Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) solfilo válasza rigoberto (#899) üzenetére


solfilo
veterán

Lehet, hogy a Redmi csak egy fapados kínai, de nekem így is jó nagy pofára esés ez a generáció, következő már nem tőlük lesz szerintem.
Redmi 1, Redmi 2, Redmi 3S, Redmi Note 7 volt az eddigi sor, aztán most meg Redmi Note 11 (4/128,). Először élem meg visszalépésnek a telefoncserét, az is meglepett, hogy milyen kevés a 4GB RAM ma már, pedig pont ugyanarra használom a telefont, mint a Note 7-et, annál még nem éreztem kevésnek ugyanezt a mennyiséget, éven belüli az élmény azzal is. MIUI Global 13.0.13 Stabil (RGKEUXM) van rajta, rendszeresen jön update, de csak securty, pedig akadna javítani való.
Na mindegy, nem morgok tovább, korábban írtátok már itt EU ROM-ot, érik a próbája. :K

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#902) BigBlue69 válasza Vesa (#900) üzenetére


BigBlue69
őstag

Azért mert a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye. Nálam simán müködik a nagyítás :F :U

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#903) Graphics válasza Vesa (#900) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jobb ez így mindenkinek.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#904) hunaqua válasza Graphics (#903) üzenetére


hunaqua
addikt

+1

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#905) Vesa válasza BigBlue69 (#902) üzenetére


Vesa
veterán

Értem, tehát ha nálad működik, abból következik, hogy mindenki másnál is. :W
Ez nem egy bonyolult fícsör. Nekem egyszer működött, aztán soha többet. Egyetlen kapcsoló van az options-ban, amivel ez állítható. Az be van kapcsolva. Ráment pár órám, hogy keresgéljek még más opciót is, de sehol semmi. Újraindítás, gyári adatok visszaállítása nem segített, ahogy a Messages alkalmazás és minden más frissítése sem. Bizonyára bug, engem viszont az nem vígasztal, hogy ez a bug nálad nem jött elő. Nálam előjött, tehát a telefon rossz. Period.

A tudomány a valóság költészete!

(#906) NoMagix válasza Vesa (#905) üzenetére


NoMagix
addikt

esetleg azt próbáltad azt hogy letöltesz egy másik üzenetkezelő progit majd megváltoztatod az elsődleges program beállítást majd visszaállítod?

bocs, csak hangosan gondolkodom

[ Szerkesztve ]

(#907) Vesa válasza NoMagix (#906) üzenetére


Vesa
veterán

Ezt konkrétan nem, de már okafogyott, visszavittem a telefont. Megjegyzem, a szervizben sem értették mi lehet a baja, de nekik se működött. Bizonyára ők is kacsák voltak, akik nem tudtak úszni.

Ok, ez egy óccsó teló, de nem túl bizalomgerjesztő, hogy ennyit kell vacakolni ilyesmivel. Eddig minden telefonon működött ez a dolog amit vettem, csak ezen nem. Ájfóny meg nem is tudja ezt, szóval az is kiesik. Kénytelen voltam venni egy Samsungot, azon megy rendesen.

A tudomány a valóság költészete!

(#908) Graphics válasza Vesa (#905) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ugyanazt tudom írni, jó döntést hoztál, nem lett volna sosem teljes az elégedettséged.

Lapozzunk. Vége ennek a szenvedésnek.

Probakepp letoltottem a telefonomra a Google Messages appot, tökéletesen működik. :)

Én inkabb ennek a programnak a hibáját emelném ki esetleg, mint a telefonét.

Khm. Ez be volt pipálva nálad?
Mert ha nem, akkor nincs mit mondanom. :DDD akkor víz-kacsa
be volt. :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#909) Graphics válasza Graphics (#908) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én kapásból a programot alapállapotba tettem volna. Utana mentem volna tovább. És ez GMessages gond inkább.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#910) Vesa válasza Graphics (#908) üzenetére


Vesa
veterán

"Khm. Ez be volt pipálva nálad?"

Fentebb írtam, hogy BE...Gyerekek, informatikus vagyok, ne nézzük már hülyének egymást. Köszi!

Azt is írtam, hogy nyilván szoftver bug, de mivel semmit nem lehetett kezdeni vele így irreleváns, hogy a telefon hibája vagy sem mert nem működik, és ez volt a lényeg. A droidos telókon általában a google messages van fent, eddig mégis minden telón működött, az újon is megy, a gyerekekén is megy, csak ezen a Redmin nem ment, a páromnak ájfónja van, az meg alapból sem tudja ezt.

Na, de mindegy is, ha sikerült volna megfejteni a hiba okát, már nem rugóznék ezen, csak ez a hülyének nézés késztetett arra, hogy ismét válaszoljak a kommentfolyamra.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#911) Graphics válasza Vesa (#910) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor ha informatikus vagy, ennek sima ügynek kellett volna lennie a részedről. ;]

Tudom, kellemetlen , ha nem sikerül megoldani, ez bosszant inkább téged.

Nem hülyének vagy nézve. Ez egy beállításon ment el.

Ezek a telók szög egyformák, nincs olyan hogy egyiken megy, másikon meg nem egy Google app.

Sok sikert az új telefonhoz, többet ne vegyél Redmit.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#912) NoMagix válasza Vesa (#907) üzenetére


NoMagix
addikt

Ne bánd, nálam is elment már a redmi hajó (samu van helyette), asszonyomnak vettem egy ilyet, de ő sem szereti.

(#913) Graphics válasza NoMagix (#912) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az asszonynak nem jár egy A52s?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#914) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Sziasztok!
Nem tudjátok, jött valamilyen nagyobb frissítés mostanában a telefonra? Ma töltés közben újraindult, azóta nem hajlandó elindulni. Illetve folyamatosan újraindul és a boot menünél megáll. :F

(#915) Victoryus válasza Graphics (#911) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Azért ez így nem teljesen igaz... Voltak rendesen anomáliák a korábbi Xiaomi telefonjaimon is, szerintem simán lehetett ez is egy ilyen eset. Ahogy mindig mondtam, a hardver ok, de a szoftver nem mindig 100-as. Én is meguntam kicsit, Mi9lite után ez a Note 11 nem győzőtt meg, de még marad 1 évet úgy is. Aztán meglátjuk mi lesz a következő. Mondjuk a Poco izé 3 napot volt nálam előtte, az annyira nem tetszett.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#916) calamites válasza Bobby G. (#914) üzenetére


calamites
őstag

Pontosan ez van nálam is. volt rá valami megoldás?
töltés közben történt valami, azóta folyamatos reboot.

Illetve annyi, hogy engedi beírni a kártya és a készülék pinkódját, de ezek után (kb fél perc) magától újraindul, és a boot menübe dobál.

[ Szerkesztve ]

(#917) Bobby G. válasza calamites (#916) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Sajnos semmi. Az alatt a kis idő alatt amíg beengedett, próbáltam visszaállítani, vagy kilőni az automatikusan induló appokat, de nem jártam sikerrel. :W

(#918) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Ugyanez van nálam is. Viszont az asszony teloján nem. Wipe data se segített, hosszutávon. Netet kap, vagy feloldom a képernyőt és off... Úgyh ha valaki tud valamit ne tarsta magában. Tuti valami app lesz a ludas vagy maga a play. Messengert szedtem le egyszer és utána -bam.

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#919) NoMagix válasza BigBlue69 (#918) üzenetére


NoMagix
addikt

Ugyan ez volt a fiam redmi 10-vel, azt kukázni kellett, alaplap csere segített volna, legalábbis a szervíz azt mondta.
Volt egy frissítése, kis idő elteltével tóltés után boot loop-os lett.

(#920) BigBlue69 válasza BigBlue69 (#918) üzenetére


BigBlue69
őstag

[link] Ezt találtam . Itt van megoldás. Én még nem próbáltam.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#921) gingerbalm


gingerbalm
aktív tag

elvileg ezzel szívnak itt is:

[link]

Van, akinek töltésre dugva jött elő, van, akinek anélkül is. Vannak meredek ötletek, mint hajszárítós hevítés, de az usb debuggingban és ABD-ben látják a megoldást. Legutolsó bejegyzés:

(#922) Graphics válasza gingerbalm (#921) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha hajszárítóval kellene melegíteni, az akkor a Poco M3 féle probléma lenne, szerintem itt szoftveres elcseszés van inkább.

Reméljük javítják. :(((

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#923) Bobby G. válasza gingerbalm (#921) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Na, jó... Azért ez nagy blama! :W
Mióta újrahúztam jónak néz ki. Minden applikációt visszaraktam, kivéve egyet. A Huawei egészség app-ot még nem mertem, mivel az külső forrásos. Esetleg másnál nem volt ilyen app felrakva?

(#924) waxos válasza Bobby G. (#923) üzenetére


waxos
csendes tag

Wipe data volt? Nálam is előjött ma délelőtt a folyamatos reboot próbálkozás

(#925) BigBlue69 válasza Bobby G. (#923) üzenetére


BigBlue69
őstag

Elsőre nekem is elég volt.. Kibirt 4 napot.. Utána 2t utána fél órát...

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#926) calamites válasza BigBlue69 (#925) üzenetére


calamites
őstag

Fasza kilátások!
Egy hónapos a teló.

(#927) calamites válasza Bobby G. (#923) üzenetére


calamites
őstag

Nálam semmi külső app, sőt igazából a CIB bank alkalmazáson kívül szinte semmi extra.
Nekem töltés után jött elő.

(#928) BigBlue69 válasza gingerbalm (#921) üzenetére


BigBlue69
őstag

Eddig tapasztalataim alapján. Müködik. Ha valakinek kéne segítség szivesen segítek, csak találjunk valami gyorsabb chatet- Discord, Messenger.. Nekem mind1.

ADB install

utána ezek:
the following commands with adb:
adb shell
pm uninstall -k --user 0 com.qualcomm.location
Then it should be fixed (you'll lose location services until you update the phone obviously).

:R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#929) calamites válasza BigBlue69 (#928) üzenetére


calamites
őstag

Most csináltam egy full wipet, jelenleg belakás alatt van.
Ha újra előjön a probléma megkereslek, mert nekem ez nagyon idegen terep.

(#930) zolda


zolda
tag

sziasztok, nálunk is előjött az újraindítás problémája. egyenlőre még nem sikerült bekapcsolni az USB hibakeresést (korábban újraindul). kérdés, hogy a törlendő location service hogyan állítható helyre? milyen update-re gondolnak a leírásban?
köszönöm.

(#931) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok, fel szeretném rakni a Redmi note11hez az android12 nem miuit, mert attól agybajt kapok már, meg is találtam a rávalót, ami most bosszant fel, hogy legális, a miui unlock bootloader hivatalos programjával, a telefonon beállított miui fiókkal, és bootloader engedélyezésével sem sikerül unlockolni a bootoladert, én vagyok a hülye?
Hiba kód a Mi Unlock progamnál:
Couldn,nt unlock...
please unlock 145 hours later.
Értem én hogy várjak annyi időt, de sztem itt más prb van.
Driver vagy egyébb. bámi otletet szívesen fogadok. Kell 1általán androidhoz az unlock bootloader?

[ Szerkesztve ]

(#932) gingerbalm válasza zolda (#930) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

töltéssel jött elő, vagy csak úgy bumm?

(#933) Graphics válasza Marcsello31 (#931) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Várnod kell, 168 óra, ebből letelt 23 :)

Majd 6 nap múlva nyithatod.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#934) zolda válasza gingerbalm (#932) üzenetére


zolda
tag

töltés után

(#935) Marcsello31 válasza Graphics (#933) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia, 6 nap? Az faja, akkor ki kel várnom az egy hetet kb ha jól számolom, csak tudnám minek. Akkor addig folosleges próbálkoznom vele, koszi az infót. :) Jó lenne rá egy android12 tisztább felülettel, a miui sem vészes, csak én az előző telefonomnál android 12őt használtam nem a miui félét.

(#936) zolda válasza BigBlue69 (#925) üzenetére


zolda
tag

szia, jól gondolom, hogy a "Main manu"-ből Wipe Data-val kitolható kicsit ez az újraindulás (jelenleg kb. 15 s a képernyőzár feloldása után, a USB hibakeresés bekapcsolása pedig min. 10 s a visszaszámláló miatt, így kb. esélytelen...)

(#937) Graphics válasza Marcsello31 (#935) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

168 óra = 1 hét, igen, ki kell várnod. :C

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#938) Marcsello31 válasza Graphics (#937) üzenetére


Marcsello31
őstag

Wow. És akkor is ki kell várni ezt a csoffadt unlock buherát, ha csak android 12őt akarnék á feltolni?
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#939) BigBlue69 válasza zolda (#936) üzenetére


BigBlue69
őstag

Igen és vedd el tőle minnél előbb a netet .

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#940) Graphics válasza Marcsello31 (#938) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát még utoljára leírom, pedig már 2* tuti leírtam.

IGEN.
( Melyik része nem volt annyira egyértelmű?)

Bootloadert nyitsz, nem gyari rendszert akarsz feltenni. Igen, várni kell 1 hetet. :K

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#941) Marcsello31 válasza Graphics (#940) üzenetére


Marcsello31
őstag

Megértettem elsőre is, csak reménykedtem. oks, marad akkor az 1hét addig el nyomkodom. koszi mégegyszer, Meglepően gyors a telefon, rosszabbat vártam mint kaptam. :)

(#942) Joker88


Joker88
őstag

akkor ezekszerint el kell kezdjek félni a telefon töltésétől? :D



/ Amúgy milyen ROM-on voltak a telefonok? Vagy milyen szoftverkiadáson? /

In loving memory of Garrett Lockhart

(#943) gingerbalm válasza Joker88 (#942) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Amíg magánál van a kütyü, USB-debuggingot kapcsold be és megkíméled magad pár infarktustól. :DDD

(#944) calamites válasza Joker88 (#942) üzenetére


calamites
őstag

Sajnos nem tudom. Mert a legutóbb rögtön frissített, most viszont kilapcsoltam a frissítést így a gyári van rajta.

(#945) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Eggyel tobb ok van rá hogy másik androidot tegyek rá ahogy nézem,
maga a rendszer szépen dolgozik a gépen, a gpu már vulkan 1.1 drivert használ.
Az előző redmim nem használta. nem bántam meg a vásárlását.
De azt látom, hogy egy rendes kijelzővédős tok az fog kelleni.
Nekem is rogton frissített a gép, miután csatlakoztattam a netre.
1 hét múlva mikor megy az unlock, megnézem android12vel, majd meg írom hogy mi van.
:))

(#946) calamites válasza Joker88 (#942) üzenetére


calamites
őstag

Sajnos nekem is ez van fent.

(#947) zolda válasza BigBlue69 (#939) üzenetére


zolda
tag

végül rányomtam a wipe data-ra, így buktam az adatokat, viszont kikapcsolhattam az usb hibakeresést. a többi már ment az adb-vel. ezután frissítettem 13.0.13-ra, remélem, ez nem tette vissza a bug-os qualcomm.location-t... egyenlőre müködik. usd hibakeresés mostantól marad bekapcsolva.

(#948) Joker88 válasza calamites (#944) üzenetére


Joker88
őstag

és ha nem a töltő használjuk,hanem például a számítógép USB portját ? Igaz,jóvalta lassabb.. :U

* csak elmélkedés,nem parázok,csak feltűnő,hogy rövid időn belül többen is jelezték eme problémát.. ( ha meg is történik nálam, ott a jó öreg Note 9 :D , ez meg nem tudom mennyire lenne garancia kérdése.. júniusi vásárlás kb.)

In loving memory of Garrett Lockhart

(#949) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Lehet már nagyon este van, de hogy tudom kikapcsolni az USB hibakeresést? Vagy be.....??? Vagy most mi van?Teljesen összezavarodtam. :W

Ma egész nap azzal szórakoztattam magam, hogy minden applikációt újra be kellett állítgatnom, mert csak azt vettem észre, hogy nem jelez, nem tudok fizetni, nem mutatja, nem csinál semmit, és MI EZ A CSENGŐHANG????? :Y Öreg vagyok én már ehhez a mókolgatáshoz. Régen volt már amikor a jó öreg HTC HD2-re minden héten új főzött rom került... :C

(#950) xabolcs válasza BigBlue69 (#928) üzenetére


xabolcs
őstag

uninstall [-k] [--user USER_ID] [--versionCode VERSION_CODE]
PACKAGE [SPLIT...]
Remove the given package name from the system. May remove an entire app
if no SPLIT names specified, otherwise will remove only the splits of the
given app. Options are:
-k: keep the data and cache directories around after package removal.
--user: remove the app from the given user.
--versionCode: only uninstall if the app has the given version code.

Ugye tevedek, hogy ehhez a csomagtorlos megoldashoz root-olt keszulek kell?

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.