Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#468) Intelligencs

Tegnap átvettem végre, fekete színű. Hozza a kívánt szintet, és tényleg nem annyira csúszós, mint amennyire egy üveghátlapos telefontól várnám. Sajnos s-line tok még nincs hozzá Magyarországon, de egy GSM boltban azt mondták, hogy hamarosan érkezik. Addig meg óvatosan veszem elő, mert abban viszont biztos vagyok, hogyha én ezt elejteném az utcán a betonra, akkor nagyon csúnya vége lenne.

Az always-on tetszik, bár ahogy néztem azért 3%-ot merült a telefon éjszaka (bekapcsolt wifivel), és ha jól sejtem ezért részben az always-on a felelős. Még szokni kell LG G3 után, de az tetszik benne, hogy karcsúbb, nem annyira széles. Jobban elfér a zsebemben. Az optikai stabilizátor hiányától tartok, igazából e miatt vacilláltam, hogy ne az S7-est vegyem-e meg, de aztán úgy döntöttem, nem ér annyival többet. (Mivel minden másban tök egyformák kb., a kijelző nagyobb felbontása meg nem érdekel.) De aztán úgy voltam vele, hogy jó fényviszonyok között ez is kiváló képet csinál, ha meg családi rendezvény van, akkor úgyis viszek rendes fényképezőgépet és/vagy videókamerát. Azokkal meg egyetlen telefon sem versenyezhet.

The Amiga, Born a Champion

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.