Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) BigBlue69 válasza Satus (#100) üzenetére


BigBlue69
őstag

Szintén Zenész 2 csomaggal is. :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#102) Szállító76 válasza csibor (#81) üzenetére


Szállító76
tag

56880. Ft

(#103) Szállító76 válasza Satus (#100) üzenetére


Szállító76
tag

Dettó.
Kicsit érdekes elhagyta utána megérkezett :Y :)

(#104) Fruityloops válasza Satus (#62) üzenetére


Fruityloops
tag

Én is vártam a 11-es szériát hátha lecserélem az X3 nfc-met...de maradok ez egyértelmű. Ez a 11-es széria egy h@lladék. Páromnak egy redmi note 9 pro-t vettem ajándékba kb. fél éve, imádja, és az fényévekkel jobb kamerában és prociban mint a 11 és maga az egész telefon minőségibb benyomást kelt, de ez a 11-es széria áá..

[ Szerkesztve ]

(#105) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Valóban nem tűnik erősnek,de nem kell fikázni így hogy nem is próbálta az ember. Egy gcam is sokat tud javítani. Szóval várjuk meg a véleményeket az első emberektől akik használják is.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#106) yuing


yuing
őstag

Újabb lehetőség a Redmi Note 11 beszerzésének kedvezőbb áron. Német raktárból.

Megjegyzem a Xiaomi 11T is nagyon jó áron van 121e Ft-ért.

(#107) vampeare válasza yuing (#106) üzenetére


vampeare
csendes tag

erről lehet tudni, hogy van benne NFC? a leírásból szépen kimaradt, és hallani olyat, hogy körözget NFC-s meg nem NFC-s global version is

(#108) yuing válasza vampeare (#107) üzenetére


yuing
őstag

Jó kérdés, tényleg nem jelzi sehol. Meg kell kérdezni az eladót.

(#109) Dodgedart válasza Delfi (#98) üzenetére


Dodgedart
csendes tag

Helló! Én is pont ezzel a dilemmával küzdök :) Feleségemnek kéne valami a redmi note 5 helyett. Bár én a 11-es felé hajlok, mivel újabb kiadás.

(#110) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Szerintem a Goboo-rol rendeltekben van.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#111) K.Bandesz válasza kbyte1024 (#71) üzenetére


K.Bandesz
újonc

Megérkezett már a teló?
Péntek esti rendelés utólsó státusza hogy a központot elhagyta spanyolban 21.-e délután.
Két nap alatt a kamionnak be kellene érnie magyarba. :F

(#112) blueye válasza kbyte1024 (#110) üzenetére


blueye
veterán

Egeszen biztos, benne van a neveben:
Redmi Note 11 NFC Global Version

(#113) Szállító76 válasza K.Bandesz (#111) üzenetére


Szállító76
tag

Szintén 21-e 14:32 központot elhagyta...

(#114) simonek válasza Szállító76 (#113) üzenetére


simonek
csendes tag

Szintén 02.21-én van az utolsó infó a trackingban a rendelésemről.
Írtam Nekik, az alábbi választ kaptam:

Thank you for contacting Goboo. First of all thank you for the trust placed in Goboo. According to your mail your order is within the established deadline.From Spain to Hungary via Goboo Standard Shipping,Estimated delivery time 5-7 business days. but if you wish you can follow your order live,your tracking number is : XXXXXXXXX from this link : https://gls-group.eu/EU/en/parcel-tracking But if within 48h you notice that the order is still stalled I invite you to open a dispute at the following link : https://www.goboo.com/helper/detail?id=41 Thank you for your understanding.

Szóval inkább jövő hét elejére tenném a csomagok várható érkezését.

(#115) blueye válasza simonek (#114) üzenetére


blueye
veterán

goboo-tol erkezo csomagok nalam mindig az utolso pillanatban valtottak csak a trackingen es utana masnap megjottek.

[ Szerkesztve ]

(#116) kbyte1024 válasza K.Bandesz (#111) üzenetére


kbyte1024
addikt

Holnap jön meg,már a Pomázi depoban van.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#117) bagand1


bagand1
csendes tag

Dettó. 4 napig a spanyol depót mutatta, egy órája meg Alsónémedit. Sosem láttam még ilyet GLS tracking-nél.
A szokásos Neuenstein kimaradt. Biztos ez vmi latinos tempó. Vagy közvetlen kamion.

[ Szerkesztve ]

(#118) Satus válasza bagand1 (#117) üzenetére


Satus
tag

Az enyém is ott van. Még az éjjel átviszik Jászberénybe , és onnan hozza a futár. :D

(#119) gabo89 válasza yuing (#106) üzenetére


gabo89
senior tag

"(Xiaomi) Redmi Note 11 6+128 GB most 92.400 Ft"
A Realme GT Master Edition 6+128 GB 100.000 Ft-tal itthon, gyártói garanciával, sokkal jobb vétel...
A "(Xiaomi) Redmi Note 11 4+64 GB" ára viszont tényleg jónak tűnik.
(Szerintem!)

indul a sörös aludni

(#120) K.Bandesz


K.Bandesz
újonc

22:25-kor nekem is becsekkolták Alsónémedi depoban.
Ma meg is fog érkezni valószínűleg.
Nagyon kíváncsi vagyok, a nagyon szeretett Huawei P20 Lite-omat cserélem le.

(#121) Raptor™


Raptor™
tag

Szombaton adtam le a rendelést, most jött az üzenet a GLS-től, hogy ma érkezik a csomag. :DD

(#122) BigBlue69 válasza Raptor™ (#121) üzenetére


BigBlue69
őstag

Pénteken adtam le.. Az asszony 15 perccel később.. Az ővé ma jönn..az enyém az éterben valahol.. :W

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#123) Satus válasza Raptor™ (#121) üzenetére


Satus
tag

Nekem is . :DDD

(#124) gingerbalm


gingerbalm
aktív tag

Én pénteken rendeltem, este került Alsónémedibe, és most hozta a futár. Egyelőre melegszik az egész, csak annyira bontottam ki a csomagot, hogy minden hiánytalan-e. Fogásra nagyon jó. :D

[ Szerkesztve ]

(#125) blueye válasza gingerbalm (#124) üzenetére


blueye
veterán

"Egyelőre melegszik az egész" - ez mit jelent?

(#126) gingerbalm válasza blueye (#125) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Elég hideg volt éjjel és gondolom, a GLS-raktárban is. Elektronikai cuccokat ilyenkor szobahőmérsékletre melegedés előtt nem kapcsolok be. Szóval melegszik. :)

(#127) BigBlue69 válasza gingerbalm (#124) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ne akarjatok már vigasztalni :O

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#128) Satus


Satus
tag

Megcsörgettem a futárt , kb 13 óra körül lesz itt . :C

(#129) AryGi válasza BigBlue69 (#127) üzenetére


AryGi
csendes tag

Nagyon sajnálom, hogy a tied még nem ért ide. 😭

(#130) ironbed


ironbed
aktív tag

Én pénteken rendeltem éjjel. És nekem is tegnap írta ki, hogy Alsónémedibe érkezett.
Ma reggel a GLS kiküldte a levelet, hogy valamikor 3 és 6 óra között kihozzák :D
Remélem testzeni fog a páromnak...

(#131) Satus


Satus
tag

Megkaptam a telefont , de én is melegítem vasárnapig , akkor lesz időm . :K

(#132) Raptor™


Raptor™
tag

Megérkezett a telefon, átköltöztettem az appokat stb. A 90HZ-es kijelző nagyon bejön eddig. Elsőre azt mondanám, hogy gördülékeny a rendszer, tetszik a gyors töltés is. Átlagos használatra így elsőre elégnek tűnik a note 7 után, a többi meg az első pár hétben kiderül. Kamerát még nem próbálgattam. Körbenézek van-e gcam esetleg.

(#133) vampeare válasza yuing (#108) üzenetére


vampeare
csendes tag

közben megkérdeztem, és azt írták, hogy van náluk is NFC a telefonban

(#134) lacentos


lacentos
aktív tag

" A Xiaomi a jelentések szerint ugyanis rövidesen bemutatja a Redmi Note 12 modelleket. Az eredeti forrás második negyedévet említ, más értesülések szerint április végén jöhetnek az újabb készülékek." (origo) :Y

(#135) ironbed válasza ironbed (#130) üzenetére


ironbed
aktív tag

(#136) ironbed


ironbed
aktív tag

Nagyon gördülékeny a 13-as MIUI rajta.
A fényereje is egész ütős.
Szerintem jó lesz.
Ha a méretet nézem le is cserélném a Poco X3-at, de túl sokat ad az X3 :D

(#137) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok! hetvegen rendeltem anyospajtasnak atelefont...tegnap meg is erkezett.
kerdes...itt is tiltani kell mindent? mint elozo xiaomiknal? :R
egy eleg regi meizu 6ost valt, ami megbolondult es ha bekapcsolja az ember akkor sajat eletet el, es a telefon azt csinal amit csak akar...

[ Szerkesztve ]

(#138) yuing


yuing
őstag

bazsimano

Reklámok kikapcsolása ajánlott.

Illetve a fontosabb appoknál, melyeket szeretnéd, hogy fussanak a háttérben, az akkukímélő kikapcsolása és az automatikus indítás bekapcsolása. A appra hosszan nyomva az alkalmazásadatoknál tudod mindezeket elvégezni.

[ Szerkesztve ]

(#139) bazsimano válasza yuing (#138) üzenetére


bazsimano
őstag

igen erre gondoltam :D akkor majd szepen meg mielott valahogy atkoltoztetem akkor majd megcsinalom :D
koszonom a gyors valaszt !

(#140) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Üdv! Csatlakozom.
Akkor ehhez a telóhoz alapból nem jár kijelzővédő fólia? A poco m3 pro-n volt gyárilag.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#141) gingerbalm válasza Victoryus (#140) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Van rajta gyárilag. :K

[ Szerkesztve ]

(#142) Sungoo válasza yuing (#106) üzenetére


Sungoo
addikt

Rendeltem egy alap 4/64-est, kiváncsi vagyok, mennyi idő alatt ér ide. :)

(#143) Fruityloops válasza ironbed (#136) üzenetére


Fruityloops
tag

Ha a méretet nézem én is lecserélném..de jelenleg egy X3 pro többet tud és olcsóbban. :U

[ Szerkesztve ]

(#144) Fruityloops válasza lacentos (#134) üzenetére


Fruityloops
tag

Te jó ég..hova az istenbe rohannak..? Páromnak vettem egy Redmi note 9 pro-t fél éve, imádja, a 10-es családdal voltak/vannak gondok, azért nem azt választottam, 11-re sem cserélnénk le, na majd a 12-ő talán..de tényleg nem értem, mi ez a rohanás, negyed évente új telefont ad ki a Xiaomi, pedig nagy fan vagyok, 6 éve csak Xiaomi telefonjaim vannak, és ismerősi körben is, de ami mostanában megy náluk az elég érdekes, mind árak, mind telefon ontás tekintetében. Mintha nem a minőségre akarnának menni, csak legyen minél több telefon típusuk, amolyan piaci elárasztás, aminek valahol örül az ember, mert hű a márkához és szereti, de inkább a szoftver részét oldanák meg jobbra, amitől a kamera meg minden más javulna, valahogy nem akarják.

[ Szerkesztve ]

(#145) Victoryus válasza Fruityloops (#144) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Nem tudom. Inkább kevesebb kéne, normális szoftverrel. Ráadásul baromi nehéz eladni őket használtan. Poco m3 pro-t megvettem, de alig volt hozzá rom. Az asszonynak meg túl nagy, marad a Redmi3s-nél. Én meg vettem ezt a Note11-et, mert más nincs. Mi Lite9-em meg megy tovább a családban. Az a telefon tetszett legutoljára, bár már ott is kiállnak a kamerák, de l a tokkal egy síkban vannak. Ezek az újabb sorozatú telók meg förtelmesen néznek ki szerintem pl a Note11s... , Poco-k.
Rohannak,.kapkodnak és még a nyomorult dupla kopp se működik rendesen. Ha lenne Samsung, Lenovo 58e-ért ennyi tudással akkor azt venném inkább.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#146) vampeare


vampeare
csendes tag

Friss tapasztalatok? :U :R

(#147) FeRkE válasza vampeare (#146) üzenetére


FeRkE
őstag

Holnap erkezik :D

(#148) gingerbalm válasza vampeare (#146) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Oldalsó ujjlenyomatérzékelő teljesen okés. Hátsó ujjlenyomatnyitóhoz vagyok szokva Redmi 3S Prime-ról, de abszolút kézre esik, még női kézre is. Gyárilag van rajta fólia, a szilikontok abszolút vállalható, twilight blue színvilágot vettem. Egy nem túl nagy méretű biztonsági frissítés már jött is rá. A funkciói működnek, telefonálni is lehet vele, az NFC-t még nem próbáltam.

A töltési animációtól meg lehet valahogy szabadulni? :D Töltés közben szinte százalékonként felvillan.

[ Szerkesztve ]

(#149) FeRkE válasza gingerbalm (#148) üzenetére


FeRkE
őstag

Milyen ROM van ratja gyarilag? Neztem, hogy lesz majd ra elvileg xiaomi.eu fele, PocoF2 Pro-n azt hasznalom teljes megelegedessel.

Ma nekem is megjott, egyenlore nem bontom ki, mert jovo heten bejelentik a Poco X4 Pro-t is, es gondolkozok azon is, ha jo arban lesz.

(#150) gingerbalm válasza FeRkE (#149) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.