Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 11:37:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) sanyci válasza Aryes (#6400) üzenetére


sanyci
senior tag

Én azt hittem, már rég kivezették a videóhívást, de most látom a T oldalán, hogy
Küldd el SMS-ben a +VIDEOTEL hívószót a 1414-es számra a Telekom mobilhálózatából.
Amire az "Ön nem jogosult a szolgáltatás igénybevételére" választ kaptam.
Egyébként 60-125 forintos percdíjjal megy, ha megy...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#6402) davidovi válasza sanyci (#6401) üzenetére


davidovi
tag

Én ezt a választ kaptam :
Tisztelt Ügyfelünk! A(z) "VIDEOTEL" szolgàltatàs màr be van kapcsolva. Üdvözlettel: Telekomvalamkt találtam neten hogy Android 11gyel ez megszűnik, de csak utalás volt rá (12 van fenn értelemszerűen)
Bárkinek látszik az az ikon?

(#6403) davidovi válasza tarcsihun (#6398) üzenetére


davidovi
tag

Beállítások/zárolt képernyő/értesítések lesz szerintem amire gondolsz

(#6404) sanyci válasza davidovi (#6402) üzenetére


sanyci
senior tag

Szerintem már 11-en is csak a Duo-t indította...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#6405) tarcsihun válasza davidovi (#6403) üzenetére


tarcsihun
csendes tag

Ott minden bevan kapcsolva. Lassan 1 éve használom, de most már bosszant, hogy csak feloldás után látom, hogy kerestek. ( hangjelzés bevan állítva, hogy tudjam kerestek, Ill. ha felemelem rezzen is)

(#6406) bul07


bul07
nagyúr

Ilyen tokokat nem láttatok véletlenül itthoni üzletben nem drágán?
[link]
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6407) Jim74 válasza bul07 (#6406) üzenetére


Jim74
nagyúr

De jól néznek ki. :K

(#6408) bul07 válasza Jim74 (#6407) üzenetére


bul07
nagyúr

A70-en ilyet használok, ilyet kerestem volna amúgy
Ugye az egyik a kettő linkelt közül hasonló, csak több rajta a festék az oldala telibe van színezve

Amúgy olyan 6-8hónapot simán kibír, persze ahogy én használom utána szokott megkopni kicsit
(Így értem a kopást, ez egy használt A70 tok [kép], kivágás azért van rajta mert a A52S-re alakítottam át még az elején hogy legyen rajta valami míg nem sikerül venni tokot)

Üvegfóliát már megrendeltem de nem linkelem míg meg nem jön és véleményt nem tudok róla mondani

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6409) Jim74 válasza bul07 (#6408) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi az infót. :R

(#6410) Breki válasza bul07 (#6408) üzenetére


Breki
veterán

A70-en ilyet használok, ilyet kerestem volna amúgy

Tessék:
[link]

Bár szerintem az ebayról most érdemesebb vásárolni.
Nekem pl a korábban bemutatott tok innen relatíve gyorsan és vámolás nélkül jött
[link]

Most van egy 10 dolláros kupon, pont válogatom az okos PD kábeleket az új töltőkhöz.

Kupon
BESTSELLERQ3

Kijelzős PD kábel E-Marker monitoring chippel
[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6411) Laki


Laki
tag

Skacok,nekem hivás után nem villan ki a kijelző igy nemtudom lerakni a hivást,közelség funkció nemmüködik rendesen.De csak az utolsó frissités óta.Más is tapasztalja? Vagy egyedi hiba

(#6412) kutga válasza Laki (#6411) üzenetére


kutga
nagyúr

Nálam ez a bug mindig is jelen volt.

Let the Zone take me if I am.

(#6413) bksgbr válasza Laki (#6411) üzenetére


bksgbr
tag

Sajnos én is tapasztalom már egy jó ideje.

(#6414) Floyd80


Floyd80
addikt

Sziasztok, úgy néz ki páromnak is berendelek egy 52s-t, Huawei P9-ről váltottam, neki P10 van. Lehet, hogy hülye kérdés, mivel az már öt éves technika, de tényleg sokkal jobb a Samu kamerája? Mondhatom neki ezek a lencsék itt a középkategóriában is már sokkal jobbak? (az 52-es képeimtől nem volt annyira elájulva elsőre, ilyenek a nők :) )

Huawei P10 - pisztácia nem is volt - Mobilarena Okostelefon teszt

Ez pl P10-es kép, kb. 2 centi volt a szöcske.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6415) t72killer válasza Floyd80 (#6414) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Normális telekamera nincs benne, a nagylátó max 100% verőfényes napon jó, amúgy tűrhető a kamera :R .

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#6416) Aryes válasza Laki (#6411) üzenetére


Aryes
nagyúr

Állítsd be a power gombot hívásmegszakító gombnak és sosem lesz többet ilyen jellegű problémád.

(#6417) gg07


gg07
tag

Egy szoftveres kérdés. Hasonló app mint iOSen a Clips .. létezik Androidra?

(#6418) cosworth válasza kutga (#6412) üzenetére


cosworth
csendes tag

Ez a fajta virtuális közelségérzékelő miatti probléma megkerülhető azzal, ha hívás elején a power gombbal kilövi az ember a kijelzőt, hívás végén pedig ugyanígy manuálisan visszakapcsolja? Családtagnak nézegetek A52-est, ezért érdeklődöm.

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#6419) kutga válasza cosworth (#6418) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, sokan használják így. Nálam most éppen A53 van, azon még nem találkoztam ezzel a hibával.

Let the Zone take me if I am.

(#6420) t72killer válasza Floyd80 (#6414) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

kieg: a főkamera esti/sötétbeni potenciálját gcammel lehet igazán előcsalogatni :R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#6421) jeni válasza cosworth (#6418) üzenetére


jeni
félisten

A Samsung flipes tokkal is egyszerű a használata. Nem kell semmit se kapcsolni,kilöni sem. Valakit hivoók és becsukom az ajtaját és akkor a kijelző lekapcsolódik.

(#6422) Floyd80 válasza t72killer (#6420) üzenetére


Floyd80
addikt

Köszi, vettem egyet a samu oldalán, kuponnal 117-re jött le.

144-ért van fenn, de mire kosárba rakod már 130 és még itt volt 10%-os kód.

Júliusban 128-ért vettem a másikat az Alzában.

A röhej, hogy Vodafone-nál csak akkor tud az ember telefont venni, ha csomagot is váltasz. Külföldön kb. hozzád vágják a telefont, itt meg 10+ éves előfizuval eleve kiválogatják neked miből választhatsz, ha kifizeted egyben, sokkal drágább mint egy független bolti, vagy viheted részletre nagyobb csomaggal. :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6423) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Sziasztok. G cam melyik jó a telóra?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6424) szs85


szs85
tag

Sziasztok!

Egy ilyen kétoldalas védőtokban mennyire jó a telefon érintéses vezérlése és az ujjlenyomatot-olvasó?
Mik a tapasztalatok?
Köszönöm a válaszotokat!

(#6425) bul07 válasza Floyd80 (#6422) üzenetére


bul07
nagyúr

Majd ha megkaptad ne felejts el telefonálni és kérni hozzá garancia jegyet, mert nem küldenek
Számla emailbe jön

Én pont ma telefonáltam rendelésszám meg egy címet kért hogy hova küldjék

(#6410) Breki

Az sima átlátszó, de mentettem
Egy kis színt akarok a tokra is

ebay-ről ezer éve nem rendelek már, ha Kínából akarok akkor ali sokkal de sokkal olcsóbb általában, EU raktár esetén is szinte mindegy

Kuponnak mi a min vásárlási limitje, vagy 10-ből 10-et el is enged?

Ha így halad az árfolyam lassan mi fogunk Kínába árulni mert annyira keveset fog érni a pénzünk

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6426) XSiGma válasza Floyd80 (#6422) üzenetére


XSiGma
aktív tag

101e-ig letornazhato az ár beszamitasi kedvezménnyel, és nem kötelező ténylegesen beküldeni a megadott telefont. Pont ma rendeltem meg én is.

[ Szerkesztve ]

(#6427) vscotina válasza szs85 (#6424) üzenetére


vscotina
aktív tag

Szia Mindket kérdésedre ok a tok, de nem zár tökéletesen és porosodik a kijelzo.

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#6428) osonte válasza bul07 (#6425) üzenetére


osonte
senior tag

Én azt hittem elég a számla a garanciális ügyintézéshez. Akkor ezekszerint kell kérni külön garjegyet és csak akkor fogadnak a Samsung szervizben, amennyiben valami gond van?

(#6429) szs85 válasza vscotina (#6427) üzenetére


szs85
tag

Köszi a gyors választ.

(#6430) Floyd80 válasza bul07 (#6425) üzenetére


Floyd80
addikt

Jó hogy szólsz, az órához se küldtek múlt héten, csak a számlát. A dobozban mondjuk van egy warranty card füzet magyar oldallal is, de nincs kitöltve.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6431) Floyd80 válasza XSiGma (#6426) üzenetére


Floyd80
addikt

Az már nagyon jó ár, sajnos nem volt Samu telóm itthon.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6432) bul07 válasza osonte (#6428) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen kérik a magyar garancia jegyet

Amúgy most várok visszahívást tőlük mert másik fórumrészbe téma volt
Az ügyben hogy akkor mennyi a hivatalos garancia ha magyar bolt magyar számla de nem Samsung Magyarországon keresztül jött be a készülék(pl a magyar bolt egy EU-s nagykerből hozta be)

(#6431) Floyd80

Beszámítás kedvezményhez nem is kel valóságba telefont leadni, elég csak beállítani a készülékbeszámítást így megadja a kedvezményt, majd mikkor jön az egyeztetőt email hogy akkor akkord e küldeni nem kell rá reagálni
Meg amúgy is van rizikó benne mert, használt telefon megy a TMX-hez ingyen, ő felbecsüli ad árajánlatot amennyit jónak gondol, de ha nem jó az ár és nincs elfogadva akkor a visszaszállításért már fizetni kell

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6433) osonte válasza bul07 (#6432) üzenetére


osonte
senior tag

Köszi az infót! Ez hasznos, akkor kérek én is garanciajegyet.

(#6434) Diák66


Diák66
őstag

Hogy eddig miért nem fedetzem fel, hogy 6 GB virtuális RAM-ot is hozzá lehet adni a telefonhoz...csak 4GB volt alapból. Látványosan gyorsult tőle a telefon.

(#6435) jeni válasza Diák66 (#6434) üzenetére


jeni
félisten

a vituális RAM Plus (+2/4/6GB) akkor lép életbe (a tárhelyből csip le) ha a valós fizikai RAM megtelik vagyis a 6GB RAM

(#6436) Floyd80 válasza bul07 (#6432) üzenetére


Floyd80
addikt

Most próbálgattam amik itthon vannak, a céges Huawei P-Smartot elfogadta 14-ért, a Huawei P9-et nem, a P10-re 23-at írt ki, mert P30-ként ismerte fel, de azóta azt se fogadja el.

Na mindegy, eszembe se jutott, hogy nem csak Samut lehet visszaadni.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6437) bul07 válasza Floyd80 (#6436) üzenetére


bul07
nagyúr

Teljesen mindegy mit választasz ki, nem kötelező elküldeni nekik
(Közben össze is törhet az adott telefon, vagy el is lehet hagyni)
Csak azért érdemes beszámítással nézni az árat hogy utána járó kedvezményt levegye az árból

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6438) Floyd80 válasza bul07 (#6437) üzenetére


Floyd80
addikt

Na mindegy ezt benéztem, látom manuálisan is be lehet vinni a telefon típusát, ergo bármit. :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6439) bul07 válasza Floyd80 (#6438) üzenetére


bul07
nagyúr

Még megrendelheted még egyszer, az előző rendelést meg lemondod, utánvétel is lehet rendelni
[link]
Ezen a számon segítenek a rendelés törlésében 06 80-773 6486 (Hétfőtől péntekig 8 és 18 óra között)
Azt írja kb 15nap mire visszaért a számlára a pénz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6440) DrBubo77 válasza Floyd80 (#6438) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Már szűkítették a típusválasztékot, korábban akár Alcatel 1-est is ki lehetett választani.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#6441) Floyd80 válasza DrBubo77 (#6440) üzenetére


Floyd80
addikt

De ha nem küldesz semmit vissza, akkor ha elrontod az IMEI-t vagy nem ismeri fel, akkor bármit kiválaszthatsz.

Hibás kód
A megadott információk alapján nem tudtuk azonosítani a készüléket. Kérjük, próbáld meg az alábbi lehetőségek egyikét:
Ellenőrizd újra készülék IMEI vagy szériaszámát
Válaszd ki manuálisan a készülék típusát.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6442) Floyd80 válasza bul07 (#6439) üzenetére


Floyd80
addikt

Köszi, alszom rá, 16 ezret el lehet azért másra is költeni.

Egyetlen bukta ha ugranak a 10%-os kuponok, a generátor pl. már nem működik, a SAYCM10 még jó.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6443) bul07 válasza Floyd80 (#6442) üzenetére


bul07
nagyúr

Néz rá az enyémre elméletileg még van lekérhető egyedi kupon kód

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6444) Breki válasza bul07 (#6425) üzenetére


Breki
veterán

Akkor ajánlom a Tempered Glass tokokar a képen ugye másik telefon van, de látszik mennyire fel tudja dobni és elég jól védi is.

Én is inkább Alis vagyok, de ez most amit rendeltem ebayen olcsóbb volt és lehetett európai helyre is keresni vám nélkül.

Tok

[link]

Kupon 50 dollárnál

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6445) Breki válasza ShadowLac (#6423) üzenetére


Breki
veterán

Szia, nemrég volt szó róla részletesen.

Én most az írt LMC 8.4-et használom


Ez most a korábban írt módszerrel hibátlannak tűnik egy apró dolgot amiről már beszéltem kivéve.

Ezt most részletesen, ha back kamerára megyek először valamiért lefagy a kép ahogy ugye korábban. Ekkor a front kamerára megyek az is, viszont ha átmegyek például portrait-ra akkor ott már jó már jó és vissza kamerára szintén jó.
Igazából nem értem miért van ez de így simán használható.

Viszont izgat a 8.6-os gcam


Ha valaki ezt kipróbálta már engem is érdekel



Ha valaki a BSG-t próbálná

FIX SAMSUNG A52s, A73, M52 || Gcam BSG 8.4.600
[link]


Itt írják ezt a módszert amit itt is ajánlottak nekem:

Install gcam bsg 8.4
Goto settings
Goto photo modes sessions config
Goto back0.5
Goto session Id
Enter number 61448
Do the same process for back1.0, front0.8, front1.0 That's it

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6446) Floyd80 válasza bul07 (#6439) üzenetére


Floyd80
addikt

Mára el is kapkodták mindet, na mindegy. :) 53G-t 113-ra lehet lehozni, de most már ez marad.

Samsung Galaxy A52s 5G vásárlás | Ár & Ajánlat | Samsung Magyarország

Az ügyfélszolgálatost megkérdeztem, hogy miért nem küldenek jótállási jegyet, szerinte mert egy cég és elég a számla ha szervizre kerülne sor, de természetesen aki kéri, annak elküldik.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#6447) kengyel válasza Breki (#6445) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akár melyik GCamot felrakom, egyszerűen lefagy. Már próbáltam vagy hármat, eddig sikertelenül. :((

kengyel

(#6448) Aryes válasza kengyel (#6447) üzenetére


Aryes
nagyúr

A konfigurációs fájlt is mellé tetted a megfelelő könyvtárba, ahogy kell?

(#6449) kengyel válasza Aryes (#6448) üzenetére


kengyel
nagyúr

Őszintén, azt nem. Már elvesztem benne, azt sem tudom melyiket kell leszednem. :)

kengyel

(#6450) Aryes válasza kengyel (#6449) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát akkor ne tessék csodálkozni :D
Anélkül persze, hogy nem működik egyik sem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.