Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Fruityloops válasza FeRkE (#149) üzenetére


Fruityloops
tag

Kb. egy nagy nulla előrelépés az X4 pro egy sima X3 nfc-hez képest is. A procija nem sokkal erősebb, a parasztvakítás 108 mp-el meg tudjuk már jól mit hoz..(lásd note 10 pro) egy 48 mp-es redmi note 8 pro szebb képeket lő, csak azért mert 5g-t tud a procija meg amoled-es nem tudom megéri e leváltani az X3-as pocot.

[ Szerkesztve ]

(#152) FeRkE válasza Fruityloops (#151) üzenetére


FeRkE
őstag

Igen az X3-as Poco-val is szemezek egy ideje, es en sem estem hasra a X4 hardveretol. Foleg hogy visszalepes az X3-hoz kepest.

(#153) Fruityloops válasza FeRkE (#152) üzenetére


Fruityloops
tag

Egyetértek. A gond az, hogy az X3 nfc-t már nem lehet kapni sajnos érthetetlen módon, csak az X3 pro-t amiben csak a proci jobb, a kamera meg gyengébb mint az X3 nfc-ben, röhej...Szóval igen, az X4 kb. semmivel nem előrelépés, ahogy írod.

[ Szerkesztve ]

(#154) ironbed válasza Fruityloops (#151) üzenetére


ironbed
aktív tag

Azért rosszabb a képalkotás mert sokkal kisebb a szenzor.
A 11S sem csak a 3x3 pixel összevonás miatt gyárt szebb képet, hanem mert nagyobb a szenzor.
Kíváncsi lennék hogy GCammalmilyen képet lő a Note 11S
Én csak a méret miatt gondolkodom a cserén...

Sajnos a Poco pixelméret hibásan van itt megadva, mert 0.8 lenne helyesen. A fotós képessége miatt viszont inkább megtartanám a Pocot...

[ Szerkesztve ]

(#155) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Note 11 gyári rommal ezek működnek? Dupla kopp ébresztés/altatás, hangfelvétel hívás közben, hívás megerősítése, hogy ne hívjak véletlenül fel senkit?
Úgy látom van hozzá xiaomi eu rom is már.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#156) FeRkE válasza Victoryus (#155) üzenetére


FeRkE
őstag

A xiaomi.eu ROMhoz tudnal linket adni? Koszi!

(#157) Satus válasza FeRkE (#156) üzenetére


Satus
tag

Xiaomi.eu [link]

(#158) fa4hu válasza yuing (#138) üzenetére


fa4hu
őstag

Plusz az alkalmazás lelakatolása, de ha véletlenül kilövöd pl. a futó Messengert, mindezek beállítottsága után sem fogod megkapni az üzeneteket. Szóval a szoftveren van még mit reszelni, pl. egyes alkalmazásoknál (pl. OTP Szépkártya, banki alkalmazások) hiába kerül beállításra az ujjlenyomattal való azonosítás, nem lehet ujjlenyomattal belépni, kódos azonosítást kér.

(#159) fa4hu


fa4hu
őstag

Jött frissítés a telefonra: 13.0.5 RGKEUXM, 2022.01.01. dátumú androidos biztonsági csomag.

(#160) fa4hu válasza fa4hu (#158) üzenetére


fa4hu
őstag

Annyit még hozzá: a telefon újraindítása után be kell lépni egyszer a Messenger alkalmazásba, hogy jelezze az üzeneteket. Hiába, no, XXI. század, magasan képzett kínai (vagy indiai) programozók. Sajnos a most jött frissítés után is ugyanúgy fennáll a probléma.

(#161) MacEdm


MacEdm
tag

Sziasztok!
Hogy tudom "rögzíteni" az appokat a telón? Gondolok arra, hogy amikor rámegyek az összes app bezárására, akkor a rögzített app fut a háttérben.
Egy honor band 6-al van használva a telefon, de mindig szétkapcsolódnak és akkor kapcsolódnak ha megnyitom a huawei health appot. (Beállítottam már, hogy automatikusan induljon + ne legyen akku korlátozás, de még mindig fenn áll a probléma)
Szerintetek mi lehet a megoldás?

(#162) fa4hu válasza MacEdm (#161) üzenetére


fa4hu
őstag

A zárolásra (lelakatolásra) gondolsz, amit így lehet:

Biztonság app -> Beállítások (jobbra fennI -> Sebességgyorsítás -> Zárolt alkalmazások

(#163) vampeare


vampeare
csendes tag

Ma nekem is megjött a telefon, már a gshopper-es verzió (ami még mindig elég barátságos áron van), és valóban van rajta NFC, viszont a szürke helyett sikerült twilight blue verziót küldeniük, szóval az erre érzékenyek vigyázzanak :D

(#164) Sungoo válasza vampeare (#163) üzenetére


Sungoo
addikt

Én meg olyat szerettem volna, de csak szürke volt! :O

(#165) blueye válasza vampeare (#163) üzenetére


blueye
veterán

Azert ez furcsa, jelezniuk kellett volna.

(#166) vampeare válasza blueye (#165) üzenetére


vampeare
csendes tag

gondolom nem szándékos volt, hanem véletlenül felcserélték - még várok a válaszukra

(#167) Szállító76


Szállító76
tag

Aki digis kártyával használja örülhet.
Az új frissítéssel lett Wowifi:C
Az X3 Pro-ban miért nem tudják megcsinálni ezt? :Y

[ Szerkesztve ]

(#168) apóka


apóka
aktív tag

Sziasztok!
Valakinek meg tudja mondani, hogy hol kell beállítani a beszélgetés közben bejövő hívásról legyen hangjelzés, vagy rezgés, vagy valami.....már kínlódok egy ideje vele, hívogatnak a kollégák de ez a nyomorult csak utólag küld SMS-t hogy nem fogadott hívásom volt :W .
Az előző Xiaomi telefonon tudta ezzel a kártyával.

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#169) Sungoo válasza MacEdm (#161) üzenetére


Sungoo
addikt

Nekem meg sem találja a Band 6-ot. Hogy ez miért van... :F

[ Szerkesztve ]

(#170) MacEdm válasza Sungoo (#169) üzenetére


MacEdm
tag

Ne a play áruházból töltsd le a huawei healthet, mert az nagyon régen nem frissítették már, hanem [innen (huawei health apk]

(#171) blueye válasza MacEdm (#170) üzenetére


blueye
veterán

Nekem frissul, most eppen 12.1.1.320 a Play-rol, ahogy itt is ez az utolso nem beta.

(#172) Sungoo válasza MacEdm (#170) üzenetére


Sungoo
addikt

Köszi, sikerült az már. Más: sosem volt nfc-s androidom. Hogy kell a kártyát hozzá adni, hogy fizetni tudjak vele?

(#173) blueye válasza Sungoo (#172) üzenetére


blueye
veterán

(#174) Sungoo válasza blueye (#173) üzenetére


Sungoo
addikt

:R

(#175) Sztiven Segá válasza Szállító76 (#167) üzenetére


Sztiven Segá
lelkes újonc

Üdv.
Lányomnak van digis kártyája, de nem értem, hogy a digis kártyának mi köze a wowifi-hez. :F

(#176) kbyte1024 válasza Sztiven Segá (#175) üzenetére


kbyte1024
addikt

Az baj ha nem érted.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#177) Merkur840 válasza apóka (#168) üzenetére


Merkur840
csendes tag

Szia!
Beállítások --> keresőbe beírod: hívásbeallitások --> hívás várakoztatást bekapcsolod

(#178) Sungoo


Sungoo
addikt

A VOLTE funkciót hol lehet kikapcsolni?

(#179) fa4hu válasza Sungoo (#178) üzenetére


fa4hu
őstag

Ha nem látod a kapcsolóját a SIM-tulajdonságok között, akkor a tárcsázóban ezzel tudod láthatóvá tenni: *#*#86583#*#*

(#180) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Ez a telefon szürkében ronda. Sajnos nem volt más színben.
Dupla kopp lezárás ezen se megy, mint a Poco-n.
Xiaomi eu romot próbálta már valaki?
Baromira hiányzik a rootolás is, nincs youtube vanced...na majd lesz. Hihetetlen mennyiségű reklám, meg a weblapokon is...ezt orvosolni kell.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#181) Szállító76 válasza Sztiven Segá (#175) üzenetére


Szállító76
tag

[link] Kb ennyi

(#182) Satus válasza Victoryus (#180) üzenetére


Satus
tag

Privát DNS-nek ezt írd be "dns.adguard.com".

(#183) Sungoo válasza fa4hu (#179) üzenetére


Sungoo
addikt

Köszi

(#184) Fruityloops


Fruityloops
tag

Sziasztok! Páromnak ugye redmi note 9 pro-ja van, imádja, de szeretném meglepni egy 11 pro-val, jön a születésnapja. A 10 ezer sebből vérzett, azért nem azt vettük anno, a sima 11-et meg persze lehet kapni már ezer helyen, de a 11 pro-t nem láttam hazai kínálatban, kérdésem az lenne, hogy tudjátok esetleg mikor lehet itthon is majd kapni? Köszi szépen a választ.

(#185) Victoryus válasza Satus (#182) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Köszi! Ez egész jól működik weblapoknál, meg játéknál is. Youtube-on sajnos mennek a reklámok. De főleg az a baj, hogy nem lehet letenni háttérbe, szóval csak kéne a Vanced. A kedvenceimnél szoktam engedni a reklámot, ennyivel támogatom őket, csak menjen a háttérben.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#186) jenei1994 válasza Fruityloops (#184) üzenetére


jenei1994
addikt

Április-ban lesz itthon is elérhető a 11 pro

(#187) Fruityloops válasza jenei1994 (#186) üzenetére


Fruityloops
tag

Köszönöm szépen!

(#188) apóka válasza Merkur840 (#177) üzenetére


apóka
aktív tag

Köszönöm! :R

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#189) Sungoo válasza Victoryus (#180) üzenetére


Sungoo
addikt

Rakd ki a lezáró widgetet, egy kopp is elég. :)

(#190) BigBlue69 válasza Victoryus (#185) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én simán felraktam a vancedet root nélkül.. :U

Feljebb/lejjebb pedig valaki linkelte a reklám kikapcsolos videót.. Végig toltam azt, azóta sehol semmi..

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#191) blueye válasza Victoryus (#180) üzenetére


blueye
veterán

Vegyel egy nem atlatszo tokot! Olyan szinut ami bejon. :)

(#192) Sungoo válasza blueye (#191) üzenetére


Sungoo
addikt

Van itthon valami beszerzési forrás? Nem nagyon találtam még.

(#193) blueye válasza Sungoo (#192) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz meg csak kulfoldrol van de gondolom hamar hoznak be, ebbol sokat fognak eladni itthon.

(#194) Satus


Satus
tag

Én február 17-én este rendeltem a telefont , utána rögtön rendeltem az aliról tokot meg üvegfóliát . Most jött reggel az email az expressone-tól , hogy ma kézbesítik . Ez szerintem elég gyors volt . [link] [link] ;)

[ Szerkesztve ]

(#195) Victoryus válasza Sungoo (#189) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Egyelőre tesztelem ezt a romot amivel jött. adguard jó, Youtube vanced root nélküli verzióját nem raktam még fel. Ikonnal oldottam meg a képernyőzárat, az jól működik. Azért mehetne a dupla kopp is.
Amibe még jól belefutottam, hogy a wifi hozzáférések nem jöttek át a google mentésből. Szerencsére még nem formáztam a régi telót, megoldom. Ami még hiányzik, az a hívás rögzítés.
Csengőhang beállításnál meg egy kereső jól jönne, mert se abc sorrend se semmi csak ömlesztve a sok mp3.
Aksi most wifi nélkül nem is merül :D

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#196) Sungoo válasza Victoryus (#195) üzenetére


Sungoo
addikt

Én arra nem jövök rá, hogy a névjegyek él hogy lehet megfordítani, hogy a vezeték név legyen elől. Régen volt már androidom. :)

(#197) Sungoo válasza Sungoo (#196) üzenetére


Sungoo
addikt

Plusz bármit csinálok a Huawei healtal, a karkötő mindig leválik. Automata indítás bekapcsolva, akku kímélő kilőve. Mégis leválik.

(#198) BigBlue69 válasza Satus (#194) üzenetére


BigBlue69
őstag

Erről a tokrol kérhetek majd képet ? Egész pofás :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#199) Sztiven Segá válasza Satus (#194) üzenetére


Sztiven Segá
lelkes újonc

Kérlek írd majd meg hogy mennyivel emelkedik a kijelző fölé!
Tudja-e védeni az "arcra eséstől".
Köszönöm.

És azt meg tudná valaki mondani, hogy bejövő hívásnál hogy lehet a levegő helyett a teljes képernyős hívó felületet beállítani?

[ Szerkesztve ]

(#200) Sztiven Segá válasza Sztiven Segá (#199) üzenetére


Sztiven Segá
lelkes újonc

Nem levegő hanem lebegő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.