Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Intruder2k5 válasza rigoberto (#1750) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lehet. Én legalábbis hiszek croknak.

(#1752) zorzy4 válasza rigoberto (#1750) üzenetére


zorzy4
őstag

Nekem anno azt mondták a nálam is okosabbak, hogy kapásból ki kell kapcsolni.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1753) zorzy4 válasza Yellow73_a (#1749) üzenetére


zorzy4
őstag

Hát azért ahova az alkalmazásokat telepíted, se árt a 128gb. Én most tarok ott, hogy 54 foglalt, és csak hízni fognak.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1754) H-Zol válasza Intruder2k5 (#1751) üzenetére


H-Zol
senior tag

El olvastam , és ki is kapcsoltam a virtuális memóriát , de nekem nincs is rá szükségem én indulásból a 8 giga rammra mentem rá , az mindenre elég !!

(#1755) H-Zol válasza zorzy4 (#1753) üzenetére


H-Zol
senior tag

(Anno amikor én elkezdtem számítógépezni az 5Gb HDD volt a csúcs :D meg floppyt használtunk 1,44 megabájt az adat tárolásra , hordozásra )
Nekem is 128 GB de én indulásból tettem bele memória kártyát , és a képeket , videókat oda menti !

(#1756) Intruder2k5 válasza H-Zol (#1755) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor fiatal vagy, én Commodore-64 után a "PC ipart" 386DX 33MHz, 4MB RAM, 128MB-os HDD-vel kezdtem. De az is lehet, hogy én vagyok öreg. :B

[ Szerkesztve ]

(#1757) zorzy4 válasza H-Zol (#1755) üzenetére


zorzy4
őstag

Dettó.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1758) rigoberto válasza zorzy4 (#1753) üzenetére


rigoberto
őstag

Én is ezt mondom, de van olyan aki szerint hülyeség..ez már csak ilyen.. :B

[ Szerkesztve ]

(#1759) H-Zol válasza Intruder2k5 (#1756) üzenetére


H-Zol
senior tag

Nem biztos , hogy fiatalabb vagyok , csak akkor kezdtem ismerkedni a számító gépekkel , sok időm is rá ment , de te tudod miről beszélek :D
Egy telepítés most egyszerű de akkor még mindent külön külön telepídgetni , drivereket keresgetni azzal a lassú sebességgel le töltögetni stb , szép idők voltak !!
Amúgy 71 ben születtem !

(#1760) Joker88


Joker88
őstag

észrevettétek hogy a frissítés után ( 14.0.4 tkeeuxm ) telepítése után nehezen nyílik meg a google play áruház?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1761) zzolika válasza Intruder2k5 (#1756) üzenetére


zzolika
aktív tag

Kihez képest öreg? Én a C64 után 286-al, 1 MB ram, 40 MB hdd, 256KB vga kezdtem :) És nem tudtam telerakni a winyót. Aztán jött a windows... és minden kevés lett.
H-Zol: az SD kártya lassabb mint a belső memória. De igazad van, olcsóbb, ritkán használt cuccokhoz (kép, zene, film) jó. Programot nem tudsz csak a belsőre telepíteni.
8 giga mindenre elég? Most még. Régen a 640 kB-ra is ezt mondták...

(#1762) H-Zol válasza zzolika (#1761) üzenetére


H-Zol
senior tag

Kimondottan csak a képek videók vannak a kártyán , de ahogy írtad a zenéket ami nem sok , azokat is átrakom oda !

(#1763) Angie™


Angie™
addikt

Páromnak Redmi Note 11 telefonja van és megkért nézzek utána, hogy lehetséges az, hogy a legutóbbi frissítés óta a teló eszi az akkut? Nagyon hamar merül neki..
Most ti jöttök! :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1764) H-Zol válasza Angie™ (#1763) üzenetére


H-Zol
senior tag

A múltkor vagy 4-5 oldallal visszább is így járt valaki és egy gyári vissza állítás segített rajta , más teendő nem is nagyon van !!
Számolj már be az eredményről , hogy tanuljunk belölle :D
Nekem is napra kész de nincs semmi + merülés tölle !

(#1765) Angie™ válasza H-Zol (#1764) üzenetére


Angie™
addikt

Köszi, továbbítom az infót!

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1766) LLKobe válasza Angie™ (#1765) üzenetére


LLKobe
veterán

Nekem is ez volt, factory reset megoldja

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1767) joci86 válasza LLKobe (#1766) üzenetére


joci86
senior tag

Én is meg tudom erősíteni.

(#1768) Angie™


Angie™
addikt

Köszönöm!! Közöltem vele a javasolt hibaelhárító műveletet, egyelőre nem örül neki :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1769) Intruder2k5 válasza Angie™ (#1768) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Esetleg érdemes lehet megnézni a részletes akku merülési statisztikát, hogy melyik app fogyasztása irreálisan magas, és megpróbálni csak azt törölni, újratelepíteni, vagy ha ezek nem megoldhatók, akkor csak minden hozzá kapcsolódó adatot törölni.

(#1770) joci86 válasza Angie™ (#1768) üzenetére


joci86
senior tag

Én konkrétan emiatt nem akartam telepíteni a frissítést :DD
Csak hát a telefon önállósította magát.

Sajnos a MIUI mentés nem vált be olyan szinten, mint szerettem volna, lehet, hogy a MIUI költöztető appal csinálnék mentést, és azt állítanám vissza, esetleg kipróbálnám a Google One mentést (nem tudom, hogy itt az ingyenes is ugyanazt tudja-e, mint a fizetős).

Ha mégis a MIUI mentésnél maradna, a gyári adatok visszaállítása törli a mentést is :D
Erre érdemes figyelni.

[ Szerkesztve ]

(#1771) Angie™ válasza Intruder2k5 (#1769) üzenetére


Angie™
addikt

Köszi, megnézzük, ez jó ötlet még!

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1772) zzolika válasza Angie™ (#1771) üzenetére


zzolika
aktív tag

Nekem az előző redmi telómmal volt ilyen, a galéria ette meg éjszaka a fél akkut, mert az összes telón talált pár ezer képet újracsinálta magába (bélyegképet, albumot, nem tudom igazából mit). Mikor befejezte vagy 2-3 nap alatt, utána rendben volt. Én is az akkuhasználati statból jöttem rá, hogy mi fogyasztja le.

(#1773) H-Zol válasza LLKobe (#1766) üzenetére


H-Zol
senior tag

De , hogy ez mitől van , ki tudja :) , nekem is , több ismerősömnek is ez a telefonja van és gond nélkül , semmi aku merülési probléma nélkül mennek !
Azért bosszantó aki bele esik a problémába , de jó , hogy hejre lehet hozni !!

(#1774) Angie™ válasza zzolika (#1772) üzenetére


Angie™
addikt

Bocs de ez olyan vicces :) "újracsinálta magába" :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1775) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Csak hogy legyen pozitív visszajelzés is...
Én 2 napja kaptam meg a frissítést, és teljesen elégedett vagyok:

Azt azonban nem igazán értem, hogy ha eddig 45%-ot merült, akkor milyen logika alapján tudja azt kiszámolni, hogy a maradék még 14 órára elegendő? :F

gyulaszu

(#1776) eboostr válasza gyulaszu (#1775) üzenetére


eboostr
aktív tag

a háttérben futó alkalmazások energiafelhasználása alapján, nyílván ha pl inditasz egy játékot kop fényerőn akkor már csak x órára lesz elegendő

(#1777) gyulaszu válasza eboostr (#1776) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Igen, bizonyára. De látod te is, hogy nem vagyok egy "power user" és úgy tűnik, hogy nem veszi figyelembe a felhasználói szokásokat, illetve az éppen futó programokat sem

Nos, mindenesetre a beírásom lényege:
Maga a MIUI 14 / Android 13 frissítés nem okoz akkumerítési problémát. Azt valami telepített program "inkompatibilitása" okozhatja. :R

gyulaszu

(#1778) vizimento


vizimento
senior tag

Android 13, MIUI Global 14.01 van a telefonon. A telefonhívás létrejöttekor én már hallom a másik felet (tehát a vonal létrejön), de ő még legalább 3mp-ig nem hall engem (de van hogy több). Mi okozhat ilyen hibát, merre kezdjem a probléma felkutatását és megoldását? Gyári adat visszaállítása nem oldotta meg... Találkozott már valaki hasonló problémával?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#1779) H-Zol válasza vizimento (#1778) üzenetére


H-Zol
senior tag

Nekem volt már ilyen a régi Redmi 6 csinált ijet , az asszony mindég rám kiabált , hogy miért nem szólok bele csak fülelek :D
Nem tudom mitől volt és nem allandóan , és nem mindenkivel , aztán egyszer csak úgy magától megszűnt !
Akkor én is olvasgattam érdeklődtem , de semmi használható választ nem kaptam !
Várjál még vele , hátha neked is megszűnik !!

(#1780) Angie™ válasza H-Zol (#1779) üzenetére


Angie™
addikt

", hátha neked is megszűnik !!" :DDD :B

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1781) rigoberto


rigoberto
őstag

Ezt az értesítést nem tudom eltüntetni, minden nap feldobja.
Beállítva, hogy ne, de mégis jön..valakinek ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#1782) Joker88 válasza rigoberto (#1781) üzenetére


Joker88
őstag

megfogod az értesítést, és jobbra húzod.. majd elengeded. bal oldalon lesz egy 'minusz' jel.. arra tapicskolsz.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1783) H-Zol válasza Angie™ (#1780) üzenetére


H-Zol
senior tag

Sikerült az aku merülést megszüntetni :)

(#1784) Angie™ válasza H-Zol (#1783) üzenetére


Angie™
addikt

Hogyan?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1785) Intruder2k5 válasza Angie™ (#1784) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem ez inkább kérdés akart lenni H-Zol részéről.

(#1786) H-Zol válasza Intruder2k5 (#1785) üzenetére


H-Zol
senior tag

Igen erről [link] szerettem volna érdeklődni , mert arról volt szó, hogy kapunk választ , hogy más is tanuljon , ha így járna :D

(#1787) Angie™ válasza H-Zol (#1786) üzenetére


Angie™
addikt

Sajnos még nem oldódott meg a dolog. A gyári visszaállítást nem csinálta még meg a párom. Ő tudja. Két féltégla powerbank van nála nap közben, szerintem vicces :)

#1785
Így már világos, köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1788) H-Zol válasza Angie™ (#1787) üzenetére


H-Zol
senior tag

Ez tényleg vicces :D én is így voltam a régi Redmi 6-ossal de annak az eltelt évek miatt merült az akuja , az sem bírta ki a napot töltés nélkül , sokat kínlódtam vele !!
Nehezen cseréltem le de nem bántam meg nekem Redmi 11S van de nincsen vele semmi gondom !

(#1789) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Az üzenetek egyáltalán kiküldi az sms-t, vagy csak akkor, ha offlinera van állítva, mi üzenetek kikapcsolva? Ha nem xiaomi telefonra megy, akkor gondolom nem kap semmit alapból, de erről nem szól semmit ez a fos... Egyszer már kikapcsoltam, de ezt js visszakapcsolta az automatikus nem fogadott hívás üzenetekkel együtt. Rohadjon meg aki ezt így kitalálta.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1790) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sziasztok.
Visszakaptam a telot, megjavitottak. Megy flottul.

Viszont valami boki a csorom.

A jobb also sarokban levo kepernyoelforgatos gombot, hogy lehet onnan eltuntetni?
MIUI14, ANDROID13, gyari rendszer.
4/64 verzio.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#1791) joci86


joci86
senior tag

Mintha frissítés óta rosszabb minőségű fényképeket készítene a telefon.
Rosszabb minőség alatt elmosódottságot értek, és főként beltéri fotózáskor tűnt fel.
RN11 4/64 MIUI 14.0.1

Más is tapasztalt már hasonlót?

(#1792) H-Zol válasza joci86 (#1791) üzenetére


H-Zol
senior tag

Nekem 11S-em van 8/128 , MIUI 14.0.4 de nekem ugyan olyan minőségű képeket csinál , mint frisítés előtt , szoktam is vele elég sokat fotózni !!

(#1793) joci86 válasza H-Zol (#1792) üzenetére


joci86
senior tag

Az asrtophoto mód a 11s-en is eltűnt?

A minőséggel kapcsolatban gondolkodtam rajta, hogy esetleg bemozdul a kezem, de szinte lehetetlen, hogy ilyen arányban történjen bemozdulás úgy, hogy korábban nem fordult elő hasonló, csak nagyon ritka esetben.

(#1794) H-Zol válasza joci86 (#1793) üzenetére


H-Zol
senior tag

Szégyen nem szégyen én nem is figyeltem , ha volt is ,most át néztem és nincs olyan , hogy astrophoto :N
Próbáld meg le támasztani a kezed , vagy a telefont , és ha úgy is mosódott akkor máshol van a gond !

(#1795) zorzy4 válasza joci86 (#1791) üzenetére


zorzy4
őstag

Én is ezt vettem észre. RN 11 6/128

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1796) zorzy4 válasza Angie™ (#1787) üzenetére


zorzy4
őstag

Mármint ehez a telfonhoz. Valami nagy gebasznak kell lennie ha 2 napnál előbb lemerüll, még egy hard usernél is.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1797) rigoberto válasza joci86 (#1793) üzenetére


rigoberto
őstag

Nem is volt rajta astrophoto mód.

(#1798) H-Zol válasza rigoberto (#1797) üzenetére


H-Zol
senior tag

Jobban bele ástam magam és úgy olvasom , azt csak akkor tudja mármint az astrophotot ha alkalmazást tölt le hozzá a felhasználó !!

(#1799) movax válasza joci86 (#1793) üzenetére


movax
őstag

Nem is volt rajta defaultban astrophoto, csak pl. Gcam-mel.

(#1800) H-Zol válasza movax (#1799) üzenetére


H-Zol
senior tag

Már ha így bele mentünk , próbálta már valaki , és ha igen milyen , megéri feltenni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.