Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) cserhatisand válasza ttiimdr (#350) üzenetére


cserhatisand
tag

Pontosan így látom én is. Szerintem megéri a pénzét. Gondolkodtam az S7-en én is, de inkább ezt választottam. Szintén feketében. Aki azt mondja, hogy nem szép ez a telefon, az tuti nem látta még élőben. Remek telefon, nagyon sok extrával.

(#352) cserhatisand


cserhatisand
tag

Nem tudjátok mikor jön a nougat az A5-re?

(#353) adabra


adabra
senior tag

Tegnap megnéztem a telefont a budaörsi MM-ban.
Sajnos a hátuljára ragasztott bumszli+kábel miatt nem lehetett érezni, hogy milyen a fogása

A kiállított példányon valószínűleg hibás lehet, mert az érintéseket is csak esetlegesen kezelte (nagyon oda kellett bökni + a görgetés helyett is gyakran koppintást érzékelt egy előre nem megjósolható helyen).
+ ezen és a mellette lévő A3-ason is pár mp-enként megjelent, hogy a Play services sajnos leállt... :(

Nem egy jó reklám, mert egyébként nagyon jó telefonnak tűnt mindkettő.

(#354) diegho


diegho
nagyúr

Na itt a kezemben az enyém is. Nagyon jó a fogása. Az ujjlenyomat olvasó gyors, pontos, a kamera is jónak tűnik.

(#355) cserhatisand válasza diegho (#354) üzenetére


cserhatisand
tag

Helyes. Várom a tapasztalataid a telóval kapcsolatban.

(#356) 1egaly


1egaly
aktív tag

Ma én is vettem 1 Tst!!:)

Tényleg szép,gyors + minden :K ;)

(#357) Lalee válasza diegho (#342) üzenetére


Lalee
aktív tag

A Mobilarénás teszt végén említik az otg-t és páran kérdezték ezért gondoltam, hogy megemlítem. :)

(#358) diegho válasza cserhatisand (#355) üzenetére


diegho
nagyúr

Még csak bekapcsolva van, nem használtam, bent a dobozban, majd holnap.

(#359) castiels


castiels
addikt

Tulajok?

Meg vagytok elégedve a készülékkel?

95 ért tudnám elhozni telenortol kamatmentesre.

[ Szerkesztve ]

(#360) cserhatisand válasza castiels (#359) üzenetére


cserhatisand
tag

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Bátran ajánlom! Már lassan 2 hete használom és rettenetes jó telefon.

(#361) diegho válasza castiels (#359) üzenetére


diegho
nagyúr

Fél órát használtam eddig, de szerintem nagyon jó készülék. Amiket felhoznék:
- végre nem kell lenyomni a home gombot az ujjlenyomatos feloldáshoz, ráteszed az ujjad és feloldja
- a fogása valami hihetetlen, baromi jó
- a kamera elég sok részletet örökít meg, ha jók a fényviszonyok nagyon korrekt képeket csinál
- a sebesség tökéletes, nincs lag, vagy akadás

(#362) Intelligencs

Úgy néz ki lecserélem az LG G3-asomat egy ilyenre. Most választhatok új céges telót, és erre csak 15e-t kell rádobni saját pénzből, szóval jó lesz ez nekem. Sajnos LG-nek most nincs normális telója. Azt viszont látom, hogy tok kínálat még eléggé csekély, több tokos boltban még nincs is semmi ehhez a 2017-es modellhez. Én konkrétan mindig az s-line szilikon tokot szoktam megvenni minden telefonhoz, mert az nekem nagyon bejött, jó a fogása és gyakorlatilag bármilyen leejtést túlél a telefon (kivéve ha az üvegre esik úgy, hogy valami kiálló tárgy betöri az üveget). Valaki vett esetleg hozzá ilyen s-line tokot valahol? (Amazonon találtam, de első körben magyar webshopból venném inkább.)

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#363) p2pp


p2pp
őstag

Asszony kaphatna a Magenta T-től 74-ért ilyet.
Most S4 van neki, de már a végét járja.

Érdemes ilyet venni?

Neki a gyerekek fotózása is fontos lenne jó minőségben
és h ne kelljen sokszor tölteni.
A tesztben írták a bizonytalan kamerát, de nekem
tetszettek a képek, amit lőtt vele.
Kb. ennyi a követelmény.
S7-et szeretett volna, de az nagyon drága lenne még mindig.

Tudna vki nappali és éjszakai képeket prezentálni?

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#364) Viktor0610 válasza p2pp (#363) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben a hozzáadott csomagot kihasználjátok, nyilván. :D

Samsung Galaxy A54

(#365) bul07


bul07
nagyúr

Sima Tempered Glass-tól ne várjatok sokat, nagyon kicsi rá és a szeleitől ilyen 2-3mm nem fed

Ha rá is teszitek nagyon nem lesztek vele megelégedve

Nekem a A5 2016-on a 3D-s vált be, igaz hogy egy nagyon picit takar de válalható

Ahogy nézem A5 2017-re is van már, bár nem sok eladónál

$2.20-ért én ezt próbálnám be

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#366) diegho válasza bul07 (#365) üzenetére


diegho
nagyúr

Én is most agyalok, hogy mi legyen. Vegyek flip tokot, mint minden korábbi telefonomhoz, vagy tempered glass és szilikon tok legyen.

(#367) diegho


diegho
nagyúr

Tegnap videóztam és fényképeztem is vele belső mesterséges fénynél. A videó szerintem kiváló, nincs stabilizálás, de, amikor éppen sikerült megtartani rendesen, akkor nagyon rendben volt, a hang is kiváló, amit rögzít. A fényképeknél már más a helyzet. Nagyon sok a mosódott részlet, itt már tényleg nagyon kellene a stabilizálás. Összességében továbbra is jó telefonnak tartom, de elképzelhető, hogy elállok a vásárlástól a képstabilizálás hiánya miatt.

(#368) gg72 válasza diegho (#367) üzenetére


gg72
veterán

És mit tervezel helyette? Én is nézegetem az A5-öt, fogtam is kézben, nagyon tetszett, a másik jelölt a P9 lenne, talán az jobb képeket is készít?

(#369) migabi24 válasza gg72 (#368) üzenetére


migabi24
nagyúr

A P9-be sincs O.I.S

[ Szerkesztve ]

(#370) cserhatisand


cserhatisand
tag

A Honoromban is dupla kamera van, pont mint a P9-ben, csak Leica nélkül és szerintem nem készít semmivel sem jobb képet, mint az A5-öm. Bár nem vagyok túlságosan hozzáértő.

(#371) diegho válasza gg72 (#368) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a baj, hogy a középkategóriában nincs ois. Egyedül az A5 2016-ban van. Fogalmam sincs mi lenne jó helyette.

(#372) gg72


gg72
veterán

OK, kösz mindenkinek, akkor ezek szerint a kamera nem fog dönteni, amúgy inkább az új A5, mint a P9?

(#373) diegho válasza gg72 (#372) üzenetére


diegho
nagyúr

A P9 iránt nekem semmi birtoklási vágyam nincs. Az A5 egy baromi jól összerakott készülék. Nagyon jó fogni, jó a kijelző, gyors a rendszer, nincs komoly hiányossága. A kamera nappal szép képeket csinál, a videó kiváló, igaz csak FHD, de nagyon szép, az akksi is jól bírja, ráadásul vízálló. Ez egy kimondottan jó telefon 116k-ért. Feltételezem, hogy erre a Samsung is rájött és azért nincs benne ois, mert akkor a kutyának sem kellene az S7.

(#374) SLAndrás


SLAndrás
csendes tag

Sziasztok!Nem tudja valaki milyen kamera van a telefonban pontosan?Pl: sony IMX 298.A típusára lennék kíváncsi.Nem találtam a neten erre választ.Köszi.

(#375) gg72 válasza diegho (#373) üzenetére


gg72
veterán

Kösz, ez bíztatóan hangzik. ;)

(#376) Kasya


Kasya
nagyúr

A telefon tenyleg nem tud 128GB micro SD-nel tobbet kezelni, vagy csak az MA leirasa pontatlan?

(#377) Bog válasza Kasya (#376) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Valószínűleg tud, a gyártók azért adnak meg felső értéket, mert azt biztos elviszi hiba nélkül.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#378) Kasya válasza Bog (#377) üzenetére


Kasya
nagyúr

:R
Remeltem, hatha valaki itt hasznalja is nagyobbal a biztonsag kedveert.

(#379) CzGöbe


CzGöbe
tag

Segítsetek nekem légy szíves!
Lehet-e (vezetékes) fülhallgatóról vezérelni a zenelejátszást? (Hangerő fel/le, lejátszás/stop, előző/következő szám) És ehhez vajon az én meglévő SONY STH30-am is jó, vagy a Samsung máshogy működik és vennem kell egy Samsung fülest, ha ilyet akarok? Esetleg ha a gyárival nincs erre mód, más lejátszóval van-e ilyen funkció?

#Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális, éljenek a techno partyk tovább is!

(#380) adabra válasza Kasya (#376) üzenetére


adabra
senior tag

Itt ezt írják:
Külső memória támogatás MicroSD (Up to 256GB)

[ Szerkesztve ]

(#381) SLAndrás


SLAndrás
csendes tag

Csak sikerült megtalálnom a hátsó kamera típusát!! Az infó a www.kimovil.com oldalán van! Sony IMX240

(#382) Gedeon31 válasza SLAndrás (#381) üzenetére


Gedeon31
addikt

Felteszed az AIDA64 appot az megmondja milyen van a telefonodban.

(#383) Kasya válasza Gedeon31 (#382) üzenetére


Kasya
nagyúr

Esetleg ez a szeviz kod is mukodhet:
*#34971539#

xxxLSIxxxxx - Sony
xxxLLIxxxxxx - Isocell

[ Szerkesztve ]

(#384) Gedeon31 válasza Kasya (#383) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ezt kerestem ,de nem találtam :)

(#385) SLAndrás válasza Gedeon31 (#382) üzenetére


SLAndrás
csendes tag

Nincs még ilyen telefonom(ilyet szeretnék venni),azért kérdeztem korábban, de senki nem válaszolt.

(#386) leslien


leslien
nagyúr

Samsung téma ezen is változtatható?
SLAndrás : ezt találtam.... elvileg Sony...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#387) SLAndrás válasza leslien (#386) üzenetére


SLAndrás
csendes tag

Kösziiii

(#388) p2pp válasza SLAndrás (#385) üzenetére


p2pp
őstag

Asszony is szeretne ilyet, de eddig nem győzött meg senki miért is lenne érdemes. Mivel Ő Samsungos csak ez és az S7 jön be neki, de az S7 2X annyi lenne árban.
Ér az egyáltalán annyit? Nem. Ezért várom még mindig a pro és kontra érveket ezzel a telóval kapcsolatban.
(Nekem P9 van és meg nem válnék tőle hiába szidják itt)

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#389) thamasz válasza p2pp (#388) üzenetére


thamasz
senior tag

Tegnap Valentin napra leptem meg a párom egy ilyennel, eddig az első A5 (2015) volt neki, igazából azzal is elégedett volt. Nekem nagyon tetszik ez az új A5 sok tekintetben, érződik rajta azért a fejlődés. Már irigylem is a kijelző miatt (always on display) és a kamera miatt is bizonyos szempontból. Az előző A5 eladásra kerül, így mérsékli az árát az újnak. Most van egy frissen megjelent up to date telefonja, másfél év múlva jöhet az utód. Ha tetszik és nem visz csődbe az ára, miért ne? Mivel 20 éve T-s vagyok, nem volt kérdés, hogy 2 év aláírással részletre vegyem meg. S7 sok mindenben jobb, de nekünk nem érte volna meg, nem lenne kihasználva az a plusz tudás, és az A5 formája és kevésbé fényes hátlapja kézben fogva jobban tetszik, de ez ízlés kérdése. Ráadásul most jön ki az S8, egy kifutó modellt vennél az S7-el már ha ez számít valamit egyáltalán.A P9 nekem is tetszik, de egyelőre egy Sony Z5 koptatok, csak év végén lesz lecserélve majd.

[ Szerkesztve ]

(#390) cserhatisand válasza p2pp (#388) üzenetére


cserhatisand
tag

Szerintem sem érdemes S7-et venni ez helyett. Hivatalosan sokkal drágább. Gsm boltban megkapod jóval olcsóbban is, de amennyit ez az A5 tud, az bőven elég. Nekem legalább is. Én direkt A5-öt vettem, mert nagyon szeretem az A szériát. Gyönyörű telefon, gyönyörű kijelzővel, kiemelkedően jó akkuval. És még vízálló is. 1-2 havonta váltogatom a telóimat, de ez marad egy ideig. Nem tudok jelenleg ettől jobb telefont ennyiért.

(#391) leslien válasza cserhatisand (#390) üzenetére


leslien
nagyúr

témát lehet rajta állítani?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#392) diegho válasza leslien (#391) üzenetére


diegho
nagyúr

Lehet. Fekete témával és jobb ikon pakkal elég badass.

(#393) cserhatisand


cserhatisand
tag

Igen, nekem is fekete téma van és kerestem hozzá ikonokat is. Fekete telóval és fekete témával valami brutálisan néz ki az összkép

(#394) 1egaly válasza cserhatisand (#393) üzenetére


1egaly
aktív tag

Szintén sötét témát választottam,Nektek melyik téma jön be leginkább?
A téma iconját,vagy más ikont használtok hozzá?
Kösz a választ... :K

(#395) cserhatisand válasza 1egaly (#394) üzenetére


cserhatisand
tag

Metallic dark touchwiz téma black onyx ikonokkal használom most. De nézem minden nap, hátha jön valami új sötét téma.

(#396) gg72


gg72
veterán

Hamarosan én is A5 tulaj leszek (már várom nagyon), ti milyen tokot használtok/ajánlotok hozzá? Pl.:
[Neon Flip Cover]
[S View Standing Cover]
[Clear View Cover]

(#397) cserhatisand válasza gg72 (#396) üzenetére


cserhatisand
tag

Én mindíg átlátszó szilikontokkal és üvegfóliával használom. A szilikontok nem nyújt túl nagy védelmet, viszont nem csúszik és nem takarja el teljesen a telefon szépségét.

(#398) Kasya válasza gg72 (#396) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem holnap jon meg a Neon flip tok :K

(#399) gg72 válasza Kasya (#398) üzenetére


gg72
veterán

Majd mesélj, kíváncsi vagyok.

(#400) thamasz válasza Kasya (#398) üzenetére


thamasz
senior tag

Ez a tok engem is érdekel, majd írj róla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.