Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) mediumgecso válasza kakuk.tamas (#250) üzenetére


mediumgecso
őstag

No problem, emberek vagyunk :-)
Én is akarok A szériás Samut, de én megvárom az A7-et ;-)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#252) Kami11 válasza kakuk.tamas (#246) üzenetére


Kami11
őstag

Egy bootloop-nál ezzel nem sokra megy. Ilyenkor kell kivenni az aksit, hogy újra be tudjon lépni pl. a cwm-be.
Egy A3-at készülök venni, ami szintén "egyben van", szóval a megoldás majd engem is érdekelni fog!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#253) Hóapó


Hóapó
csendes tag

Két hónapos A5000-es (duos) készülékemet eladnám az A7 miatt, info privátban.

(#254) mediumgecso válasza Hóapó (#253) üzenetére


mediumgecso
őstag

Honnan veszed az A7-et???

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#255) manokaki válasza mediumgecso (#254) üzenetére


manokaki
őstag

Erre én is kiváncsi vagyok ☺

(#256) Hóapó válasza manokaki (#255) üzenetére


Hóapó
csendes tag

Az A700H már kapható több helyen.

(#257) manokaki válasza Hóapó (#256) üzenetére


manokaki
őstag

Egy helyet mondjál.

Attila

(#258) Hóapó válasza manokaki (#257) üzenetére


Hóapó
csendes tag

(#259) gonger


gonger
senior tag

Sziasztok,
Ugye az A5 kijelzője nem olyan gyengus, mint az A3-é?
Értem, hogy HD de az 5 colon nem szeretnék csalódást egy 4,7"-os IPS HD (312ppi) után.

(#260) mediumgecso válasza gonger (#259) üzenetére


mediumgecso
őstag

Milyen csalódásra gondolsz??? Hát pedig 5" -nál kevesebb lesz ppi....miről jössz??

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#261) gonger válasza mediumgecso (#260) üzenetére


gonger
senior tag

Alcatel Idol S az előd,kijelzőben nagyon ott van, a többiben..inkább hagyjuk. ez a harmadik kínai vagy távolkeleti telefonom és már elég volt...ezért sem huaweit választok.Melós telefonnál a megbízhatóság nekem nagyon fontos.
Néztem az A3-as használat során, mert kb az illene a kezembe méretei miatt, viszont az a kijelző sokkal rosszabb felbontású.Az A5-öst csak az ára miatt nem akartam, de most nagyon amellett vagyok, mert külsőre sokkal jobb, mint az S4 ill az eddigi Samuk. remélem a megbízhatósággal sem lesz gondom.

[ Szerkesztve ]

(#262) mediumgecso válasza gonger (#261) üzenetére


mediumgecso
őstag

Majd a tulajok nyilatkoznak a megbízhatóságról, de szvsz nem lesz vele gondod, látod mennyire pörög a topic....mindenki elégedett az A5-tel, hibátlan :-)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#263) kakuk.tamas válasza gonger (#261) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nyugodtan vegyél A5-öt. Annyira durva a sAmoled kijelző, hogy megnem mondod, hogy csak sima HD-s a kijelzője. Frankó a fényerő, a fekete tényleg fekete. Jól össze van rakva, nem nyekereg.

Bátran ajánlom, nem fogsz benne csalódni.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#264) mediumgecso válasza Hóapó (#253) üzenetére


mediumgecso
őstag

Hali!

Majd írnál pár szót a dual simes A7-ről?? Milyen gyors az Exynos procival, kamera milyen, akksi elég-e, stb.

Köszi.

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#265) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok! Tegnap óta én is A5 tulaj vagyok! Eddig egy Note 3 Neo, S3 LTE, Galaxy Nexus, G Flex AMOLED kijelzős telefonjaim voltak, de az A5 kijelzője mindegyiknél sokkal szebb! Ráadásul nem is mondanám meg, hogy nem FHD a felbontás. Egy bajom van csak... Az értesítő led... :( Úgyhogy ha valaki tud egy kulturált kijelzős értesítő alkalmazást ne tartsa vissza magában! :)

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#266) cintula187 válasza SP!T (#265) üzenetére


cintula187
addikt

Noled

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#267) manokaki válasza cintula187 (#266) üzenetére


manokaki
őstag

AcDisplay , a legjobb.

(#268) SP!T válasza manokaki (#267) üzenetére


SP!T
addikt

Ezt be lehet állítani úgy, hogy állandóan a kijelzőn legyen egy ikon és az mozogjon, pulzáljon? Mert eddig nem jöttem rá hogy lehet.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#269) manokaki válasza SP!T (#268) üzenetére


manokaki
őstag

nem azt nem, csak egy ideig jelez utána kikapcsol ..

(#270) CJ4567 válasza kakuk.tamas (#246) üzenetére


CJ4567
veterán

Bekapcsológomb + hangerő fel nem működik ennél?

No Sana No Life

(#271) SP!T válasza manokaki (#269) üzenetére


SP!T
addikt

Akkor nem vagyok előrébb! :( NoLED eddig a legjobb talán nekem, mert én állandó értesítést akarok a led helyett. De kösz az infót, mert amúgy hasznos kis app! :)

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#272) kakuk.tamas válasza CJ4567 (#270) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Valószínűleg működik, ahogy (szinte) az összes robotos készüléknék.
Sajnos nem tudom kipróbálni, mivel nem az enyém az A5, és a közelében sem vagyok a telefonnak.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#273) Hóapó válasza CJ4567 (#270) üzenetére


Hóapó
csendes tag

...+ home gomb

(#274) Hóapó válasza mediumgecso (#264) üzenetére


Hóapó
csendes tag

Végül marad az A5, kicsit nagynak találtam az A7-et.

(#275) mediumgecso válasza Hóapó (#274) üzenetére


mediumgecso
őstag

Akkor biztos nyomkodtad is.....kijelzője szép, mennyire gyors?
Én ilyet akarok, nekem kell a méret, csak számít a véleményed, az első benyomások.
Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#276) álarc


álarc
aktív tag

A telefon egy isten!
G3 ról váltottam, és semmi negatív a kisebb méretet leszámítva.
Sebességre gyorsabb, akku erősebb valamiért. Kijelző már 85%, alakul az samoled.
Napfényben is hibátlan a láthatóság!
Egyedül az értesítő led hiányzik. Nem lehet a funkció gombok világítását kapcsolgatni???
Mert a kijelző aktiválása akkuzabáló dolog, hisz elindul a grafikus proci stb. is.

(#277) djoei


djoei
tag

Én is g3 ról váltottam (manokakinak hála) eggyenlőre okés a gép.

ÜDV

(#278) Chriss76


Chriss76
csendes tag

Üdv,

Ma sikerült beújítanom egy A5 személyében, vodás kedvezményekkel 70e volt, 2 év gyári garival. Fekete-sötétkék színű, képek alapján az ezüstöt akartam, de élőben egyáltalán nem jött be, olyan műanyagos ezüst színe van. Előtte Samsung Galaxy Ace készülékem volt.
Külsőre tetszetős, vékony és könnyű a készülék, nagyon minőségi az érzete. Töltőn, fülhallgatón kívül mást nem adtak hozzá.
A belsővel még csak most ismerkedem.

(#279) kakuk.tamas válasza Chriss76 (#278) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

De, egy kis tűt, amivel kitudod nyitni a kártyáknak az ajtaját.
Nem tűnik nagy dolognak, de hidd el az. Majd lesznek olyanok a topikban, akik azt kérdik, hogy "Mivel tudom kinyitni a fiókot?", és váltig fogják állítani, hogy ők olyan kis bizbaszt nem kaptak...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#280) gyuzso


gyuzso
tag

Sziasztok
tegnap megnéztem az a5 telefont nagyon tetszik, de lenne pár kérdésem, a tesztekben azt olvastam, hogy a rezgés erőssége változtatható, de amikor megnéztem a telot akkor csak két variációt ad a beállitásokban csak rezeg vagy csak hang együtt nem, vagy valamit félre néztem?
Előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#281) Godfather válasza gyuzso (#280) üzenetére


Godfather
aktív tag

Az erősségenem állítható, csak a ritmusa.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#282) Hóapó válasza Godfather (#281) üzenetére


Hóapó
csendes tag

A rezgés erőssége állítható a hang menüben.

(#283) Chriss76 válasza kakuk.tamas (#279) üzenetére


Chriss76
csendes tag

Igen, azt is megtaláltam hozzá. Meg kellett néznem mire való, mert elsőre nem esett le. :)

(#284) Godfather válasza Hóapó (#282) üzenetére


Godfather
aktív tag

Valóban. Ezt eddig nem is néztem, csak a ritmus volt meg. :)
Csak mostanában kezdek ismerkedni a telóval, meg a rendszerrel. Kicsit katyvasz nekem az egész, de lassan minden meglesz.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#285) vgezus


vgezus
csendes tag

valaki fel tudna világosítani mi a különbség A500F és as A500FU között? :F talán más LTE szabványoknak felelnek meg?

(#286) kakuk.tamas válasza vgezus (#285) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Tudtommal semmi, csak más régióba tartozik. F-est keress.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#287) Hóapó válasza kakuk.tamas (#286) üzenetére


Hóapó
csendes tag

Az FU az európai változat!

Itt meg tudjátok nézni, hogy melyik típushoz, milyen régiók tartoznak.

[ Szerkesztve ]

(#288) álarc


álarc
aktív tag

Komoly hibát még nem találtam.
Talán, ha előveszem zsebből, és hirtelen napfény éri hívásnál, akkor
nem ugrik a fényerő, és nem látok semmit. De ez az összes Samsung esetében létezett eddig!
Mega 6,3, Note 3, S4 (itt a max. fényerő is kevés volt) S5, és ennél is.
Akkuban szinte garantált az 5,5 órás kijelző idő, 1 - 1,5 óra beszélgetés, és mindez 2 napos készenléti idő mellett, 20% fölé merülve :)) Na jó, jórészt Wifin
Valamelyik firmware jobb esetleg bármiben mint a hivatalos Magyar Voda?
Érdemes hekkinteni?

(#289) infectedmann


infectedmann
őstag

Holnap vagy hétfőn érkezik a saját A5 készülékem, remélem nem fogok csalódni :) Bár nagyon ódzkodtam az 5'-os kijelzőtől, de volt alkalmam egy demo készüléket rendesen megfogdosni/nyomkodni és nem annyira nagy a telefon, mint gondoltam.

Pár nap után meg írom a tapasztalatokat.

(#290) álarc válasza infectedmann (#289) üzenetére


álarc
aktív tag

Ugyan.. Parányi darab! Zsebes. No para!

(#291) boeing


boeing
senior tag

Na lassan lollipop.[link]

(#292) nyuszó válasza boeing (#291) üzenetére


nyuszó
tag

De mikor lesz ebből valami?
Várom is meg nem is. Annyi rosszat hallani róla, hogy nem tudom kell-e ez nekünk? Olyan tökéletes ez a csoda telefon, nem tudom lehet-e még fokozni? Nincs mit irkálni róla, mert teszi a dolgát, úgy ahogy kell.
Én 2 év iPhone kitérő után jöttem vissza, de nem bánom!! Azok a régi fagyások, újraindulások már a mesében sincsenek.

(#293) álarc válasza nyuszó (#292) üzenetére


álarc
aktív tag

Pangó fórum jelzi, jó a termék! :-)

(#294) Alpachino válasza álarc (#293) üzenetére


Alpachino
veterán

Ez így van :K eddigi legjobb telóm....kb. 1 hónap használat után sem ütköztem hibába...meglepően gyors, páratlan anyagminőség, tökéletes dizájn. Röviden így tudnám jellemezni.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#295) álarc


álarc
aktív tag

Annyira ne várjátok azt a lollit! Elég béna lesz elsőre.
Viszont az új 03.01 (02.26) fw-t érdemes feldobni, ha magától nem akarja!
Még egy icipicit gyorsabb, pattogósabb lesz.
:DD

(#296) riszter


riszter
senior tag

Akkuidőről tudnátok mondani valamit? Ha kibír egy nagyon erős napot akkor lehet benevezek egyre. Kamera milyen?

Vivere militare est

(#297) Alpachino válasza riszter (#296) üzenetére


Alpachino
veterán

Akku idő nálam 2nap simán, napi egy óra körüli beszélgetéssel net, böngészéssel. A kamerája is nagyon ott van, :K de erről a ph-s tesztek is jókat írtak.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#298) riszter válasza Alpachino (#297) üzenetére


riszter
senior tag

Köszi a választ! :) A duos verziónak is ilyen az akkuideje? Tavaly ősszel ez miatt cseréltem le az s4 mini duosomat. Jó kis 1900mAh-s akksi délután 3-ra 20%-on volt.

Vivere militare est

(#299) Alpachino válasza riszter (#298) üzenetére


Alpachino
veterán

Arról sajna nem tudok véleményt mondani, nekem egy kártyás verzióm van.....

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#300) infectedmann


infectedmann
őstag

Péntek óta van meg a készülék és eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Elég jó bírta a nyüstölést.
Szombaton 17:30 körül húztam le a töltőről és vasárnap 5:30 körül még 30% körül volt.
Net (Chrome, FB, Insta, Twitter), játék, fényképezés, pár egyéb app. Ezeket használtam auto fényerő mellett mobilnettel.

Szupergyors, nagyon jó dizájn és még pont nem túl nagy nekem. Eddigi legjobb telefonom :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.