Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    válasz orso0355 #10937 üzenetére

    Nekem volt gondom a töltéssel, de ezért az elsőként vásárolt A52s-hez kapott gyári töltő és/vagy kábel volt a felelős. A második készülékhez kapott töltőt és kábelt ki sem bontottam. Helyette vettem egy ilyen Blitzwolf töltőt és egy ilyen kábelt. Nem innen és közel sem ennyiért. Mióta ezt és a régebbi a Blitzwolf töltőmet használom, soha nem volt olyan jellegű kiírás, hogy "a várható töltési idő 23 óra".

    Magánál a töltésnél/akkukímélésnél egyébként nálam is csak néhány szabály van:
    - Kocsiban, navigáció során lehetőség szerint nem töltöm a készüléket. Nem lenne probléma, ha lemerülne, 2 készülékem van; bár olyan hosszú útra még soha nem sikerült mennem. Lehetőség szerint úgy rakom a tartóba a készüléket, hogy ne süsse a nap, illetve a szellőzőrácsra, ahol a klíma által befújt hideg levegő közvetlenül éri. Ha ismerem az utat, akkor kikapcsolom navi során a képernyőt; ha újra kell a segítség, akkor pedig be. Hanggal navigál kikapcsolt kijelzővel is (legalábbis a legtöbb navi, pl. official iGO, Sygic, Waze, Maps).
    - A szabadtéri kondiparkban nem teszem tűző napra a készüléket.
    - Gyorstöltést nem igazán használok, bár ennek nem aggódásbéli oka van. Egyszerűen ráér töltődni, felesleges számomra.

    Ennyi, egyébként akkor és úgy töltöm, ahogy megkívánja a kábelt. :)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés