Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A40 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3009) Omega81


Omega81
senior tag

Sziasztok kedves Fórumtársak!

Pár napja átvettem az A40- em, egy 2 éves Galaxy J7 2017- et váltott. Méltó utódjának gondoltam. Számomra fontos volt nagyon a méret a munkaköröm miatt, elkell férnie mell-zsebben zárva, mert robbanásveszélyes helyen vagyok, így örültem is, hogy kompaktabb mérete ellenére a kijelző gazdagabb, illetve maga a készülék is a hardverében előrelépés. Csak hát itt van a DE. A J7- em új korához képest határozottabban gyorsan merült, észrevehetően csökkent a 3600mAH- s akksi teljesítménye. Láttam én, hogy ennek 3100mAH- s van, de gondoltam modernebb, meg újabb. Hát nem. Nagyon kevesellem az üzemidőt, egy óra alatt leszopkod 20%- ot nálam legalább is, 4G Facebook/Youtube/Messenger intenzív használat. Nem gondolom hogy hibás lenne, egyszerűen ennyit bír gondolom. OK a gyorstöltő, nagyon gyorsan feltölti ez nem kérdés, de nekem ez így nem pálya, hozzászoktam, hogy napi 1x rádugom és az ajánlott előírás szerint 80-90% közé töltöm.

Kérdésem, lehet- e bele nagyobb akksit rendelni, mert volna emberem aki beszereli (de Őt most nem tudom elérni), ha nem, akkor pedig kérdésem, érdekel-e valakit vadi új üvegfóliával, átlátszó szilikon tokban, gyárilag függetlenül, dobozában?

értékelt üzletek: 42+ 0-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.