Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Joker88 válasza gingerbalm (#499) üzenetére


Joker88
őstag

hát valahogy nem megy.. nem jelenik meg sehogysem az a rész a "témákban" ..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#502) Pityu. válasza Joker88 (#501) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Olvastad amit linkeltem?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#503) gingerbalm válasza Joker88 (#501) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Ha Indiára állítod a régiót, akkor a témákba lépve lent 5 menüpontnak kell lennie, ahogy ezen a videón is [link] 00:24-nél a képernyő alján, az a négyzetbe rajzolt T betűs cucc a betűtípus, és arra nyomva letölthetsz, ami csak tetszik. ;)

(#504) Joker88 válasza gingerbalm (#503) üzenetére


Joker88
őstag

hát,akárhogy állítom Indiára,nincs új menüpont a Témákban..

#502 Pityu : igen,de aszerint is dettó.. A free , vagy ingyenesre semmi találatot nem dob ki..

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#505) gingerbalm válasza Joker88 (#504) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Nem értem, miért nem jelenik meg. Régebbi szériáknál is így megy.

(#506) Pityu. válasza Joker88 (#504) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Így csináltad?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#507) Joker88 válasza Pityu. (#506) üzenetére


Joker88
őstag

szintén egy képernyővideó : [videó]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#508) Pityu. válasza Joker88 (#507) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Telefonon nyomtál entert vagy csak beírtad a free-t? Én nem láttam,hogy nyomtál anélkül meg nem jönnek be a betűk mert nem elég csak beírni a szót.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#509) makinen


makinen
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Egy kevéssé használt funkció, az USB-n keresztül történő zenelejátszás (konkrétan USB DAC-ra lenne rádugva) érdekelne, tudja ezt a Note 11? A mobilok adatlapján ezt sehol nem említik, egyik típusnál sem, csak próbával derül ki. Van esetleg valaki, aki így használta már? Vagy aki használ ilyen funkciót más típusnál?

(#510) gingerbalm válasza Pityu. (#508) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Kipróbáltam a módszeredet, ehhez még régióváltás sem kell, egy lépéssel kevesebből is célt érni. :))

(#511) Joker88 válasza Pityu. (#508) üzenetére


Joker88
őstag

mindkét esetet ( mind a szóra kattintva,mind entert nyomva) most megpróbáltam, Indiai régióval,semmi eredmény.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#512) gingerbalm válasza Joker88 (#511) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Furcsa. Mi a romod verziója?

[ Szerkesztve ]

(#513) Joker88 válasza gingerbalm (#512) üzenetére


Joker88
őstag

13.0.10.0 (rgkeuxm) Android verzió: 11 rkq1.2110001.001

In loving memory of Garrett Lockhart

(#514) gingerbalm válasza Joker88 (#513) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

a 211 után elvileg egy nullával kevesebbnek kell lennie, de szerintem csak megszaladt, amikor beírtad, szóval ez minden bizonnyal stimmel, mert nekem is ez van mókolatlanul, ahogy a dobozból kivettem anno, mínusz egy darab nulla a számsorban

[ Szerkesztve ]

(#515) Pityu. válasza Joker88 (#513) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát nem tudom india,egyesült államok ilyesmi minden alatt működik

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#516) Joker88 válasza gingerbalm (#514) üzenetére


Joker88
őstag

igen,tényleg egy nullával többet írtam :D
plusz még a mobilbank sem akar aktiválódni,hiába írom be az smsben kapott visszaigazoló kódot.. :F
de ez a betűmizéria valami katasztrófa :K

In loving memory of Garrett Lockhart

(#517) gingerbalm válasza Joker88 (#516) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

tanácstalan vagyok a telódat illetően...

itt minden ment, mint a karikacsapás, az otp új mobilbankja is gond nélkül, egyből aktiválódott (nem tudom, neked melyik a bankod)

(#518) Joker88 válasza gingerbalm (#517) üzenetére


Joker88
őstag

na,meglett.. régió : india.. és vagy százszor újraindítottam a telefont :D

#betűtípus , #megoldás

In loving memory of Garrett Lockhart

(#519) gingerbalm válasza Joker88 (#518) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Végre! :C

(#520) Pityu. válasza Joker88 (#518) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor megoldódott

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#521) Pehi


Pehi
senior tag

Szevasztok!
Segítségeteket kérném! Vettem egy Redmi Note 11 telót kb 2 hónapja. Olyan 2-3 hete olyat csinál,hogy amikor beszélek valakivel, elhalványodik a kijelzőm egészen addig,amíg le nem zárom,és fel nem oldom a telefont. Tehát lerakom hívás végén,és majdnem teljesen leveszi a fényerőt. :F Auto beállításon is ilyen. Előtte semmi ilyet nem tapasztaltam. Esetleg valami megoldás?
Köszönöm előre is a segítséget! :R

(#522) Joker88


Joker88
őstag

Első két nap tapasztalata a Note 11-el..
-ha szeretném használni a Miband 6-ot, aktív a Bluetooth, akkor se mobilnet,se WiFI nem elérhető.. :(
-a kijelző hívás közben 10ből 1x kapcsol le..
-híváskor valamikor úgy tűnik a hívott félnél,mintha víz alól beszélnék..
-hosszabb hívásoknál , például fél órás beszélgetéseknél, egyszerűen bontja a vonalat, még akkor is ha kihangosítón van.
-a facebook messengernél, ha beszélek valakivel írásban, majd megnyomom a középső kör gombot ami az asztalra dob ki, van némi, 2-3 másodperces hatásszünet a műveletek közt.. (pedig nem élő háttérképem van..)

In loving memory of Garrett Lockhart

(#523) LLKobe válasza Joker88 (#522) üzenetére


LLKobe
veterán

Akkor gariztasd, mert nálam egyik probléma sem áll fent. Kivéve az elsőt, azt nem tudom tesztelni.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#524) bloggiold válasza LLKobe (#523) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Én teszteltem azt is, igaz nem Mi Band 6 volt az alany, semmi gond nincs vele. Meg ezt a közelségérzékelő problémát sem értem. Panaszkodik egy illető nekem is, egy másik telefon kapcsán, de a füle meg a telefon közé telefonáláskor egy kisebb dinnye is befér, ja oké, ő úgy szokott telefonálni...........

[ Szerkesztve ]

https://fontecone.blog.hu/

(#525) makinen válasza wihay (#455) üzenetére


makinen
csendes tag

Lehet, hogy hülye kérdés, de a wifin keresztüli YT zenehallgatáshoz miért kell BT?

(#526) gingerbalm válasza makinen (#525) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

mondjuk a füleshez?

(#527) wihay válasza makinen (#525) üzenetére


wihay
tag

BT Hangszoró? JBL & Sony? :D

Most akinek Charge 4 JBL hangszorója van, az tudja használni jack csatlakozon is.. De egy flipet 6-ot már nehezen sajnos mert nincs jack..

(#528) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Egyébként mindig van valami szopás vele. Nálam most fényképezésnél csinálja, hogy csak egy vékony csíkon van kép, a többi része fekete a fotónak. Elsősorban hdr-nél csinálja. Olyan, mintha kilőné a kép feldolgozását, mielőtt még befejezte volna... Azért ez elég gáz. Nemek nagyon úgy tűnik, hogy ezeket a bugokat direkt nem javítják, hogy vegyél még drágábbat. Sajnos a Redmi3s óta ez a hozzáállás nem változott.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#529) solfilo válasza Victoryus (#528) üzenetére


solfilo
veterán

Csalódás a telefon nekünk is (RN7-ről jövünk, nálam időnként akadoznak videók instagramon, páromnál pl fagyogatnak social media appok olykor), vártuk a rendszerfrissítéseket, de csak security cuccok jöttek. Legközelebb vagy magasabb kategória vagy esélyesebben másik gyártó lesz. Redmi 1-től kezdve csak Xiaomim volt.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#530) ironbed válasza solfilo (#529) üzenetére


ironbed
aktív tag

Nekem egyedül a kamera volt csalódás. Az EEA rommal se sebességi, se működési problémám nem volt.

(#531) solfilo válasza ironbed (#530) üzenetére


solfilo
veterán

Alapvetően élhető így is a telefon, csak nem ehhez vagyok szokva ebben az árkategóriában, főleg, hogy korábban a sima Redmikkel sem voltak ilyen gondok. Lehet teszükn egy próbát az európai ROM-mal. Ez amúgy hivatalos? Mert ha igen, nem tudom miért nem azzal jönnek az európai értékesítési csatornába szánt készülékek.

solfilo

(#532) ironbed válasza solfilo (#531) üzenetére


ironbed
aktív tag

Nem tudom. Én kettőt rendeltem európai raktárról (gooboo és gshopper) és mindkettő EEA rommal jött.
Kipróbáltam a xiaomi.eu és a sima global romot, de mindkettő lassabb volt. A xiaomi.eu -n volt BT/wifi gonom is, ami betudható annak, hogy eleég friis még a telefon és a ROM-ok is.
A Poco M3 és X3 telefonokon, amik előtte voltak, a xiaomi.eu rom jól muzsikált

Ez az EEA rom: V13.0.10.0.RGKEUXM, benne a nevében az EU-val
Ez a teljes global: V13.0.8.0.RGKMIXM (ami Kínán kívül mindenhová megy, ezt "herélik ki" az EEA-hoz)

[ Szerkesztve ]

(#533) ironbed


ironbed
aktív tag

Kifutottam a szerkesztési időből.

Ez pedig a xiaomi.eu rom: xiaomi.eu_multi_HMNote11_V13.0.8.0.RGKMIXM_v13-11-fastboot (ami a Kínai rom kigyomlált, átalakított változata)

(#534) solfilo válasza ironbed (#532) üzenetére


solfilo
veterán

Köszi, akkor mégis EEA rom van rajta, azt hittem hogy ha Global-t ír, akkor az a Global.
Viszont akkor ennyit a ROM-cseréről. :)

mod:
ja látom van xiaomi.eu-s is, később akkor ezzel teszünk egy próbát.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#535) ironbed válasza solfilo (#534) üzenetére


ironbed
aktív tag

Nem tudom a bootloader nyitást megkérted-e már. Manapság 1 vagy 2 hét szokott lenni.

De amúgy egy gyárira visszaállítás is megérne egy próbát a recoveryből.
Amúgy van már TWRP is, de a fastbootos romok miatt minden romcsere után újra fel kell tenni. (vagy csak romcsere után feltenni)

[ Szerkesztve ]

(#536) solfilo válasza ironbed (#535) üzenetére


solfilo
veterán

Nem kértem még, odébb lesz mire kipróbáljuk a másik romot. Annyira nem élhetetlen, hogy factory reset vagy romolgatás legyen belőle hirtelen. Lehet ez a korral is jár, régebben még bőszen telepítettem ezeket, utoljára talán Redmi 3S-nél, most már inkább csak megvesz bekapcsol és használ. :B

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#537) Joker88


Joker88
őstag

miben más a telefonhoz kapott kábel ( narancs betétes) és egy eddig általam használt Hama márkájú kábel ( kék-fehér betétes) :F

In loving memory of Garrett Lockhart

(#538) solfilo válasza Joker88 (#537) üzenetére


solfilo
veterán

Ez engem is érdekelne. :B

solfilo

(#539) eboostr válasza Joker88 (#537) üzenetére


eboostr
aktív tag

Látszatra semmi. Ha ugyanúgy tölti (sebesség) akkor is a gyárit ajánlom.

(#540) ironbed válasza eboostr (#539) üzenetére


ironbed
aktív tag

Gondolom jobb a minősége az átlag kábelnél.
A narancssárga csatlakozó a töltőkön a nagyobb sebességet (QC1,2,3,4) jelzi.
Az X3-m annó a sima kábellel nem volt hajlandó "szupergyors töltés" feliratot kijelezni vagyis nem is töltött 33W-al.
A Huawei-nél ez a lila színnel jelölt csatlakozó és kábel szokott lenni

(#541) penge111


penge111
addikt

Sziasztok. Asszonykámnak vettem egy ilyen csodát. Az a problémánk, hogy alkalmazások aktiválásához szükséges sms-eket nem kapja meg. Pl Raiffeisen Bank, Teams, stb. Minden amihez sms aktiváló kód kell, nem érkezik meg. De én küldtem neki sms-t azt azonnal megkapja. Pls help :))

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#542) penge111 válasza penge111 (#541) üzenetére


penge111
addikt

Lol neten megtaláltam air plain mód ki/be kapcsolás. Ezt mindig így kell?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#543) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Sziasztok! Nem tudjátok, hogy a Vodafone kínálatában melyik kék változat kapható a sima 11-ből? A sötét, vagy az átmenetes? A leírásban csak annyi szerepel, hogy "kék" :(

(#544) ironbed válasza penge111 (#542) üzenetére


ironbed
aktív tag

Mármint az airplane=repülős módra gondolsz? Ha azt bekapcsolod, akkor elvileg SEMMILYEN rádiós dolog nem működik (GSM, BT, stb.)
Arra tippelek, hogy a WIFI valaimmiért aktív és a Google üzenetküldő át lett kapcsolva "Csevegő" módbva, amikor nem SMS-t, hanem csevegési üzenetet küld mint a Messenger.
Én utálom, hogy néha figyelmeztetés nélkül átkapcsol "Csevegő" módba és csodálkozom, hogy miért nem ment át az üzenet. Mert ugye a másik félnél is aktív internet kapcsolat kell a megérkezéshez

(#545) ironbed válasza Bobby G. (#543) üzenetére


ironbed
aktív tag

A 3 színárnyalat:Graphite Gray-grafit szürke, Twilight Blue-"sima" kék, Star blue-"átmenetes" kék.
A Vodafone a webshop alapján sima kék és a szürke változatot árulja.
Az átmenetes ha jól tudom úgy általában ritka.

(#546) Bobby G. válasza ironbed (#545) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Szuper, köszi! :)

(#547) baltasar


baltasar
csendes tag

Sziasztok! Redmi Note 11-re próbáltam g cam-ot felrakni. de a videó mód nem működik. A fotók egyébként szépek. Melyik verzió ami bevált? Köszi.

(#548) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Sziasztok! Olvasgatom a fórumot, de nem lettem okosabb...

Feleségem redmi note 7 pro telojat cserélném note 11 4/64-re. (Összehasonlítás) Átlagos használat, közösségi média, youtube, zenehallgatás, Kevés netezés. Megéri ez a csere, az amoled miatt nagyobb felhasználói élményt ad, vagy nem igazán lesz jobb telója, esetleg csak az aksiido miatt?

(#549) Sgr_A válasza Bertiee (#548) üzenetére


Sgr_A
addikt

Akku idő, kijelző és nfc én ezt a 3 különbséget találtam
És idevehető a támogatás hossza a 7-es már csak cutom romban reménykedhet szerintem már biztonsági frissítés sincs hozzá
Ezt nektek kell eldönteni, hogy megéri-e a csere
Ha jól müködik én lehet egy kb hasonló tudásura nem cserélnék

[ Szerkesztve ]

(#550) Bertiee válasza Sgr_A (#549) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Jól működik, de az akkumulátor már nem túl acélos. A Telekomtól hoznám, kb 70k ért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.