Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) MrBazsi válasza cserhatisand (#300) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Köszi!

(#302) cserhatisand válasza MrBazsi (#301) üzenetére


cserhatisand
tag

Nagyon szívesen.

(#303) Szajo


Szajo
őstag

Elolvastam a cikket.
Nekem mindig is nagyon tetszett a Samu formavilága ami ennél különösen igaz. De valahogy mindig az bánt, hogy azért a pénzért amennyiért árulják mindig csak "jobbat" kapsz...
Legelső A5-öt mikor megvettem azt is csak a fém ház és külső miatt tettem.

(#304) diegho válasza Szajo (#303) üzenetére


diegho
nagyúr

Ajánlom figyelmedbe az alábbi két tesztet. [link] [link] Ez nem csak a külső miatt jó.

(#305) Szajo válasza diegho (#304) üzenetére


Szajo
őstag

Való igaz, egyre jobban kezd tetszeni.
És végre a középkategóriában is always on display.

(#306) diegho válasza Szajo (#305) üzenetére


diegho
nagyúr

Egyedül az OIS-t lehet felhozni ellene, de ha az is benne lenne, ki venne flagship-et? Ez a telefon egy baromi jó vétel még ennyiért is.

(#307) manokaki válasza diegho (#306) üzenetére


manokaki
őstag

szerintem akinek megfelel az 5,2" kijelző , annak egy főnyeremény ez a telefon , mint külsőleg és belsőleg is !

Attila

(#308) Szajo válasza diegho (#306) üzenetére


Szajo
őstag

Az sem annyira vészes. Attól még jó képeket lehet lőni vele.

(#309) diegho


diegho
nagyúr

Szerintetek melyik színben néz ki legjobban? A kék sajnos nincs sehol, barackot hagyjuk, marad az arany és a fekete.

(#310) cserhatisand válasza diegho (#309) üzenetére


cserhatisand
tag

Nekem fekete van és azt kell mondjam, hogy brutális szép. Feka háttérrel, feka ikonokkal. Nem látod, hogy hol kezdődik a telefon kávája. Igaz én nagyon fekete párti vagyok, de tényleg gyönyörű így!

(#311) diegho válasza cserhatisand (#310) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem a kék tetszene a legjobban, de nincs itthon hivatalos forrásból. Lassan már el kellene döntenem, hogy a 3 esélyes közül (S6, HTC10, A5 2017) melyiket vegyem, egyelőre az A5 tűnik nyerőnek.

(#312) cserhatisand válasza diegho (#311) üzenetére


cserhatisand
tag

Én annyit tudok segíteni a döntésedben, hogy használtam Meizu, Xiaomi, Sony, utàn az A5 2016-ot és annyira stabil, jó, megbízható telefon volt, hogy megfogadtam, hogy megveszem az új A5-öt is. Hát áldom az eszem, hogy megvettem. Nekem nagyon bejön ez a teló. A jövő évit is tuti meg fogom venni. ( Ha jön egyáltalán)

[ Szerkesztve ]

(#313) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok! Ma rendeltem meg az Iponnál, 116583 Ft. Az nem rossz ár. Holnap már mehetek is érte. A Gyorsboltban néztem gyári átlátszó tokot 3290 Ft és már létezik üvegfólia is hozzá. Két és fél éve egy iPhone 5S-t használok, de a tabletem Androidos úgyhogy nem lesz furcsa visszaállni. Egyedül a méret mert pont a 4 coll miatt ragaszkodtam az iPhonehoz. Ha regisztrálok a Samsungnál akkor jár +1 év gari?

(#314) diegho válasza cserhatisand (#312) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem Oneplus One, LG G4 (2 napig), Redmi Note3, A5 2016 (1 napig, utána vissza Note3-ra) volt az utolsó pár telefonom. A G4 botrányos volt akksiban, az A5 pedig szerintem hibás volt, kb minden 5.-re bírta felismerni az ujjlenyomatomat. Az arany középút a HTC10 lenne az biztos, de valahogy nem igazán érzek birtoklási vágyat iránta. Az S6 pedig akksiban gyenge. Ami még esélyes lehet az a Oneplus 3T.

(#315) Czvik2.0


Czvik2.0
tag

Z3 compactot megéri lecserélni erre?

(#316) ttiimdr


ttiimdr
tag

helo, always on display nem tud beégni(mozog az óra)? barometer is van benne allitolag, mire jo ez?
koszi

(#317) cserhatisand válasza ttiimdr (#316) üzenetére


cserhatisand
tag

Igen mozog, változtatja a helyét. Ki szoktam azért néha én is kapcsolni, nehogy beégjen, de szerintem nem fog. De jobb azért résen lenni. Igen van benne barométer, a légnyomás mérésére van. Gondolom én.

(#318) cserhatisand válasza Czvik2.0 (#315) üzenetére


cserhatisand
tag

A Z3 compactot mindenképp érdemes erre lecserélni.

(#319) adabra válasza Czvik2.0 (#315) üzenetére


adabra
senior tag

Ha mérettel megbarátkozol, akkor igen. [link]

(#320) Szajo válasza cserhatisand (#317) üzenetére


Szajo
őstag

Szerintem kitalálta ezt a Samu, nem is akkora fényerővel megy az AOD mint simán a képernyő

(#321) Czvik2.0


Czvik2.0
tag

Köszönöm a válaszokat :) Igen egyedül a méret az ami szokatlan lenne. Tegnap tartottam a kezemben egy szintén 5.2 colos telót..hát elégnagy a z3 mellett de hát szegény nem mai darab és érik neki a csere ez az új A5 meg kifejezetten tetszik annak ellenére hogy sosem voltam megbarátkozva a samu telókkal.

(#322) cserhatisand válasza Szajo (#320) üzenetére


cserhatisand
tag

Remélhetőleg igen. Bár éjszakára és néha kikapcsolom. Biztos ami biztos.

(#323) RaveForce válasza cserhatisand (#322) üzenetére


RaveForce
veterán

Nem kell aggodni. Ketfele mozgas vedelem is van. Nagyokat is mozog a kepernyon idonkent, de emellett sokkal surubben pixelrol pixelre uszik folyamatosan arrebb ;)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#324) cserhatisand válasza RaveForce (#323) üzenetére


cserhatisand
tag

Igen, minden feloldásnál és lezárásnál változik a helye, viszont lezárt képernyőnél nem látom, hogy változna.

(#325) Ex3ms1


Ex3ms1
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy az A5 2017 támogatja-e az OTG-t. Néhol azt írják igen máshol nem mi az igazság?

Egyébként ez és a Honnor 8 között vacillálok. Eddig 50-50%

(#326) cserhatisand válasza Ex3ms1 (#325) üzenetére


cserhatisand
tag

Szia. Elvileg támogatja az OTG-t. Gyakorlatban nem tudom. Én pont Honor8-ról váltottam erre a telefonra. Azaz még meg van a Honor is. Vannak előnyei és hátrányai is. Az tény, hogy az akksija ennek lényegesen jobb, jobban tetszik az always on kijelző is. Papíron a Honor erősebb, de gyakorlatban semmi különbséget nem lehet észre venni. Itt elöl van az ujjlenyomatolvasó, ott hátul. Nekem ez az A5 jobban bejön, mint a Honor.

(#327) juuzer válasza cserhatisand (#326) üzenetére


juuzer
addikt

Szia!

Esetleg más különbséget tapasztaltál a két telefon között az A5 javára? :) Telefonvásárlás előtt állok és a Honor 8/P9 és A5 között vacillálok :)

Vamos a la playa.

(#328) cserhatisand válasza juuzer (#327) üzenetére


cserhatisand
tag

Szia. Nekem minden tekintetben jobb telefon az A5, mint a Honor. A Honorban már az új nougat android van, az hiányzik ebbe, de nemsokára jönni fog az A5 re is remélhetőleg.

(#329) sellerBP


sellerBP
tag

Sziasztok! Kijelzőre érdemes rakatni fóliát? Vagy bírja strapát a Gorilla Glass? Azért kérdezem,mert elkezdtem nézegetni fóliákat,de valahogy mindegyik olyan volt,hogy nem érte be kijelző picit lehajlított részét. Mindegyik fólia ilyen vagy nekem nem tudtak volna normálisat adni?

(#330) cserhatisand válasza sellerBP (#329) üzenetére


cserhatisand
tag

Szia. Olyan fóliát, ami teljesen végig ér, biztos nem találsz. A gorilla glass 4 elég jól bírja, de azért mindennek nem tud ellenállni. Érdemes rakatni egy üvegfóliát rá.

(#331) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Az ujjlenyomat olvasóval hogy vagytok megelégedve? :U

(#332) cserhatisand válasza Gedeon31 (#331) üzenetére


cserhatisand
tag

Lényegesen jobb, mint az elődjében. Most már nem kell külön benyomni a homegombot, hogy feloldjuk, hanem elég csak odarakni az ujjunkat.

(#333) Gedeon31 válasza cserhatisand (#332) üzenetére


Gedeon31
addikt

Elég jól hangzik köszönöm :)

(#334) cserhatisand válasza Gedeon31 (#333) üzenetére


cserhatisand
tag

Nagyon szivesen

(#335) Ex3ms1 válasza cserhatisand (#326) üzenetére


Ex3ms1
csendes tag

Valahogy letudnád ellenőrizni?

Ha nincs OTG akkor valószínűleg le mondok róla....

(#336) cserhatisand válasza Ex3ms1 (#335) üzenetére


cserhatisand
tag

Egyenlőre csak a play áruházban található alkalmazásokkal tudtam ellenőrizni és ott két OTG alkalmazás is azt mutatta, hogy van.

(#337) ttiimdr


ttiimdr
tag

ma erkezik az enyem, kiprobalom delutan, aztan beszamolok,,

(#338) ttiimdr


ttiimdr
tag

sajna nem volt a dobozban type c mokro usb adapter igy nem tudok otg kabelt radugni es tesztelni, nagyon idegesit,h az erintogombok vilagitasat nem lehet allandora tenni, vagy meg nem talaltam meg hol lehet beallitani

(#339) cserhatisand válasza ttiimdr (#338) üzenetére


cserhatisand
tag

Töltsd le a play áruházból a galaxy buttons alkalmazást és azzal be tudod állítani, hogy meddíg világítson, stb. Nekem a2016-os A5-nél is az volt és tökéletesen tette a dolgát.

(#340) ttiimdr válasza cserhatisand (#339) üzenetére


ttiimdr
tag

Koszi:)

(#341) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok! Ma vettem usb type-c - micro usb adaptert, de két otg kábellel próbáltam és egyikkel sem megy. Az adapter biztos jó mert a töltés megy régi töltővel.

(#342) diegho válasza Lalee (#341) üzenetére


diegho
nagyúr

Mivel nem támogat OTG-t, ezért nem megy.

(#343) migabi24 válasza diegho (#342) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez már alap kéne legyen ennyi pénzért

(#344) diegho válasza migabi24 (#343) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem minden telefonomban van, sose használtam.

(#345) diegho


diegho
nagyúr

Milyen tok állhat a legjobban a telefonon?

Neon tok értesítő ledes sávval
Clear view tok
S-view tok

Mindhárom egész jó cucc. Az első lehet talán a legjobb védelmet biztosító, plusz mellé megoldja az értesítő led hiányát, de a másik kettőnél kinyitás nélkül is látod a kijelző tartalmát, az S-view-et pedig használni is tudod szétnyitás nélkül. Szerintem a legpraktikusabb az S-view.

(#346) cserhatisand válasza diegho (#345) üzenetére


cserhatisand
tag

Én csak átlátszó szilikon tokot használok minden telómon és üvegfóliát. Mást nem szeretek. Igaz, hogy nem nyújta a legjobb védelmet, de én nem szeretem a többit.

(#347) diegho válasza cserhatisand (#346) üzenetére


diegho
nagyúr

Én már évek óta flip tokokat használok.

(#348) cserhatisand válasza ttiimdr (#337) üzenetére


cserhatisand
tag

Mi a véleményed a telefonról?

(#349) ttiimdr válasza cserhatisand (#348) üzenetére


ttiimdr
tag

a telefon gyonyoru(feketeben). kenyelmes kezben tartani.nem csuszik. premium. egy tok es uvegfolia rogton tonkreteszi a latvanyt. de kell ra mart ha esik tuti torik (yt droptest)vagy azonnal kotsz ra biztositast toresre (en ezt valaszultom inkabb annyira szep:)) meret tokeletes. elso "nagy" tefom. nagyon orulok ezt valasztottam nem az a3t. szuper az uj geace felulet. mar nem is kell launcherekkel benazni. ikonok. temak. betutipusok. egyedul az ikonok atnevezhetosege hianyzik. ezt leszamitva nagyon jo nagyon szep sokat fejlodott. kamera nem all ki vegre. szep kepek gyors indulas dupla home gombra.videozas nem erdekel. allitolag csak full hd stabi nelkul. szerencsere nem videozok. de ha beletennenek egy lassitott felvetelt biztos kiprobalnam:) ezt is nsgyon szeretem. ujjlenyomatolvaso szuper. galeria app szuper vegre. nem kell quikpic:). animaciok. mappaanimaciok klasszak. megvaltas a touchwiz utan. szal uj ui remek. hatrany nincs allando gombvilagitas de van ra app. problem solved. kijelzo gyonyoru. fenyero remek. full hd boven eleg. vizallo. porallo.
3 gb ram. vegre van multitasking. nincsennek ujratoltesek. porog a telefon. lehet s7 ben dupla eros a vas. de ez a mukodesen nem latszik. el nem cserelnem ra:))hirtelen ennyi. imadom..

(#350) ttiimdr


ttiimdr
tag

es persze rengeteg "extra" meg. gyroscope. barometer. fm radio. always on display stb nyalanksagok. nem bantam meg. allitolag rossz az ar ertek aranya mert ugye a kinaiak. de sztem minden forintjat megeri..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.