Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) kirusz1 válasza infectedmann (#2998) üzenetére


kirusz1
őstag

Köszi az infót

(#3002) chris-v válasza pocokfej (#2999) üzenetére


chris-v
senior tag

Ezt a kis időt amíg nem jön a 6-os függetlenre már ki lehet bírni. :)
Én is türelemmel várok, pár hét már nem számít.

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#3003) felhasználóx


felhasználóx
tag

sziasztok, van még releváns tapasztalat 6.0.1-ről? megérkezett a frissítésem és lassan nekikezdenék.....

(#3004) BogyóBP válasza pocokfej (#2999) üzenetére


BogyóBP
addikt

Semmi baja nem lesz annyi hogy lehet hogy a régiókodod XEH ről VDH ra ugrik és kapod a voda szemetét is amit belegyógyit a saját romjába. Ha el is változna a régiókod a Kingoroot al helyre lehet úgy rakni hogy a knox számláló ne ugorjon meg, tehát létezik rootolás garivesztés nélkül is. (További info priviben). Ha valaki úgy dönt hogy feltolja a 6.0 ás romot számoljon egy bő 20 perces bootolásra mig feláll (legalábbis a Voda romja addig molyolt a telefonnal). Tesóméra már ráraktam eddig nem panaszkodott.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#3005) samphone


samphone
tag

Ma a telom 2x is kiirta, hogy CloudAgent leállt. Ez micsoda?

(#3006) kirusz1 válasza samphone (#3005) üzenetére


kirusz1
őstag

Nekem is irta ma

(#3007) pocokfej


pocokfej
csendes tag

Nekem is !!!

(#3008) samphone


samphone
tag

Aksiról én is akartam kérdezni, ennyi idő használat után mik a tapasztalatok? Romlott vagy maradt ugyanolyan a teljesitménye? Anno még az elején azt olvastam, hogy másfél, akár 2 napot is kibír.
Vodás vagyok és van ilyen protect alkalmazas a telon, a lenyeg hogy kijelzi, hogy az aktualis toltottseg mellett mennyi a becsult akkuido. Ha felszoktam tolteni a telot teljesen, akkor ir ki 24-26 orat ( net es gps nelkul ).

Letoltottem a pokemon go-t, mondom megnezem milyen :D ma reggel elindultam vele a varosban es gyalogoltam, kozben ment a telo, a kijelzot nem engedtem lezarni, mert a jatek is lezar kulonben. De azert mozgattam ott a terkepet, nehogy ugyanugy alljon a kep ( bele ne egjen a kijelzobe ) meg alapbol igy lehetett aktiv a kijelzo.
Igy volt egy ora de lehet masfel-ketto is az idotartam, de a lenyeg az, hogy lement a toltottseg majd a nap folyaman ujra feltoltottem az aksit. Megneztem hogy mennyi igy ujra a varhato " elettartam" es most eloszor a szokasos 24 ora helyett csak 8 orat irt ki.
Kikapcsoltam a telot majd vissza es aztan is ezt irta ki.

Elromlott volna az akku? Vagy mitol van ez?
Valaki irta, hogy az akkunak ellensege a meleg. 8-9 ora korul setaltam, sutott a nap de nem volt meleg. Tapiztam is a kijelzot h meleg e, de csak kicsit volt az, szinte nem is tudtam eldonteni, h valoban meleg e vagy nem. De mondjuk mellette a messenger mar szaggatott ha irtam benne.

Megvarom mig lemerul a telo es keves % lesz rajta, es ujra feltoltom es megnezem, de lehetseges hogy karosodott az aksi? Mennyire érzékenyek az akkumulatorok?

[ Szerkesztve ]

(#3009) chris-v válasza samphone (#3008) üzenetére


chris-v
senior tag

Tuti nem károsodott, nem kell félni. :) Normális, hogy folyamat kijelző, gps és net használat mellett rövid időn belül lemerül.
A protect alkalmazás valószínűleg átlag merülésből számol, és a legutóbbi gyors merülés lerontotta a statisztikát, ezért az új becslés nem valós. De ez csak tipp. Egyszerűen csak használd feltöltés után úgy 1 napot, ahogy eddig és tuti utána újra 20-on órát fog jósolni.
A melegedést én írtam, de itt nem arra kell gondolni, hogy néha egyszer-egyszer felmelegszik a telefon és az akkumulátor, hanem hogy folyamatos, vagy napi szinten valami miatt fel van forrósodva. Pl kocsiban kint van hagyva állandóan és süti a nap, vagy állandóan valami 100%-on pörgeti a telefont és attól forró, ami után töltőre dugva, nem tud kihűlni.
Egyébként ezeket az akkumulátorokat úgy tervezik, hogy több évig jók legyenek, szóval nem kell aggódni. ;)

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#3010) Humbucker


Humbucker
senior tag

Két teló között hezitálok, az egyik ez a másik meg a J5 2016. Elvileg hardverileg ugyanaz a két teló, az egyetlen ami kicsit eltántorít hogy hatalmasnak tűnik a J5 2016.
Kinek mi a véleménye?

(#3011) golya32 válasza Humbucker (#3010) üzenetére


golya32
aktív tag

C5-öt vegyél minden másra ott az A5-t

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#3012) Humbucker válasza golya32 (#3011) üzenetére


Humbucker
senior tag

C5-öt már árulnak?

(#3013) Pano válasza Humbucker (#3012) üzenetére


Pano
addikt

Itthon még hivatalosan nincs, csak sufni beszerzésből (nagyon nem ajánlott).

(#3014) Humbucker válasza Pano (#3013) üzenetére


Humbucker
senior tag

Akkor A5?

(#3015) Kajla5


Kajla5
aktív tag

Frissítettem a telefonomat 5.02-re, de én nem látok semmi különbséget. Mi változott?

(#3016) Kajla5


Kajla5
aktív tag

Ez az 5.02-es verzió kijött szolgáltató függő és független telefonra egyaránt?

(#3017) Pano válasza Humbucker (#3014) üzenetére


Pano
addikt

Hát, a C5 tudásban jobb (erősebb proci, dupla akkor ram), viszont biztos sokkal drágább is lesz, mint az A5.
Ezt neked kell mérlegelni.

@Kajla5: A 6.0.1-et várjuk, az 5.0.2 már elég régen kinn van rá...

[ Szerkesztve ]

(#3018) golya32 válasza Pano (#3017) üzenetére


golya32
aktív tag

Most vettem C5-t szürkét dualt 64gb -al és 108e volt+posta.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#3019) rep3at


rep3at
őstag

Az új rendszerben lesz már témaáruház? Már alig bírom kivárni, csak ma reggel olvastam de már frissítési lázban égek :)

Forward thinking. كرر

(#3020) infectedmann válasza rep3at (#3019) üzenetére


infectedmann
őstag

Én hétfő óta 6.0.1-en vagyok (Vodás a készülék), de nincs benne témaárúház.

Akku idő: talán mintha egy kicsit javult, de hatalmas változást nem veszek észre.

[ Szerkesztve ]

(#3021) rep3at válasza infectedmann (#3020) üzenetére


rep3at
őstag

Hát nem hiszem el hogy nem tudták beletenni, azt vártam a legjobban :W

Pár képernyőképet tudnál esetleg feltenni a nagyobb változásokról?

Forward thinking. كرر

(#3022) atenza


atenza
senior tag

Nekem is tegnap írta ki a frissítést 5.02-re, függetlenem van, viszont azóta folyamatosan kiírja az albumban képeket nézegetve h a cloudagent leállt... Mi a fene ez?

(#3023) infectedmann válasza rep3at (#3021) üzenetére


infectedmann
őstag

UI-ban a legnagyobb változás, hogy az ikonok megváltoztak 6.0-ásra :)

Mást nem nagyon vettem észre :DDD Ezt tudták összehozni a Samsungnál :D

[ Szerkesztve ]

(#3024) kirusz1 válasza atenza (#3022) üzenetére


kirusz1
őstag

cloudagent leállt nekem radnom csinálja

(#3025) chris-v válasza kirusz1 (#3024) üzenetére


chris-v
senior tag

Érdekes, hogy ezt a cloudagent-et többen írjátok. Én is frissítettem, de nálam nem jött még ilyen hiba.
Remélem nem is fog :DDD

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#3026) Pano válasza infectedmann (#3023) üzenetére


Pano
addikt

Az "Internet"-be bekerült az adatforgalom csökkentő?

(#3027) infectedmann válasza Pano (#3026) üzenetére


infectedmann
őstag

Nem igazán találok ilyet :D De sosem használtam...

(#3028) kirusz1 válasza infectedmann (#3027) üzenetére


kirusz1
őstag

Mióta az upc nél vagyok én sem aggódok a net miatt ☺

(#3029) Pano válasza infectedmann (#3027) üzenetére


Pano
addikt

köszi

(#3030) rep3at válasza infectedmann (#3023) üzenetére


rep3at
őstag

Jól néz ki, köszi a képeket. Több ikont is lehet kirakni?

Forward thinking. كرر

(#3031) infectedmann válasza rep3at (#3030) üzenetére


infectedmann
őstag

Netről néztem a 6.0 ikon pack képet, nem a sajátomról készítettem, de pontosan ezek az ikonok köszönnek vissza.

Annyi ikont raksz ki, amennyit akarsz. Nekem három oldalnyi van jelenleg.

(#3032) FlashLed


FlashLed
senior tag

Sziasztok.
Tudom nem pont ide tartozik de adott egy 2015-ös Galaxy A3 és A5. A telefonban minden adat a telefonban tárolódik (gondolok itt a névjegyekre).
A tulaja vett egy régi butatelefont, Nokia-t. Na most én égen földön nem találok opciót,hogy a kontaktokat sim-re másoljam. Egyesével kellene? Remélem nem. Van erre valami megoldás?

The Mechanic

(#3033) rep3at válasza infectedmann (#3031) üzenetére


rep3at
őstag

Kár, azt hittem az 5×4-es felosztás változott. Na mindegy, csak jönne már :)

FlashLed: Szerintem ki lehet az összeset is jelölni (Telefonkönyv/Beállítások/Névjegy beállítások/Névjegyek importálása-exportálása):

Ui.: A menüpontok elnevezése nem feltétlenül ugyanez, én angol nyelven használom, csak instant lefordítottam.

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#3034) rep3at


rep3at
őstag

Amúgy szerintem elég jók ezek az új Note7 hátterek :)

Forward thinking. كرر

(#3035) pacseryk válasza infectedmann (#3031) üzenetére


pacseryk
csendes tag

Nekem is felment Smart Switch-el a kingrootosra. 6.0.1 lett. Működni látszik.

(#3036) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Windows 10-re feleröltettem már egyszer a KIes3 at a telóhoz, de most megint nem megy. Windows media feature pack fent van.

köszi

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3037) infectedmann válasza cintula187 (#3036) üzenetére


infectedmann
őstag

Smart Switch!!!

(#3038) cintula187 válasza infectedmann (#3037) üzenetére


cintula187
addikt

Ismerősen hangzik. :D
Lecsekkolom avval.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3039) Burt1793


Burt1793
veterán

Sziasztok!

Búcsúzom, bár sokat nem voltam jelen a topikban. Jó kis telefon ez az A5, családban maradt, szóval annyira nem bánom, hogy lecseréltem. :)

(#3040) DarkKarol


DarkKarol
tag

Sziasztok!
A5 2016-ra várhatóan ki fog jönni az Android 7?

(#3041) cintula187 válasza cintula187 (#3038) üzenetére


cintula187
addikt

Az se megy fel. You need to reinstall windows media feature pack.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3042) e.vid


e.vid
senior tag

Sziasztok!

Edigitalnál vásárolt telefon regisztrálható a Samsungnál a +12 hó kiterjesztett garanciára?

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#3043) cintula187 válasza e.vid (#3042) üzenetére


cintula187
addikt

Nézd meg a samsung honlapján, hogy kiválasztható -e az edigital eladó boltnak. Vagy "egyéb" et lehet -e írni.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3044) e.vid válasza cintula187 (#3043) üzenetére


e.vid
senior tag

A legegyszerűbb dolog nem jutott az eszembe, pedig 7 termék is regisztrálva van. :) köszönöm.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#3045) Humbucker


Humbucker
senior tag

Kár hogy ilyen szögletes, kocka ez a telefon

(#3046) golya32 válasza Humbucker (#3045) üzenetére


golya32
aktív tag

szerintem épp ez az előnye..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#3047) mateus válasza Humbucker (#3045) üzenetére


mateus
senior tag

Szerintem meg így elegáns, és azért mégsem teljesen szögletes mint pl. a legtöbb lumia.

(#3048) felhasználóx válasza golya32 (#3046) üzenetére


felhasználóx
tag

+1

(#3049) ronda


ronda
aktív tag

Hello mindenki!
Garis szervizzel mik a tapasztalatok? Mennyi idő alatt jut vissza a telefon? Az S3-ast anno itt csinálta meg a szerelő a konyhában, de az a fajta javítás már nem játszik.
Múlt héten megjelent egy hosszanti lila csík a kijelzőn, meg már régebb óta csinálta azt, hogy ha a wifi be van kapcsolva, akkor telefon hívás esetén a másik fél nem hall engem rendesen, hanem csak egy kusza szaggatott érthetetlen katyvasz ér oda hozzá. Szóval bejelentettem a hibákat és most vitte el a postás és kíváncsi vagyok mikor jön vissza a telefon.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#3050) felhasználóx válasza ronda (#3049) üzenetére


felhasználóx
tag

A jogszabàlynak megfelően törekedni kell a szervíznek a 30 napra.15 nap utàn érdemes ràkèrdezni a vàrható elkèszülési időpontra. 1 éve volt garis problémám velük, akkor gyorsak voltak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.