Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) cintula187 válasza asimon (#800) üzenetére


cintula187
addikt

És a legidegesítőbb, hogy a kamerát nem lehet lenémítani! (csak ha rezgő vagy néma módba rakom a telefont, akkor nincs hangja a kamerának) Ez egy baromság, remélem lollipoppal ez javítva lesz.

Ez nekem is nagyon hiányzik.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#802) #35723520 válasza cintula187 (#801) üzenetére


#35723520
törölt tag

Szerintem ezzel még együtt lehet élni…
Ami talán a legnagyobb hiányosság, az értesítési led! :F

(#803) Zlika


Zlika
aktív tag

Nekem spec ezek egyike sem nagy gond. Annál inkább a kéthetente software megőrülés, fél napig ujraidulgatás kikapcsolgatás, se kép se hang vagy csak az egyik... Most egy ideje nem volt de gari lesz ha még egyszer előjön.

(#804) #35723520 válasza Zlika (#803) üzenetére


#35723520
törölt tag

Ez valószínűleg egyedi eset lehet, érdemes garanciában javíttatni! (Bár lehet, hogy csak újratelepítik a rendszert, de a lényeg, hogy megjavuljon.)

(#805) Zlika válasza #35723520 (#804) üzenetére


Zlika
aktív tag

Az az érdekes hogy teljesen random jelenség. Elő sem tudom idézni. Ha hardware baj lenne akkor tuti sűrűbben előjönne. No mind1 várok még. Az a gáz hogy nincs csere készülékem.

(#806) #35723520 válasza Zlika (#805) üzenetére


#35723520
törölt tag

Szolgáltatói készülék? Ha igen, akkor általában adnak cserekészüléket. (a vodánál legalábbis)

(#807) cintula187 válasza #35723520 (#802) üzenetére


cintula187
addikt

Én meg anélkül vagyok meg nagyon. :)
Ott a Noled app. Sokkal jobb és több infót ad szerintem, mint egy pötty.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#808) cintula187 válasza asimon (#800) üzenetére


cintula187
addikt

Nekem mükszik. :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#809) asimon válasza #35723520 (#802) üzenetére


asimon
tag

Na az meg a másik, a led nekem is hiányzik!
De persze együtt lehet vele élni!

(#810) gonger


gonger
senior tag

Sziasztok,
A festékpattogzás miatt beadom szervízbe a telefont. Adatokat törlöm róla majd, de kérlek segítsetek, hogy an tudok mentést csinálni a beállításokról, jelenlegi applikációkról, sms-ekről stb?
Van vmi samsung felhő, az erre jó?

(#811) cintula187 válasza gonger (#810) üzenetére


cintula187
addikt

SMS-re én ezt használom.[link]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#812) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Én olyan 2 hete voltam flotta hosszabbítás előtt, és kinéztem pár készüléket. Végül az M4 Aqua és az A5 között próbáltam választani. Itt a Snapi 615 vs super amoled küzdött egymással (a Sonynak sem rossz azért a kijelzője), míg végül az erősebb hardver nyert és a Sonyt vettem.
Most persze egyfolytában tör a nyavaja, hogy milyen lett volna az A5 :D Tetszik a Samsung formája és a Super Amoled is. Ha vissza lehetne vinni a vodába, kicserélném. A Sonynál tulajdonképp csak a 8 gigás tároló idegesítő, ami a Lolli miatt nagyon kicsi, az A5-be legalább 16-os modult raktak.
Olvasgatom, hogy várjátok a Lollit, (máraki) a Sonyn nekem elég pozitív csalódás, pedig csak 5.0 van rajta. Semmi lassulást nem tapasztaltam még, nem lehet megakasztani. Mivel a 410 is 64 bites, így esélyes, hogy az A5 is jól fog működni a Lollival. (asszony Core Prime-ján is 4.4.4 van, arra is már szállingózik az 5.0.2, lengyelek már megkapták, van aki rá is tette, van benne magyar nyelv).

bocsi ha valaki nagyon offnak érzi :R

Alister from Hell

(#813) kjanos19


kjanos19
tag

Sziasztok, ha Odinnal frissítem a telefont lollipopra ugrik a garancia? (T-mobile)

hello.

(#814) Alastair' válasza kjanos19 (#813) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ha probléma van az odinnal a gyári rom-ot bármikor visszarakhatod, mielőtt szervízbe kéne adni. Amíg a bootloader menü bejön nincs gond.
Viszont amit nem árt tudni:

"Fontos lehet tudnunk, hogy az ODIN-al végzett ROM-frissítéseket a telefon regisztrálja, és amikor "download" módban indítjuk el, akkor egy számláló is jelzi, hogy hányadik ROM-cserénél is tartunk, illetve, hogy gyári "official" ROM van-e a telefonunkon, vagy sem"

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#815) gonger válasza cintula187 (#811) üzenetére


gonger
senior tag

tehát nincs olyan gyári alkalmazás ami a teljes backupot tudná csinálni?
Érdemes külső alkalmazást keresnem? pl Titanium backup?

(#816) Zlika


Zlika
aktív tag

Felvarázsoltam a lengyel lollyt. Ha így firmware frissítés után is kamuzik akkor tényleg kuka... ...akarom mondani gari. :)

(#817) Chriss76


Chriss76
csendes tag

Ma megjött a Lolli frissítés (vodás teló), 940 mega körül volt.

(#818) Warrriorrr válasza Chriss76 (#817) üzenetére


Warrriorrr
csendes tag

Mik a tapasztalatok?
Nekem kb az van tervben hogy ha ugy két hétig bugmentes a többieké is akkor leszedem, ha viszont nem jó akkor marad kitkaten.

(#819) infectedmann válasza Chriss76 (#817) üzenetére


infectedmann
őstag

Érdekes nekem a Kies 3 nem jelzett, telón meg nem tudom ellenőrizni, mert Titanium Backup miatt rootolva van.

(#820) #35723520 válasza Chriss76 (#817) üzenetére


#35723520
törölt tag

Én most töltöm… :C

(#821) Zlika


Zlika
aktív tag

Háhá pont most jön ota mikor odinnal felraktam. Az szép. Mondjuk én trés vagyok az nem bizzos hogy ki lesz dobva a napokban...

(#822) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Nekem is megjött a lolli.

1021 perce megy a teló folyamatosan hiba nélkül:)

(#823) asimon


asimon
tag

Nekem is megjött a Lollipop, azt tudni kell, hogy ez sajnos csak az 5.0.2
Szemre nem sok a változás szerintem, touchwiz állítólag gyorsabb jobb szebb, stb. Erről nem tudok nyilatkozni, én Novát használok ezen is. "picit" gyorsabb.
Ha a samsung nem szúrt el valamit, akkor Nexusos tapasztalatból mondom, hogy az akku idő javulni fog!
Remélem hamarosan megkapjuk az 5.1-et is, mert nekem továbbra is nagyon hiányzik a Smart lock, illetve a ne zavarj mód értesítés panel gyors beállításai.

(#824) infectedmann


infectedmann
őstag

Reggel csatlakoztattam a Kies 3-hoz a telót és végre nekem is felajánlotta a Vodás frissítést :) Eddig nem vettem észre bugot vagy bármi hatalmas változást, de mondjuk még időm sem volt nagyon nyomkodni a telefont.

(#825) BogyóBP válasza asimon (#797) üzenetére


BogyóBP
addikt

Hülyék vagytok gondolom fogalmatok sincs mi az az OTG. Lehet hogy az ember nem használja minden nap de van amikor életet menthet egy kilátástalan szituációban. Mellesleg szerintem egy nagyon jó dolog. Nyilván nálatok a kijelző képpontsűrűsége és az értesitési led hiánya az ami a legfontosabb enélkül élni sem lehet..

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#826) Chriss76 válasza Warrriorrr (#818) üzenetére


Chriss76
csendes tag

Eddig hiba nincs, egy picit gyorsabbnak tűnik.

(#827) kIsDe` válasza Chriss76 (#826) üzenetére


kIsDe`
tag

Kies-el frissítettem én is. Valóban gyorsabb eddig.

(#828) BogyóBP válasza kIsDe` (#827) üzenetére


BogyóBP
addikt

Sztem is gyorsabb, szintén KIES update. A legördülő menünél a gui kicsit még tré, a gyors kapcsolod.. kilóg a designből :D

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#829) kIsDe` válasza BogyóBP (#828) üzenetére


kIsDe`
tag

Tényleg kilóg :D Ami nagyon tetszik, az alkalmazás váltások gyorsabbak jóval, a zárolt képernyő értesítései és az értesítésekből való alkalmazás megnyitás. (Facebook messenger, Viber). Kijelző időre vagyok még kíváncsi, a napokban kiderül az is javult-e.

[ Szerkesztve ]

(#830) Zlika


Zlika
aktív tag

Szar ez az update, nem lett tőle sem OTG, sem értesítési led, sem vízállóság! :))

(#831) kjanos19


kjanos19
tag

T-mobilra mikor várható?

hello.

(#832) samat6


samat6
csendes tag

Telenor még nem adta ki én azt várom :(

(#833) #35723520


#35723520
törölt tag

Határozottan fürgébb! (Nem mintha előtte lassú lett volna… :DDD )
Egy dolog nem tetszik: eddig a bekapcsoló gomb hosszanti nyomásával lehetett némítani, most viszont csak a lehúzható állapotsávban kétszer megnyomva a hangerő ikont. Az előbbi kényelmesebb volt számomra, bár lehet, hogy csak megszokás kérdése ez is!) Mindenesetre tetszik a Lollipop!

(#834) cintula187


cintula187
addikt

Első samu telóm. Kiesnél hogy működik majd az update? Factory resetre érdemes visszaállítani előtte, hogy a jelenlegi dolgokat megtartva frissíti?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#835) asimon válasza Zlika (#830) üzenetére


asimon
tag

Hehe :DD

(#836) asimon válasza cintula187 (#834) üzenetére


asimon
tag

Minek egyébként a Kies!?
Ahogy látom mindenki azzal frissít, pedig ott van OTA-n!
OTA-n frissítettem, nem volt vele gond, meg én azzal a kiessel össze nem szaroznám a windowsomat :DDD

(#837) asimon


asimon
tag

Egyébként kíváncsi leszek megkapjuk-e mostanában az 5.1.1-et, vagy majd csak jövő ilyenkor az új, majd ősszel megjelenő verziót, esetleg ezzel letudták egy életre a frissítéseket... szerintem valamelyik utóbbi verzió lesz!

(#838) cintula187 válasza asimon (#836) üzenetére


cintula187
addikt

Xperiás forumon eretnekségnek számít sz OTA frissítés...

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#840) migabi24 válasza rzoli (#839) üzenetére


migabi24
nagyúr

Tilos hírdetni a fórumba

(#841) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Lehet hogy hülyeséget írok , Nálam nem engedi a Kiest helyette s Smart Switch -progi megy ! :F

(#842) kIsDe` válasza asimon (#836) üzenetére


kIsDe`
tag

Nekem tegnap nem volt még OTA update ezért KIES-el csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#843) jimmy87


jimmy87
tag

Sziasztok

Már 3 hónapja meg van a teló, de csak most próbáltam Win7-el felismertetni.
2 gépen próbáltam, nem sikerült Win8.1 egyből felismerte.
Tudtok rá valami megoldást ?

Előre is köszi

(#844) cintula187 válasza jimmy87 (#843) üzenetére


cintula187
addikt

Nálam win7 alatt nem volt semmi gond.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#845) infectedmann válasza muszi0521 (#841) üzenetére


infectedmann
őstag

A Kies 3-at próbáld, ne a simát, az nem kompatibilis a telóval.

(#843) jimmy87: SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones.zip (15.3MB)

[ Szerkesztve ]

(#846) Astery


Astery
senior tag

Sziasztok! Kérdésem lenne azokhoz akik már pár hónapja használják hátlap védelem nélkül tehát pucéran vagy bőr tokban. Mennyire kényes, mennyire karcolódik a hátlap?

(#847) infectedmann válasza Astery (#846) üzenetére


infectedmann
őstag

Én tok nélkül használom és persze, hogy egyszer már leejtettem. A hátlapon egy alig észrevehető pici festék lepattogzás keletkezett, illetve az elején körbe a króm csíkon meg a "Home" gombon lett néhány észrevehetőbb sérülés, de azok sem vészesek. A kijelző egyáltalán nem sérült.

Szerintem elég strapabíró a teló és amikor épp nem támad kedvem leejteni nem gyűjt össze semmilyen karcot. Igaz sosem rakom kulcscsomó vagy más társaságába.

(#848) Alpachino válasza Astery (#846) üzenetére


Alpachino
veterán

Egyáltalán nem használok bőrtokot és semmilyen tokot sem a telójaimhoz, tehát a jelenlegi A5-re sem, és azt kell, hogy mondjam, így fél év használat után, hogy egyáltalán nem kopik és nem karcolódik egyáltalán :N

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#849) muszi0521 válasza infectedmann (#845) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Köszönöm minden működik !

(#850) Astery


Astery
senior tag

Köszönöm ... pár napja használom a telefont ... eddig tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Én kihúzható bőrtokban szeretem hordani és találtam is egy miliméterre pontosan illeszkedő tokot hozzá ami galaxy S5 álnéven szerepelt.
Megérkezett rá Lollipop de még nem tettem fel pedig előző telefonom már megszoktam. Hogy muzsikál rajta? Nincs jelentős üzemidő visszaesés, egyéb bug?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.