Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) álarc válasza BogyóBP (#650) üzenetére


álarc
aktív tag

Hát ja. Sajnos. Maradok a gyári állapotban én is. De jó is lenne a reklám mentes környezet. :-(

[ Szerkesztve ]

(#652) BogyóBP válasza álarc (#651) üzenetére


BogyóBP
addikt

Hm..Hát nemtudom.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#653) tulni


tulni
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap eladtam LG G2-es telom és uj vásárlásán gondolkodom. Elsőnek LG G3ra vettem az irányt, de amint ma megnyomkodtam, megállt a szívem hogy ez tényleg ennyire akad.. Ugyhogy maradt A5 ill. Note3. Vélemények? hátrányok? jol láttam, hogy előlapi kameránál sárgás képet készit? mivel hátlapival teljesen korrekt képet lőttem.. Értesítési led hiányát bánom :((( :O Előre is köszönöm a felhasználói tapasztalatokat! :) :R

[ Szerkesztve ]

(#654) jeni válasza tulni (#653) üzenetére


jeni
félisten

Samsung Galaxy Alpha,A7 vagy az S6
Honor 6

(#655) tulni válasza jeni (#654) üzenetére


tulni
csendes tag

Honor6, s6 off. A7-et vagy Alphat miért ajánlod? miben veri A5t? Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#656) jeni válasza tulni (#655) üzenetére


jeni
félisten

Értesítési led hiányát bánom

az A6 az még jó lehet mint új modell ha kijön

az Alpha teló apró hibája,hogy nem FULL HD és kisebb méretű.
az A6 és az A7 azokban feltehetőleg benne vannak az értesítő LED-ek.

az Alpha és a Honor6 ezek 8 magosak jó áron!

[ Szerkesztve ]

(#657) infectedmann válasza jeni (#654) üzenetére


infectedmann
őstag

A7-re anno én is gondoltam, hogy megvárom, de az 5.5 már tepsi. Nekem legalábbis 200%, hogy kényelmetlen lenne.

(#658) Anulu79


Anulu79
addikt

Az mitől lehet, hogy a Picasa-ból törölve lett minden de a galériában ugyan úgy ott vannak a képek? Mas készüléken is meg lett csinálva ugyan ez és hiába van bepipálva, hogy mutassa a picasa tartalmat is ott nem mutatja.

(#659) álarc


álarc
aktív tag

A7 ben sincs led. Talán az sima Alpha kapott egyedül, és a felsőbb kategóriások.
Ráadásul elég drága, és nagy... Egy ilyen led beszerzési áron kb. 0,50 HUF lehet, plusz egy kaparás a kijelző festékén. :(
Az A5 olyan best buy pillanatnyilag, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#660) Alpachino válasza tulni (#653) üzenetére


Alpachino
veterán

A5 :K

A minőségérzet( és maga a minőség is) minden kis apró hiányosságáért kárpótol, ráadásul meg gyors is :K és a kamera is kiváló.......

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#661) ancsako válasza jeni (#656) üzenetére


ancsako
tag

Az A6 mint olyan még nem létezik, egyelőre csak fikció a név levédetése miatt... miért várna bárki, aki MOST eladta a készülékét, egy TALÁN valamikor megjelenő készülékre?

Feltehetően benne van?! Nem, nincs az A7-ben sem értesítő led, ez az eddigi A sorozat egyikében sincs...
Ha már Alpha jó áron, akkor inkább A7, mivel frissebb modell, teljes fém házban. Az ár igen közel van.

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#662) tulni


tulni
csendes tag

Köszönöm a tippeket/hozzászólásokat! :) Igen, sürgős lenne valamit döntenem, mert ma vagy legkésőbb holnap valamit venni kell, mert perpill nemtudnak elérni.. :D
Boltban rosszul láttam hogy "selfie" kamera képe sárgás? Családban van A3, és ott is ugyanezt veszem észre. :((( Nem annyira lényeges, csak asszony ne kötözködjön :DD

(#663) ancsako válasza tulni (#662) üzenetére


ancsako
tag

Őszintén szólva én a "sárgásságot" nem észleltem. :F Nyilván a selfie kamerának ideális fényviszonyokra van szükség, ha már félhomály van akkor nem lesz az igazi, lehet e miatt látjátok sárgásnak...
Egyébként nem tudom mennyit szánsz rá, de az A5 mégiscsak nagyobb egy kicsit... ;)

Mindenesetre az "A6"-ra nem várj, lehet sose lesz olyan... :Y

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#664) ancsako válasza jeni (#656) üzenetére


ancsako
tag

...ja és még kimaradt: sem A3, sem A5 sem full HD (ahogy Alpha sem), csak az A7! :)

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#665) tulni válasza ancsako (#664) üzenetére


tulni
csendes tag

igen-igen nálam is 5"-tól kezdődik a kijelző mérete.. :DDD A5/A7 kijelzője kamerája különbség észrevehető vagy ne variáljak?! :B

(#666) cybelaci74


cybelaci74
csendes tag

Sziasztok!

Elszántam magam, hogy ROOT-oljam a telcsit, nos sikerült is, sőt, eltávolítottam a sok felesleges marketing fa....ot, azóta nem pörögnek a háttérben, ugye köztudott, minden elindul hiába van leállítva, letíltva..... így a rendelkezésre álló RAM is több.....
A garanciát le....m,

:K

[ Szerkesztve ]

(#667) ancsako válasza tulni (#665) üzenetére


ancsako
tag

A5 és 7 kamerája tudtommal egyforma. Az A3-nak "csak" 8 mp, a nagyoknak 13.
Kijelző... hát jah! A FULL HD, az Full HD! :-) De az A7 szerintem még csak előrendelhető, úgyhogy sajnos az is kivárós még egy picit.

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#668) tulni válasza ancsako (#667) üzenetére


tulni
csendes tag

A5 lesz! :) honnan éri meg venni függetlenül? melyik színben a legszebb? ter-ero.com on látom egész korrektnek! cska ott nincs SILVERben..

[ Szerkesztve ]

(#669) ancsako válasza tulni (#668) üzenetére


ancsako
tag

Függetlenül az A3 van nekem, ez e-digital-os, amikor akciós volt, akkor vettem. Mostanában nem néztem árat, de semmiképp ne sufni gsm-nél vásárolj, javaslom...
Az A5 telenoros, így az ára is jó volt. ;) ebből silver grey van, tetszetős. A3 fehér. Ez is szép. Nekem az arany is tetszik. A sötét teló nem az én világom... :B

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#670) pauliboy23 válasza tulni (#668) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Én silvert vettem, ebben a színben tettszik a legjobban.

(#671) tulni válasza pauliboy23 (#670) üzenetére


tulni
csendes tag

megkérdezhetem hogy hol? :U

(#672) tulni válasza ancsako (#669) üzenetére


tulni
csendes tag

Köszönöm! :R :R :R

(#673) szabi820 válasza tulni (#668) üzenetére


szabi820
tag

Nézd meg a hardveraprón. Ott hirdetem.Szürke.

(#674) BogyóBP válasza cybelaci74 (#666) üzenetére


BogyóBP
addikt

Ha csak azért rootoltál hogy a szarságokat törölhesd akkor kár volt, egyszerüen ha rádobsz egy XEH romot már nincs is benne a szolgáltató marhasága.

Nekem fekete A5 van (midnight black), nekem tetszik. Előtte Fehér S3 asom volt de azt is szerettem.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#675) cintula187


cintula187
addikt

Én ma megint kaptam tőle kamera hiba üzit. 2 hete már volt. Most is megoldotta ugyan a restart de akkor is nanana meg ejnyebejnye.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#676) vgezus


vgezus
csendes tag

Egy kérdés. Másnak nem zizeg halkan a töltője, ha csak üresen be van dugva? ha tölti a telefont akkor le halukul, szinte hangtalan. :U Érdekes ha telefon töltés nélkül kihúzom a dugaszolóaljzatból, akkor is zizeg, gondolom feltöltődött benne kondenzátor. Tölt rendesen, amúgy nincs vele probléma.

(#677) BogyóBP válasza vgezus (#676) üzenetére


BogyóBP
addikt

Őszintén szólva még sose hallottam/hallgattam. Annyira hangos a lábadnál lévő aljzatból lehet hallani a hangját ahogy cicereg?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#678) boeing válasza vgezus (#676) üzenetére


boeing
senior tag

De nekem is,az a kondi freki zaja,meg a wifim tapja is zizzeg néha.

(#679) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Szolgáltatós. Voda

(#680) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sztetek nem gáz ha egy férfi fehér vagy épp szürke telefonnal szaladgál? Nem célzás csak kiváncsi vagyok a véleményekre.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#681) szabi820 válasza BogyóBP (#680) üzenetére


szabi820
tag

Az enyém most szürke,de volt már fehér telefonom is. Nekem nem gáz. Ha meg valakinek nem tetszik az ki...ja a ...

(#682) BogyóBP válasza szabi820 (#681) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nekem is volt több fehér is , meg is kaptam érte a kommenteket hogy csak két fajta férfiember vesz ilyent, a gazdag vagy a homár..Én mondjuk jól kiröhögtem a dolgot de hát úgy látszik ez az általános felfogás.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#683) #35723520 válasza BogyóBP (#682) üzenetére


#35723520
törölt tag

Nekem tetszik a fehér, pedig férfi vagyok és útálom a buzikat... :U
(fehéret szerettem volna,de csak fekete és szürke volt, így maradt a fekete!)

(#684) szilva01 válasza #35723520 (#683) üzenetére


szilva01
őstag

Nekem arany van, de nagyon tetszik. :D

(#685) vgezus válasza BogyóBP (#677) üzenetére


vgezus
csendes tag

Nekem az ágy mellett a kb fél méterre a fejemnél van a töltő. Éjszaka folyamatosan tölt és ébresztő is azon szól. Nem vészesen zizeg, csak másik Samsung 2A es töltőhöz képest üresjáratban hangos. Kicsit meglepő, de azért nem kelek fel rá. :)

(#686) Takanaka


Takanaka
csendes tag

Ha volna valakinek egy két esti fényképe ? Meg köszönném .

(#687) Hóapó válasza Takanaka (#686) üzenetére


Hóapó
csendes tag

Már átméretezett

(#688) zsolax


zsolax
csendes tag

Hali! Az adathasználat menüpontban nem tudom megváltoztatni az adathasználati ciklust. Nem értem, miért.

(#689) Low válasza zsolax (#688) üzenetére


Low
csendes tag

Szia, pipáld be a mobil adatokat aztán lépj ki a beállításokból aztán lépj be újra az adat használatba . Akkor már belehet állítani.

(#690) álarc válasza Hóapó (#687) üzenetére


álarc
aktív tag

Hát igen esti fotó nem az erőssége sajnos :(
LG G3 volt a legjobb kamerás cucc amit láttam, ill. az iPhone 6 plus, meg valami Lumina.

(#691) zsolax válasza Low (#689) üzenetére


zsolax
csendes tag

Low:köszi, sikerült.

(#692) Takanaka válasza Hóapó (#687) üzenetére


Takanaka
csendes tag

Köszi :R

(#693) BogyóBP válasza álarc (#690) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nem csak az esti, sajnos a normális fotok sem. Sajnos elég sok a bemozdult és homályos kép ami a képstabilizátor hiányának köszönhető. Illetve nem is nagyon értem mert olyan mintha valami extra erős élesítő algoritmust tolna rá a szoftver. Nagyon hasonlo a dolog mint a Galaxy S3 esetében csak ott a 8mpixel kevés volt, azt a telót elbirtam volna képzelni 13 mpx ellel mondjuk ez is furcsa egy méret mert tudtommal olyan szenzor nem létezik ami 13mpixelt rögzit, hanem mondjuk oylan ami 12 őt csak felvan interpolálva 13 ra. Jó példa erre a Galaxy S5 ös amibe gyárilag egy 20mpixeles szenzor van, mégis a kör alakú optika miatt csak max 16pixeles kép készithető vele különben gondolom vignettálna.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#694) Hóapó válasza BogyóBP (#693) üzenetére


Hóapó
csendes tag

Valóban a bemozdulás a legnagyobb ellenség, én mindig több képet is csinálok egy időben, utána válogatom ki a használhatókat.

(#695) álarc válasza Hóapó (#694) üzenetére


álarc
aktív tag

+1

(#696) Hóapó válasza álarc (#695) üzenetére


Hóapó
csendes tag

...és azt is meg kell szokni, hogy nem érintésre, hanem elengedésre exponál. Ha nyomja tartod, akkor fókuszál, és csak akkor exponál, ha elengeded. Ezt tudva sokkal jobban kezelhető.

(#697) álarc válasza Hóapó (#696) üzenetére


álarc
aktív tag

Valóban :Y

(#698) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Sziasztok
Tudnátok ajánlani üveg fóliát ?
Van valamelyik típussal konkrét tapasztalat?
Egyáltalán érdemes rátenni,mennyire bírja a gorilla4?
Köszi

(#699) jeni válasza SonyNex7 (#698) üzenetére


jeni
félisten

a kollégának rendeltem egy Xprotector üvegfóliát itthonról,ingyenes szállítással. érdemes rátenni akár mit is mondanak a Gorilla Glass 4-ről.

(#700) SonyNex7 válasza jeni (#699) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Hallom ezek az xprok elég jó minőségűek ez igaz?Ahogy látom 0,33 vastag.
Az nem sok egy kicsit?Iphoneon 0,2-est használok.Érdekes hogy ebay-en nézelődtem de nem nagyon van ott sem 0,2-es.
Azt nem értem hogy a leírásban írja hogy 3 féle vastágság van de azt hol lehet kiválasztani?
köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.