Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) infectedmann válasza atenza (#1599) üzenetére


infectedmann
őstag

XEH: Független
TMH: T-Mobile
PAN: Telenor
VDH: Vodafone

Most én is csatlakoztattam a Kies-hez és nekem is jelzi, hogy van frissítés. Az enyém Vodafone-os.

[ Szerkesztve ]

(#1602) #13110016 válasza infectedmann (#1601) üzenetére


#13110016
törölt tag

Köszi, nem tudtam. :B

(#1603) #13110016


#13110016
törölt tag

Nézem a sammobile-on, hogy milyen jó témák jelennek meg. Nem is értem, hoigy hogy lehet, hogy egy ennyire új telefonra nem lehet letölteni... igazából kb 5 telefonra lehet. Ezen nem akar változtatni a samu?

(#1604) Criton válasza atenza (#1599) üzenetére


Criton
veterán

szolgálató független és Magyarországba szánt készülék

(#1605) #35723520 válasza gyuri81 (#1581) üzenetére


#35723520
törölt tag

"kegyetlen pixeles"...
Tán röntgen van a szemed helyén? :W Ha mondjuk egy 4 évvel ezelőtti telefon kijelzőjéről lenne szó, akkor megérteném ezt a megjegyzést, de jelen esetben ez nemcsak némi túlzás!

(#1606) #35723520 válasza infectedmann (#1601) üzenetére


#35723520
törölt tag

Az enyém is vodás, de a Kies nem jelzett frissítést... Lehet tudni, hogy mit takar ez a frissítés?
Helyesbítek: rádugtam újból és nekem is jelezte! ( most frissítem...)

[ Szerkesztve ]

(#1607) ancsako válasza golya32 (#1589) üzenetére


ancsako
tag

Háááát.... akkor nézd meg az S6 fórumot! Nem mondanám, hogy tele van elégedett ügyfelekkel... persze nem a felbontás miatt... :W

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#1608) ancsako válasza gyuri81 (#1593) üzenetére


ancsako
tag

Szerintem ne lépj visszafelé. Az S4 már régi... ;)

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#1609) golya32 válasza ancsako (#1607) üzenetére


golya32
aktív tag

Vehettem volna, de annyiért nem kell, nekem ez a teló megfelel.
csak példának írtam mert azon nincs pixel hiba, mondjuk én ezen se látok..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#1610) Alpachino válasza ancsako (#1608) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem tudom miért, de mindenki kivan azzal a fos S4-el :W Nekem az S3 után akkora csalódás volt, hogy regenerálódnom kellett, hogy újra a Samsung nevet egyáltalán meghalljam :) De az A5 visszaadta számomra a samsung mundérbecsületét..... :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#1611) =HG= válasza gyuri81 (#1585) üzenetére


=HG=
addikt

Már készítheted a pénzt, mert a párodnak tetszeni fog az A5...

No én is készhez kaptam és ismerkedem vele.. Nekem T-s és már eleve 5.0.2-vel kaptam....
A gáz, hogy asszony is megnézegette és kijelentette, hogy márpedig neki is kell egy ilyen...
Így jártam...Úgyhogy már meg is rendeltem neki...
A védelemmel vagyok gondba.. Az, hogy fólia kell az elejére tiszta sor...megkapja... Viszont tok..??....
Asszonynak valószínüleg flipes lesz, az tökéletes a retikülben... Én még tanácstalan vagyok..Egyenlőre egy sima szilikon felé hajlok....Igaz, hogy leesésnél túl sokat nem véd, de nem akarok dobálózni vele.. Viszont nem azért vettem egy szép telefont, hogy teljesen eltakarjam, és dupla vastagságút csináljak belőle...

(#1612) Astery válasza =HG= (#1611) üzenetére


Astery
senior tag

Ez a tok dolog ízlés kérdése. Én bőr tokban tartom és így legalább amikor kézbe veszem teljes pompájában tündököl.

(#1613) Alpachino válasza =HG= (#1611) üzenetére


Alpachino
veterán

Sok házaspár ebbe a csapdába esett....ezért van az A3, hogy az asszony száját befogjuk vele az A5 birtokában ;] :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#1614) gonger válasza ronda (#1540) üzenetére


gonger
senior tag

Na megérkezett a fekete iPAKY tokom. Térerő gond nincs vele, a keret nem fém.
A hátulja annyira nem gumi szerű, mint vártam, de kellemes. Brutál menniyre méretpontos, viszont kicsit bumszlibb a teló tőle, mint a 3mm-es vékony szilikontól. Jóformán nem is látszik, hogy plusz tok van rajta, teljesen takar és olyan mintha gyárilag így nézne ki a telefon. MEGÉRI!

[ Szerkesztve ]

(#1615) Burt1793 válasza atenza (#1599) üzenetére


Burt1793
veterán

Fura, nekem is XEH van, de a telefon nem ír frissítést és az a rom van fent, amit neked régiként ír a kies.
Akkor rakhatom fel a kies-t...

(#1616) Burt1793 válasza Burt1793 (#1615) üzenetére


Burt1793
veterán

A kies nálam is írja a frissítést, de 30%-on van a töltöttség, így nem hajlandó elkezdeni, pedig már megcsináltam a resetet... na mindegy, gyorsan feltölt.
Ez is 5.0.2 amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#1617) Krapter


Krapter
tag

Eddig nekem bejött a készülék nagyon, mondjuk ingyen adták.

Lock képernyőre még most se sikerül kirakni az üziket. Nekem le van pin-el kódolva a gép és két lock screen nem van. Van egy teljesen fekete meg egy lockscreenes ahol be kell adni a pin-t meg ott megjelennek az értesítők. Ha a telefon nyugalmi(zárolt) állapotban van akkor mikor jön valami hangot hallom de semmilyen figyelmeztetés nem ugrik fel a képernyőn hanem teljesen sötét marad, ha hozzá nyúlok akkor megjelenik a lockscreen és ott már látszanak az értesítések anélkül is, hogy feloldottam volna.
Nincs olyan, hogy ha jön egy értesítés akkor az rögtön jelenjen is meg a képernyőn?

(#1618) Burt1793 válasza Krapter (#1617) üzenetére


Burt1793
veterán

Mármint feloldás nélkül? Olyan nincs. Látod az értesítés egy részét a pin-kód kérő lezárt képernyőn, ha megakarod nyitni, rá kell nyomni.

(#1619) ronda válasza Krapter (#1617) üzenetére


ronda
aktív tag

Vagy használd a "noled" appot.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#1620) Krapter válasza Burt1793 (#1618) üzenetére


Krapter
tag

Nem, hanem az a problémám, hogy ha kapok értesítést akkor nem ugrik a lockscreenre magától, hanem csak simán ugyanúgy feketén "hibernálva" van a telefon csak a hangot hallom, hogy megjött egy értesítés. Manuálisan kell "felébresztenem", hogy előjöjjön a lockscreen ott meg látom az értesítéseket.

(#1621) Burt1793 válasza Krapter (#1620) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez elvileg 5-ös androidon ilyen, én nem tudom, eddig Lumia 930-at használtam.

(#1622) gyuri81 válasza =HG= (#1611) üzenetére


gyuri81
veterán

Írtátok, hogy jelezzek vissza, hogy mi lett. Hát persze, hogy A5 :)

Az gáz ha találtam rajta pixel hibát? :(

[ Szerkesztve ]

(#1623) Burt1793 válasza gyuri81 (#1622) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, vidd vissza. Úgy tudod csekkolni a kijelzőt (és egyebeket), hogy beírod a tárcsázóba, hogy *#0*#. Nézd meg mindenféle háttérrel. Ha tényleg hibás, cseréltesd ki a telefont.

(#1624) atenza válasza gonger (#1614) üzenetére


atenza
senior tag

Képeket tudnál készíteni róla? Nagyon kíváncsi vagyok hogy hogy néz ki a tokkal, minnél többet ha lehet :D

(#1625) =HG= válasza gyuri81 (#1622) üzenetére


=HG=
addikt

Én mondtam ! :K

Szerintem ha tényleg van, akkor bevonzottad a hibát! (negatív hozzáállás :) )

(#1623) Burt1793 Az a tesztelés tök jó ! Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#1626) cintula187


cintula187
addikt

Tegnap óta nem akarja felismerni a windows usb kábelen a telót. MTP driver lehet a ludas. Honnan tudom rendesen azt leszedni és újra rakni? köszi

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1627) Burt1793 válasza =HG= (#1625) üzenetére


Burt1793
veterán

Nincs mit. Tegnap felraktam kiesszel a frissítést és nyomtam egy resetet is, mert 4.4ről 5re nem csináltam resetet, minden szuper, bár kár, hogy nem 5.1re frissült. ;]
Igen, nekem is az a tippem, hogy bevonzotta a hibát. Volt már pár telefonom, egyik sem volt pixelhibás, de mindegy, mert cserélik, ha valós a dolog.

Cintula: windows eszközkezelőben vagy a programok eltávolításánál.is tudod törölni asszem.

[ Szerkesztve ]

(#1628) thamasz válasza ronda (#1540) üzenetére


thamasz
senior tag

Ez a tok nagyon jó, néhány hete használ ilyet a feleségem, nagyon tetszik neki, a fogása sem rossz, a keret műanyag ettől nem rosszabb a térerő. Méretpontos. Egy ismerősöm már rendelt szintén mert megtetszett neki is. Ha enyém lenne az A5 kipróbálnék egy ilyet: http://m.aliexpress.com/item/32400932533.html?spm=2114.01020208.3.127.RMunb5&ws_ab_test=201556_2%2C201527_1_48_71_72_73_74_75%2C0_0&productId=32400932533&productId=32400932533&s=p&productSubject=VERUS-Neo-Hybrid-Layered-Tough-Slim-Armor-Case-for-Samsung-Galaxy-A5-A5000-Luxury-Brand-Phone&productSubject=VERUS-Neo-Hybrid-Layered-Tough-Slim-Armor-Case-for-Samsung-Galaxy-A5-A5000-Luxury-Brand-Phone&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail bocs a hosszú linkert mobilon írok. Xprotector üveg fóliát viszont ne rendeljetek a magyar forgalmazótól, a széle nem tapadt rendesen, és nincs is jól lekerekitve a széle, zavarja az ujjam. Hamar is karcolódik.

(#1629) ancsako válasza Alpachino (#1610) üzenetére


ancsako
tag

Jaja! S4 mini meg a no comment. 6 hónapos kálváriám volt vele! :W

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#1630) muszi0521 válasza thamasz (#1628) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Ez a védelem nálam .

(#1631) #13110016


#13110016
törölt tag

Na, tegnap én is frissítettem smart switch-csel, utána persze egyből FR.
A bajom az, hogy azóta eltűnt a Deer Hunter 2016 mentésem... totál ideg vagyok.

(#1632) Burt1793 válasza #13110016 (#1631) üzenetére


Burt1793
veterán

Le lehetett volna menteni. Fb-kal vagy google-lel nem voltál belépve?

Én bátran HReztem, nem játszom a telón. 😃 játékhoz kevés ez az soc, nem? Ahhoz valami kínai teló kell, vagy s5, s6.

[ Szerkesztve ]

(#1633) ancsako válasza Alpachino (#1613) üzenetére


ancsako
tag

Neeeeeem! :D Hímsoviniszta banda! ;] Most váltok A7-re, mert bár sokan hülyeséget beszélnek, azért igenis számít a méret!!! Csak hogy tudjátok! ;)

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#1634) Krapter


Krapter
tag

Én ilyen tokot vettem:

Nillkin Super Frosted

De nem volt jó mert ici-picivel kissebb volt (gyártási hiba?) és nem passzolt teljesen jól a telóra.

(#1635) mateus válasza Krapter (#1634) üzenetére


mateus
senior tag

Honnan? Ebay/Aliexpress?

(#1636) Krapter válasza mateus (#1635) üzenetére


Krapter
tag

(#1637) gyuri81


gyuri81
veterán

Csak hogy fényezzem is kicsit az A5 kijelzőjét...

Mellé tettem a note 3-at és észrevehetően szebb a fehér megjelenítése az A5-nek. Durva!
(Sokkal sárgás-szürkésebb a fehér Note 3-on, jelzem a Note 4 is sárgás...)

(#1638) Alpachino válasza ancsako (#1633) üzenetére


Alpachino
veterán

Egyetértek..már mint a hsz-ed utolsó mondatával ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#1639) ronda válasza ancsako (#1633) üzenetére


ronda
aktív tag

+1 :)

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#1640) mateus válasza Krapter (#1636) üzenetére


mateus
senior tag

Az durva, lehet, hogy ők sem eredetit árulnak?
Vagy ami még gázabb lenne, a Nilkin készít ilyen minőségben tokot..

Ebay/Aliexpress-en átl. kamu tokokat árulnak,de itt nem kéne..

(#1641) havelk


havelk
csendes tag

Ezt a listát találtam, hogy mely készüléket kapnak biztosan Android M-et. Sajnos a Samsung A széria még nincs rajta, de a remény hal meg utoljára. :)

[ Szerkesztve ]

(#1642) havelk


havelk
csendes tag

"Sok esetben még nem született meg a végleges döntés, így könnyen lehet, hogy egyes modellek kimaradtak a felsorolásból. Amennyiben a telefonod 2014 júniusa után készült és Snapdragon vagy Exynos processzor dolgozik benne, akkor nagy esély van rá, hogy megkapja majd az Android Marshmallow-t."

(#1643) laszlolczka


laszlolczka
őstag

Sziasztok.S6-ot használtam 2 hónapig,de sajnos esés áldozata lett.Az alukereten baloldalon keletkezett a sérülés(minimális).De mivel ez nem tartozik a garanciális javitások közé(40.000-be került volna),ezért eladtam.Az A5-re esett a választásom,és nagyon jól döntöttem.A Packabe Disablerrel fagyasztottam a nekem nem szükséges apk-fájlokat-és egy gyors jól müködő telefont kaptam.Az S6 semmivel sem gyorsabb-egyedül a kamerát sajnálom,de az A5 is böven elfogadható képeket készit.A reklám blokkoló,és az S Healt is tökéletesen teszi a dolgát,tehát nagyon elégedett vagyok. :K

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#1644) Burt1793 válasza laszlolczka (#1643) üzenetére


Burt1793
veterán

Helló, milyen reklámblokkolót használsz? Én is használtam régebben valamit az s2-vel, de az csak root-tal működött. Ehhez nem kell root?

Amúgy tényleg nagyon jól pörög a rendszer, Lumia 930-ról váltottam, nagyon megérte.

[ Szerkesztve ]

(#1645) laszlolczka válasza Burt1793 (#1644) üzenetére


laszlolczka
őstag

ABP-adblock 1.3-s apk.Nem kell root.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#1646) ronda


ronda
aktív tag

Próbált már valaki 128-as kártyát bele?

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#1647) atenza válasza ronda (#1646) üzenetére


atenza
senior tag

Nemrég kérdeztem én is, nem kaptam választ, de sztem minden esély megvan rá hogy igen.

(#1648) Termi92 válasza havelk (#1641) üzenetére


Termi92
tag

"A Samsung egyelőre nem hozta nyilvánosságra azt a hivatalos listát, amelyen az Android Marshmallow frissítésre hivatott készülékek szerepelnek, így az alábbi felsorolás csak egy erős tipp:"

(így születnek a pletykák....)

[ Szerkesztve ]

(#1649) ronda válasza atenza (#1647) üzenetére


ronda
aktív tag

Bizsereg az ujjam a buy it now gomb felett, csak nem tudom, hogy meg merjem-e venni. Lehet mégis "csak" hogy 64-es lesz.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#1650) ronda válasza ronda (#1649) üzenetére


ronda
aktív tag

64-es lett. Elég az.

[ Szerkesztve ]

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.