Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) ironbed válasza rita7107 (#600) üzenetére


ironbed
aktív tag

Attól függ, hogy mit szeretne. Mik a legfontosabb elvárások?
Ha kamera/fotózás akkor nem ez a telefon jo választás.
Nappal, jó fényviszonyok mellett szép képek készülnek vele, de a zajkezelése borzalmas
Ha alap szintű felhasználás, nem hardcore játék, hosszú akku idővel és szép, erős fényű kijelzővel, viszonylag kisebb mérettel, akkor tökéletes választás.
Én csak a kamera miatt váltam meg tőle. Ha azt tudta volna amit a Poco M3 tudott, akkor még mindig meglenne.
A családban van egy másik amit nagy megelégedéssel használnak.

(#602) ChRiS_RS válasza rita7107 (#600) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Nos, ezt nektek kell eldönteni.
Egy 2018-as csúcskészüléket cserélnétek le egy 2022-es alsóközépkategóriásra. Támogatás a Poco-ra már nincs, erre meg még van 2 évig.
Ezen 4 év alatt annyit változott a technológia, h. a 11/11S gyakorlatilag szinte mindenben felülmúlja az F1 adottságait.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#603) rita7107 válasza ChRiS_RS (#602) üzenetére


rita7107
aktív tag

Köszönöm!

(#604) ironbed válasza rita7107 (#603) üzenetére


ironbed
aktív tag

Ha szeretsz hasonlítgatni: [link]

(#605) rita7107 válasza ironbed (#604) üzenetére


rita7107
aktív tag

Köszi.
Az oldalon lévő teszt és vélemények alapján jobban járok egy aksi cserével.

(#606) TGYI


TGYI
csendes tag

Sziasztok!

Két dolog. Első a Bluetooth kapcsolat állandó megszakadása. Xiaomi.eu ROM 13.0.7.0 verzió. A Samsung okosórámmal a BT kapcsolat mindig megszakad, ehhez akár 10 másodperc is elégséges. Teljesen független attól, hogy mobilnet vagy Wifi be van-e kapcsolva, vagy sem. A probléma a telefonnal van, mert kontrollképpen egy vénséges vén Redmi 3s Lineage 18.1 pazarul csatlakozik automatikusan és napokon át megmarad a kapcsolat, ha a távolság miatt mégis megszakad, akkor közelebb érve automatikusan helyreáll a kapcsolat. Pont úgy viselkedik, mint egy szép álom. Természetesen minden fellehető ide vonatkozó energiatakarékosság ki van kapcsolva a Redmin. Épeszű javaslatokat nem találtam a neten sehol, csupa gyerekes trivialitás lelhető csak fel.

A másik kérdésem, hogy a Xiaomi.eu 13.0.8.0 verzióját feltette-e valaki, hoz-e bármiben javulást, illetve van-e vele valami probléma esetleg.

Előre is köszönet a segítségét!

(#607) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ki milyen tokot használ?

(#608) Joker88 válasza gyuri2008 (#607) üzenetére


Joker88
őstag

[link]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#609) gyuri2008 válasza Joker88 (#608) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szilikon jobb lenne

(#610) gingerbalm válasza gyuri2008 (#609) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

szilikon aliexpress

(#611) Joker88


Joker88
őstag

valaki rájött már egy nagy hiba okára,orvoslására?
Ha feldobom a ZEPP alkalmazást, Bluetooth aktív,használom a Miband6-al a telefont, eltűnik a net,mind a Wifi,mind a mobilnet.. Ha kikapcsolom a Bluetooth-ot,semmi probléma az adatkapcsolatokkal..
De ugye így értelmét veszti a Miband6 megléte.. hisz "kékfog" nélkül lófingot sem jelez ha hívnak,üzenet jön,stb..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#612) Bobby G. válasza Joker88 (#611) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Nekem rendesen működik, igaz stratos 2-vel.

(#613) Victoryus válasza Joker88 (#611) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Zepp+Stratos nálam is jó. Nem tudom miben lehet más az MiBand6.
Huawei band6-tal is jó.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#614) g2gti


g2gti
csendes tag

A naptár app nincs benne az alap listában? Csak a Google féle verziót találtam meg de az nem mutatja kívül a dátum napokat.... :(

(#615) McC050


McC050
újonc

Sziasztok!

Ma jött meg az új telefonom, redmi note 11 pro 5g. Frissítés felajánlás után,újraindítás, aztán a "the system has been destroyed" üzenet fogadott. Valaki találkozott már ilyennel? Unbrickelte már valaki ezt a típust?

(#616) gingerbalm válasza McC050 (#615) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

(#617) milu44


milu44
aktív tag

Redmi note 11
13.0.7-re most jött ez az update.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#618) Pityu. válasza milu44 (#617) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Történt valami változás?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#619) milu44 válasza Pityu. (#618) üzenetére


milu44
aktív tag

Rànézésre csak biztonsàgi frissítés,nàlam mondjuk valamiért laggosabb volt a rendszer amit frissítés óta nem tapasztalok màr.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#620) ElektrikusDE válasza gyuri2008 (#609) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szilikon tok?

A gyári is az (amit a telefonhoz adnak).

Nálam kiválóan működik, már sokszor leesett a telefon, de még meg sem karcolódott!

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#621) Joker88


Joker88
őstag

az mennyire gáz akku szempontjából,ha mindig a gyárilag hozzáadott töltővel töltöm a telefont? ergo gyorstöltő, 33W-al..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#622) gingerbalm válasza Joker88 (#621) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

szerintem nem dísznek adták hozzá :D

(#623) Joker88 válasza gingerbalm (#622) üzenetére


Joker88
őstag

azt gondolom.. de ha mindig amikor tölteni kell, a gyorstöltés funkcióval tölti (hacsak valahol a telefonban nem lehet lekapcsolni... :U ) nem-e lesz baja az akkisnak hosszabb távon,esetleg fél év múlva?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#624) gingerbalm válasza Joker88 (#623) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

szerintem kizárt, a gyártó miért lenne a maga ellensége? még az is lehet, hogy erősebb töltést is támogat

(#625) ubul23


ubul23
senior tag

Sziasztok ez a telefon nem tudja a klónozott alkalmazásokat?

(#626) Cranberries válasza ubul23 (#625) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Szia!
Ha [erre] gondolsz, akkor igen tudja.

(#627) ubul23 válasza Cranberries (#626) üzenetére


ubul23
senior tag

Igen erre feleségem telóján nem találom.

(#628) Victoryus válasza Joker88 (#623) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Fél évet kibírt :) Ezen én is gondolkodtam. Próbálom 20-90% között tartani az aksit, meg néha a Redmi3s töltôjével, vagy usb3-ról töltöm. Ahogy az autó aksinál, úgy a telefonnál is biztosan jobb ha nem gyorstöltővel tölti Bár egy telefon élettartama jóval kevesebb, annyira nem számít.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#629) dethroner válasza Victoryus (#628) üzenetére


dethroner
veterán

Miért, mennyi egy telefon élettartalma?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#630) ironbed válasza dethroner (#629) üzenetére


ironbed
aktív tag

Az attól függ, hogy használod és milyen minőségű.
De 2-3 áv alatt az eredeti kapacitás 75-80%-ára csökken, ha vigyázol rá. Van aki jobban vigyáz rá, akkor lehet ennél több is. De inkább rontani lehet ezen:
Sokszor lemeríteni teljesen, egész éjjel rajta hagyni a töltőn (én ezzel vitatkoznék) vagy gyors töltéssel tölteni a telefont. ez utóbbival is vitatkoznék, bár volt nem régen egy cikk egy vizsgálatról, ahol kihozták, hogy a 33W-os gyorstöltés még éppen nem jár jelentős csökkenéssel, de e fölött (65W-os vagy gyorsabb töltés) már méhető a különbség.
Ha megtalálom a cikket, akkor beillesztem ide.
Mivel fejlődik az akkumulátor gyártási technológia és a töltésvezérlés is nem kell készpénznek venni azt amit egyesek mondanak, hogy minél kisebb töltővel töltsünk egész éjszaka. Az új telefonok (és laptopok) úgy veszik föl a töltést, hgy a végén nagyon lassan "csepegtetve" töltenek, nem töltenek 100%-ra vagy úgy időzítik a töltést, hogy a végén lassan töltve reggelre/ébresztőre töltik fel 100%-ra az akkut.
Mellékesen megjegyezve kevés telefont használtam 2-3 évnél tovább, de a több mint 5 éves Xiaomi Redmi 3s-em még most is kb 80-85 %-os kapacitással működik ;)

(#631) dethroner válasza ironbed (#630) üzenetére


dethroner
veterán

Meg nem tudnám mondani százalékosan a mostani telóm üzemidejét, szerinte mindenki csak tippeli a használt aksit hogy mennyit bír az újkorihoz képest. Nem vagyok telefonbuzi, de ha nincs jobb dolgom, böngészőben olvasok cikkeket. Másra igazából nem használom, elvétve zenehallgatásra. De a 4,5 éves note 4 még ma is megy egy töltéssel két napot. És bizony teljes éjszakákat van a gyári töltőjére dugva, bár igaz hogy csutkára sose szoktam meríteni.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#632) szeat válasza ubul23 (#625) üzenetére


szeat
csendes tag

Valahol azt olvastam, 4Gb RAM fölött tudja...

(#633) ironbed válasza dethroner (#631) üzenetére


ironbed
aktív tag

Na erről beszéltem :R
Egy minőségi akku és egy jó töltő kvázi garancia a hosszú ideig kitartó magas kapacitásért.
És igen: a Litíumos akkuk nagy ellensége a teljes (vagy 10 % alá) merítés

(#634) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Én reménykedem benne hogy pár évig még nem kell eldobnom ezt a telefont, akkumulátor cserét sem szeretnék addig.

Mivel akár 120 Wattal is lehet tölteni ezt a telefont, gondolom nem árt neki a 33 Wattos hozzáadott töltő.

[REDMI NOTE 11 TO USE DUAL BATTERIES & DUAL CHARGE PUMPS – GENERATES LESS HEAT]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#635) Pityu. válasza ironbed (#633) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem 2 évig volt egy xiaomi redmi note 8 pro telefonom jó párszor voltam 10% alatt párszor még nulla is megesett semmi gondom nem volt az üzemidejével.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#636) ubul23 válasza szeat (#632) üzenetére


ubul23
senior tag

Kiderült tudja csak el van rejtve a funkció miui downloader alkalmazásban elő lehet hozni

(#637) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Most akadtam ki, mikor megnéztem a nyaraláson készült képeket... Förtelem kb. az egyharmada. Beégett, életlen, színek közelében sincsenek a valóságnak. Ilyen ocsmány képeket anno a Zte blade csinált, csak az kőkorszak ehhez a hardverhez képest. A xiaomi eu rommal is ilyen, vagy ott optimalizáltak már rajta? Videó az teljesen használhatatlan. :o Nagyon nagy csalódás. :W

Azért írok pozitívumot is: gps navigáció elég pontos, és simán bírta 300km-en keresztül a Waze-t, le sem merült teljesen.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#638) Satus válasza Victoryus (#637) üzenetére


Satus
tag

Szia. A xiaomi.eu romon is ilyen. Beltéren próbálgattam , nagyon zajosak lettek a képek. El is adtam .

(#639) Pityu. válasza Victoryus (#637) üzenetére


Pityu.
nagyúr

És esetleg egy google camera nem segít?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#640) Joker88 válasza Pityu. (#639) üzenetére


Joker88
őstag

az a Gcam, akárhogy állítgattam, mind magamnak , mind pedig itteni- netes- leírások alapján, a fénykép elkattintása után kilépett.. a képet persze nem mentette el..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#641) Pityu. válasza Joker88 (#640) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Csak egy verzió van?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#642) Joker88 válasza Pityu. (#641) üzenetére


Joker88
őstag

nem,többet is találtam, több verziószámmal.. 3 verziószámosat próbáltam, az egyik a legfrisebb volt, míg a másik kettő régebbi.. de ua. az eredmény.
de persze nem zárja ki,lehet hogy másnál jól működik.. :U

In loving memory of Garrett Lockhart

(#643) Pityu. válasza Joker88 (#642) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nézegettem most oldalon de erre pl nem találtam külön,még lehet telegrammon is rá lehet nézni

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#644) Joker88 válasza Pityu. (#643) üzenetére


Joker88
őstag

[link]
#gcam

In loving memory of Garrett Lockhart

(#645) Pityu. válasza Joker88 (#644) üzenetére


Pityu.
nagyúr

És mondjuk erre rápróbálni igaz 11 pro de sose tudni

Meg még ebbe is érdemes lehet beleolvasni

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#646) ironbed


ironbed
aktív tag

BSG/MCG 8.1 tökéletes hozzá, de sajnos a zajkezelésen nem segít. Én is ezért váltam meg tőle.
Pár képet megosztottam itt a fórumon. Talán még él a Google Drive link

[ Szerkesztve ]

(#647) Pityu. válasza ironbed (#646) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De a programban lehet állítgatni is dolgokat,vagy ha van profilt letőlteni hozzá

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#648) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Végre számtalan verzió kipróbálása után megtaláltam a tökéletes Gcam verziót a telefonhoz.
Szuper képeket készít, és a többi verzióval ellentétben villámgyorsan működik.

ITT tudjátok letölteni.

:R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#649) ironbed válasza LLKobe (#648) üzenetére


ironbed
aktív tag

:R
Igen az MGC 8.1.101-es verziók a legjobbak szinte minden Xiaomi-hez. A saját RN11-emhez is az volt fent. (és az Oppo Reno5-ömhöz is azt használom)

(#650) baltasar


baltasar
csendes tag

Sziasztok! Beállítások menüben sim kártya számának szerkesztése. Ez mit jelent?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.