Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Bukoba válasza leslieke (#650) üzenetére


Bukoba
tag

Köszi! :)

(#652) leslieke válasza Bukoba (#651) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs mit, nem egyszerű megtalálni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#653) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Ez mennyire igaz?
Ha szolgáltatótól veszem, akkor is rajta van a telefonon?

(#654) ollie válasza timelord1987 (#653) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom nem olvastad el a cikket, különben nem kérdeznél ilyet.

***

(#655) leslieke válasza ollie (#654) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:))

Jogos.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#656) ollie


ollie
MODERÁTOR

Brutális az A7 akkuideje. Most 64%-on van, és 4 óra 1 perc SoT-nál tartok. Többnyire játszottam ez idő alatt, és még volt zenehallgatás is kikapcsolt képernyővel.

***

(#657) Gedeon31 válasza ollie (#656) üzenetére


Gedeon31
addikt

Egyébként ezeknél a beépített aksis telefonoknál ,ha aksit kell cserélni mennyire barmolják össze a szervizben?

(#659) ollie válasza Gedeon31 (#657) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hivatalos szervizben semennyire, mert van célszerszámuk hozzá, vagy ha mégis, bepanaszolhatod őket a Samsungnál, és meg fogják téríteni a károd (persze kellenek fényképek a beadáskori állapotról).

Akkor van gond, ha nem hivatalosan forgalmazott a készülék (pl. szürkeimport), mert akkor nem fogja neked javítani a Samsung szervize, és valszeg a vízállóságnak is búcsút mondhatsz.

***

(#660) Petyyyyy válasza ollie (#656) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Mijaza SoT?
Amúgy ez elég durva üzemidő így.

Az A5 készenlétes-céges, ezért ilyen a statom.

kép#1 kép#2

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#661) Gedeon31 válasza ollie (#659) üzenetére


Gedeon31
addikt

Hivatalos szerviznél a TMX-re gondolsz? Jó pár S6 és S7 nél olvastam igencsak öcce bacták.

(#662) leslieke válasza Petyyyyy (#660) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kijelző idő, szerintem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#663) szaszi008 válasza leslieke (#637) üzenetére


szaszi008
csendes tag

Akkor nézd meg a lenovo p2őt, 5100as akksija van :)

(#664) ollie válasza Gedeon31 (#661) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Írtam, hogy lehet reklamálni a samsungnál, és kártalanítanak.

***

(#665) iMagic7 válasza szaszi008 (#663) üzenetére


iMagic7
tag

Nem csak az a lényeg... Az optimalizáló! Az a3 17 is kegyetlen képernyő időket hoz :)

(#666) zadir1


zadir1
tag

2 napja én is boldog tulajdonosa vagyok ennek a készüléknek. Negatív dolgot nem tudok még mondani. 1.5 nap aktív használat után (4-5 óra netezés) 20%-on van.
Nougat frissítés várható valamikor?
Amúgy 30 ezer ft van az s7 és e között. Szolgáltatónál viszont jóval nagyobb a különbség, én is itt vettem részletre.

(#667) diegho válasza zadir1 (#666) üzenetére


diegho
nagyúr

Hol kapni 145k-ért hivatalos Samsung garanciával S7-et?

(#668) leslieke válasza szaszi008 (#663) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az sem rossz, de elég az is amit ez tud.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#669) Qt válasza 1egaly (#629) üzenetére


Qt
csendes tag

Szia,

ha be van kapcsolva a funkció akkor állandóan ott van a kijelzőn.

(#670) zadir1 válasza diegho (#667) üzenetére


zadir1
tag

Árukeresőn néztem csak. 100 az A5, 135 az s7. Amit ilyen webshopon veszek, azt nemtudom a samsung fiókomban regelni?

(#671) diegho válasza zadir1 (#670) üzenetére


diegho
nagyúr

170k az S7 amit tudsz, 115k az A5 amit tudsz.

(#672) retroid válasza zadir1 (#670) üzenetére


retroid
senior tag

Sajnos ezek a látványosan olcsó árak 99%-ban bolti garanciát takar ami annyit ér mint egy csomag 100as zsebkendő....... :(

MobilCorner és Aqua Computer talán a két legolcsóbb gyári Samsung garanciás üzlet jelenleg az A5 2017-re

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#673) zadir1 válasza diegho (#671) üzenetére


zadir1
tag

Ilyet is tudok és ilyet is

(#674) retroid válasza zadir1 (#673) üzenetére


retroid
senior tag

Bolti garancia............ :(

Ez szerintem már az az árszint ahol nem mindegy hogy van rá garancia vagy nincs... Mert a bolti sajnos legtöbb esetbe annyit ér a nagy semmit...............

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#675) ollie válasza zadir1 (#673) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Diegho azokat az árakat írta, melyekre van gyári garancia. Az általad belinkeltekre nincs, és csak a bolt jóindulatán fog múlni, hogy megjavítják, vagy elhajtanak (de a megjavításban sem lenne köszönet).

***

(#676) zadir1 válasza ollie (#675) üzenetére


zadir1
tag

Én csak az árakat néztem, sry. Garanciában nem vagyok jártas, még nem romlott el idő előtt telefonom amit webshopból rendeltem. De most már erre is figyelni fogok ;)

(#677) retroid válasza zadir1 (#676) üzenetére


retroid
senior tag

Sajnos a mai világba ott okoskodnak keresik a kiskapukat ezek a névtelen GSM boltok ahol csak lehet és ott élnek a jogaikkal amikor csak tudnak......... Arról nem is beszélve hogy bármikor bezárhat egyik napról a másikra jogutód nélkül akkor utána lehet lobogtatni a rossz esetbe kézzel írt garancialevelet a lelakatolt bolt bejáratába........

Azt mondom érdemes kicsit rádobni az összegre a hivatalos gyári garanciáért és ha esetleg bármi probléma adódna nem kell leizzadva, gyomorgörccsel elindulni a garancia érvényesítéséhez

Persze sokan mondják, hogy úgyse lesz baja meg biztos segítenek, aztán elég ha az ember egyszer fut bele egy 100+ ezrestelefonnál abba hogy ott áll kiégett kijelzővel vagy meghalt alaplappal a féléves telefonjával a kezébe aztán kifizetheti a fél telefon árát a javításra............

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#678) mateus válasza retroid (#672) üzenetére


mateus
senior tag

A mobilcornernek elég jó árai vannak, létezik hogy tényleg gyári garival adják (úgy értem, hogy szervízelésnél el is fogadja a Samsung)?

(#679) diegho válasza mateus (#678) üzenetére


diegho
nagyúr

Gyári gari de csak 1 év, nem 1+1.

(#680) retroid válasza mateus (#678) üzenetére


retroid
senior tag

Gyári garancia, csak itthon ugye 1+1 év jár a Samsung termékek többségére, de mivel ezek EU tartomány modellek így azokra a Samsung csak 1 évet vállal hivatalosan....

De egy próbát megérhet a regisztráció azért szerintem hátha sikerül........ :D

Én vagy tőlük vagy az Aqua Computertől veszem meg április környékén

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#681) mateus válasza retroid (#680) üzenetére


mateus
senior tag

Kérdés, hogy beveszik-e szervízbe a külföldön értékesített, de gsm által hazánkba behozott modelleket.
Régen olvastam olyat is, hogy csak az adott országban kötelesek szervízelni.
Jó lenne ezeket tudni, hiába próbáltam utána járni, de egyértelmű infókat még nem olvastam.

(#682) retroid válasza mateus (#681) üzenetére


retroid
senior tag

Beveszi mert EU garancia az első év és magyar garancia a második.... Tehát egy éven keresztül be fogják venni ha gyári Samsung garancia van................

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#683) ollie válasza retroid (#682) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak akkor, ha EU-n belülről lett "importálva". A közel/távol keleti példányokra nincs semmi gyári garancia nálunk.

Amúgy meg nem a gyártónak van kötelessége garanciát vállalni, hanem a kereskedőnek, aki árulja. Ez a probléma.

[ Szerkesztve ]

***

(#684) retroid válasza ollie (#683) üzenetére


retroid
senior tag

A MobilCorner EU termékeket értékesít

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#685) ollie válasza retroid (#684) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy nem. Nekem A7-em van, a GSM boltban váltig állították, hogy európai piacos, és kiderült, hogy ausztrál. Nem is vettem volna GSM boltból, ha hivatalosan forgalmazta volna nálunk a Samsung.

***

(#686) retroid válasza ollie (#685) üzenetére


retroid
senior tag

MobilCorner? Vagy mi a bolt neve?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#687) Bukoba


Bukoba
tag

Sziasztok! Azt tudja esetleg valamelyikőtök, hogy hol lehet beállítani azt, hogy teljes képernyős alkalmazás alatt bejövő híváskor ne kis ablakban jelenjen meg a hívás, hanem teljes képernyőn? Köszi.

(#688) ollie válasza retroid (#686) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

90%-uk ilyen, nem pont a Mobilcorner-re gondoltam.

***

(#689) Intelligencs

Elhűlve olvasgattam itten a hihetetlen akkuidőről szóló beszámolókat, aztán gondoltam egyet, és kipróbáltam. Jelentem, hogy számomra normál használat mellett, a negyedik nap végén, 15%-os aksival dugtam rá a töltőre. Szóval tényleg igaz. :) Számomra a normál használat: wifi mindig be van kapcsolva, mindennap netezek 1-2 órát wifin, és mobilnettel is a metrón, illetve napi 15-20 telefonhívás is biztosan van (max. 15 perces). Facebook nincs telepítve.

The Amiga, Born a Champion

(#690) Petyyyyy válasza Intelligencs (#689) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ez bizony ilyen. Két és fél napja ketyeg a legutóbbi töltés óta - most 42% van még benne.
Ebben van 3 óra kijelzőidő, egy óra navigáció mobilnettel, gps-szel, napközben netezgetés wifin. :))

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#692) leslieke válasza Intelligencs (#689) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#693) Bukoba válasza Bukoba (#687) üzenetére


Bukoba
tag

Erre tud valaki valamit? [link]

(#694) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Láma kérdés: a hátlapon ragasztott IME és SN számokat tartalmazó fehér "matrica" eltávolítható?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#695) Bukoba válasza Petyyyyy (#694) üzenetére


Bukoba
tag

Igen, simán le lehet húzni.

(#696) Petyyyyy válasza Bukoba (#695) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Köszi.
Megjött az egyik allis jelly tok. Nem illeszkedett 100%-osan, azt hittem a cseppet kidudorodó matrica miatt. Gyári hátlap fólia felemel, matrica le, de nem segített. [kép] [kép]
Még nem tudom használni fogom-e a tokot. Érintsre jobb nélküle a finoman kerekített szélek miatt, de nyilván tokkal van védelem karcok ellen.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#697) thamasz válasza Petyyyyy (#696) üzenetére


thamasz
senior tag

Ha tokot akarsz, rendelj neki egy minőségi darabot, mert megérdemli.

(#698) gg72 válasza Petyyyyy (#696) üzenetére


gg72
veterán

Nekem pár napja jött meg Kínából a Nillkin Super Frosted tokom, csak ajánlani tudom, remek a fogása, nem csúszik, a telefont sem vastagítja, minőségi darab. Már itthon is lehet kapni, igaz kicsit drágábban, mint Kínából: [link]

(#699) Petyyyyy válasza thamasz (#697) üzenetére


Petyyyyy
addikt

& gg72 - Ugyan jön még két vagy három low budget tok alliról - egyikük Nillkin - , de tervben van egy Spigen Liquid Air is. Csak ebayen láttam eddig, onnan meg cseppet drága a szállítás, így az előbbi darabokat használom, míg itthon is kapni majd utóbbit.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#700) bul07 válasza Petyyyyy (#696) üzenetére


bul07
nagyúr

Ilyen nekem akkor fordul ellő ha szállítás közben megnyomorodik, és az anyag megnyúlik és hiába áll vissza eredeti formára a nyúlás miatt eláll

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.