Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) kbyte1024 válasza Sztiven Segá (#200) üzenetére


kbyte1024
addikt

Lebeg a levegobe :R

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#202) Satus válasza BigBlue69 (#198) üzenetére


Satus
tag

Most beszéltem a párommal , sajna csak az üvegfólia jött meg. Legutóbb a különböző helyről rendelt egy csomagban jött valami spéci logisztikával . :(

(#203) Satus


Satus
tag

Már egy hete hordom magammal de most felbontottam , elindítottam az unlock 168 órát .

Mérete egész jó , sokat jelent az a pár miliméter itt-ott.

A gyári 10 másodperces always on kijelzővel nem tudom mit akartak elérni , majd lesz helyette a led blinker .
Azt olvastam , hogy a kamera visszalépés , de engem nem zavar .
Megtartom tartaléknak , a páromnak nem kell . Azt mondta az átköltözéstől rosszul van , és a Redmi 9T-je jobb, mert nagyobb akksija van , 3 napig simán bírja . :)

(#204) vampeare


vampeare
csendes tag

Sziasztok!

A következő problémával szembesültem: a telefonba két SIM-kártyát rakok be, de az 1-es SIM-en se telefon, se SMS nem érkezik meg. Kifele tudok hívást indítani. A 2-es SIM jól működik. Ha az 1-es SIM-et letiltom és újra engedélyezem, akkor működik a bejövő hívás (és megjön a szolgáltató SMS-e is a korábbi nem fogadott hívásokról), de ez egy idő után elmúlik, és utána újra nincs bejövő infó. Mivel telefoncsere volt, az 1-es SIM vadiúj, de ez akár lehet, hogy a hiba okozója. Bár amikor a régi telóba teszem be, akkor ilyesmit nem tapasztalok. Ha az 1-es és 2-es kártyát kicserélem, akkor a 2-es nem jó, szóval a telefon és az adott kártya nem szeretik egymást.

Szerk. ha csak azt az 1 SIM-et teszem be, úgy néz ki, mintha nem jelentkezne a probléma

[ Szerkesztve ]

(#205) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Ma voltam kirándulni. Békéscsabától 4 km-re nulla térerő... Póstelek parkoló konkrétan. Ezt hogy sikerült összehozni vajon? Veszely csárdánál már volt, az kb. fél km.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#206) vampeare válasza vampeare (#204) üzenetére


vampeare
csendes tag

Megj. hosszas küzdelem után ha a dupla 4G-t kikapcsoltam, akkor megszűnt a probléma, de azért remélem, hogy nem ez a végleges megoldás...

(#207) Sungoo


Sungoo
addikt

Aki a Gshoppertől rendelt: ti kaptatok számlát?

(#208) vampeare válasza Sungoo (#207) üzenetére


vampeare
csendes tag

nope :(

(#209) Sungoo válasza vampeare (#208) üzenetére


Sungoo
addikt

Írtam nekik, hogy wtf?

(#210) vampeare válasza Sungoo (#209) üzenetére


vampeare
csendes tag

Közben én megtaláltam :)

(#211) Sungoo válasza vampeare (#210) üzenetére


Sungoo
addikt

Hol? :F

(#212) gingerbalm válasza Sungoo (#211) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Gondolom, az invoice-ra kell kattintani és alatta lesz. ;)

(#213) Sungoo


Sungoo
addikt

Köszi, meglett. Mobilon nem találtam, PC-n igen.

(#214) Fruityloops


Fruityloops
tag

Sziasztok. Ez komoly, még mindig fent álló probléma, hogy a note 10 óta képtelenek kijavítani ezt a banális hibát, hogy 10 mp után a kijelző értesítése megszűnik..? X3 nfc-be és redmi note 9 pro-ban van értesítő led, amoledes telefonoknál tudom, nem szokott mivel aod van, de volt amoledes mi 9 lite meg mi 8-am anno, érdekes módon a kijelző ott folyamatosan jelezte, hogy jött messenger üzenetem, ikon a képernyőn volt, vagy nem fogadott hívás stb. itt meg elmegy 10 mp után..ez valami vicc..? És miért nem orvosolják ezt..? Fogadjunk, hogy a miui 13 hibája ez is. :(((

(#215) Bear16 válasza Fruityloops (#214) üzenetére


Bear16
csendes tag

ezzel szegmentálnak, ha nem elég a sometimes-on-display, akkor vedd meg a csúcskészülékeket ;]

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#216) BigBlue69


BigBlue69
őstag

[link]

Tessék.. Igy már nem 10 mp.. Értem a problémát.. de megoldható.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#217) Sztiven Segá válasza BigBlue69 (#216) üzenetére


Sztiven Segá
lelkes újonc

Ezt én nem kapcsolnám be, mert ha nem mozgatja az AOD infót, szépen be fog égni az AMOLED kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#218) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Hol lehet bekapcsolni a mobilnet adatmennyiség számlálót? Pl napi mennyiséget mutatja az Mi9lite-om az értesítéseknél.
Azt se találtam még meg hol lehet a lehúzható menüt a régebbi stílusra állítani.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#219) gingerbalm válasza Victoryus (#218) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

lehúzható menü: beállítások -- > értesítések és irányítóközpont -- > irányítóközpont stílusa

(#220) BigBlue69 válasza Sztiven Segá (#217) üzenetére


BigBlue69
őstag

mozgatja.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#221) Victoryus válasza gingerbalm (#219) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Köszönöm! Így már egyből mutatja az adatmennyiséget is. :K

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#222) Clorf


Clorf
tag

Üdv! Létezik már működő gcam a sima 4/64 es verzióhoz?

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#223) Satus


Satus
tag

Sziasztok .
Xiaomi.eu romon vagyok . A kijelző alján lévő vonalat valahogy el lehet tüntetni ? :)

[ Szerkesztve ]

(#224) Satus válasza Clorf (#222) üzenetére


Satus
tag

Szia .
Eddig nekem ez a legstabilabb "NGCam_8.2.300-v1.7.apk" [link] .
Az xml fájl betöltés után el se indul , az fps kapcsolót nem érdemes állítgatni és a videóstabilizálót se , mert vagy összeomlik vagy el se indul. :)

(#225) gingerbalm válasza Satus (#223) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

tippre kézmozdulatos vezérlésen vagy a virtuális nyomógombok helyett :)

beállítások -- > kezdőképernyő -- > rendszervezérlés

[ Szerkesztve ]

(#226) Satus válasza gingerbalm (#225) üzenetére


Satus
tag

Köszi :R

(#227) gingerbalm válasza Satus (#226) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Szívesen! :)

Victoryus, neked is. :)

[ Szerkesztve ]

(#228) Clorf válasza Satus (#224) üzenetére


Clorf
tag

Működik, köszönöm! :R

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#229) Joker88


Joker88
őstag

Érdemes lenne megkockáztatnom a váltást a sima Redmi Note 9 -ről? Mennyivel többet tudna adni a 11 mint a 9 ?
Ma megtapogattam egy kiállított darabot MM-ban,kellemes a fogása, és az Amoled, az amoled. (régi Lumia 730-am óta imádom a színvilágát,csak sose volt olyan telefon azóta a piacon,ami tetszett volna aminek ilyen kijelzője lett volna)

2 SIM kártyám van, meg ugye a mobilnet és Bluetooth állandóan aktív a MiBand6 miatt.. És így nem egész 1 napot bír a RN9. :U

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#230) Fruityloops válasza Joker88 (#229) üzenetére


Fruityloops
tag

...páromnak Redmi note 9 pro-t vettem ajándékba 1 éve, imádja. Gondolkoztam neki 11 pro-n mint leváltás, de nem venném meg neki, értesítő led nincs benne, 10 mp után elmegy az amoled kijelzőn az értesítő ikon mai napig képtelenek javítani szoftveresen a note 10 óta, a kamera 108 mp parasztvakítás és sorolhatnám, 12 mp-en szebbet lő egy note 8 pro.

Az amoled vs ips meg nálam pont fordítva van amúgy..:Kékes szín fél fényerőig, a szemem és fejem is is fájt az összes amoled-es telefontól a pwm miatt, aztán jött rá végre frissítés, hogy valami pwm-es dolgot kiküszöből, de ha azt bekapcsoltad sötétebb lett kicsit.
Amúgy az amoleden az összes szín, és a színek sem természetesek. A beégésről már nem is beszélve, nekem valahogy az ips jobban bejön, de értelek amúgy, a 730-as lumia szép volt kijelző ügyileg ebben igazad van). :)

[ Szerkesztve ]

(#231) jenei1994 válasza Joker88 (#229) üzenetére


jenei1994
addikt

11 pro ra érdemes lenne váltani. De szerintem sima 11 re nem.

(#232) blueye válasza jenei1994 (#231) üzenetére


blueye
veterán

Nyilvan de arban nagy a kulonbseg.

(#233) fradi81


fradi81
veterán

goboo-n termék visszaküldés ha hibás lenne a teló mennyire egyszerű/drága, van erről infó?

moto g72, Ninebot d28e

(#234) Fruityloops


Fruityloops
tag

Sziasztok! Egy kérdés, igaz, hogy mégis van benne értesítő led..? Állítólag itt lehet bekapcsolni:

[link]

(#235) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Mit kéne beállítani, hogy fájlkezelőből (Cx File Explorer)-ből is tudjak megnyitni/küldeni fájlokat? pl: képet átmérezetni a képméret app-pal, vagy képeket kijelölve küldés - messenger lite. Egyik se megy ezen a telefonon, a régin (Mi9lite) meg igen. Nem rémlik, hogy külön állítottam volna valamit. Igaz azon Xiaomi eu rom van. Amit kért engedélyt azt megadtam mindennek, fájlkezelőnek, galériának, képméretezőnek... Ha pl. a Messenger lite-ból akarok küldeni képet akkor elküldi, de sok képnél egyszerűbb fájlkezelőben összeszedni őket.
A másik ami kiakaszt, hogy nem lehet képméretet állítani fotózáskor, vagy csak én nem találom. Sokszor bőven elég lenne a fhd is.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#236) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Kipróbáltam ezt a Gcam-et: MGC_8.4.300_A10_V0_Arnova_V1.apk Na ez nem jó, mert az elkészített fotó totál zöldes.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#237) gingerbalm válasza Victoryus (#236) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

bakker, akkor ez kihúzva

(#238) wihay


wihay
tag

Üdvözlök mindenkit, Üdv :) !

Próbálkoztam ki töröltem ezeket a felesleges alkalmázásokat - Térkép - Segéd - FM Radio de sehogy sem bírom működésre bírni az adb fastboot tools-t (Szaki)..
Legújabb java van fent meg ilyen dolgok!

(#239) RTG válasza Satus (#182) üzenetére


RTG
tag

szia !

beállításoknál : privát dns > Privát DNS mód kiválasztása > A Privát DNS-szolgáltató hosztneve > pipa, majd > Adja meg a DNS..... Ide beírom , de nem tudom elmenteni, mert a mentés gomb szürke marad, nem aktív.
jó helyen próbálom ? mit kúrok el ?

köszi, üdv

(#240) Satus válasza RTG (#239) üzenetére


Satus
tag

Szia !

Jó helyen írod de nem tudom , hogy miért szürke a gomb .
Esetleg vírusirtó miatt ha van , de ez csak tipp.

(#241) kbyte1024 válasza Satus (#100) üzenetére


kbyte1024
addikt

Udv urak.Azt kerdzenem hohy a a twilaight blue az a sotetebbik kek?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#242) gingerbalm válasza kbyte1024 (#241) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Igen, az. :K A másik kék az olyan gyöngyházfényszerű.

[ Szerkesztve ]

(#243) fa4hu


fa4hu
őstag

Másnál is előfordul, hogy a bluetooth-t bekapcsolva lekapcsol a wifi hálózatról?

(#244) bobie válasza fa4hu (#243) üzenetére


bobie
tag

Csinál közben érdekes dolgokat az biztos :) Én nem jöttem erre rá, hogy miért szakad a wifi néha.
Nekem néha random a Bt fülest lövi ki egy pillanatra. Ami csak azért jó mert nem rest addig átváltani hangszóróra, hogy mindenki élvezze körülöttem az általam fogyasztott tartalmat. :D

Nullán, szimplán ahogy ringat a membrán..

(#245) BigBlue69 válasza bobie (#244) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nekem semmi ilyen nincs.. Pedig kb minden utazást BT fülesssel vészelek át. :D

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#246) wihay válasza fa4hu (#243) üzenetére


wihay
tag

Nálam az fordult elő ami ismert hiba is, hogy WIFI + Bluetooth közben akadozik a YouTube..

(#247) LLKobe válasza Satus (#157) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem vagyok egy nagy telefon guru, miért jobb ez mint a gyári rom?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#248) Victoryus válasza wihay (#246) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Nálam is előjön ez a hiba. De ez már az mi9lite-nál is megvolt. Tojnak rá. Jók a Xiaomik hardveresen, de a miui... Adnának ki inkább kevesebb telefont.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#249) Satus válasza LLKobe (#247) üzenetére


Satus
tag

Szia .

Nekem a natív hívásrögzítés , banki app működjön , alapban kikapcsolt reklámok kb ennyi ami fontos.

(#250) LLKobe válasza Satus (#249) üzenetére


LLKobe
veterán

Értem. Nekem a banki app megy így is, a többi megoldva / nem lényeges. Akkor nem ásom bele magam jobban a témába :)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.