Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) #65388800 válasza manokaki (#200) üzenetére


#65388800
törölt tag

Azért vettem egy tabletet :D

(#202) gabancs válasza #65388800 (#199) üzenetére


gabancs
addikt

Egyrészt köze nincs a Snapdragon 400-hoz, mert ebben a 410 van. És egy kis ízelítő, mit tud ez a "szar" 410.

Nem kicsit gyors

(#203) manokaki válasza gabancs (#202) üzenetére


manokaki
őstag

Van mellete egy moto G2-m is , és ez sokkal gyorsabb ,gondolom ez a 64 bit miatt is van..

(#204) gabancs válasza manokaki (#203) üzenetére


gabancs
addikt

Nézegetem a youtube-on a videókat, és döbbenet mennyire gyors az A5. Én csak júniusban fogok tudni cserélni, remélem addig mérséklődik az ára. De ez lesz a P6 utódja, ha addig nem esik be egy jobb lehetőség.

(#205) #65388800 válasza gabancs (#202) üzenetére


#65388800
törölt tag

Nem mondtam hogy szar de ez a processzor kerül majd a fele annyit érő telefonokba is. Szóval a szar és a nem éri meg ennyiért két különböző fogalom.

(#206) gabancs válasza #65388800 (#205) üzenetére


gabancs
addikt

Az ACE 4-ben is ugyan ez a SOC van, megfizethető áron. Itt nyilván a prémium külsőt, és valószínűleg a támogatottságot akarják megfizettetni. Mert biztos, hogy jobban támogatott típus lesz mint az ACE 4.

Arról nem is beszélve, hogy a teszt szerint is a legsmoothabb telefon az Iphone-t is beleértve. Biztos elég sokat csiszolgattak rajta, ha egy középkategóriás telefon veri a tavalyi csúcs modellt.

(#207) #65388800 válasza gabancs (#206) üzenetére


#65388800
törölt tag

Hát az majd kiderül mennyire fogja támogatni. Olvastam már ígérgetéseket :D 4 éve samsung telefonom van :D Viszont ahogy írtad, júniusban szeretnél venni egy ilyet arra biztos jobb árban lesz és megéri, de most elég húzós.

(#208) gabancs válasza #65388800 (#207) üzenetére


gabancs
addikt

Most, hogy csökkent a forgalmuk, és a nevesebb kínai gyártók jönnek fel mint a talajvíz, kénytelenek lesznek. Legalább is a józan ész ezt diktálja.

(#209) gyuri2008 válasza gabancs (#208) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igazad van,a Samsung tényleg el van szálva az áraival.

(#210) #65388800 válasza gyuri2008 (#209) üzenetére


#65388800
törölt tag

Eléggé úgy néz ki, mert nem nagyon jönnek ide az emberek :D

(#211) manokaki


manokaki
őstag

Nincs mit irni , a telefon tökéletes . ☺

(#212) #65388800 válasza manokaki (#211) üzenetére


#65388800
törölt tag

hát hogy például hogyan lehet széthekkelni :D

(#213) Alpachino


Alpachino
veterán

Tegnap jutottam hozzá (a megújított szerződésem mellé) egy A5-höz. :)

Azt kell, hogy mondjam már így két nap után, hogy elképesztő minőségérzet párosul a teló kézben tartása közben, :K ráadásul gyors, sehol egy akadás, megröccenés. Nagyon nem bántam meg, hogy rá esett a választásom, így 100K alatt meg pláne....

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#214) Hóapó válasza Alpachino (#213) üzenetére


Hóapó
csendes tag

Egy kis segédlet

[L:/dl/upc/2015-02/19/516320_lnzaruv3q64jd9qs_screenshot_2015-02-12-22-25-36.jpg](IMG:/dl/upc/2015-02/19/516320_lnzaruv3q64jd9qs_screenshot_2015-02-12-22-25-36.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2015-02/19/516320_kfglgajulk5whgoj_screenshot_2015-02-12-22-25-43.jpg](IMG:/dl/upc/2015-02/19/516320_kfglgajulk5whgoj_screenshot_2015-02-12-22-25-43.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L]

(#215) mediumgecso válasza Hóapó (#214) üzenetére


mediumgecso
őstag

Látom dual simes A5-öd van....hol vetted és mennyiért?? Ehhez az akkuidőhöz mennyi kijelzőidő társul??

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#216) Hóapó válasza mediumgecso (#215) üzenetére


Hóapó
csendes tag

Itt

(#217) Aryes válasza Hóapó (#216) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez egészen hihetetlen.

(#218) manokaki válasza Aryes (#217) üzenetére


manokaki
őstag

Tényleg jó az aksija , talána az Lg L90-nek birta igy az aksija meg a Xiaomi Mi4-nek (3000mA) , Lg G2 , vár annál szerintem jobb.

Bátran irom ezt mert mindegyik telefon volt nem is egyszer .
Attirla

[ Szerkesztve ]

(#219) novinyul válasza manokaki (#218) üzenetére


novinyul
veterán

Sokat javult az akku idő,ez a snapi 410-s nagyon energia takarékos lett.Mondjuk én Huawei G7-t használok,de szinte mindenben megegyeznek(ok nem amoled a kijelző) Bár én mindkét telefonba inkább a snapi 615-t raktam volna,legalább is ilyen ár mellett. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#220) manokaki


manokaki
őstag

(#221) mediumgecso válasza manokaki (#220) üzenetére


mediumgecso
őstag

Uh...ez nagyon jó!!!

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#222) Hóapó válasza mediumgecso (#221) üzenetére


Hóapó
csendes tag

(#223) Halkow.


Halkow.
senior tag

(#224) Hóapó válasza Halkow. (#223) üzenetére


Hóapó
csendes tag

A kialakítás egyforma, de csak a duos változat fogadja az sd helyén vagylagosan a második simet.

(#225) Halkow. válasza Hóapó (#224) üzenetére


Halkow.
senior tag

Nem szimpatikus nekem ez a megoldás :(

Legendd biztos nem vette észre hogy dual-ost kapott :D a tesztbe beleírta volna szerintem

(#226) mediumgecso válasza Hóapó (#222) üzenetére


mediumgecso
őstag

Bakker, ez veri az S5-met kijelzőidőben...de vszínűleg üzemidőben is !! 😮

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#227) Aryes válasza Hóapó (#224) üzenetére


Aryes
nagyúr

Vajon ez nem csak firmware kérdése? :)

(#228) gabancs válasza mediumgecso (#226) üzenetére


gabancs
addikt

(#229) mediumgecso válasza gabancs (#228) üzenetére


mediumgecso
őstag

Ezt már néztem....durva ☺
Mondjuk árban nincsenek egymástól messze 😉

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#230) mediumgecso válasza mediumgecso (#229) üzenetére


mediumgecso
őstag

Elgondolkodtam a cserén....fém samu, jó üzemidővel, gyors rendszerrel, vékony, jó kamerával...de most még drága

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#231) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Nem tud OTG-t....megbukott nálam :-( :-(

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#232) gonger válasza mediumgecso (#230) üzenetére


gonger
senior tag

Hol érdemes ezt most megvenni Bp-en számlával gyártói garanciával?
GSM boltokban 95 körül van, nem értem ők mit mókolnak, míg mások 110-130 ezres áron adják.

(#233) manokaki válasza gonger (#232) üzenetére


manokaki
őstag

eladják azt amit külfödröl beszereznek más szolgáltatoktól .... Hivatalos 2 év gyári garival nem kapsz 120,000 alatt

Attila

(#234) mediumgecso válasza manokaki (#233) üzenetére


mediumgecso
őstag

De kap....pl Edigitalban 15% akció van rá, így 112e ért hozzájuthat.....sőt máshol is...google kereső ajánlott

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#235) mediumgecso válasza gonger (#232) üzenetére


mediumgecso
őstag

Gyári garral adják:

115.900 Ft Itt a legolcsóbb, de a boltot nem ismerem
117.900 Ft Megbízható

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#236) kasata91 válasza manokaki (#233) üzenetére


kasata91
tag

Lehet hülye kérdés lesz, de a GSM boltosok 95 ezres ára mellett akkor milyen garancia van? (én vettem tőlük még másfél éve külföldről származó HTC-t újonnan, és gyönyörűen visszaküldték hivatalos HTC szervízbe Csehországba.)

u.i. Nekem kell egy ilyen A5 sürgősen! Tegnap megfogdostam, de a fekete az szerintem nem szép élőben, valahogy a vékony króm csík és a fekete (inkább sötétkék) valahogy nem passzol. Fehérben sokkal szebb. Még az ezüstre lennék kíváncsi, szerintem az lesz a nyerő !

[ Szerkesztve ]

Trust me I'm an engineer

(#237) migabi24 válasza kasata91 (#236) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ha jó boltba veszed a bolti garis teló is a gyári szervízbe lesz javítva, ezt tisztázni kell az elején

(#238) gonger válasza kasata91 (#236) üzenetére


gonger
senior tag

Hú..eengem pedig pont a fekete érdekelne, mert én még csak fehéret és ezüstöt láttam, azok szépek, bár a fehéret valami miatt eddig sem választottam, szerintem ezután sem fogom.
Ugyanakkor megnyomkodva az A5 az én kezemben nagyon nagy. Egy kézben tartva nem kényelmes használni, azt hiszem A3 lesz.

[ Szerkesztve ]

(#239) nyuszó


nyuszó
tag

Sziasztok!
Ma vettem át az E Digitől rendelt A5 telefonom. Szerdán rendeltem, ma (péntek) reggel Pick Pack Ponton átvettem. 110 ezer ft volt. Samsung garija van, beregisztráltam, megkapta a +1 évet.
Fehér, a hátlapja gyöngyházfényű, nem csúszik. Nagyon szép, nagyon gyors, nem találtam hibát eddig. Volt már iPhonom is, de ez sokkal jobban tetszik.
Egyedül az értesítő led hiánya miatt gondolkodtam, hogy megvegyem-e. Nekem az fontos. Fórumtárs említette a NoLed alkalmazást, tökéletesen helyettesíti a ledet. Sőt, megkockáztatom, hogy jobb is.

(#240) mediumgecso válasza nyuszó (#239) üzenetére


mediumgecso
őstag

Várjuk további beszámolóidat is.....pl. aksiidő, képernyőidő, hosszabb idő után tapasztalsz-e fagyást, lassulást, stb. :-)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#241) Hóapó válasza mediumgecso (#240) üzenetére


Hóapó
csendes tag

Nekem 383 órája megy egyfolytában zökkenőmentesen, akadás nélkül.

(#242) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Kapaszkodjatok gyerekek. Ez durva lesz.

Tegnap vettünk az exemmel egy A5-öt magentáéknál. Tök szuper, frankó, ott a SIM-et bele tettem ahogy kell. Kérdem az exemtől, hogy a memóriakártyádat is bele tegyem?
Elkezdi, hogy nem kell, mert a másik telefonján fog hazáig zenét hallgatni. Mondom jó.

Ma hív reggel 9kor.
Ő: Szia. Felkeltettelek?
Én: Szia. Nem, már fent voltam, csak pihizek.
Ő: Hallod?! Annak a szutyinak, amit kivettem, hogy a memóriakártyát betegyem, teljesen vissza kell mennie, igaz?
Én: Igen, mert?
Ő: Mert nem akar.
Én: Ha kivetted a tálcát a tűvel, és bele raktad a kártyád, vissza kell, hogy tudd tolni rendesen.
Ő: Milyen tálca?! Én kivettem azt a sz@rt, és bele raktam a telefonba a kártyát.
Én: Akkor menj a szervízbe...

Íme egy Galaxy A5 kemény alig 1 napos használat után. :DDD :C

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#243) migabi24 válasza kakuk.tamas (#242) üzenetére


migabi24
nagyúr

Azigen

(#244) kakuk.tamas válasza kakuk.tamas (#242) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Jelentem, a szervizes helyben kiszedte a kártyát. (Hogy hogyan, nem tudom, nem voltam ott)
És elmagyarázta neki, hogy hogyan kell be, és kivenni a kártyát. :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#245) He-Nike


He-Nike
aktív tag

Sziasztok!

Egy ilyen telefonon gondolkozom, de kicsit parázok ettől az unibody telótól. Ha mondjuk lefagy a teló hogy indítom újra? Eddig egyszerű akksi ki-be, de ez ezentúl megszűnik... illetve, ha custom romot rakok rá. Néha ott is elengedhetetlen, hogy kivegyem az aksit moddingoláskor. Valakinek van ilyesmi tapasztalata?

köszi

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#246) kakuk.tamas válasza He-Nike (#245) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ilyenkor általában (de ez minden droidos telefonnál így van, ha jól tudom), ha a bekapcsoló gombot nyomod 5-10 mp-ig egyhuzamba, akkor nyom egy restartot a telefon. Akkor is, ha lefagy.

BuheraRom telepítésénél meg biztos megvan a maga módja annak kivitelezésére(hez). Olvass egy leírást, és okosabb leszel, és az alapján el is tudod dönteni, hogy majd ha lesz ilyen telefonod, meg tudod-e majd csinálni.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#247) He-Nike válasza kakuk.tamas (#246) üzenetére


He-Nike
aktív tag

Ahhoz még túl új a telefon, hogy dugig legyenek hozzá "buheraRom"-ok... arra még várni kell. Sok leírást aligha találnék. (habár ha keresek egy másik népszerű androidos unibody telót amihez vannak romok találhatok hasznos infókat). Úgy olvastam a root már megoldott ezen a telón, van akinek rootolt?

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#248) kakuk.tamas válasza He-Nike (#247) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Most, amit hirtelen találtam leírást, ott van root is, és 5.0 rendszer telepítés leírás is.
A rom telepítése root után, rom manager-rel történik.
Rom managerrel letöltöd, és telepíted a CWM-et, majd a tárhelyre másolt romneve.zip-et CWM-el flasheled.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#249) mediumgecso válasza kakuk.tamas (#248) üzenetére


mediumgecso
őstag

A5-re 5.0???? NAAAAA......Még a Samu se tud róla....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#250) kakuk.tamas válasza mediumgecso (#249) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Valóban, igazad van. Nem néztem meg jobban a linket, ez fake 5.0.... Sry mindenkitől. :(

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.