolczka
őstag

Én S6-ról váltottam A5-re,és elégedett vagyok.De a te döntésed.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#1715) hito válasza Burt1793 (#1708) üzenetére


hito
nagyúr

Nekem egy darabig most elment a kedvem a WP-tól ;] Inkább használom élvezettel az A5-öt.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1716) laszlolczka


laszlolczka
őstag

Ki próbáltam az LG-camerát,eszméletlen jó képeket lehet késziteni vele.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#1717) Nevil2 válasza laszlolczka (#1714) üzenetére


Nevil2
tag

Csatlakoztam ... A5 Midnight Black :))

Kezdő robotosként mit érdemes mindenképpen fölrakni az áruházból? Valami rendes háttérkép és csengőhang (csak csengetés, amit meg is hallok) is kellene... :P

Thx!

(#1718) Raiu


Raiu
tag

Valamit tudhatnak a MM-nál, amiről még mi sem tudunk. :D 5.1.1 el árulják! :D

Nem a legjobb kép,de a lényeg látszik. :D (Gyakorlatilag 5.0.2 volt amúgy a telefonokon.)

És a lényeg,hogy 10.09-én csatlakoztam a táborhoz párommal. Páromnak fehéret vettem ,míg én az utolsó szürkét hoztam el.

Eredeti Samsung tokot kapottak a telefonok (megfelelő színben). Illetve üveg fóliákat még pluszba.

Tapasztaltok eddig :

Aki ilyen tokon gondolkodik ajánlom figyelmébe! Amiért gyári ezért pontosan jól van méretezve. Jól védi a hátlapot a kemény műanyag (ami ráadásul pontozottan érdes). Oldala enyhén rugalmas műanyag (vagy kemény gumi? ;] ) és az előlap élét is védi. A hátlapi kamera így nem ér hozzá az asztalhoz, mikor leteszem. SŐT a kamera és a hangszóró között kb 1mm vastag "pöcök" van a hátlapon, ami elemeli a telefont az asztaltól. Így ez a pöcök átveszi a kamerától a feladatot,hogy megemelje a telefont. Hátránya,hogy picit vastagabb a telefon és nem látszik a fém ház. Viszont ez engem nem érdekel. Előző telefonom elnézve jobban járok egy ilyen tokkal. Nem elég a 2 kezem,hogy az elmúlt fél évben hányszor koppant az előző a betonon. :DD

Ami hiányzik az a led vissza jelzés. Igaz elég lenne ez a rezgős jelzés mikor megemelem a telefont,HA normálisan rezegne. :W Ehhez kapcsolódóan lenne egy kérdésem..... Lehet állítani ennek a rezgésnek a hosszán és erősségén?

Másik ami nem tetszik,hogy borzasztó vele megvárni amíg közeli képnél kiélesedik a kamera képe. Mire beolvastam egy QR kódot azt hittem,h megőszülök.

Illetve van 2 nagyon idegesítő dolog. Ugyan olyan beállítások mellet az enyémen fullon a térerő,míg páromnál általában 1-es volt. Másik pedig,hogy automatikusan kéne világosodni mind a 2 telefonnak. +7 nél ugyan annyira kéne emelni a fényerőt. Az övé pedig picit sötétebbnek TŰNIK mindig és sokkal lassabban igazítja a kültéri fényhez a kijelző fényerejét. :W

Ennyi eddig a rövidtávú tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#1719) #13110016 válasza Raiu (#1718) üzenetére


#13110016
törölt tag

:Y :C :DDD Ez hatalmas:)

(#1720) gyuri81 válasza Astery (#1700) üzenetére


gyuri81
veterán

Ennél van olcsóbb EREDETI s view arany tok? http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=400911863831&alt=web

(#1721) ancsako válasza gyuri81 (#1720) üzenetére


ancsako
tag

Szia!

Nekem ez a fajta van az A7-re:
http://www.aliexpress.com/item/KALAIDENG-Brand-SUN-Series-PU-Leather-Card-Case-For-Samsung-Galaxy-A3-A300-Flip-Funda-Book/32321005875.html

Miért ragaszkodsz az eredetihez? Én határozottan nem szerettem volna ezt a tapaszos vackot. Rá kell ragasztani a hátlapra... :F

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#1722) mateus válasza gyuri81 (#1720) üzenetére


mateus
senior tag

Edigitalnál 9990 Ft, ez az ebay-es miért érné meg jobban? Szállításra is várni kell jóval többet, plusz ha baj van vele gariztatni se egyszerű..

(#1723) Astery válasza gyuri81 (#1720) üzenetére


Astery
senior tag

Ha eredetire vágysz akkor azt valóban nem biztos, hogy innét kéne beszerezni.

(#1724) #13110016


#13110016
törölt tag

Amikor FR után kérdi a telefon, hogy vissza akarod-e állítani a régit, ott mi történik?
Én mindig az új telefont választom.

Egyébként lehet, hogy emiatt tűnt el sok játékom mentése? Baromi ideges voltam.

(#1725) cintula187 válasza Raiu (#1718) üzenetére


cintula187
addikt

Ami hiányzik az a led vissza jelzés. NoLed alkalmazás a tuti megoldás erre.

Rezgés: beállítások - hangok és értesítések - rezgés erőssége

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1726) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Sziasztok!
Decemberben ezt szeretném kérni céges telefonnak.
Tudtok-e valamit arról, hogy várható-e rá a 6-os droid?
Jó lenne olyan telefont kérni, ami majd frissíthető erre.

(#1727) #13110016 válasza cintula187 (#1725) üzenetére


#13110016
törölt tag

De az a progi mit csinál végülis?
A kijelzőn villog egy kis ikon?

(#1728) Astery válasza #13110016 (#1727) üzenetére


Astery
senior tag

Elég sok mindent tud - de lényegében igen. A képernyőn világít pár pixel és ezzel jelzi, hogy esemény van. Igazából nem fogyaszt sokat, de meglepődtem amikor emiatt vmi brutál kijelző idős használatom volt egy feltöltéssel (mert a rendszer azért ezt bekapcsolt kijelzőnek veszi).

(#1729) laszlolczka válasza #13110016 (#1727) üzenetére


laszlolczka
őstag

Ez a kijelzőn fogja mutatni, ha nem fogadott esemény van.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#1730) havelk válasza #13110016 (#1724) üzenetére


havelk
csendes tag

Ha be volt állítva hogy a programbeállításaidat automatikusan mentse, akkor FR után visszaállíthatod őket, ami azt jelentette nálam hogy automatikusan feltelepítette az összes programot, ami FR előtt a telefonon volt (sőt, még talán a háttérképet is visszaállította ha jól emlékszek).
Fiókokat, desktopon lévő ikonokat nem állítja vissza.

Mentések viszont nem tűnnek el ha valami fiókkal be voltál jelentkezve a játékba. Én pl. mindig a gmail fiókomat használom de fb-vel is működik az összes.

(#1731) cintula187 válasza Astery (#1728) üzenetére


cintula187
addikt

A pár pixel az alap. Témákat leszedve egész korrekt ikonok is mászkálnak a képernyőn. Nekem a docka 3D a kedvenc.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1732) gyuri81 válasza mateus (#1722) üzenetére


gyuri81
veterán

Az Edigital-ban már egy hete megrendeltük a tokot, de még a szállító nem jelzett nekik vissza, hogy betudták-e szerezni. Egyébként ez már egy kifutott termék, így hazai forrásból szinte lehetetlen beszerezni.

(#1733) #13110016 válasza havelk (#1730) üzenetére


#13110016
törölt tag

Eb voltam jelentkezve, de mégis eltűnt minden... na mind1.

Többieknek köszönöm a NoLed-del kapcsolatos infókat. használtam egyszer, de nem nyerte el a tetszésemet.

(#1734) t.rex


t.rex
csendes tag

Hali!
Egyike vagyok azon szerencséseknek, akik napokkal a leárazás előtt vette meg a készüléket... de mivel iszonyatosan beleszerettem a készülékbe, így nem zavar, hogy türelmetlen voltam.
Gyors kérdésem lenne, amire nem találtam választ: a csengőhangon lehet valahol úgy beállítást változtatni, hogy ne emelkedően szólaljon meg, hanem rögtön a normál hangerőn jelezzen? azt hittem a rezgés miatt ilyen, de nem... valakinek esetleg ötlete? apróság, de egy picit zavar, és ha lehet rajta változtatni, akkor miért ne?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#1735) laszlolczka válasza GEPESZ66 (#1726) üzenetére


laszlolczka
őstag

Várható.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#1736) infectedmann válasza cintula187 (#1731) üzenetére


infectedmann
őstag

Nekem nem működnek a témák. Hiába telepítem és választom ki amelyiket szeretném, ugyan úgy a kis kockák jelennek meg.

(#1737) =HG= válasza gyuri81 (#1720) üzenetére


=HG=
addikt

dupla...

[ Szerkesztve ]

(#1738) =HG= válasza gyuri81 (#1720) üzenetére


=HG=
addikt

Ha megnézed ezt:
[link]
Utána biztos vagy benne, hogy az általad linkelt az eredeti? :D

(#1739) #13110016 válasza laszlolczka (#1735) üzenetére


#13110016
törölt tag

Biztos, hogy nem kapjuk meg.
Max egy 5.1.1-et, de még az se biztos.

(#1740) mateus válasza =HG= (#1738) üzenetére


mateus
senior tag

Én biztos vagyok benne, hogy ez az olcsó nem eredeti:)
De nem is írja sehol hogy az lenne, főleg hogy pl. A3-ból nincs eredeti ablakos tok.

(#1741) cintula187 válasza infectedmann (#1736) üzenetére


cintula187
addikt

Fura. Én leszedtem, Témák - témák telepítése és még .zip ből kicsomagolni se kellett, megy. Trükk még hogy a szineket állítani kell mert az ikonok az értesítési pixelek színét kapják meg alapból.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1742) Termi92 válasza #13110016 (#1739) üzenetére


Termi92
tag

Nem mondanám biztosra, hogy nem kapjuk meg (igaz azt se, hogy megkapjuk), de az 5.1-et biztos kihagyja a koreai gyártó.
http://fossbytes.com/which-phones-are-getting-the-android-6-0-marshmallow-update-the-complete-list/

"Samsung Android 6.0 Marshmallow Update:

Galaxy Note 5, S6 Edge+, S6 & S6 Edge, Note 4, Alpha, S5, A8 és A7 megkapja az M frissítést. Galaxy A5, A3 és E-széria pedig lehet, hogy megkapja."

(Nem értem mondjuk, miért olyan fontos a 6.0, ez inkább csak egy 5.2, és samsung úgy is átszabja egészet touchwizre.)

[ Szerkesztve ]

(#1743) laszlolczka válasza #13110016 (#1739) üzenetére


laszlolczka
őstag

List of Smartphones Likely to get Android 6.0 Marshmallow OS (updated list):

Smartphone Brands Likely to Get Android 6.0 Marshmallow OS May or May-not get the Android 6.0 Marshmallow OS
Google Nexus (confirmed) Nexus 5, Motorola Nexus 6, Nexus 7 (2013) will get the update Nexus 4, Nexus 7 (2012), Nexus 10 (tablet) will not get Marshmallow update
Google Android One series Micromax Canvas A1, Spice Dream UNO, Karbonn Sparkle V, new Lava Iris Pixel V1, Nexian Journey One (Indonesia) and other Android One series launched in South East Asian markets and Africa --------------------
Motorola (Confirmed) Moto X Pure Edition in the US (3rd gen & 2nd gen), Moto X Style (3rd gen), Moto X Play, Moto X (2nd gen), Moto Maxx (2014), Moto Turbo (2014), Nexus 6 (2014) and Moto G (3rd gen & 2 gen) Moto E (3rd Gen),
Lenovo K3 Note, ZUK Z1, Vibe Shot, Vibe P1, P1M Vibe Z2, Z2 Pro, A7000
Samsung Galaxy Note 5, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6 (& S6 Edge), Galaxy Note 4, Galaxy Alpha, Galaxy S5, Galaxy A8, A7 Galaxy A5, A3, Galaxy E-series
HTC (Confirmed) HTC One M8, HTC One M9, One M9+, E9+, E9, ME, E8, One M8 Eye, Butterfly 3, Desire 826, Desire 820 and Desire 816 ----------------
Sony Sony Xperia M5, C5 Ultra, Xperia Z3 Plus (aka Z4), Xperia Z3,Z3v, Z3 Compact, Z2, Xperia Z Ultra GPE (Google Play Edition) Xperia Z1
LG G3, G4, Flex 2 (T-Mobile variants of G4, G3 and G Stylo confirmed to get Android M) G2, G2 Pro, G Flex
Asus Zenfone 2 series, Zenfone 2 Laser, Deluxe, Zenfone Selfie, Zoom, Zenfone Go, Zenfone Maxx Zenfone 6, 5, 4,
OnePlus OnePlus One and OnePlus 2 via new OxygenOS/HydrogenOS skin ----------------
Xiaomi Xiaomi Mi4, Mi 4i, Mi Note, Mi Note Pro, Redmi Note 2, Redmi 2 (& Prime) Redmi Note (2014), Redmi 1S
Huawei Ascend P8, Mate 7, Mate S, Honor 6 Plus and more -------------
iBerry feat. Elephone Auxus Prime P8000 aka Elephone P80000 (confirmed to get Android M) -----------
Article Published: August 20, 2015 15:57 IST Az A5 kb_agusztus.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#1744) Termi92


Termi92
tag

Valaki kérdezte pár hete, hogy lehet gyári 4.4-re visszatérni. Találtam egy leírást hozzá XDA-n, ki is próbáltam, sikerült is.

Leírás (csak saját felelősségre):
1. Hangerő fel+Home+Power gomb lenyomásával gyári recovery lépés (én TWRP-vel csináltam), Wipe data/factory reset, cache törlése, majd telefon kikapcs.
2. Hangerő le+Home+Power gombbal bekapcsolni, download képernyőn hangerő fel gombbal tovább lépni, gépre rádugni.
3. Ebből a listából letölteni a megfelelő variáns rendszerét (A500F, A500FU, stb... A500FU-hoz ez való). Zip kicsomagolása, benne 5 fájl.
4. Odin elindít (eredeti leírásban 3.10.6-ot használ, nekem 3.10.7-el is sikerült.), betallóz a BL,AP,CP és CSC fájlokat (PIT file NEM kell). Ami nagyon fontos, hogy a Phone Bootloader Update mellett legyen pipa.

5.Ha minden megvan, és az ID:COM ablakban is megvan a kék négyzet, akkor mehet a start.
6.Lefut a telepítés, telefon újraindul, és fent van a gyári 4.4.4.

Egy kis tapasztalatot megosztok közben. 5.0.2-vel kaptam meg telefont, kíváncsiságból raktam vissza 4.4-et... szomorú hogy samsung ennyire átszabja a rendszereit, hozzá nem értő szemmel nem lehetne megmondani, hogy KitKat vagy Lolli fut-e a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#1745) ronda válasza atenza (#1687) üzenetére


ronda
aktív tag

Tagnap megjött az én kártyám is. Kipróbálni viszont majd csak két hét múlva tudom, mikor hazaérek. Remélem ez is jó lesz mint az eddigiek amiket tőle rendeltem.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#1746) laszlolczka válasza ronda (#1745) üzenetére


laszlolczka
őstag

Knox státusz maradt 0-0?

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#1747) muszi0521 válasza Termi92 (#1744) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Köszi a teljes leírást ! Egy kérdés még ? A készüléked független !

(#1748) Termi92 válasza muszi0521 (#1747) üzenetére


Termi92
tag

Telekomos, de felraktam már a lengyel telenorost is, és a magyar függetlent, mindkettő működik.

(#1749) muszi0521 válasza Termi92 (#1748) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Köszi meg próbálom !

(#1750) badmad válasza cintula187 (#1731) üzenetére


badmad
senior tag

Szia...ezeket hogyan kell telepíteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.