Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) szamoncsy


szamoncsy
csendes tag

Sziasztok csütörtöktöl én is samu tulaj leszek alig vártam a szombatot hosszabitás miatt :) eddig alcatel pop 7em volt!Üdv Móni

(#1302) #13110016 válasza szamoncsy (#1301) üzenetére


#13110016
törölt tag

Szia!

Jó döntés volt, nagyon jó ez a telefon!

(#1303) Kajla5 válasza Dodó77 (#1289) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Nekem lolipop van , de semmi problémám, se a kocsiban se sehol máshol vele.

(#1304) cintula187 válasza Alpachino (#1290) üzenetére


cintula187
addikt

Most, hogy mondjátok leteszteltem Lollipop óta előszőr. A gps test lát 20+ műholdat de egy sincs in Use -ban.
Ez gáz.
Mennyi idő alatt kéne találnia szabadban?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1305) Alpachino válasza cintula187 (#1304) üzenetére


Alpachino
veterán

5-6sec....a 4.4-egy nekem ennyi volt szabadban.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#1306) cintula187 válasza Alpachino (#1305) üzenetére


cintula187
addikt

csak gps re állítva percek alatt semmi.
factory resetet javasoltok? menüböl?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1307) Alpachino válasza cintula187 (#1306) üzenetére


Alpachino
veterán

:K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#1308) cintula187


cintula187
addikt

Most meg zárt térben asztalról fél perc alatt talált műholdakat. :F
Fura.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1309) szamoncsy válasza #13110016 (#1302) üzenetére


szamoncsy
csendes tag

Ma meg kaptam hozta a futár ezüst szinben!Még probálgatom mert csak csütörtök cserélik kártyám nanora! :((

(#1310) #13110016 válasza szamoncsy (#1309) üzenetére


#13110016
törölt tag

Szerintem bemész a szolgáltatódhoz, és rögtön körbevágják.

(#1311) szamoncsy válasza #13110016 (#1310) üzenetére


szamoncsy
csendes tag

Köszi de csak 25km van voda és 8hetes fiammal vagyok itthon igy csak 2nap mulva tudok be menni!

Kell valami beállitás ami szerintetek fontos a telon?

(#1312) szamoncsy


szamoncsy
csendes tag

Kamerában milyen beállitásal lehet a legjobb képeket ki hozni?

(#1313) cintula187 válasza szamoncsy (#1312) üzenetére


cintula187
addikt

Jó a fényviszonyok mellett készíti a legjobb képeket. :))

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1314) Zlika


Zlika
aktív tag

Hm jött most valami 250mb frissítés (két héten belül a második) és mintha meglódult volna a telo. Lehet placebo. A ver. ugyanúgy 5.0.2. Nem tom.

(#1315) infectedmann


infectedmann
őstag

Itt nuku frisítés :( (Vodafone)

(#1316) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Sziasztok!

Ma került hozzám egy független vadi új készülék, 4.4.4-es Androiddal és rögtön ajánlja a frissítést.
Kerestem itt pro és kontra véleményeket, de igazán konkrétan leírtat nem találtam.

Néhány szóban leírnátok a tapasztalatokat?
Érdemes frissíteni vagy inkább hagyjam a jelenlegi rendszeren?

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1317) ancsako válasza Matyi222 (#1316) üzenetére


ancsako
tag

Szia!

Frissítsd nyugodtan, hibátlan lesz! :)
Általában akkor okoz problémát a felhasználónak, ha a belakott telefont frissítés után nem "nullázza" le. A Tied új, úgy sejtem, még semmit nem pakoltál fel rá. Ne is tedd meg addig, míg nem frissíted. Nem lesz vele egy fikarcnyi problémád sem! :D

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#1318) Matyi222 válasza ancsako (#1317) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Szia!

Nagyon köszönöm a korrekt választ. :)

Úgy van jól gondoltad vártam a válaszra addig nem raktam rá semmit.

Akkor indítom is a frissítést.

Köszi még egyszer. :R

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1319) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Telenoros rom kellene ! Lehet találni gyorsabb létöltést !

(#1320) #13110016 válasza Zlika (#1314) üzenetére


#13110016
törölt tag

Második két hét alatt??
Szolgáltatós a telefonod? Nekem független de lolli óta semmi nem jött....

(#1321) Zlika válasza #13110016 (#1320) üzenetére


Zlika
aktív tag

Nem tudom hogy lehet. Független és még anno a lengyel lollit raktam rá odinnal. Bár lehet azért frissült kétszer mert kb 2 hete volt egy nagyon csúnya behalása a telonak. Egész este csak egy android logot mutatott és semmit de semmit nem lehetett csinálni vele. Majd úgy 8-9 óra után bebootolt és azota fasza... érdekes. Lehet akkor törölte a frissítést, bár az adataim megmaradtak. Fura.

(#1322) Gollirthiel


Gollirthiel
csendes tag

Már egy pár hete megvan a telefon, és egyszerűen imádom! :) Aki új telefon vásárlásán gondolkodik én mindenképpen ezt a típust ajánlom, nagyon gyors és az akkunak köszönhetően átlagos használat mellett 2 napot is simán kibír egy huzamban. :Y

A képei gyönyörűek, azonban ha a benti fotók készítésére tudna valaki kamerabeállításokat javasolni, azért nagyon hálás lennék. :))

Samsung Galaxy A5

(#1323) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Emberek csak úgy pörög a fórum :D Másik telefonom G2 ott van élet rendesen. Itt ennyire probléma és mokolàs mentes a készülék?

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1324) ancsako válasza Matyi222 (#1323) üzenetére


ancsako
tag

Igen! :D No problem!

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#1325) Astery válasza Matyi222 (#1323) üzenetére


Astery
senior tag

Erre csak egy példa - előző telefonomat (nem volt kispályás) kb hetente újra kellett indítani különben mindenféle problémák voltak, alkalmazások leálltak. Ez a telefon most már közelíti az 1000 órás kikapcsolás nélküli használatot és megy, teszi a dolgát szó nélkül.

(#1326) Zlika


Zlika
aktív tag

Én már lassan unom hogy ekkora a peace ezen a fórumon. :D Bezzeg anno az optimus 2x meg a hüvely p6 (mondjuk azt a telot imáldtam mai napig nincs nála csinosabb, bár A5 is nagyon szép na meg "szinte probléma mentes") topic. Azok pörögtek rendesen. ;)

(#1327) #35723520 válasza Zlika (#1326) üzenetére


#35723520
törölt tag

Örüljünk, hogy nincs gond az A5-tel! :R :C

(#1328) #13110016


#13110016
törölt tag

Pörögjön kicsit a topik, és ha már ennyire probléma mentes telefonunk van beszéljünk arról ki milyen alkalmazásokat használ, hátha ajánlunk egymásnak valami jót.

(#1329) Gollirthiel válasza Matyi222 (#1323) üzenetére


Gollirthiel
csendes tag

Én örülök, hogy végre sikerült egy jó telefont választanom :C Eddig mindig belefutottam már az első héten bug-okba, de ez a telefon teljesen hibátlan, kopp-kopp. :)

Samsung Galaxy A5

(#1330) samphone


samphone
tag

Sziasztok!

Használtok, telepítettek vírusírtót a telefonra? Melyik appot érdemes leszedni, melyik jó? (ingyenes) ( pl. mcaffe, eset stb. )

(#1331) ancsako válasza samphone (#1330) üzenetére


ancsako
tag

Csak az avast! :-)

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#1332) samphone


samphone
tag

Értem a virusírtó appoknál a RAM-zabálást, hatékonyság, mennyire meriti az askit pl. szempontnak.

De inkább a hatékonyság számít természetesen főként.

(#1333) Matyi222 válasza samphone (#1330) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Én Androidra nem használok, mert csak kamu jelenleg az összes vírusirtó androidra.

Olvassátok el és döntsön mindenki saját belátása szerint.

Egy rövid idézet a cikkből, amely 2015. február 16. - 18:50-kor íródott.

"Android "vírus"
A malware, a spyware és vírus fogalma összemosódik az emberekben, hiszen közös tulajdonságuk, hogy nemkívánatosak az ember életében, de nem árt tisztázni a jelentésüket, mert valójában teljesen mások. Fontos kijelenteni, hogy nem létezik vírus Androidra.

"A Google biztonsági funkciói Androidra úgy lettek megtervezve, hogy a lehető legnagyobb biztonságot nyújtsák a mobilos eszközökön - alapértelmezetten és ingyenesen az összes Android felhasználónak. Ennek eredményeképpen, az Android ökoszisztémáról kimutatott adatok alapján az Android felhasználók nagyon alacsony kockázattal néznek szembe a potenciálian ártalmas alkalmazások és egyéb veszélyek terén. A felhasználók természetesen használhatnak bármilyen megoldást, legyen szó a Google megoldásának kiegészítéséről vagy lecseréléséről, de a mi célunk az, hogy ez csak egy választási kérdés legyen, ne biztonsági kérdés."

[link]

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1334) Matyi222 válasza ancsako (#1324) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Fura az android világában, hogy már jó pár napja használok egy telefont és eddig 0 Bug. :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1335) Matyi222 válasza Gollirthiel (#1329) üzenetére


Matyi222
aktív tag

+1

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1336) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Tok ügyben mi a helyzet, tapasztalat? Illetve fólia?

Rendeltem most ferde szemű barátainktól, kíváncsi vagyok milyen lesz. :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1337) Astery válasza Matyi222 (#1336) üzenetére


Astery
senior tag

Részemről elöl fólia + egy passzentos kicsúsztathatós bőr tok. Arra az esetre pedig ha "kevés" a zsebem, van egy övre akasztható tokom is. Azért szeretem ezt a fajta tokot mert használat közben a telefon kinézete és tapintása nincs "elrontva". Ujjlenyomatot egyáltalán nem gyűjti a hátlap. Több hónapos használat után is újszerű állapotban van.

(#1338) Kajla5 válasza Matyi222 (#1336) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Én vettem gyári tokot a telefonhoz
[link]

Viszont rájöttem, hogy az összes tok elrontja a telefont.
Ha ráteszel egy tokot, akkor nem látszik a szép vékony fémház.
Ezért úgy döntöttem, ha majd lesz valami baja a telefon házának, majd akkor ráteszem a tokot, hogy eltakarja.
Volt egy S4 mini telefonom.
Arra is vettem ilyen gyári tokot.Rajta volt két évig és amikor eladtam akkor tudatosult bennem, hogy magamat megfosztottam attól, hogy gyönyörködjek a telefonban, viszont a második tulaj kapott egy hibátlan telefont olcsón.Úgyhogy most élvezem a telefon látványát nap mint nap.Ha majd történik vele valami, akkor ráteszem a tokot, hogy eltakarjam.

(#1339) golya32 válasza Astery (#1337) üzenetére


golya32
aktív tag

Tudnál adni egy linket, ahonnan a tokot rendelted?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#1340) ancsako válasza Kajla5 (#1338) üzenetére


ancsako
tag

:DD Ez de cuki! Végül is, igazad van. Én személy szerint frászt kapok minden új telefonnál addig, míg nem lesz rá tok. Féltem, na. Az összes telefonom olyan állapotban kelt el, hogy többen kérdezték: Ezt a telefont használták egyáltalán??? ;) Igyekszem mindig olyan tokot venni rá, ami tetszetős, színes, frappáns. Vagy épp a legvékonyabb áttetsző slim szilikon. Ezeket hangulatom szerint tudom cserélgetni. Most is van vagy... 6 féle...

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#1341) Kajla5 válasza golya32 (#1339) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Erre most kell lecsapni, mert máshol 6000Ft.
[link]

(#1342) Astery válasza golya32 (#1339) üzenetére


Astery
senior tag

Itt írtam róla.

(#1343) havelk válasza golya32 (#1339) üzenetére


havelk
csendes tag

Én innen rendeltem: [link]
Egész jó, bár nem sokat használom. :)

[ Szerkesztve ]

(#1344) golya32


golya32
aktív tag

Köszönöm mindenkinek, tokom van gyári ablakos, sajnos így éppen a telefon szépsége veszik el.
Mindenképpen bőrtokot akarok venni hozzá.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#1345) havelk válasza golya32 (#1344) üzenetére


havelk
csendes tag

Nekem is van gyári tok, ha megyek meccsre vagy valami hasonló nem túl telefonbarát helyre, akkor hasznos, de egyébként nem használom.
Bár még így is volt vele gond, sikerült elejtenem gyári tokban kb. 1 méterről. Mire földet ért, a tok persze kinyílt és kijelzővel lefele csattant. :W Szerencsére csak egy minimális, alig észrevehető helyen pattogzott le a festék a készülék alján az egyik sarokban, kijelzőnek semmi baja nem lett. :)

(#1346) szamoncsy


szamoncsy
csendes tag

Sziasztok!a térerőm nagyon ingadozik mi lehet a baj?Ha telozok néha mondják nem hallatszik amit mondok olyankor látom elment a térerö más teloval nem volt nincs baj mit kell át álitani?Köszi üdv Móni

(#1347) winhelper


winhelper
tag

Üdv mindenkinek. :)
Ma délután én is csatlakoztam az A5 táborhoz. Ráadásul egy szürke A5 tulaja lettem. Nagyon egyben van, szép munka. Reggel majd rá tolom a Loli frissítést.

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#1348) Astery válasza szamoncsy (#1346) üzenetére


Astery
senior tag

Akiknek volt ilyen jellegű hibájuk azok abban maradtak, hogy LTE hálózat esetén jelentkezik. Akinek nem volt fontos az kikapcsolta az LTE-t és megszűnt a hiba.

(#1349) infectedmann


infectedmann
őstag

Nekem is olyan helyen volt gondom a térerővel, ahol nem volt LTE. Ez esetben Hálózat Módot át kell váltani WCDMA/GSM üzemmódba és tádámm. Tökéletes lesz a térerő. LTE lefedett helyen pedig vissza lehet váltani.

(#1350) szamoncsy


szamoncsy
csendes tag

Köszőnö akkor át állitom! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.