Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 11:37:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Sziasztok, ha barátnőm ilyen készüléket szeretne, honnan érdemes most beszerezni? Köszi! :)

• Honor Magic5 Pro •

(#6052) bul07 válasza fpatrik17 (#6051) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha 11-ig lesz készleten akkor Samsung.com
Ha a két kupon berakva és a készülékbeszámításra a összeg akkor 86e Ft-ért vehető, de figyelni kell mert se perc alatt lerabolják

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6053) tlac válasza bul07 (#6052) üzenetére


tlac
nagyúr

erről a készülékbeszámításról tudnál még bővebben írni?

(#6054) bul07 válasza tlac (#6053) üzenetére


bul07
nagyúr

samsung.com-ról A52 S oldaláról másolva
20 000 Ft extra készülékbeszámítási kedvezmény

Vásárold meg ezt a telefont 20 000 Ft, azonnal felhasználható készülékbeszámítási kedvezménnyel, amit régi készüléked beszámítási értékén felül adunk!

A promóció időtartama: 2022. szeptember 1-11., vagy a készlet erejéig.

Ha kosár előtt vagy kosárnál valami telefont beraksz hogy beszámoltatod akkor ad 20e Ft kedvezményt
Ekkor még két kupon

Telefon beszámítás
TMX becsüli fel a telefont , küldenek emailt hogy küldjék e a futárt, ha nem nincs reakció akkor annyi
Ha igen jön a futár elviszi, mondanak egy árat, ha nem felel meg a vissza futárért már fizetni kell
Tehát csak valamit be kell rakni aztán nem foglalkozni semmivel
(Nem saját tapasztaltat a BB fórumba megosztott információk)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6055) tlac válasza bul07 (#6054) üzenetére


tlac
nagyúr

köszi, az mondjuk fura, hogy nem kell visszaküldeni, azt én is olvastam már

viszont nekem csak 10k kedvezményt ad erre
készülékbeszámítás nélkül így néz ki alapból: [kép]
hozzátéve egy valamilyen telefon: [kép]

(#6056) bul07 válasza tlac (#6055) üzenetére


bul07
nagyúr

Samsung oldala nagyon hektikusan működik
Van hogy 2db 10% kuponra 30% von le az összegből

Sőt egyes böngészőkbe is más árat dob néha

Amúgy attól hogy amikkor rendelsz megvan egy telefon bármi történhet vele míg ténylegesen be nem kell küldeni, le is eshet és rommá is törhet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6057) tlac válasza bul07 (#6056) üzenetére


tlac
nagyúr

Amúgy attól hogy amikkor rendelsz megvan egy telefon bármi történhet vele míg ténylegesen be nem kell küldeni, le is eshet és rommá is törhet

jogos ;]

(#6058) tlac válasza bul07 (#6056) üzenetére


tlac
nagyúr

közben rájöttem, az a13 5g-re 10k a beszámítási kedvezmény

(#6059) lumpy95 válasza Aryes (#6046) üzenetére


lumpy95
tag

felteszed és működik, mert NFC-s.

Valószínűleg még felettébb korán van, azért nem esik le, de miről van szó? :D
Milyen nfc, milyen működik, milyen tok...?
Ilyen tokom van, de nem látom az összefüggést.

(#6060) Aryes válasza lumpy95 (#6059) üzenetére


Aryes
nagyúr

Valóban, kicsit később olvasd át újra a thread-et :DDD

(#6061) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Eddig csak a saját rövid kábellel töltöttem a telefont. Van kéznél egy 2.0-ás 1 méteres USB kábeltoldóm. Ezt beiktatva vajon megmarad a gyors töltés? A J3 2017-nél használtam, de ugye annál ha jól tudom nem volt még gyors töltés. A toldást azért kérdezem mert a földön lévő aljzatból nem ér fel a kábel az asztal tetejéig.

A következő töltésnél ki fogom próbálni toldott kábellel, csak érdeklődöm hogy így jó lesz-e vagy inkább egy egybe 1,5 méteres kábel volna az igazi?

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#6062) Breki válasza Marci112233 (#6061) üzenetére


Breki
veterán

Én ilyen esetben inkább ilyet ajánlanék, nekem nagyon bevált, hogy éppen volt kéznél a munkahelyen, a másik vége simán a konnektorba, fel az asztalra és több dolgot is tölthetek róla egyszerre.

De elgondolkoztam a későbbiekre egy usb-c usb c kábelen persze olyan töltővel ami tudja

Persze a 100w itt még túlzás, de kíváncsi lennék mennyit bírna.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6063) jeni válasza Breki (#6062) üzenetére


jeni
félisten

ez is jó (hátrány,hogy széles micro USB csati ami bemegy a gépbe)
én ilyet használok

(#6064) Marci112233 válasza Breki (#6062) üzenetére


Marci112233
őstag

A fenébe. Bele akartam írni elsőnek is, de elfeledtem. Itthon nem gond a rövid kábel sem annyira így nem vennék semmi külön eszközt hozzá.

A gond inkább ott van hogy traktorba van egy szivargyújtós töltő, és sajna abból a telefon tartóig nem ér fel a kábel, és ide kéne a toldás is. Tartóból meg nem igazán venném ki a telefont mert nincs máshova rakni úgy hogy fixen maradna munka közben.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#6065) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Helló!

Lehet valahogy javítani a gyári billentyűzet magyar automatikus korrekció pontosságát? Rengeteg ragozást nem ismer.

(#6066) kutga válasza ReSeTer (#6065) üzenetére


kutga
nagyúr

Úgy tudom tanul, úgyhogy leginkább minél több gépeléssel. Egyébként én emiatt váltottam Gboardra.

Let the Zone take me if I am.

(#6067) Aryes válasza kutga (#6066) üzenetére


Aryes
nagyúr

+1 a Gboardnak. Sokkal értelmesebb találatokat ad, bár az utóbbi években sokat lassult és romlott...

(#6068) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Van valami gomb kombináció képernyő fotó készítésére? Vagy hogy lehet printscreen-t csinálni?

ez a kedvenc aláírásom

(#6069) Mizol29


Mizol29
senior tag

Oldalsó gomb+ hangerő lefele gomb, vagy a tenyered szélét elhúzod a képernyőn balra, de ezt azt hiszem külön kell valahol beállítani.

Bocsi válasz akart lenni ROBERTOH -nak

[ Szerkesztve ]

(#6070) gerner1 válasza ROBERTOH (#6068) üzenetére


gerner1
veterán

(#6071) ROBERTOH válasza Mizol29 (#6069) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Azzal próbáltam, de csak az oldalsó gomb beállításai jöttek be. Utána kipróbáltam, hogy csak egy pillanatra nyomom meg őket, és kiírta, hogy engedélyezni kell a Samsung Capture-t (a telefon belakásakor letiltottam mindent amit csak lehetett), most már működik. Köszi ;)

ez a kedvenc aláírásom

(#6072) Mizol29 válasza ROBERTOH (#6071) üzenetére


Mizol29
senior tag

Igen ezzel vigyázni kell, hogy miket tilt le az ember mert ilyenkor jön az, hogy valami nem működik ahogy kell

(#6073) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Sziasztok!

Barátnőmnek vettünk egy A52s telefont és érdeklődni szeretnék javasolt tokok iránt. Itthoni és külföldi (Ali vagy egyéb rendelés) is érdekelne. Vannak-e erősen javasolt vételek, vagy csak szimplán ki milyet használ?
Válaszokat előre is köszi!

• Honor Magic5 Pro •

(#6074) jeni válasza fpatrik17 (#6073) üzenetére


jeni
félisten

Samsung gyári tokok,nekem FLIP van
Nilkin
Spiegen

(#6075) Marci112233 válasza fpatrik17 (#6073) üzenetére


Marci112233
őstag

Én ezt a tokot vettem a telefonra. Előd J3-ason is hasonló volt így ezért is vettem ezt. Fő oksa hogy mezőgazdasággal foglalkozunk, és gyakran koszos kézzel is meg fogom a telefont, persze edzett üvegfólia is került rá.

Másik dolog amit leírnék.

Korábban érdeklődtem mi történik ha megtoldom egy USB 2.0-ás kábellel a töltőkábelt.
Semmi gond nem volt vele hogy megtoldottam. Ugyan annyi idő alatt feltöltött a telefon mint simán csak a gyári rövid kábellel. Mondjuk ki is írta ugyanúgy hogy gyors töltés.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#6076) jeni válasza fpatrik17 (#6073) üzenetére


jeni
félisten

Annyit hozzá tennék,hogy két féle FLIP tok van. Az egyik ami gyári az tudja elől az információ kijelzését az ablakon keresztül(dátum,idő,bármi üzenetek,töltés,zene,stb....). Igaz ez 3x annyiba is kerül.

A másik ami teljesen lefedi az elejét az nem tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#6077) Predatorr válasza fpatrik17 (#6073) üzenetére


Predatorr
őstag

Sarokerősített szilikon tokot használok, h ne fedje a tfon színét. Potyogott már sokszor, qtya baja.

Skacok, a legutóbbi frissítés óta nem forgatja függőlegesbe a videókat (a menü továbbra sem forog a telefonnal, a gombok sem). Kopkop. Előtte már nem is vett fel másképp. Remélem, nem csak véletlen. :U

Az AoD változatlanul szívja az akkut. :(( Kompromisszum: este 7-12 on. :(((

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#6078) Aryes válasza Predatorr (#6077) üzenetére


Aryes
nagyúr

Érdekes ez a függőlegesbe forgatott videó probléma. Nemigen szoktam játszani a telefonnal, de múlt héten letöltöttem egy autós játékot (amit a G-szenzorral lehet ugye irányítani), és azt a furcsaságot tapasztaltam, hogy vízszintesen tartva a telefont az autó jobbra húz, 5-10°-ban balra kellett dönteni, hogy az autó pont egyenesen menjen.

Ugyanitt a Gmaps rendszeresen azt érzékeli a navigáció elején, hogy hátrafelé megyek az iránytű szerint. Hiába kalibrálom újra és újra (8-ast leírva a levegőben a telefonnal).

Nem létezik, hogy valamilyen összeszerelési vagy kalibrációs hiba miatt nálad nem vízszintes a vízszintes? :F

(#6079) Breki válasza fpatrik17 (#6073) üzenetére


Breki
veterán

Nekem s a korábban mutatott színárnenetes Gradient Tempered Glass TPU Case vált be, ebayrol van nélkül kb óta dollár és pár hét után megjött, egy gond van vele, nem nagyon lehet mutogatni másoknak mert meglátják és rögtön kell rendelni nekik is, sajnos egy régebbi telefonnal készített kép nem adja vissza milyen szép

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#6080) jeni


jeni
félisten

Nem tudom volt -e ilyen ide beírva korábban?
Én szerintem ez egy BUG!
Vagyis ha a mobilt nem kapcsolom ki és úgy adatom ki a SÍM tartót (SÍM tű) teljesen kivéve-rögtön megjelenik egy infó az LCD-n,hogy a SÍM tartó nyitott-víz és egyéb kár szöveggel.
Ez rendben is van.
Viszont vissza tolva a SÍM tartót benne a SÍM-el akkor nem kéne a telónak újra PIN kódot kérnie?
Nem indul újra a mobil így rákapcsolódik a hálózatra.
Az így talált mobilt is el lehet lőni több százezer Ft hívás keret összeggel is.

(#6081) Aryes válasza jeni (#6080) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez a hozzászólás több sebből vérzik...

- nem szabad bekapcsolva kivenni a SIM tálcát. Tönkre mehet a SIM/SD kártya
- ha találsz egy bekapcsolt telefont, nem kell ahhoz kivenned és visszatenni a SIM kártyát, hogy tudj vele telefonálni, elég, ha feloldod a kijelzőt és használod
- ha nem tudod feloldani a kijelzőt és használni, tök mindegy, hogy kért-e pin kódot, úgysem tudsz vele telefonálni :DDD
- a telefon nem tartalmaz LCD-t, mert Amoled-es. 🙃

(#6082) jeni válasza Aryes (#6081) üzenetére


jeni
félisten

Kíváncsi voltam valamire,így vettem észre tegnap este ,hogy nem kér ismét PIN kódot a teló.
Tudom,hogy milyen kijelző van benne,az LCD-t képletesen írtam oda.
Az,hogy 1x kivettem bekapcsolt módban a SIM tálcával a SÍM kártyát még nem jelenti,hogy el is romlik egyből.
A SÍM kártya csere amúgy is ingyenes. :U Az nem érdekes,csak a SÍM olvasó egység ne menjen tönkre. :K
De ha megjelenik a figyelmeztető infó a kijelzőn akkor a gyártó számolt is ezzel.
Persze ajánlatos kikapcsolt állapotban kinyitni.
Az is igaz,hogy általában az Amoled és más telóknál az IPS kijelző kijelzése időzítésre van állítva kímélés szempontjából.

De ha mégis nincs rajta képernyőzár?
Amúgy kikapcsolt módban akkor teljesen mindegy mert akkor a PIN zár életbe lép,feltéve ha van rajta PIN kód kérés.

(#6083) Marci112233 válasza jeni (#6082) üzenetére


Marci112233
őstag

Ha már szóba került ez a bekapcsolt telefon és a közbeni SIM kiszedés, akkor leírom én mit tapasztaltam korábban mikor ténylegesen elkezdtem használni a telefont.

Röviden addig míg nem érkezett meg rá a tok és az üvegfólia csak itthon a házban tesztelgettem, de ez idő alatt egy területmérő SIM kártyáját tettem bele aminél ki van kapcsolva a PIN kód kérése. Viszont mikor megjött a tok és fólia, én bekapcsolt, de lezárt telefonnál kaptam ki belőle a SIM tálcát, sőt az addig 1-es tálcában lévő GPS-be való SIM kártyát átraktam az 1-es helyről a másodikra és az elsőbe beraktam a saját SIM kártyámat. Nekem semmit nem írt ki csak hogy nincs SIM kártya bene egy pillanatra, majd visszazárta a kijelzőt. Betoltam vissza a két kártyával a SIM tálcát és semmi sem történt, csak amikor feloldottam a kijelzőt, mert akkor más kérte az 1-s helyre tett saját kártyám PIN kódját.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#6084) Aryes válasza jeni (#6082) üzenetére


Aryes
nagyúr

Elbeszélünk egymás mellett. Te azt írtad, hogy bug, hogy nem kér újra pin kódot, illetve, hogy ez biztonsági kockázat, csakhogy nem értem, hogy miért lenne az.
Repülőgép módból visszatérve sem kér újra pin kódot, és ez jól is van így.

(#6085) jeni válasza Aryes (#6084) üzenetére


jeni
félisten

:R

(#6086) Aryes


Aryes
nagyúr

Na ezt már én se hiszem el:

8 óra SOT után még 42% az akksi? :Y

(#6087) yossarian14 válasza Aryes (#6086) üzenetére


yossarian14
tag

:Y mi a titok?

(#6088) Aryes válasza yossarian14 (#6087) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha tudnám...

(#6089) kengyel válasza Aryes (#6086) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez szép lett. A 6.5- órát, még nem tudtam meglépni, és egy simmel használom.

kengyel

(#6090) gerner1 válasza kengyel (#6089) üzenetére


gerner1
veterán

Gondolom, ez az eredmény is hasonlóképpen jött létre, mint ahogy a korábban is tesztelt....

(#6091) kengyel válasza gerner1 (#6090) üzenetére


kengyel
nagyúr

Lehetséges. Nekem pont elég amit tud, estig mindíg kibírja az aksim. Elvittem egy Balatoni nyaralásra, meglepően jó képeket tudtam kihozni belőle, és még úgy is bírta az aksim. Sokat számít a Snapi proci, rendesen tud gazdálkodni.

kengyel

(#6092) Aryes válasza kengyel (#6089) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ilyet csak itthon tud, wifiről, bár tegnap elmentem kis időre itthonról, a második osztásnál látszik is, hogy ott gyorsabban merült.

(#6093) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Sziasztok,

hogy viselkedik Android auto-val a készülék? Idősebb úrnak lenne, így 10/10 plug and play eszközt keresek.
Olvastam külföldi fórumon, hogy problémás a csatlakoztatás, nem ismeri fel, nem tükröz, stb., igaz ez?

Aurea mediocritas

(#6094) kengyel válasza Aryes (#6092) üzenetére


kengyel
nagyúr

Persze, nekem is csak Wifin tudja hozni, de ez így van rendben. Azért mobilnettel is tudok 5+-órát hozni, ami szintén jónak tünik.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#6095) kugli válasza AXisBOLD (#6093) üzenetére


kugli
aktív tag

Céges autóban (peugeot partner) rendszeresen használom,rendben működik minden (külföldön is). Annyi a titok,hogy gyári kábellel kell csatlakoztatni,más gyártói vezetékkel van hogy kilép,illetve nem jön létre kapcsolat.

(#6096) kutga válasza kugli (#6095) üzenetére


kutga
nagyúr

Kb. én is ezt tapasztaltam, a kábelre kényes, egyébként szépen megy.

Let the Zone take me if I am.

(#6097) nikilauda válasza AXisBOLD (#6093) üzenetére


nikilauda
senior tag

Egy hete van nálam egy A52s. Eddig VW golfon tökéletesen működött az Android autó. A kábel jó minőségű, de nem Samsung. Probléma nem volt. (navigáció+podcast)

(#6098) nikilauda


nikilauda
senior tag

Ideiglenes telefonnak indult az A52s, de annyira jól sikerült, hogy egy darabig biztosan nálam marad. A kamerát nem teszteltem még, de ahogy látom azzal sem lesz gond.
Elégedett vagyok az üzemidővel is.

(#6099) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

köszi mindenkinek :R

Aurea mediocritas

(#6100) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Szivargyújtós töltőt keresek a telefonhoz traktorba. Kinéztem 3-at, ezek közül melyik az ami megéri?

[link]
[link]
[link]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.