Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Zoja™ válasza gg72 (#800) üzenetére


Zoja™
őstag

Közben utána néztem. Arra szolgál, hogy a véletlen kijelzőfeloldást megakadályozza zsebben, ha megnyomódik a bekapcsológomb.

(#802) gg72 válasza Zoja™ (#801) üzenetére


gg72
veterán

Ok, akkor így már értem a dolgot. ;)

(#803) Petyyyyy válasza Zoja™ (#797) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Az úgy jó, mert az enyém független és még mimdig nem találja OTA a frissítést. :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#804) Zoja™ válasza Petyyyyy (#803) üzenetére


Zoja™
őstag

Semmi sem egyszerű, a Samu meg régiókra bontva szórja a frissítést.
Az enyém sem csilingelt még, hogy bármi is jönne, de amíg nem a nougat jön, addig nem is hiányzik.
2 hete van meg kb a telefon, eddig minden oké vele, nem kéne, hogy esetleg egy szoftverfrissítés elk.rja. :DDD

(#805) ttiimdr


ttiimdr
tag

google play aruhaz szeret hibauzenettel osszeomlani. nalatok is csinalja?

(#806) Zoja™ válasza ttiimdr (#805) üzenetére


Zoja™
őstag

Némelyik frissítés után előfordulhat. Töröld az alkalmazás adatokat, ha az sem segít, akkor a frissítést és az megoldja a problémát.

(#807) leslieke válasza ttiimdr (#805) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én még nem találkoztam ezen ezzel a készülékekkel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#808) ttiimdr


ttiimdr
tag

köszi. frissitest toroltem. meglatjuk. alk adatok torlese nem segit..amugy meg eljutottunk oda. hogy a frissitesektol mar retteg az ember nem pedig varja es orul neki. apk mentesek stb...

[ Szerkesztve ]

(#809) ttiimdr


ttiimdr
tag

az elso dolga az embernek ha belep a playbe. h letiltja az auto frissiteseket..vicc

(#810) Atek1213


Atek1213
tag

Üdv! Az lenne a kérdésem,hogy másnak is gyorsan merül az akku? 5 óra alatt majd 20% mínusz.

(#811) leslieke válasza Atek1213 (#810) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem. Újraindítás volt?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#812) senki66


senki66
senior tag

A lányom kb. 3 hetes telója tegnap este azt írta ki, hogy "Az újlenyomat olvasó jelenleg nem elérhető, próbálja meg később" és jelszóval is csak nagy nehezen lehetett belépni, mert folyamatosan ezt a hibaüzenetet küldte. Többszöri újraindítás után ma lett csak jó (egyenlőre) Járt már így valaki, mi okozhatta ezt, esetleg valami frissítés lehetett, de azt mondta nem volt, vagy készülhetünk a gariztatásra?

[ Szerkesztve ]

(#813) Atek1213 válasza leslieke (#811) üzenetére


Atek1213
tag

Újraindítottam. Kíváncsi leszek. De ez nekem nagyon gyorsnak tűnik.

(#814) leslieke válasza Atek1213 (#813) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az is, valami beragadhatott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#815) kbadam4 válasza kbadam4 (#733) üzenetére


kbadam4
csendes tag

Nah, végre február 23. után véget ért a szenvedés, kicserélték a HOME gombot is! (Érintőkijelző meghibásodás, majd utána szervízelés után HOME gomb lötyögés)

1. alkalom, 2 hét szervíz: a hiba nem tapasztalható a szervízben
2. alkalom, újra 2 hét szervíz: a hibát végre észlelik, kijelzőt kicserélik
3. alkalom, 2 hét szervíz telefon kijelző kifogástalan megint a csere után, de a HOME gomb lötyög, recseg, ropog -> HOME gomb csere

De le a kalappal a szervíz előtt, mert a reklamált hibát, hibákat végül szakszerűen javították! Csak a probléma az volt, hogy a szervízjárat hetente jár, így ha pl. kedden leadom a készüléket, akkor, következő hét hétfőjén küldik föl Bp-re, és onnantól kezdve 2 hétre ígérik a telefont a T-Mobilosok. Jó esetben (mint most is) 1 hét alatt visszaér hétfőtől számítva, tehát nem közvetlen a szervíz hibája ez a hosszú várakozási idő!

(Pechemre a Prémium Assistance szolgáltatás a Samsungnál csak pár napja vette föl az A5 2017-et a palettájára :I )

Ez azt jelenti, hogy elvileg 3 nap alatt szervízelik a telefont, sőt háztól viszik- házhoz hozzák és még cseretelefont is adnak, ha kérek...

Köszönöm szépen a javítást! Ezért kell Samsung telefont venni, mert jó a háttérszervíz! Egy noname kínai telefonnál lehet, nem lett volna ilyen szakszerű javítás...

(Köszönöm különösen annak a szervíz-technikus kollégának, aki a szervíztől írt nekem a telefon miatt, mert olvasta ezt a fórumot és felismerte, hogy pont az én készülékem van az ő kezében) Segített és támogatott illetve tájékoztatott a telefonom aktuális állapotáról, ami nagyon megnyugtató volt!

[ Szerkesztve ]

(#816) senki66 válasza senki66 (#812) üzenetére


senki66
senior tag

Most látom csak mit írtam, természetesen a hiba az ujjlenyomat olvasóra vonatkozik. :B

(#817) Atek1213


Atek1213
tag

Nah! Jobb a helyzet. Most óránként csak 1 %-ot veszít az akku.😉

[ Szerkesztve ]

(#818) Atek1213


Atek1213
tag

Köszönöm szépen a tanácsokat.

(#819) leslieke válasza Atek1213 (#817) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az a jó, ha megoldódott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#820) HarleyCustom válasza a.joe (#790) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én sem értem....akkor viszont továbbra is kiszemelt. :)
Vennem kellene egyet.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#821) HarleyCustom válasza senki66 (#816) üzenetére


HarleyCustom
veterán

És "egyelőre", nem pedig "egyenlőre".
:D
Max ha meccs van. :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#822) kbadam4 válasza HarleyCustom (#820) üzenetére


kbadam4
csendes tag

Ha nem érted, akkor pl. ezért:

Mobilaréna tesztje a Samsung Galaxy A5 (2017) telefonról, ahova most írkálunk, pont ennek a tesztnek a fóruma!

Íme, idézem:

"... Adatátvitel, akkumulátor

Felsorolás jellegű specifikációt prezentálnék: Cat.6-os LTE (300 Mbps), kétcsatornás WiFi, GPS (és GLONASS), Bluetooth 4.2 (A2DP, EDR, LE), NFC. Mindenki szemezgesse ki magának, ami fontos, inkább fókuszáljunk arra, ami nincs: vezeték nélküli töltés és infra, mindkettő nélkül egész jól el lehet éldegélni. (Mondjuk a múltkor kórházban voltam látogatóban, a páciensnek három napja mondták, hogy majd hoznak a tévéhez távirányítót, de hát… szóval a nála lévő Redmi 3S-re felkerült egy megfelelő app, amely a méltán népszerű Acoustic Solutions márkájú tévét képes volt kezelni, onnantól a tévézés meg volt oldva.) És OTG sincs, ami kicsit szomorú ezen az árszinten azért. Mivel ez mégiscsak egy telefon, essék szó a beszélgetési hangminőségről is, ami egyrészt kifogástalan, másrészt meglepően hangos tud lenni, ha az ember a maximumra állítja. A kétkártyás változatok csak dual standby módban működnek. ..."

Értitek már, hogy miért?

[ Szerkesztve ]

(#823) Zoja™ válasza kbadam4 (#822) üzenetére


Zoja™
őstag

Most vagy én nem értem a szarkazmust, vagy te nem érted azt, hogy van OTG és a tesztben hülyeséget írnak :F

(#824) kbadam4 válasza Zoja™ (#823) üzenetére


kbadam4
csendes tag

a.joe írta:
"... Hali. Tudja az usb otg-ét. Nem is értem hogy miért vezetnek félre. ..."

Sajnos én magam is azt írtam a fórumba, hogy nem tudja az OTG-t! És én ezért vezettem mindenkit félre! Én is ezt olvastam a tesztben. Ennek okát akartam elmagyarázni, hogy még a nagy tesztmesterek is hibásan tudták, pedig ők aztán "alaposan" letesztelték a telefont!

Megaztán ki is próbáltam a dolgot, van egy microusb-s OTG kábelem, S5-tel működött, ugyanezt kipróbáltam egy microUSB- USB-C átalakítóval + Samsung A5 2017-tel és így már nem működött a dolog -> számomra konklúzió/megerősítés volt, hogy ez tényleg nem tudja az OTG-t, mert a teszten is így írták! ;-)

Szó sincs szarkazmusról! ;-)

[ Szerkesztve ]

(#825) Zoja™ válasza kbadam4 (#824) üzenetére


Zoja™
őstag

Lassan aktuális lesz a saját tesztem is ezügyben, ha megjönnek a Type-c OTG adapterek, amiket Kínából rendeltem. :)

(#826) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Várjuk az eredményt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#827) Carline válasza Zoja™ (#825) üzenetére


Carline
őstag

Barátnőmnek ilyen teló van. Micro Usb OTG kábel + Usb C átalakítóval próbáltam pendrájvot működött rendesen + van ~3$-os Usb C OTG kábelem is azzal is működött rendesen.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#828) HarleyCustom válasza kbadam4 (#824) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én nem rád/rátok gondoltam....hanem a cikkre. Én is olvastam. És gondoltam,hogy pl.Te is olvastad és emiatt mondtad azt amit...
Szóval én a cikk íróját rúgnám fenékbe,hogy ha már ír valamiről,akkor tájékozódjon előtte.
Béke! :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#829) Zoja™ válasza Carline (#827) üzenetére


Zoja™
őstag

Köszi az infót, remélem azokkal sem lesz gond amiket én rendeltem. :R

(#830) Zoja™ válasza kbadam4 (#824) üzenetére


Zoja™
őstag

Közben a tesztben is javítva lett. :)

(#831) Viktor0610 válasza Zoja™ (#830) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor leszállhatnánk már az OTG-témáról? :D
Kicsit uncsi már... ;]

Samsung Galaxy A54

(#832) Zoja™ válasza Viktor0610 (#831) üzenetére


Zoja™
őstag

Persze, nem venném a szívemre, ha ezzel bármi problémát okoznék neked. ;]

(#833) Hejja1234 válasza kbadam4 (#815) üzenetére


Hejja1234
tag

Ez az írásod remélem csak vicc akar lenni. Még te hálálkodsz a szerviznek, amikor elsőre nem vették észre az egyértelmű hibát majd javítás után egy újabb hibával kaptad vissza a telot?! Egy ilyen szerviznek nincs letjogosultsaga a mai világban, a nemtorodom **** szervizesekkel együtt.

(#834) kbadam4 válasza Hejja1234 (#833) üzenetére


kbadam4
csendes tag

Hát bosszantó volt elégge az biztos!
De lehet epp mikor szervizben volt először lehet pont nem produkalta a hibat es nem irtam le szajbaragosan a roblemat. Utana meg a tenyleges javitas utan meg a home gomb hibat nem vette eszre, lehet hogy napi 60-80 telo javitasa kozben nem tunik fel nekik.

Meg ugye a legtobb telot rendben megjavitjak, aki elegedett ugyse fog a forumba irogatni, igy ugy tunhet hogy szarul dolgozik a szerviz...

Ezert irtam azt amit, es ez nem vicc volt! :-)

(#835) kbadam4 válasza Zoja™ (#830) üzenetére


kbadam4
csendes tag

Nem semmi! Nekunk köszönhetően! Ez már döfi! ;-)

(#836) Atek1213


Atek1213
tag

Más is járt már úgy,hogy nem mindig reagál a bal oldali ablakváltó gomb? Nekem mostanában egyre többször fordul elő. Viszont ha nyomok egy home gombot, utána jó.

[ Szerkesztve ]

(#837) leslieke válasza Atek1213 (#836) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még nem találkoztam ezzel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#838) kbadam4 válasza leslieke (#837) üzenetére


kbadam4
csendes tag

Így még nem jártam, de szerintem félő, hogy érintőpanel csere lesz ebből...

(Nekem már 12 naposan elromlott a kijelzőm, akkor a kijelzőnek főleg a bal oldala (figyelem, neked is a baloldali kapacitív érintőgombbal van gondod)

Nekem a legjobban a billentyűzet használatakor ill. a képernyőzár feloldásakor volt bosszantó a hiba, főleg az 1-es, q, a, y, shift, Sym gombok nem, vagy csak ritkán érzékelték a megnyomást. De néha pár percre tökéletesen működött minden! Utána megint szar volt...

Másnak lehet más a véleménye, de szerintem ez komoly hibára utaló jel! Lehet szervíz lesz belőle neked is!

[ Szerkesztve ]

(#839) Atek1213 válasza kbadam4 (#838) üzenetére


Atek1213
tag

Remélem nem lesz tartós a problem. bár ma még nem tapasztaltam. Ezen felül meg vagyok elégedve vele. rendeltem egy 360°-os tokot. Kíváncsi leszek hogy fog állni rajta.

(#840) kbadam4 válasza Atek1213 (#839) üzenetére


kbadam4
csendes tag

Hello,

én is beszereztem egy 360 fokos tokot, de ezzel az a bajom, hogy a kijelző minőségét nagymértékben lerontja, a felhasználói élmény eléggé lecsökken.




Nincs igazam?

Inkább így használom, szerintem így gusztusosabb:





(#841) Atek1213 válasza kbadam4 (#840) üzenetére


Atek1213
tag

Én innen rendeltem. Fekete színben.
http://www.uvegfoliak.hu/termek/samsung-galaxy-a5-2017-360-fokos-kameravedos-feher-tpu-tok-030mm-9h-uvegfolia/

(#842) kbadam4 válasza Atek1213 (#841) üzenetére


kbadam4
csendes tag

Nem tűnik rossznak! Majd kérünk beszámolót róla!

(#843) Bukoba


Bukoba
tag

Nougat update info: [link]

(#844) Drughi válasza kbadam4 (#840) üzenetére


Drughi
addikt

Hát ez irtó ronda így :U

(#845) leslieke válasza Bukoba (#843) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Remek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#846) Atek1213 válasza kbadam4 (#842) üzenetére


Atek1213
tag

Mindenképpen.

(#847) kbadam4 válasza Drughi (#844) üzenetére


kbadam4
csendes tag

Melyik a ronda, mindkét megoldásom? :)

(#848) ttiimdr


ttiimdr
tag

a hideg kiraz az uvegfoliaktol. annyira elronditja ezt a szepseget..

(#849) bul07 válasza kbadam4 (#847) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem az üveg fólia furcsa rajta, egy ilyennel lehet jobban nézne ki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#850) mateus válasza ttiimdr (#848) üzenetére


mateus
senior tag

Én a 2016-osra rakattam fel, de gusztustalan volt körben alálevegősödve, így egy sima minőségibb fólia ment fel rá.
Sajnos a mai divatos 2.5D kijelzőkre nem lehet normális üvegfóliát találni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.